Skocz do zawartości

Jaki % facetów jest po pigułce?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2022 o 10:29, MarkoBe napisał:

A wiesz co w tym Bracie jest najgorsze? To, że człowiekowi najłatwiej wpoić jakąś durną idee, a on w to uwierzy

Mnie w tym najbardziej smuci to, że jak już w coś uwierzy (najczęściej w dziecięcym okresie socjalizacji), to już później co by się nie działo i jakie znaki na niebie by się nie pojawiały, to nadal uparcie będzie się trzymał "swojej" prawdy. 

 

 

Co do mojego najbliższego środowiska to posiadam jednego kumpla świadomego sytuacji mężczyzn w naszym kraju. Niestety chłopak najprawdopodobniej poprzez nagonkę medialną twierdzi, że "Bracia Samcy to debile". 

 

A co do reszty, to martwię się o kilku, bo dosłownie wierzą, że związek małżeński daje szczęście i znając mental niektorych z nich boję się, że mogą tak walnąć w ścianę, że już się nie podniosą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=Qx4sEiqvZFU

 

W filmie powyżej jest wywiad z kobietą, która mówi prawdę na temat relacji damsko męskich. Treść jest red pillowa i ta kobieta mówi o tym wszystkim, co można spotkać na tutejszym forum.

 

Co kluczowe, zobaczcie sobie jakie są wiadomości pod filmem do góry. Moim zdaniem jest tam pełno mizoginii i takiej nienawiści do kobiet, w tym zwłaszcza do kobiety, z którą autor kanału przeprowadził wywiad, serio? Kanał jest o red pillu i naturze kobiet, to ja rozumiem, że skupia on widzów interesujących się tym wątkiem, albo chociaż orientujących się w zasadach gry. Skoro tak, to weźmy pod uwage, że nawet wśród tych osób "zredpillowanych" siedzi mnóstwo białychrycerzy, którzy nie potrafią zaakceptować zasad, a więc nie są w stanie przetworzyć red pilla w sposób właściwy.

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś obserwowałem grupę skupiającą widzów "Szarpanek z życiem" Było tam mnóstwo nienawiści do kobiet. I to nawet nie był red pill rage, to była nienawiść za to jakie są. Widać, że goście nie mają pojęcia jak to działa. Po prostu wiedzą że laski lecą na chadów, że karuzela kutang i ich za to nienawiżu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2022 o 21:29, Wolverine1993 napisał:

Dokładnie, polityka to największe szambo jeśli chodzi betonowe umysły.

A jeśli chodzi o takie błahostki to przychodzi mi na myśl podejście Polaków do motoryzacji które brzmi że "niemieckie wozy so najlepsze i basta!" 

 

Znajdzie się tego multum. Lewicowość kojarzy się z otwartością, ew tak to zostało wykreowane aby ludzie tak myśleli.

Daleko mi do lewicy, wręcz bardzo daleko, ale staram się mieć otwarty umysł i słuchać mądrzejszych od siebie i nie tylko jednej strony, ale każdej no i wyciągać wnioski co jest dobre a co nie

Nie wiem z kad, ale takie podejscie jak ty masz, wypracowałem sobie juz kilka lat temu i chyba za bardzo dopracowałem. Forum znam od ponad roku. Jak sobie tutaj czytam to powoli zaczynam rozumieć dlaczego moja żonka odwalała tak nieziemskie i kuriozalne sceny płaczu. Równouprawnienie wyznawałem od samego początku jednak jej sceny działały na mnie w jakimś tam stopniu. Traktowałem ją tak jak tu się pisze. Może czasami za bardzo :). Do tego w zasadzie wiem, że nigdy nie znajdzie już takiego faceta, który będzie w stanie jej zapewnić to co ja. Jestem bardzo dobrym ojcem dla dzieciaków. Lepiej je traktowałem niż ją. Dlatego młody jest tak za mną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli wiele osób "czuje" klimat fałszu, to jednak często jest to zbyt mało, aby zmienić przekonania. 

 

Przekonania zmieniają się podczas bardzo silnego stresu. U mnie było to spowodowane konfrontacją z bardzo mocnymi faktami - złapałem żonę "za rękę". Natomiast ile jest takich związków, gdzie kobiety przyprawiają rogi facetom i odchodzą, a facet nie ma 100% pewności, że został porobiony? W takiej sytuacji nie dochodzi do zmiany przekonań, bo przekonanie na temat "złych kobiet" jest zakorzenione w matrixie, więc wielu facetów w ten sposób racjonalizuje sobie działanie kobiety i że został skrzywdzony, bo to zła kobieta była.

 

Dlatego, facetów świadomych zasad gry będzie bardzo mało, bo kobiety świetnie manipulują swoimi misiami. Wszelkie manipulacje zbudowane na wzbudzaniu poczucia winy, obnizaniu poczucia wlasnej wartosci tez robia robote, a kobiety odnajduja sie w tym bardzo dobrze i to nawet nie musi byc skrajnie toksyczna kobieta, aby tego typu zagrywki stosowala. Tak wymanewruje misia, ze on niby bedzie czul ze cos jest nie tak, ale nie bedzie wiedzial co. Po czasie znajdzie kolejna diablice i znow zostanie porobiony.

 

Ścieżka prowadzaca do red pilla jest wyboista i wymaga pewnych predyspozycji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.