Skocz do zawartości

Zemsta atencyjnej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

 Wstęp dla tych co nie czytali tego wątku aby zrozumieć motywy mściwej kobiety :D

 

 

Badaaam!

 

Nie trzeba było długo czekać aby utemperowana kobieta zaczęła szukać okazji do zemsty. Jak to, ktoś śmiał nie dawać jej atencji! Biedaczka, nie wiedziała jak to się skończy, ale nie uprzedzajmy faktów!

 

Słodka żmijka owinęła się wokół mojego fotela i wysyczała:

 

- Szef chce aby chłopaki pomogli w rozładunku mebli dla szefa! Idź już bo czekają!

 

Patrzę w jej jadowite kły. Ma dobrego dentystę, muszę to przyznać.

 

- Szef nie dał mi takiego polecenia. - odpowiadam - wszystkie polecenia otrzymuję osobiście, smsem lub na e-mail.

- Nie odpowiadam za to jeśli nie spełnisz polecenia szefa! Idź już pomóc im!

- Sprawdzę czy faktycznie było takie polecenie - podnoszę telefon.

- Nie wierzysz mi? - zasyczała urażona.

 

*piszę smsa z pytaniem do szefa czy otrzymałem takie polecenie.

 

"Nie, firma meblarska wnosi te rzeczy."

 

Patrzę na ją.

 

- Nie było takiego polecenia. - pokazuję odpowiedź.

 

Żmija wije.

 

- Musiałam źle usłyszeć.

 

Odpełzła.

 

Otrzymuję smsa od szefa:

 

"Proszę poprosić Żmijewską do mojego gabinetu"

 

Idę do gniazda żmijki i pokazuję smsa.

 

- Nabierasz mnie?

- Nie odpowiadam za to jeśli nie spełnisz polecenia szefa. - uśmiecham się jak fakir.

Wracam i robię swoje.

 

Żmija otrzymała ponaglenie od szefa.

 

Dostała zadanie robienia kawy, ciastek i przygotowania sali na szkolenia :D

 

Wchodzi szef i pyta, kto zna książkę mającą 250 stron aby odpisał na e-mail kontrahenta z pytaniami na temat co obejmuje szkolenie jakie sa tematy ipt. Nikt nie odezwał się. Szef położył zadanie na biurku żmijki.

 

Karma wraca!

 

Zaraz mam przerwę na kawę, chętnie popatrzę jak ona w jadalni układa ciasteczka na talerzach :D

 

Fakirzy znają się na żmijach. :D Myślała, ze zemści się wysyłając mnie jak frajera do pomocy z meblami :D Nie ze mną te numery!

Edytowane przez Martius777
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy.

 

Przez was simpów i kukoldów kobiety niczego nie nauczą się i nie ponoszą żadnych konsekwencji.

 

Wróciła do biurka i zajęczała, że tyle pracy. Ojojoj, biduuuulka.

 

Jakiś simp co jest na stażu wyrwał się jak kukoldzki żołnierz i sruuu do królowej ludzkich serc aby szybko odebrać jej obowiązek aby sobie nie narobiła bruzd w mózgu.

 

Simpek będzie czytał książkę w domu i obiecał jej dać rano odpowiedzi dla kontrahenta. Autentycznie źle mi się robi na jego widok. Wychowany w matrixie albo masochista.

 

Żmija szczęśliwa, siedzi i gada jak ma ciężko w życiu - No wiecie rodzina, dom, pranie, wy kawalerzy macie wolne, powinniście pomagać starszych, jak dobrze, że są dżentelmeni. - i tu posłała powietrznego buziaka do simpa.

 

Simp taki radosny, łaska Pani spłynęła na niego. Błogosławiony kukold +999.

 

Szkoda klawiatury.

 

Gorzej niż w grze cuckold simulator!

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się dopiero strzeż! Pierwszą bitwę wygrałeś, ale to dopiero początek. Coś mi się wydaje, że babsko teraz na Ciebie obmyśli jakąś konkretną strategię.

 

Co do simpienia.

Nie pomyślałem nawet w ten sposób.

Owszem, jeśli za nią odwali całą robotę i nic nie będzie z tego miał, to trochę słabo.

Może po prostu chłopak chce się jak najwięcej nauczyć na stażu i tak po ludzku zaoferował pomoc, bez żadnych simpiarskich zamiarów.

Ja bym się starał ze stażu wynieść jak najwięcej: wiedzy, doświadczenia i umiejętności.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janek Horsie napisał:

Teraz to się dopiero strzeż! Pierwszą bitwę wygrałeś, ale to dopiero początek.

 

Spokojnie.

 

Rzucę temu simpowi 1/4 tabletki na chorobę cuckoldzką. Dopilnuję tego.

 

Zawsze mnie przeraża widok pędzących żołnierzy cuckolandu w stronę księżniczek.

 

Każdy ma wykonywać swoje obowiązki zamiast bawić się w spychologię czy w sitcom. Ta żmijka chciała bawić się czyimś kosztem. Trzeba przywołać lepsze fakirskie sztuczki :D

 

Zahipnotyzować i do kosza z pokrywką :D

 

turecki_strazak_fakir.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.