Skocz do zawartości

Zdrada, rozwód i próba powrotu


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rozwodnik30 napisał:

Samopoczucie:
Od jakiegoś miesiąca czuje się bardzo dobrze. Bardzo pomogła mi psychoterapia. Była żona nie wywołuje we mnie już żadnych emocji. Czerpię ogromną przyjemność z przebywania z dziećmi i czuję, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Czytam dużo książek, rozwijam się zawodowo i uprawiam dużo sportu. Obecnie mam poczucie, że szkoda mi czasu na kobiety i ich gierki. 
Zachowanie byłej żony:
Była żona wielokrotnie proponowała terapię i próbowała wielu sztuczek żeby mnie do siebie zwabić. Namawiała na dziecko, dzwoniła, pisała, nasyłała na mnie swoje koleżanki, rodzinę itd. Ostatecznie zablokowałem jej numer i kazałem wypier... . Teraz kontakty są  neutralne ze względu na dzieci.

Dziękuje za wsparcie i rady. Wielokrotnie czytałem ten temat, gdy nachodziły mnie wątpliwości i to pozwalało mi dążyć do celu. 



 

Gratuluję tak pozytywnego rozwiązania sprawy bracie !!! Powiedz jaki rodzaj psychoterapii pozwolił ci uwolnić się od jakichkolwiek emocji do swojej byłej?, a z innej  beczki czy twoja była nie robiła ci pod górkę z rozwodem z jej winy oraz opieką na przemienną? często jest to problem uzyskać tak dobre warunki w sądzie bo kobiety skłonne są iść na przekór wszystkiemu.  Powodzenia  bo przy twoich zarobkach można sobie pozwolić na wszystkie marzenia i cele tak że korzystaj z tego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Ciebie i twoich dzieci. Masz bardzo duże szanse na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o jej winie, ale także na unieważnienie małżeństwa. Napisz coś więcej, jaką jest matką. Ty jesteś facet i sobie poradzisz, ale co z dziećmi? Problem jest też w tym, że przez brak szacunku do ciebie, twoja pani nie nauczy tego szacunku waszych dzieci. Co ja bym zrobił? Dla zasady rozwód i unieważnienie małżeństwa. Jesteś młodym facetem wiec poradzisz sobie ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Matanjah napisał:

Powiedz jaki rodzaj psychoterapii pozwolił ci uwolnić się od jakichkolwiek emocji do swojej byłej?

Nie było w niej nic niezwykłego. Psycholog nie pozwolił mi wpędzić się w poczucie winy i pokazał wszystkie plusy zaistniałej sytuacji. Dzięki rozmowie i afirmacji nabrałem też bardzo dużej pewności siebie. Wybaczyłem jej wewnętrznie tę zdradę. Zrozumiałem, że jej zachowanie świadczy o niej i nie definiuje mnie jako człowieka. Chcę też zaznaczyć, że wszystkie pozostałe elementy życia mam bardzo dobrze poukładane i one dają mi ogromną siłę. 

 

14 godzin temu, Matanjah napisał:

a z innej  beczki czy twoja była nie robiła ci pod górkę z rozwodem z jej winy oraz opieką na przemienną? często jest to problem uzyskać tak dobre warunki w sądzie bo kobiety skłonne są iść na przekór wszystkiemu.

Moja eks średnio lubi opiekować się dziećmi, dlatego zgodziła się na taką formę opieki. Już wcześniej dużo spędzałam z Nimi czasu i zostawałem bez Niej. Co do jej winy to miałem smsy i emaile które były ewidentnym dowodem, ale ostatecznie nie musiałem z nich korzystać. Zaproponowałem wspólne pójście do prawnika u którego byłem wcześniej. Prawnik oficjalnie reprezentował ją i pilnował, żeby nie wpadła na jakiś chory pomysł. Ogólnie w całej sytuacji zachowałem dużo spokoju i chciałem się dogadać. 

Moja była chciała do mnie wracać, wielokrotnie mnie przepraszała i miała duże poczucie winy tuż przed rozwodem i to też chyba trochę pomogło. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.