Skocz do zawartości

Gry video - twórczo i inne pasje


I1ariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Nie chcę tutaj wystawiać reklamy swoich usług, ale pochwalę się swoją twórczością w zakresie gier komputerowych. Dotychczas zrealizowałem dwa prototypy gier, z czego jeden dość złożony

i pracuję obecnie nad trzecim projektem "Verses of Doom Written in Blood". Pokrótce coś o nich:

 

1) Chlast! - pierwszy projekt prostej gry, który zrealizowałem na Androida i komórki. Gra FPP, w której chodzi o przesuwanie przedmiotów do portalu na czas.

mariusz-stanislawczyk-screen1.jpg?147627

 

2) In the Land of Nod - dość spory projekt, w który włożyłem dużo pracy. Gra której fabuła oparta jest na wydarzeniach Rzezi Wołyńskiej. Zrealizowałem krótki fragment gry, w którym 

zastosowałem bardziej oryginalne podejście do grafiki: rysowane ręcznie na kartkach papieru tekstury i animacje zrealizowane za pomocą czytnika głębi obrazu (Kinect).

mariusz-stanislawczyk-rend8.jpg?14762752

 

3) Verses of Doom Written in Blood - nowy projekt, w którym również oryginalnie podchodzę do tematu art direction. Główny bohater powraca do rodzinnej miasta odkryć zabójcę sprzed 20 lat

okolicznej dziewczyny, za które skazano na śmierć człowieka z jego rodziny. Odnajduje zabójcę tworząc jego profil kryminologiczny.

mariusz-stanislawczyk-vodwib1.jpg?164270

 

Z pozostałych zainteresowań: rysunek, trochę malarstwo, grafika warsztatowa - sucha igła.

 

  • Like 1
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.