Skocz do zawartości

[Kononowicz] Mocny kandydat do nagrody frajera roku 2022


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 Odjebał nieźle.

 

Kurde, przypomniało mi się, jak dawno temu pracowałem w hotelu i oddelegowali mnie do odśnieżania takiego betonowego przejścia i schodów, po zerwaniu śniegu i lodu w pierwszej chwili powierzchnia była mega śliska i koleś z recepcji tamtędy przechodził w lakierkach i garniaku, po czym zachwiał się, próbując utrzymać równowagę wyglądał, jakby stepował, a później wypierdolił się na plecy.

Ale mi było głupio, mimo, że nie z mojej winy i ostrzegałem go, żeby nie przechodził heh. Jakaś lekka żenada, flashback mnie złapał teraz przez ten filmik ze szkolnej.

😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

i koleś z recepcji tamtędy przechodził w lakierkach i garniaku, po czym zachwiał się, próbując utrzymać równowagę wyglądał, jakby stepował, a później wypierdolił się na plecy.

Ale mi było głupio, mimo, że nie z mojej winy i ostrzegałem go, żeby nie przechodził heh. Jakaś lekka żenada, flashback mnie złapał teraz przez ten filmik ze szkolnej.

To dobrze, że nie stracił uzębienia jak Boczek po pasterce :P

Rysy po zębach do dzisiaj są podobno na chodniku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Wstał o własnych siłach i na nic się nie skarżył, zresztą w tamtym czasie schodząc po oblodzonych schodach innego typa złapałem za ramię czym ochroniłem go przed spierdoleniem ze stanowiska

ze schodów i wtoczeniem się do potoku, więc odbiłem karmicznie tamten poprzedni incydent z nawiązką. 😊

 

[karma to tylko poetycka metafora w tym przypadku, gdyby ktoś pytał]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

, zresztą w tamtym czasie schodząc po oblodzonych schodach innego typa złapałem za ramię czym ochroniłem go przed spierdoleniem ze stanowiska

ze schodów i wtoczeniem się do potoku, więc odbiłem karmicznie tamten poprzedni incydent z nawiązką. 😊

Mnie w podobny sposób ratowano. Zacząłem po lodzie "jechać" do tyłu i gdyby nie pomocna dłoń, to zwaliłbym się ze schodów :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Nie ma potrzeby wymieniać, skoro są dobre opony wielosezonowe dla jego:

 

comment_16427847096vtQxFnpz00cofxHZaPLOc

 

Poznaję tę markę. Te opony są zarezerwowany wyłącznie dla elit. Merkel, Putin, Prezydent USA binladen i Prezydent Warmianinin. To tylko ci najważniejsi :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.