Skocz do zawartości

Jak wygląda bułgarski targ dziewic?


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Miejsce zaskakujące, bo właśnie tu w XXI wieku w dniu świętego Teodora ojcowie wystawiają na sprzedaż cnotę swoich córek.

W całej Bułgarii mieszka ich zaledwie 18 000. Kalajdżowie bardzo dbają o czystość grupy, małżeństwa aranżują tylko pomiędzy swoimi.

Co roku wszyscy zjeżdżają w okolice Starej Zagory. Młodzi poznają się i obserwują przez lata, a jeśli kawalerowi wpadnie w oko jakaś

urodziwa Kalajdżijka, zaczynają się negocjacje.

 

Cena za dziewicę w przeliczeniu na nasze to przedział między 30-70 tyś zł.

Jak tam panowie zainteresowani😁?

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iceman84PL zmienił(a) tytuł na Jak wygląda bułgarski targ dziewic?

Trochę mało urodziwe te Bułgarki, cena zdecydowanie zawyżona, ale rozumiem że do negocjacji. W czasach kurestwa cnota ma jednak swoją cenę. Te dziewice i tak dostępne są tylko dla swoich, więc nawet gdybym szukał żony ta opcja by odpadała 😃. Choć na pewno kobiety z takich kręgów kulturowych są lepszymi kandydatkami na żony i matki niż zlewaczałe europejskie kobiety zindoktrynowane zachodnią propagandą i feminazizmem.

Edytowane przez Chcni
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chcni napisał:

Trochę mało urodziwe te Bułgarki, cena zdecydowanie zawyżona, ale rozumiem że do negocjacji.

Heh chcesz powiedzieć że polskie coraz grubsze kobiety, z namalowanymi brwiami i pomarańczową twarzą od solary i makijażu są lepsze? Bez przesady że nie idzie wybrać nic znośnego. 

 

Co do ceny, hmmm. Gdybym miał chęć zakładać rodzinę, warunki no i byłyby lepsze czasy do tego, a ponadto taka tradycjonalna kobieta byłaby dobrą matką i żoną która mnie nie zdradzi ani nie oskubie to myślę że to akceptowalna cena.

 

Weźmy p0lki: o dziewictwie możesz zapomnieć, jak miała mniej niż kilkunastu chłopa to już jest coś w tych czasach, kosztuje dużo a siano w głowie. Na matkę się nie nadaje, co najwyżej ma maDkę która da dziecku tablet aby nie przeszkadzało w przeglądaniu srajfona, do tego zamiast wytłumaczyć, pomóc, doradzić i zachęcić do wydrze mordę przez co syn czy córka przestaną podejmować działania, ryzyko oraz samodzielność gdyż będą się spotykać z niesprawiedliwą krytyką.

 

Tak, pewnie są jakieś wyjątki, ale jak patrzę na współczesne kobiety to tragedia.

2 godziny temu, Chcni napisał:

Choć na pewno kobiety z takich kręgów kulturowych są lepszymi kandydatkami na żony i matki niż zlewaczałe europejskie kobiety zindoktrynowane zachodnią propagandą i feminazizmem.

Trzeba mieć świadomość, że w dzisiejszych czasach nic nie daje gwarancji. Ale takie wzorce plus dziewictwo to są w dzisiejszych czasach ogromne atrybuty których nasze rodzime kobiety po prostu nie posiadają. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Nie twierdzę, że są brzydkie ani że Polki są ładniejsze, ale dla mnie szału nie ma. Wszystkie kandydatki chyba nie były też pokazane. Stałem się bardziej wybredny i żeby któraś zrobiła na mnie wrażenie musiałaby być ponadprzeciętna. 

Do mojego znajomego, gdy był z siostrą (Polką) na spacerze w pewnym angielskim mieście podszedł ciapaty i zaoferował mu 2 tysiące funtów za siostrę. A dziewicą raczej nie była. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC @Chcni

Dla mnie też te Bułgarki szału nie robią do tego młodo nie wyglądają. 

Sam targ dziewic to ciekawy pomysł do tego cena jak na ich warunki wysoka, dla nas oczywiście jest to tańsze. 

Zauważyliscie sama świadomość tamtejszych mężczyzn jest większa bo gdy Martyna zapytała miejscowych czy już sobie upatrzyli kogoś oni odpowiedzieli co z tego jak nie mają pieniędzy. 

To samo jest w Azji gdzie rodzina oddając córkę chce zapłaty i utrzymywania bo ponieśli koszty wychowania. 

Osobiście jakby mi się któraś spodobała cena 30-70 tyś to nie byłby problem bo lepsza taka, która zapewne potrafi zająć się ogniskiem domowym, dziećmi i dbać o męża niż roszczeniowa i agresywna polska witaminka. 

Na naszych ulicach znaleźć 7/10 SMV kobietę to rzadkość bo przeważnie to co widać to 3-6/10 SMV max. 

Oczywiście w pakiecie nie dostajesz dziewicy tylko zużyty szlauf po karuzeli kutang, który kosztuje znacznie więcej bo rozłożona jest na raty w czasie. 

Tam przynajmniej z tego co widać z rodziną można się dogadać a i w zamian mężczyzna też coś dostaje. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patton napisał:

I do tego w większości klony, bez własnego stylu.

 

Dokładnie.

P0lki to klony społeczne propagandy medialnej, każda patrzy na drugą i małpuje po niej.

Do tego sam wygląd szczerze mówiąc jest średnio przeciętny.

 

Godzinę temu, RealLife napisał:

Bo tak w ciemno płacić 70k to bym nie chciał. 

 

Zgadza się kota w worku nie ma co kupować.

U nich jest to dobre, że młodzi mężczyźni przez lata obserwują zachowanie kobiet i dopiero wtedy decydują.

Więc kobiety muszą się bardziej starać i lepiej prowadzić dlatego jest jakieś rozwiązanie by trzymać je w ryzach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 11:16, Iceman84PL napisał:

Cena za dziewicę w przeliczeniu na nasze to przedział między 30-70 tyś zł.

Jak tam panowie zainteresowani😁?

 

Nie opłaca się!

W tej cenie można mieć 50 nocek z jakąś divą albo studentką.

 

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Dla mnie też te Bułgarki szału nie robią do tego młodo nie wyglądają. 

Ta z 0:38 całkiem fajna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.