Skocz do zawartości

Czemu kobiety tak rzadko realnie interesują się facetem jako człowiekiem?


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Januszek852 napisał:

Wyczuwają to tak dobrze, że wrzucają jeszcze więcej półnagich fotek na instagrama, gdzie rojami spermią wyposzczeni.

Ah sorry. Nie każdy gustuje w takich. Żadna laska którą znam się tak nie atencjonuje. 

Zresztą, czy Ty serio myślisz że one tam szukają partnera?  One szukają kasy. Potem taka dziunia z setkami tysięcy followersów robi deal z jakąś marką odzieży i zarabia grubą kasę. 

Albo inna sprzedaje się na onlyfans a potem z chłopakiem jedzie na wakacje za kasę jakiegoś kretyna co wybulił kilka tysi $ za wspólną kolacje. 

 

Jak myślisz co takiego daje jej chłopak? 

Cytat

Bidulki jedne. Takie niezrozumiałe. Nikt nie docenia ich nieistniejącego intelektu i braku zainteresowań - cóż za niesprawiedliwość społeczna.

Znam dziewczynę. Trochę taki typ melody. Pozowała do zdjęć, miała masę komplementów, pisała artykuły, ciągnęła dwa kierunki i pracę. Miała dla mnie czas. Bez względu na to że poznaliśmy się gdy była w związku, bez względu na to że jej wcale nie właziłem w dupę komplementami, bez względu na to że mam piwny brzuch i zakola oraz wtedy byłem bezrobotny. 

 

Co ona we mnie widziała? 

Cytat

 

Czadów jest może parę % populacji. Nie starczy na wszystkie kobiety od 4 do 10, które mają wybujałe ego. Dziś nawet paskudna grubaska na instagramie ma się za królową.

Bo ktoś ją ukoronował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rkons napisał:

Zgadzam się z @mac, jesteśmy produktami - my dla nich i one dla nas.. inżynieria społeczna tak nas wynaturzyła że już nie potrafimy spojrzeć na siebie jak na zwyklych ludzi.. szkoda ale takie są zasady gry - my mamy im zapewnić przetrwanie i zasoby, one nam potomstwo dopóki są młode.. ja już nie mam złudzeń ale przynajmniej jestem świadomy jak to wszystko działa, tu nie ma żadnego romantyzmu, jest za to kalkulacja, taka jest natura ludzka i nic z tym nie zrobimy

 

Dokładnie tak jest. Zgadzam się w 100% z twoimi przemyśleniami. Nie potrafimy spojrzeć głębiej na ludzi, staliśmy się samotnikami. To, że dziś w ogóle jeszcze są jakieś związki, to tylko dlatego, że rządzą nami zwierzęce instynkty.

 

Cytat

I tu faktycznie nie ma sensu się na nikogo obrażać bo mamy inaczej mózgi okablowane, ewolucja to nie jest idealny proces ale działa

 

Ten program działa doskonale od setek tysięcy lat. Chciałbym zobaczyć kiedyś jego kod źródłowy - byłoby się z czego uczyć! 😆

 

Cytat

Gdyby się nad tym mocniej zastanowić to te całe relacje dm to jest jeden wielki chuj, jak nie masz zasobów lub nie dostałeś dobrych genów to jesteś przezroczysty dla kobiety i zaczynasz się zastanawiać co to znaczy być męskim skoro dla kobiet nie przejawiasz żadnej wartosci..

 

Dzisiaj trzeba być czadem, bad boyem albo mega nadzianym, jeśli chcesz mieć laskę na poziomie. Bo warzywo to żaden problem poznać, tylko jako ogarnięty koleś po 30-tce dłużej jak pół roku z taką nie wytrzymasz...

 

Cytat

Jeszcze pół biedy gdyby kobiety trzymały swoją seksualność w ryzach ale to też jest jeden wielki chuj bo większość z nas jest poniekąd skazana na rynek wtórny po czadach w okolicach 30.. dlatego ja podobnie jak @SamiecGamma mam wyjebane jaja na ten cały syf, nie zamierzam wpisywać się w ich jakiekolwiek wymagania, biegać za nimi i próbować im imponować, lata na tym straciłem, szkoda czasu 🙂

 

Nie trzymają w ryzach. Większość lasek po 30-tce jest po karuzeli i zostały przestrzelone przez bad boyów (alpha widows). Nie ma co się nawet z takimi umawiać - szkoda czasu i nerwów. Jeśli idzie o młodsze - pewnie gdzieś się uchowały godne uwagi egzemplarze, ale jak na takie trafić, gdzie szukać? Najlepiej nie szukać wcale i mieć wyjebane jaja na ten cały taniec godowy i cyrk :D

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Dokładnie tak jest. Zgadzam się w 100% z twoimi przemyśleniami. Nie potrafimy spojrzeć głębiej na ludzi, staliśmy się samotnikami. To, że dziś w ogóle jeszcze są jakieś związki, to tylko dlatego, że rządzą nami zwierzęce instynkty.

 

 

Ten program działa doskonale od setek tysięcy lat. Chciałbym zobaczyć kiedyś jego kod źródłowy - byłoby się z czego uczyć! 😆

 

 

Dzisiaj trzeba być czadem, bad boyem albo mega nadzianym, jeśli chcesz mieć laskę na poziomie. Bo warzywo to żaden problem poznać, tylko jako ogarnięty koleś po 30-tce dłużej jak pół roku z taką nie wytrzymasz...

 

 

Nie trzymają w ryzach. Większość lasek po 30-tce jest po karuzeli i zostały przestrzelone przez bad boyów (alpha widows). Nie ma co się nawet z takimi umawiać - szkoda czasu i nerwów. Jeśli idzie o młodsze - pewnie gdzieś się uchowały godne uwagi egzemplarze, ale jak na takie trafić, gdzie szukać? Najlepiej nie szukać wcale i mieć wyjebane jaja na ten cały taniej godowy i cyrk :D

 

Pełna zgoda, ale co masz na myśli pisząc "warzywo"? Pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Pełna zgoda, ale co masz na myśli pisząc "warzywo"? Pytam z ciekawości.

 

Kobieta bez ambicji życiowych, bez pogłębionych pasji, hobby, zainteresowań, bez celów w życiu, poza byciem zapłodnioną, żyjąca "z dnia na dzień". To tak na szybko.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby do Was w kolejce ustawialo sie po kilka czy kilkanascie dziewczyn tez byscie robili selekcje. I wybierali te najlepsze. Powiedzcie szczerze ktora byscie wybrali:

a) Gdybyscie szukali kogos na stale:
- laska 5/10 z wioski bez perspektyw z biednymi rodzicami i ojcem lubiacym popic
- laska 5/10 z dobrego domu, jej ojciec ma firme i z checia zatrudni swoje przyszlego ziecia

b) Gdybyscie mieli cisnienie na seks:
- laske 3/10 z malym doswiadczeniem
- laske 6/10 wprawiona w tych sprawach

W sklepach jak sie robi zakupy tez patrzy sie na najlepszy stosunek ceny do jakosci. Jak sa mortadela i kielbase na promce w tej samej to kto bedzie bral mortadele?
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie kobietami od (legalnej) młodości do 30-tki jest olbrzymie i potem gwałtownie spada, po 40-tce prawie do zera. To zainteresowanie jest pompowane przez wszystkie grupy wiekowe mężczyzn. Gorzka dla kobiet prawda jest taka, że niemal każdy, nawet 70-letni dziadek, będzie wolał młodszą od starszej. Są rzecz jasna wyjątki, ale większość to wyjątek z musu wywoływany racjonalizacją (nie mają szans u młodych kobiet, więc twierdzą, że wcale ich nie chcą, bo są "niedojrzałe" czy "nie ma z nimi o czym rozmawiać", lol).

 

Popyt jest więc olbrzymi, winduje ego w kosmos i efekty są jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na tronie i rozmyślam. Może nie jest tak że wszystkie są złe, próżne itd, (widzę, że tych złych itd coraz więcej, znak czasów), może to trochę sposób postrzegania na tym forum, trafiają tu głównie ludzie po tzw przejściach z kobietami. Po rozwodzie, bolesnym rozstaniu, i innych wykorzystaniach.... Jak widzę przeciętnego użytkownika forum.... Koło 30 lub nieco więcej, po rozstaniu, zobaczył że jego myszka wcale taka anielska nie była.... Żadna nie jest anielska, ale są mniej i bardziej diabelskie..... Tenże użytkownik zawierzył niezbyt rozsądnie złej kobiecie. Gdy inne lepsze dla niego, podkreślam dla niego, zgarnął ktoś inny. Po rozstaniu jest po 30, te rozsądniejsze kobiety są w długich związkach z młodości lub po studiach zaczętych, jemu zostają te co same nie wiedzą czego chcą, do 30 cięgle szukały księcia z bajki i nie znalazły, ego kosmos itd. trochę to jest tak że źle wybory z lat 20 paru, skomplikowały sytuację tego faceta, i naprawdę trudno mu będzie znaleźć wartościową kobietę o w miarę miłej aparycji, którą do tego będzie go autentycznie chcieć, a nie tylko z braku laku... 

Podsumowujac są (chociaż coraz mniej)wartościowe kobiety i nie można wrzucać do jednego wora0wiadomo rządzą nimi instynkty itd, ale jednymi bardziej innymi mniej. Sam jestem tym facetem z opisu. 

 

I najważniejsze, żebym ja w wiekub20 lat wiedział to co teraz 😂

Edytowane przez Mmario
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.