Skocz do zawartości

Czemu kobiety tak rzadko realnie interesują się facetem jako człowiekiem?


Rekomendowane odpowiedzi

On 1/22/2022 at 11:53 PM, jankowalski1727 said:

Strasznie to wszystko frustrujące.

Nie frustrować się, tylko patrzyć i uczyć się.

 

Zero romantyzmu, rachunek zysków i strat w każdej interakcji z kobietą.

Idealistyczne podejście można mieć do małych dzieci, te nie potrafią jeszcze kalkulować i manipulować i zwierzaków.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2022 o 00:48, Zbychu napisał:

Bo kobiety nie widzą facetów tak jak my kobiety. Tak naprawdę to kobiety traktują facetów "przedmiotowo", a nie faceci kobiety. Dla nich jesteś obiektem, który ma dostarczyć dany zasób. One patrzą dość pragmatycznie, nie mają uczuć wyższych, wrażliwość mają skierowaną tylko do dzieci i zwierząt, one tylko doceniają silnych samców. Zobacz ile kobiet interesuje się jakimś breivikiem czy innymi psychopatami, strzelcami, zabójcami.

Facet patrzy na kobietę idealistycznie - jak szukamy związku to nie patrzymy tylko dupa, cyce, nie patrzymy ile zarabia, co nam "da" związek (poza seksem). Nikt nie wiąże się z babą np tylko po to, żeby poprawić umiejętności komunikacji, zacząć jeździć na wakacje i wychodzić z domu. Doceniamy jakieś tam cechy charakteru, wybaczamy braki w wyglądzie, żyjemy nadzieją, iluzją itd.

Kobiety patrzą materialistycznie, oportunistycznie. Patrzę co facet może dać, a potem co one mogą dać. Czy da zasiegi, popularność, kase, bezpieczeństwo. One patrzą pod kątem korzyści tylko i wyłącznie. 

Dlatego trzeba zrozumieć tą różnicę i nie popełniać tego błędu jaki popełnia 90% - narzekamy na kobiety, hipergamie itd. nie rozumiejac tego, że my patrzymy na kobiety idealistycznie i tego samego oczekujemy od kobiet - wydaje nam się logiczne, że one są takie jak my! A one nie są. One są zupełnie inne. I stąd wynika większość problemów z babami, bo uwierzyliśmy w to, że jesteśmy tacy samy, ale to one są "złe" bo nie spełniają naszych standardów. Tymczasem one mają inny program biologiczny, inne kod genetyczny, komendy, funkcje, metody w DNA.

Dobrze,  w takim razie czy jesteś/jesteście mi w stanie wyjaśnić taką sprawa. Jestem w prawie trzy letniej relacji z chłopem. Zawsze dbałam o niego, starałam się, i miał ode mnie cholernie duże wsparcie gdy pojawiły się jakiekolwiek problemy, nawet kiedy już byłam nimi trochę przeciążona nie dawałam mu tego odczuć bo wiedziałam ze potrzebuje wsparcia i wysłuchania. Nie trudno w takim razie się domyślić że facet miał moje ogromne zainteresowanie jako CZŁOWIEKIEM. Zawsze. I teraz problem. Czemu w takim razie pomimo moich starań i chęci i zaangażowania i interesowania się facetem "bezinteresownie', od jakiegoś czasu widzę jak on się ode mnie oddala, nie otwiera się, tylko bardziej zamyka, i oczywiście co najważniejsze dla nas smalczyc człekokształtnych nie okazuje mi uczuć? Co mi powiesz na to kolego Zbychu? Pozdrawiam. 

Edytowane przez Anuela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat. Wreszcie ktoś poruszył problem.

9 minut temu, Anuela napisał:

od jakiegoś czasu widzę jak on się ode mnie oddala, nie otwiera się, tylko bardziej zamyka, i oczywiście co najważniejsze dla nas smalczyc człekokształtnych nie okazuje mi uczuć? Co mi powiesz na to kolego Zbychu? Pozdrawiam. 

Moja Ex po pewnym czasie zaczęła zachowywać się identycznie.

Potem wyszło że ma w planie przeskok na nową gałąź. I tak zrobiła.

Z dnia na dzień zaczęła się odsuwać i przejawiać brak zainteresowania....

Jeszcze dobrze nie zamknąłem drzwi a nowy bolec wszedł do niej tuż po moim wyjściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL

 

Ja przed trafieniem na forum nie dawałem atencji, darmowej pomocy to się do mnie nie odzywały koleżanki 🤣.

 

Do tej pory pamiętam sytuację z gimnazjum, że czytałem chyba zeszyt lub książkę przed lekcją, przyszła jedna, ona "cześć" to odpowiedziałem też "cześć" i cisza aż do dzwonka. Nic sama nie dawała od siebie. Potem było na mnie napierdalanie. Tak trudno zacząć temat rozmowy...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Anuela napisał:

od jakiegoś czasu widzę jak on się ode mnie oddala, nie otwiera się, tylko bardziej zamyka, i oczywiście co najważniejsze dla nas smalczyc człekokształtnych nie okazuje mi uczuć?

Traci zainteresowanie z jakiegoś powodu. I jakiś powód tego jest. Nic na tym świecie nie dzieje się bez powodu

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ManOfGod napisał:

I to wszystko dla kobiety?

 

No niestety kobiety nie kochają wbrew tylko za coś.

 

8 godzin temu, gman98 napisał:

Ja przed trafieniem na forum nie dawałem atencji, darmowej pomocy to się do mnie nie odzywały koleżanki

 

Kobiety lubią prostych, nieskomplikowanych mężczyzn.

Ty nie dając atencji czy darmowej pomocy pokazałeś siłę dodatkowo, że masz swoje zasady i jesteś niesterowalny.

A tego kobiety nie znoszą gdy nie mają kontroli nad facetem.

Dlatego kobiety, które cię olewały niekoniecznie im się nie podobałeś być może wyczuły żeś dobry zawodnik a one

nie chciały trudnej gry bo liczyły na wygraną😉

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anuela napisał:

Dobrze,  w takim razie czy jesteś/jesteście mi w stanie wyjaśnić taką sprawa. Jestem w prawie trzy letniej relacji z chłopem. Zawsze dbałam o niego, starałam się, i miał ode mnie cholernie duże wsparcie gdy pojawiły się jakiekolwiek problemy, nawet kiedy już byłam nimi trochę przeciążona nie dawałam mu tego odczuć bo wiedziałam ze potrzebuje wsparcia i wysłuchania. Nie trudno w takim razie się domyślić że facet miał moje ogromne zainteresowanie jako CZŁOWIEKIEM. Zawsze. I teraz problem. Czemu w takim razie pomimo moich starań i chęci i zaangażowania i interesowania się facetem "bezinteresownie', od jakiegoś czasu widzę jak on się ode mnie oddala, nie otwiera się, tylko bardziej zamyka, i oczywiście co najważniejsze dla nas smalczyc człekokształtnych nie okazuje mi uczuć? Co mi powiesz na to kolego Zbychu? Pozdrawiam. 

zacznij o siebie dbać, nie podniecasz go seksualnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anuela

 

Zanim zaczniesz pisać posty wpierw zapoznaj się z regulaminem forum bo właśnie złamałaś zasady.

Po pierwsze przywitaj się jako nowa osoba, wstaw avatar

oraz poza rezerwatem nie możesz pisać w tematach w męskim dziale.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gman98 napisał:

Moje milczenie może je wkurzać, lub nakręcać? 

 

Tak.

Jak milczysz kobieta się wkurza, że nie ma nad tobą kontroli, zaczyna zastanawiać się czy jest nieatrakcyjna skoro ty nie reagujesz. 

Wtedy następuje proces przyciągania bo zawsze jak się coś od nas oddala to druga osoba bardziej chce poznać dlaczego i zaczyna się starać.

Dlatego Ci co są niedostępni, tajemniczy, mają siłę by odmawiać kobietom, stawiać zasady, granice to kobiety zaczynają się takimi interesować.

Przypadek? Nie! Bo kobiety wiecznie testują mężczyzn czy sa silni a jak zdasz egzamin to łatwa droga do jej wnętrza😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem, ja sam osobiście nie chciałbym żeby jakaś kobieta za bardzo interesowała się mną "jako człowiekiem". Nie mam absolutnie żadnej potrzeby rozmowy na poważniejsze tematy, dzielenie się własnymi przemyśleniami, rozkminiania rzeczywistości z jakąkolwiek przedstawicielką płci przeciwnej. Nie bez przyczyny w przeszłości mężczyźni gromadzili się w różnych: bractwach, klubach, stowarzyszeniach i innych grupach gdzie mogli we własnym gronie wymieniać się ideami i ideałami. Sam z grupą przyjaciół i znajomych kultywujemy tą odwieczną i naturalną tradycję, co wszystkim polecam.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @mac, jesteśmy produktami - my dla nich i one dla nas.. inżynieria społeczna tak nas wynaturzyła że już nie potrafimy spojrzeć na siebie jak na zwyklych ludzi.. szkoda ale takie są zasady gry - my mamy im zapewnić przetrwanie i zasoby, one nam potomstwo dopóki są młode.. ja już nie mam złudzeń ale przynajmniej jestem świadomy jak to wszystko działa, tu nie ma żadnego romantyzmu, jest za to kalkulacja, taka jest natura ludzka i nic z tym nie zrobimy

 

I tu faktycznie nie ma sensu się na nikogo obrażać bo mamy inaczej mózgi okablowane, ewolucja to nie jest idealny proces ale działa

 

Gdyby się nad tym mocniej zastanowić to te całe relacje dm to jest jeden wielki chuj, jak nie masz zasobów lub nie dostałeś dobrych genów to jesteś przezroczysty dla kobiety i zaczynasz się zastanawiać co to znaczy być męskim skoro dla kobiet nie przejawiasz żadnej wartosci..

 

Jeszcze pół biedy gdyby kobiety trzymały swoją seksualność w ryzach ale to też jest jeden wielki chuj bo większość z nas jest poniekąd skazana na rynek wtórny po czadach w okolicach 30.. dlatego ja podobnie jak @SamiecGamma mam wyjebane jaja na ten cały syf, nie zamierzam wpisywać się w ich jakiekolwiek wymagania, biegać za nimi i próbować im imponować, lata na tym straciłem, szkoda czasu 🙂

Edytowane przez rkons
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/23/2022 at 12:55 AM, Iceman84PL said:

To nie są istoty karmiące się romantyzmem

 

Ostatnio słuchałem sobie Zychowicza odnośnie sytuacji polskiej polityki. I choć gościa nie lubię to rację miał z tym że kto kieruje się w polityce romantyzmem ten przegrywa. Tu jest podobnie podejrzewam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Trevor napisał:

I choć gościa nie lubię to rację miał z tym że kto kieruje się w polityce romantyzmem ten przegrywa. Tu jest podobnie podejrzewam. 

 

Mężczyźni przeważnie podchodzą do kobiet idealistycznie do tego romantycznie myśląc, że to istota anielska😆

Są skazani na porażkę bo nasłuchali się bzdur z propagandy medialnej, że kobieta to słaba istotka🤣

Natomiast kobiety są pragmatyczne, przyziemne i podchodzą do relacji z mężczyznami oportunistycznie czyli chcą

jak najlepsze geny oraz umoszczenie się w jak najwyższej hierarchii społecznej.

 

Dopóki większość mężczyzn tego nie zrozumie nie ma szans z kobietami bo one obecnie są o krok przed nimi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 23:53, jankowalski1727 napisał:

Czemu tak jest?

 

 

Ależ Kolega diametralnie się myli.

Kobiety interesują się mężczyzną lepiej, niż bank przed udzieleniem kredytu.

Tyle tylko, że interesują się innymi czynnikami.

Czy zaradny (=kasa).

Czy perspektywiczny (=kasa i kwestie materialno-bytowe),

Czy będzie można się nim pochwalić tak że koleżanki zżółkną z zazdrości (wygląd, status).

Czy łatwy do sterowania pod oczekiwania kobiety.

 

A Kolega tu o jakiejś duszy, artyźmie, intelektualnych wzlotach ducha i umysłu ;)

 

Są pragmatyczne do bólu bo taka ich rola w tej rzeczywistości.

Po prostu Kolega będzie tego świadomy i nie wymaga innego postępowania.

To ograniczy poziom odczuwanej frustracji i zawodu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów jest mnóstwo, w temacie padło wiele mądrych postów, ale nie wymieniono najważniejszego, i najbardziej oczywistego...

 

BO MOGĄ.

 

Gdyby do Ciebie codziennie pisało stado kobiet od 4 do 7/10, prosząc o seks, chwaląc, błagając o atencję - to najpewniej miałbyś totalnie w dupie, że ktoś okazuje Ci sympatię, uczucia. I tak byś wiedział, że zaraz na to miejsce będzie czterdzieści kolejnych.

 

Nie docenia się tego, co można od ręki zastąpić - nawet, jeśli niekoniecznie lepszym, to nowym. innym. ekscytującym.

 

Gdybyś mógł codziennie wsiadać w nowe auto, to pewnie po jakimś czasie stałyby się dwie rzeczy:

 

1. samochody przestałyby wywoływać u Ciebie jakiekolwiek emocje

2. rozbicie jakiegoś sprawiłoby, że po prostu byś sobie poszedł po następne i co najwyżej, już jeżdżąc kolejnym, utyskiwał, że starsze bywało lepsze w pewnych aspektach, co zresztą czynią kobiety, nawiązując do relacji z byłymi.

 

To nawet nie jest kwestia płci, czy poglądów. Kiedy przeciążysz swoje neurony "ekscytującym" czynnikiem, to organizm przestanie na niego reagować.

Nawet kot będzie najpierw świrował na widok/zapach kocimiętki, by w końcu mieć na nią wypierdolone i odejść zostawiając ją na podłodze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

Powodów jest mnóstwo, w temacie padło wiele mądrych postów, ale nie wymieniono najważniejszego, i najbardziej oczywistego...

 

BO MOGĄ.

 

Gdyby do Ciebie codziennie pisało stado kobiet od 4 do 7/10, prosząc o seks, chwaląc, błagając o atencję - to najpewniej miałbyś totalnie w dupie, że ktoś okazuje Ci sympatię, uczucia.

Chyba że to byłoby coś innego niż generyczna uwaga o wyglądzie. Serio. Kobieta która ma mnóstwo atencji przez wygląd lubi gdy ktoś da atencje jej zainteresowaniom, intelektowi

Cytat

I tak byś wiedział, że zaraz na to miejsce będzie czterdzieści kolejnych.

Spermiarzy? 

Cytat

Nie docenia się tego, co można od ręki zastąpić - nawet, jeśli niekoniecznie lepszym, to nowym. innym. ekscytującym.

Spermiarzy się nie docenia z zasady. Chyba że można na nich zarobić

Cytat

Gdybyś mógł codziennie wsiadać w nowe auto, to pewnie po jakimś czasie stałyby się dwie rzeczy:

 

1. samochody przestałyby wywoływać u Ciebie jakiekolwiek emocje

Owszem. Samolot to byłoby co innego,  podobnie dorożka. 

Cytat

2. rozbicie jakiegoś sprawiłoby, że po prostu byś sobie poszedł po następne i co najwyżej, już jeżdżąc kolejnym, utyskiwał, że starsze bywało lepsze w pewnych aspektach, co zresztą czynią kobiety, nawiązując do relacji z byłymi.

Owszem. Tylko samochody to spermiarze. To raczej przejście się po parkingu i porównywanie zardzewienia i zgnilizny. 

Cytat

To nawet nie jest kwestia płci, czy poglądów. Kiedy przeciążysz swoje neurony "ekscytującym" czynnikiem, to organizm przestanie na niego reagować.

Nawet kot będzie najpierw świrował na widok/zapach kocimiętki, by w końcu mieć na nią wypierdolone i odejść zostawiając ją na podłodze.

Z atencją jest jak z wodą z kranu. Nie miej wody to będzie to szczytem marzeń. Jak masz non stop atencje to tak jak z wodą, to  masz to gdzieś. Ale jak nagle z kranu poleci Ci Bordeaux to będziesz sterczał przy kranie jak głupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Z atencją jest jak z wodą z kranu. Nie miej wody to będzie to szczytem marzeń. Jak masz non stop atencje to tak jak z wodą, to  masz to gdzieś. Ale jak nagle z kranu poleci Ci Bordeaux to będziesz sterczał przy kranie jak głupi. 

Zgadza się. Tym Bordeaux jest Chad, Tyrone, Enrique, etc.

 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Chyba że to byłoby coś innego niż generyczna uwaga o wyglądzie. Serio. Kobieta która ma mnóstwo atencji przez wygląd lubi gdy ktoś da atencje jej zainteresowaniom, intelektowi

Spermiarze nie spermią tylko do wyglądu, oni spermią z powodu wyglądu. Próbują na wszystkie możliwe sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 23:53, jankowalski1727 napisał:

Czemu tak jest?

Ilekroć człowiek nie wchodzi w intereakcje z kobietą, to widać, że ją bardziej kręci ten kontekst życiowy, który pojawienie mężczyzny stworzy, w sensie, mieszkanie, dzieci, że ona też będzie mężatką, nie będzie gorsza od koleżanek, będize miała się z kimś pokazać (z kimś lepszym) etc, a tak rzadko kobiety realnie interesują się facetem jako osobą, co czuje, co myśli, jak mu idzie, etc. Mało jest takich kobiet. Najlepsze jest to, że one same tego wymagają w swoją stronę.

Widzę, że kobiety mają podejście do mężczyzn na zasadzie robota, który nie ma prawa się zepsuć, ma działać, być uśmiechnięty, w robocie ogarniać, bez prawa do słabego dnia, zarabiać, zabawiać wszystko spoko. A jak trafi się gorszy dzień, to zdziwienie co z tobą, czemu tak jest etc.

 

Strasznie to wszystko frustrujące.

No wiesz chłopaki nie płaczą. A jak ma uczucia to szydera. Najlepiej morda w kubeł ale kase przynoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jakie to nie sprawiedliwe 😂😂😂

 

Jakoś mam paru kumpli którzy mają żony i.... Branie na mieście. Obracają sobie różne dupy i kminia jak się rozwieść. Dlaczego Ci mężczyźni nie doceniają swoich małżonek jako istot ludzkich? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Januszek852 napisał:

Zgadza się. Tym Bordeaux jest Chad, Tyrone, Enrique, etc.

Nie. Chad to ciepła woda dla wielu ładnych dziewczyn. Chad sobie porucha, potem kolejny chad. 

Cytat

Spermiarze nie spermią tylko do wyglądu, oni spermią z powodu wyglądu. Próbują na wszystkie możliwe sposoby.

Co za różnica? Spermisz bo laska ma fajne ciało. W dupie masz jej opinie, osiągnięcia, wiedzę. One to wyczuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

One to wyczuwają.

Wyczuwają to tak dobrze, że wrzucają jeszcze więcej półnagich fotek na instagrama, gdzie rojami spermią wyposzczeni.

 

Bidulki jedne. Takie niezrozumiałe. Nikt nie docenia ich nieistniejącego intelektu i braku zainteresowań - cóż za niesprawiedliwość społeczna.

 

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Nie. Chad to ciepła woda dla wielu ładnych dziewczyn.

 

Czadów jest może parę % populacji. Nie starczy na wszystkie kobiety od 4 do 10, które mają wybujałe ego. Dziś nawet paskudna grubaska na instagramie ma się za królową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.