Skocz do zawartości

Historyja z życia wzięta...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się rozpisywać więc będzie krótko.

 

Pewien znajomy mi człowiek (niski i niezbyt przystojny facet) poznaje panią na portalu randkowym (nic specjalnego jakaś stara dupa) są z tego samego miasta.

Chłop zdesperowany brakiem kobiety zaprasza do siebie na bajer i amory. Na kolejne spotkanie owa znajoma wpada z koleżanką i piją wódeczkę.

 

W czasie libacji owe laski omamiają tego gościa jakimiś historyjkami i ten bierze kredyt na swoje konto dla jednej z "pań".

 

Po dwóch tygodniach owa znajoma i potencjalna dziewczyna wygasza kontakt a koleś zostaje z kredytem... THE END

 

Uważajcie...

  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, smerf napisał:

Nie chce mi się rozpisywać więc będzie krótko.

 

Pewien znajomy mi człowiek (niski i niezbyt przystojny facet) poznaje panią na portalu randkowym (nic specjalnego jakaś stara dupa) są z tego samego miasta.

Chłop zdesperowany brakiem kobiety zaprasza do siebie na bajer i amory. Na kolejne spotkanie owa znajoma wpada z koleżanką i piją wódeczkę.

 

W czasie libacji owe laski omamiają tego gościa jakimiś historyjkami i ten bierze kredyt na swoje konto dla jednej z "pań".

 

Po dwóch tygodniach owa znajoma i potencjalna dziewczyna wygasza kontakt a koleś zostaje z kredytem... THE END

 

Uważajcie...

Błagam powiedz że to fejk.

 

Nie wiem, jak mozna być tak głupim, ale ja jestem podejrzliwy bardziej od Stalina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

zdesperowany

 

zdesperowany -> brak kontroli nad sobą -> okoliczności łagodzące "pipka" -> brak myślenia -> postępowanie wedle czyiś zaleceń -> gupi...

 

Wszak mawiają i tak: "gupi, gupi a też podupi".

Więc sobie ulżył za cenę taką.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, smerf napisał:

Pewien znajomy mi człowiek (niski i niezbyt przystojny facet)

Już myślałem że będzie to historia z cyklu ,,kolega ma 150cm i kuciapke 9cm i rucha modelki". Kurcze nie tym razem.😁

 

6 minut temu, smerf napisał:

Niestety nie i kredyt niemały, bo podobno 4 cyfry.

BluePill czy jak kto woli Matrix w czystej postaci. 

 

No bo przecież kobieta zawsze ma dobre zamiary...zrób dobry uczynek i podrzuć forum mu nawet przypadkiem.

 

Gość może dużo zarabia czy przez kilka lat będzie suchy chleb i woda?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha przypomniało mi się jak napisała do mnie laska na portalu randkowym z prośbą żebym jej podał blika a ona wypłaci hajs z bankomatu, bo ma ciężka sytuację życiową. 

Oczywiście kazałem jej jechać specjalnie do oddziału mojego banku, więc poświęciła na to jakieś 30 min drogi samochodem (przynajmniej tak mi pisała) oczywiście jak już dodarla na miejsce to napisałem jej żeby spierdalala oszustka po czym zablokowałem ją 😆

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Haha przypomniało mi się jak napisała do mnie laska na portalu randkowym z prośbą żebym jej podał blika a ona wypłaci hajs z bankomatu, bo ma ciężka sytuację życiową. 

Oczywiście kazałem jej jechać specjalnie do oddziału mojego banku, więc poświęciła na to jakieś 30 min drogi samochodem (przynajmniej tak mi pisała) oczywiście jak już dodarla na miejsce to napisałem jej żeby spierdalala oszustka po czym zablokowałem ją 😆

I bardzo dobrze. Ja bym jej jeszcze zaoferował na koniec przyjęcie mojego bąka na twarz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.