Skocz do zawartości

Kiedy facet chce cywilny a kobieta kościelny


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wrotycz napisał:

 

Biskupów też?

 

Pewnie też. Ludzie noszą klerowi sporą kasę.  Ostatnio byłem na pogrzebie na jakieś wiosce. Ksiądz odczytał chyba ze 20 zamówionych mszy za zmarłego, po czym oświadczył, że najbliższa to tak może za 3 latka, bo terminarz zajęty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BlacKnight napisał:

@SzatanKZluzuj majty to tylko post w internecie.😘

Sam zluzuj majty i nie twórz prowokacji. To Ty mnie zaczepiasz nie ja Ciebie.

 

Poza tym wypierdalaj z tymi swoimi babskimi zagrywkami. 

 

"Sprowokuję, pasywno-agresywnie a potem pokażę jak on przesadza" - typowe babskie zagranie.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, balin said:
5 hours ago, wrotycz said:

Biskupów też?

 

Pewnie też. Ludzie noszą klerowi sporą kasę

 

Chyba się źle zrozumieliśmy.

Chodziło mi o to, że przedstawiam księdzu alternatywę - albo jest ślub kościelny niekonkordatowy, albo nie ma (ślubu).

Nie będzie mi on mówił dlaczego ja mam albo nie mam się żenić, i jeszcze żenić się u niego. Jak mu kasa śmieci to jej nie dostanie ale nie będzie mi dyktował swoich warunków. Że (się) tak wyrażę złotą zasadę - kto płaci złotem ten ustala zasady.

Nie on, tylko ten kto płaci.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia Szatan i Murzyn ski Rycerz dajcie spokój nie jesteście na łonecie. "pytałaś o marzenia chce byś była pewna" - tylko ślub kościelny z przeniesieniem pełnych praw na rzecz ukochanej, "Pani która coś zmieni, ulepszy wszystko" - Twoje życie będzie po prostu lepsze - "tej Pani pokaże", że potrafię o Nią zadbać. "Nie wiem ile czasu Ci potrzeba, żebyś sczaił to" - autorze postu. "Nie chcę ściemniać Mam już dosyć strat" - Twoja Miła w końcu chce się odkuć. Zrozum. Miłość jest piękna 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ubliżając nikomu ale taki problem to gówno w dodatku nadmuchane na własne życzenie posiadających go.

 

To niesamowite, że większość otoczenia nie tylko poklepie ich po plecach za bycie dorosłymi ale też aktywnie przejęła by się czymś takim jakby to było coś poważnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.