Skocz do zawartości

Kononowicz jedzie zawiadomić policję, a Major zgłosi się do biura ruchomości


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 Wydaje mi się, że Styczeń może mieć miano jednego z lepszych miesięcy w tym roku :D

 

Karma w końcu dopadła dla jego od tych listów na 3jkę.

Tyle donosów zawiadomień napisał na komendę, że teraz straż bandycka znęca się w jakiś sposób 😆

 

 

Edytowane przez Tomek9494
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomek9494 napisał:

@cst9191 Wydaje mi się, że Styczeń może mieć miano jednego z lepszych miesięcy w tym roku :D

Dawno nie było tak dobrych wrzutek i kontekstów.

 

Knur rano zawiózł na policję całą torbę (nie ściemniam) donosów. Dorobek z ostatniego miesiąca pewnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, krzy_siek napisał:

kaj to jest? xd

https://www.wykop.pl/tag/kononowicz/wszystkie/. Link mega ktoś zapodal.

 

Doczekalismy sie w końcu pierwszej sekstasmy majora. Boze drogi zaluje ze to obejrzalem. Ciekawe co na to pan prezydent  jak obserwowal to z drugiej strony stołu 😕

Edytowane przez Estranged
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

comment_16430655290JjMVqBA5Tpjkn88aM7NIN

 

[pewnie nikt tego inside joke tutaj nie zrozumie, ale nie mogłem się powstrzymać, wybaczcie]

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Co do tematu, to filmu nie widziałem - zakładając, że faktycznie bez żadnej cenzury etc to krąży, opcja IMO jest jedna jak to wyciekło.

Nie mam dowodów, jednak na podstawie całokształtu działalności pewnego pana z gór i jednej z fikcyjnych "narzeczonych" majora, jest wysoce prawdopodobne, że wspomniane osoby są zamieszane w pojawienie

się tego w przestrzeni publicznej. Więcej nie ma co pisać, byłoby dobrze, gdyby zajęły się tym odpowiednie służby, ale konon i major mają taki poziom IQ, że nie przeprowadzą poprawnie zgłoszenia i zabezpieczenia lajtopa etc.

Zresztą ze sprzętu komputerowego pewnie wszystko już poczyszczone. A poza tym iść z czymś takim na policję, to trochę lipa, delikatnie mówiąc.

 

Wstyd i hańba, ale dla osoby, która to umieściła w internecie dla szerszej publiki [ta osoba wie, o kogo chodzi].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Więcej nie ma co pisać, byłoby dobrze, gdyby zajęły się tym odpowiednie służby, ale konon i major mają taki poziom IQ, że nie przeprowadzą poprawnie zgłoszenia i zabezpieczenia lajtopa etc.

Czy ja wiem, na pewno zajmie sie tym Biuro Interwencji Obywatelskich, zostanie zabezpieczony komputer, zdjęte odciski palców z ptaka, wystosowane odpowiednie pismo na trójkę do mopru i do ministra Ziobry (tfu!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.