Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia Samcy, czytam sobie z zaciekawieniem i zdziwieniem o Waszych relacjach, randkowaniu i skoro jestem na tym forum, poproszę Was o opinie, uwagi lub whate’er. Opis jak poniżej: jestem kilka miesięcy po rozstaniu z facetem. Związek kilkuletni - rozkład pożycia tak to nazwijmy ładnie 🙂 Po ogarnięciu swoich spraw prywatnych, spróbowałam kilka razy umówić się na spotkanie w męskim towarzystwie- nawiązane w oparciu o jakieś wspólne zainteresowania, etc. Nie korzystam i raczej nie zamierzam korzystać z wszelkiej maści portali randkowych. Chyba jestem starej daty i nie chce się czuć jak na targu niewolników czy towar w katalogu. Szkoda mi czasu i energii na takie zagrywki. Wole pobiegać, poćwiczyć ciało czy naukę hiszpańskiego 😆 I oto jak skończyły się moje przygody: Spotkanie nr 1 - jakiś drink nad Wisła- wcześniejszy kontakt epistolarny, jakieś flow w rozmowie. Po spotkaniu w facecie budzi się pruderyjność - dowiaduje się, ze ubieram się zbyt sugestywnie 😂 Hmmm skórzane spodnie, marynarka i obcasy. Rozbawiło mnie to wiec szkoda mojego czasu. Spotkanie nr 2 - jakiś spacer letnia pora. Rozmowa z kolega z branży, gdy się ulokowaliśmy na bulwarach - widzę zw koles jakiś pobudzony dziwnie i zbacza w rozmowie w kierunku „erotomana gawędziarza”. Widoczna erekcja. Jestem w szoku i kończę spotkanie. Po jakimś czasie dowiaduje się, ze kolega ma partnerkę ale szuka tej innej gałęzi. Kontakt urwany- szkoda mi tylko jego kobiety. Spotkanie nr 3 - jakieś kino- za które płace ja. Po seansie widzimy się drugi raz na wieczornym spotkaniu. Facet po spotkaniu dokonuje projekcji w swojej głowie-zaczyna się od męczących SMS z rana po próby dzwonienia jak jestem w pracy itd. Gdy zawracam mu uwagę, ze ma to znamiona stalkingu- dowiaduje się, ze odrzucam jego uczucia. Hmmm zabawne dla mnie bardzo. Spotkanie nr 4 - umawiam się z kolesiem na bieganie. Okazuje się, ze Pan ma problem nawet z marszobiegiem. A niby aktywny na tym polu. Okey zdarza się. Ale po co kłamać?? Jak mu zwracam uwagę na to-Pan biegacz rozzłoszczony, rozpoczyna serie inwektyw w moja stronę. I najzabawniejsza uwaga- ze ja kastruje mężczyzn bo jak go poznałam miałam szpilki 12 cm. 🤣🤣🤣 Ehhh czuje się totalnie jakbym grała role w czeskim filmie. Nie wiem czy to esencja życia czy inna przypadłość. I wy narzekacie na kobiety, etc. Rozumiem ale jak to wytłumaczyć. Nie wiem  z czego to wynika. A ciekawi mnie przyczyna  strasznie. Uważam się za osobę wymagająca jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie. I nie o wygląd tu chodzi ale osoba musi być interesująca, mieć pasje, stawiać na swoj rozwój. Ja taka jestem i oczekuje wzajemności. Ale może mnie Panowie uświadomicie z czego to wynika?? Męska psyche mi obca. Przy takich doświadczeniach - ja wole skupić się na sobie bo szkoda czasu na rozhisteryzowanych Panów. Ps. Przepraszam za potok składniowy - przeglądarka w tel ma swoje ograniczenia, słownik także. 🙂

  • Like 3
  • Haha 4
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Uważam się za osobę wymagająca jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie.

To się da zauważyć.

Cytat

I nie o wygląd tu chodzi 

Taa...

Cytat

. Ja taka jestem i oczekuje wzajemności.

Ja również ale niestety zazwyczaj jej nie otrzymuję

Cytat

Ale może mnie Panowie uświadomicie z czego to wynika?? Męska psyche mi obca.

Ze zbyt wysoko ustawionej poprzeczki?

Widać że obca. Mnie obca damska psyhe

Cytat

Przy takich doświadczeniach - ja wole skupić się na sobie bo szkoda czasu na rozhisteryzowanych Panów.

I Vice versa

Cytat

Ps. Przepraszam za potok składniowy - przeglądarka w tel ma swoje ograniczenia, słownik także. 🙂

Nic się nie dzieje. Spoko luz.

Może jak zeskoczysz z wierzchowca i zdejmiesz koronę osiągniesz coś więcej.... póki co nie ma szans....

William już zajęty....z tego co kojarzę Harry również

Edytowane przez Denzel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uczysz się hiszpańskiego bez powodu, a twój target to egzotyczna przygoda z erosmusem, więc co ty za bzdury wygadujesz xD Czy może nie mam racji? Spławiasz kolesi, żeby sobie ego podbudować, a czujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadała. Poza tym, skąd możesz wiedzieć, jaki jest człowiek i czy się nie rozwija po takich o boże dramatycznych, jednostkowych przeżyciach xD Od razu spławiasz, bo coś ci nie pasuje, wielka księżniczka, od razu się obraża, a później uważasz się za lepszą od kolesi. Normalnie szok.

 

Czy ja dobrze rozumiem? Odrzuciłaś typa, bo zasugerował, że sugestywnie się ubierasz? To jest podstawa do wyjebania człowieka na śmietnik? Jak ty chcesz mężczyzn zrozumieć i cokolwiek zrozumieć, jeżeli przedstawiasz irracjonalną postawę, a do tego jesteś życiowym ignorantem, do tego z jakimś wybujałym ego. I co to za wielki rozwój? Uczysz się języka i ćwiczysz? Może to i jakiś rozwój, ale nie popadajmy w samozachwyt. Jakie projekty masz na koncie? Co kreatywnego zrobiłaś? Stworzyłaś coś w życiu? Zbudowałaś jakieś przyjaźnie? Relacje oparte na szacunku, cokolwiek? Wiesz, co to jest szacunek do miejsca, w które wchodzisz i coś publikujesz? Mówisz, że my narzekamy na kobiety, co mnie akurat obraża. Ja tutaj pomagam innym mężczyznom wyjść z dołka, a kiedy trzeba chwalę i żartuję. I co ty na to? Daj sobie spokój z tymi pierdoletami i wykaż się czymś ciekawszym. Wrzuć coś ciekawego, jakiś temat do dyskusji, coś świeżego, a nie takie narcystyczne gówno. Jeżeli spełnisz prośbę to może z tobą porozmawiam, ale się nie umówię. Niestety nie masz u mnie szans, jak te chłopy u ciebie xD

 

 

  • Like 18
  • Dzięki 6
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ich wybrałaś czy oni Ciebie? Kto kogo zaprosił? Niezły zestaw Ci się trafił swoją drogą.... Vhociaz, może niektórych zbyt drastycznie ocenilas, tego z ubieraniem sie.... a erekcja to komplement 🙂Może prawo dziwnej serii... Trudno mi uwierzyć, że są sami nieogarnieci🤔 a ile razy Twoje zaloty nie skończyły się randką?

Edytowane przez Mmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak facet ma dajmy na to 175 a Ty 170 i dołożysz do tego 12 cm szpile, to nie powiem. Dziwnie by się zrobiło. Niektóre laski pytają się o to, czy jak założą buty na x cm obcasie to klapnie czy nie. 

Ale nie wiem jaki facet użyłby zwrotu "kastrowanie". Może sobie zażartował, a Ty to tak odebrałaś? Jakby on się poczuł zakłopotany tym, to albo za wszelką cenę starałby się to ukryć albo wywinąć ze spotkania. 

 

Co do reszty chłopów, to zasada przemiału. Im więcej tym lepiej, to wyhaczysz coś dla siebie. Paru znajomych tak się na dłużej sparowało, więc nie jest to takie szambo jak to Incele czy pruderyjne idealistki próbują wcisnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

miałam szpilki 12 cm. 🤣🤣🤣 Ehhh czuje się totalnie jakbym grała role w czeskim filmie. Nie wiem czy to esencja życia czy inna przypadłość. I wy narzekacie na kobiety, etc. Rozumiem ale jak to wytłumaczyć. Nie wiem  z czego to wynika. A ciekawi mnie przyczyna  strasznie.

A ha.

Strasznie?

Nie werbalnie byłaś w stanie łownym. 

....curwa jeszcze ta 'skóra'.

 

Poprostemu, WYMIĘKLI.

NIE DZWIGNELI OBRAZU SEXUALNOŚCI......albo zbyt widać, że szukasz* 'wtrysku?

*to akurat sama wiesz czy to już.

 

TAK CZY siak masz zbyt drapieżną prezencję.......schowaj trochę zbroję za 'workiem z kartoflami' lub szukaj w innym 'basenie'. 

 

 

1 godzinę temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

bo szkoda czasu na rozhisteryzowanych Panów

I jeszcze to!

CZYTAJ(SAMCU):

GDZIE CI PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI???

.... no curwa gdzie?

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skreśliłaś gościa tylko za sam tekst o ubiorze? Jeśli tak to faktycznie masz wysoko i to bardzo ustawioną poprzeczkę. Nad erekcją czasem ciężko jest zapanować, gdy testosteron rozsadza jaja. Co do szpilek to najlepiej najpierw się zorientuj jakiego wzrostu jest mężczyzna, ja i zakładam że 99 % facetów czuje się nieswojo, gdy kobieta patrzy z góry (mam 180 cm wzrostu). Nie znam się, ale chyba są też mniejsze szpilki niż 12 cm.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chcni napisał:

Skreśliłaś gościa tylko za sam tekst o ubiorze? Jeśli tak to faktycznie masz wysoko i to bardzo ustawioną poprzeczkę. Nad erekcją czasem ciężko jest zapanować, gdy testosteron rozsadza jaja. Co do szpilek to najlepiej najpierw się zorientuj jakiego wzrostu jest mężczyzna, ja i zakładam że 99 % facetów czuje się nieswojo, gdy kobieta patrzy z góry (mam 180 cm wzrostu). Nie znam się, ale chyba są też mniejsze szpilki niż 12 cm.

Nie skreśliłam z powodu uwagi o stroju. To duży skrót. Facet wszedł w role nauczyciela, który na podstawie ubioru - wysuwa domysły różnorakie, coś o przebiegu i takie tam. Lubię ciekawe historie ale nie bez nadmiernej fantasy. Co do szpilek - tak zgadzam się ale poznanie było w grupie. Wiec bez celowości w kierunku tego Pana.

26 minut temu, Tornado napisał:

A ha.

Strasznie?

Nie werbalnie byłaś w stanie łownym. 

....curwa jeszcze ta 'skóra'.

 

Poprostemu, WYMIĘKLI.

NIE DZWIGNELI OBRAZU SEXUALNOŚCI......albo zbyt widać, że szukasz* 'wtrysku?

*to akurat sama wiesz czy to już.

 

TAK CZY siak masz zbyt drapieżną prezencję.......schowaj trochę zbroję za 'workiem z kartoflami' lub szukaj w innym 'basenie'. 

 

 

I jeszcze to!

CZYTAJ(SAMCU):

GDZIE CI PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI???

.... no curwa gdzie?

Żadne kuzwa łowy. I nie ubieram się drapieznie. Raczej kobieco i sportowo. I nie szukam wytrysku. Była erekcja wiec głupia mogłam skorzystać. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ad2-35

 

Rozumiemy, że bezdzietna Pani w średnim wieku opowiada Nam jak to jest. 

Rozumiemy, że trzydzieści pięć lat to jeszcze prawie maturzystka ale trochę jednak nie.

Rozumiemy, że karmimy trolla z przerośniętym ego. 

 

A czy troll ma piczkę? Może w poprzek jakoś? Hm? 

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Denzel napisał:

To się da zauważyć.

Taa...

Ja również ale niestety zazwyczaj jej nie otrzymuję

Ze zbyt wysoko ustawionej poprzeczki? Podobnie jak Panowie. Nie jestem tyczkarka. Błędne założenie. 

Widać że obca. Mnie obca damska psyhe

I Vice versa

Nic się nie dzieje. Spoko luz.

Może jak zeskoczysz z wierzchowca i zdejmiesz koronę osiągniesz coś więcej.... póki co nie ma szans....

William już zajęty....z tego co kojarzę Harry również  O proszę wystarczy ksieciunio Ala Iktorn. A na poważnie. Korona owszem jest norweska w portfelu a zamiast dosiadać wierzchowce jak to określiłeś - chadzam pieszo, czasem narty. 

 

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne rzecz się rozgrywa o podejście obu płci do randek i poziom desperacji. Jeśli kobieta zechce, to obecnie może się umawiać na dowolną ilość randek (znajoma miała ich 60 w ciągu miesiąca) i jak jeden nie podejdzie, to w kolejce czeka już inny. Facet ma z reguły mniej okazji i czuć desperację, bo wyobraźnia i testosteron działają :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GriTo napisał:

 

Rozumiemy, że bezdzietna Pani w średnim wieku opowiada Nam jak to jest. 

Rozumiemy, że trzydzieści pięć lat to jeszcze prawie maturzystka ale trochę jednak nie.

Rozumiemy, że karmimy trolla z przerośniętym ego. 

 

A czy troll ma piczkę? Może w poprzek jakoś? Hm? 

No tak poprawnie to pani troll. Wiek jakoś w połowie do emerytury. Ego w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Żadne kuzwa łowy.

BOOOL BOOOL TO NE.

....przełknij kluski bo się poddusisz.

  

La czapla żabki podziwiała.....aż jej jedna kopa w kuper dała.

17 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

kobieco i sportowo.

TO się mylę leginsy i szpile.

 

Puste są Ogierów zbiory.

TO WLAZŁA do PUSZKI PANDORY.

HOKUS POKUS czary mary Okazuje wdzięki 'pieczary'.

Abra KADABRA  kolejna gwiazda z nieba spadła.

....jeb I leży rozwalona, przecie taka nie jest ona.

Zresztą UPDATE robię i spadalski.

Ta 'dziołcha' ma awatar z 'rmsztajnu' o curewnie i 7 przydybasach.

Co jebali* złoto aby mogła ćpać.

 

*hohel machen zasoby na nieroby.

 

Tu niema co.

Jechać biedę.

Szamboo lawędowe i dziewczę bojowe.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.