Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, nie udawajmy że kobiety nas nie interesują. Interesują  i dlatego tutaj piszemy. Nie jest to żadna ujma, jeśli trzyma się poziom. Ja wolałbym tylko przy swoich odpowiedziach nie narażać się na jakieś pochopne i idiotyczne zarzuty o spermiarstwo. Wkurza mnie coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Amperka napisał:

Dobra jest, taka zołza

Dajcie se buzi/po razie.

....miłość ma wiele obliczy.....och ta aksamitna miękkość.

:)

 

7 minut temu, I1ariusz napisał:

nie udawajmy że kobiety nas nie interesują. Interesują

Jasne.

Np pioozmywać po obiedzie.

Podrapać po pleckach.

....kapcie I browara podać po robocie.

8 minut temu, I1ariusz napisał:

idiotyczne zarzuty o spermiarstwo.

TO nie zrzuty tylko pół dupy, że wyrywasz/zanęcasz.

STANDART zresztą/przyzwyczaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, I1ariusz napisał:

Ludzie, nie udawajmy że kobiety nas nie interesują. Interesują  i dlatego tutaj piszemy.

Nie wiedziałem że to portal randkowy.

No to w takim razie nic tutaj po mnie.

Cytat

 

A tak a propos...

Mariusz....skąd wiesz kto tak naprawdę kryje się pod jej nickiem i z kim chcesz się umawiać

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado

Bo naiwnie myślałem, że będzie merytorycznie.

Tak potraktowałem ten początkowy post.

Ale widocznie za krótko siedzę na forum. 

Dział "Rezerwat" dopiero zaczynam czytać.

 

Więc zrobiłem podsumowanie po swojemu. A inspiracją do takiego a nie innego podsumowania był post @brunetka_wieczorowa_pora 

2 godziny temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Jak się klatę ma. Pewnie mam więcej niż co niektórzy  w klacie i wzwodzie. 

 

Wcześniej tylko głównie obserwowałem i... zastanawiałem się co tu się dzieje...

 

ale...

 

Takie coś jak dla mnie zmienia wszystko...

Edytowane przez Miszka
Uzupełnienie informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Wszystko podam w

Ciśnienie na kotle.......

NO ubaw po pachy.....projekcja po uju fest.

... Z kosza ubłocone gumofilce wyciągasz?

  

1 minutę temu, Miszka napisał:

Bo naiwnie myślałem, że będzie merytorycznie

NO I było.

... Z tym, że poziom 'tyki' to ilość segmentacji MODUŁU ATENCIONE....aby w to grać to trzeba 'lali' kwiatkiem(Z doniczką) po pazurach dać.

   

Dlaccułatwienua dodać procedurę 'TRUE RANDOM'.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tornado napisał:

Ciśnienie na kotle.......

NO ubaw po pachy.....projekcja po uju fest.

... Z kosza ubłocone gumofilce wyciągasz?

  

NO I było.

... Z tym, że poziom 'tyki' to ilość segmentacji MODUŁU ATENCIONE....aby w to grać to trzeba 'lali' kwiatkiem(Z doniczką) po pazurach dać.

   

Dlaccułatwienua dodać procedurę 'TRUE RANDOM'.

Dlatego bigos wyszedł dobry. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Panowie to kto chętny na bigos z dziczyzna na dobrym winie?? Mam jeszcze żurek na własnym zakwasie?? A jak lubicie desery to mam wegański sernik.  Wszystko podam w szpilkach 12 cm i bieliźnie la perla. 😂😂😂

 

Mogę ci dać za to klapsa w tyłek :lol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

Wiem, że podbijam, ale... - ja pierdolę, ludzie. Nie jest wam wstyd?

 

Nie podchodzisz przypadkiem do tego zbyt poważnie? :)

Kobiet nie należy odbierać poważnie, bo większość to mentalnie małe dziewczynki które w coś się bawią.;)

 

Tak już na domknięcie tematu, muzyczne przesłanie do autorki "Topicu" :D @brunetka_wieczorowa_pora

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, SamiecGamma said:

. Zastanów się, czy jest w ogóle w Twoim życiu miejsce na faceta, bo ja jakoś tego nie widzę... 

Ależ oczywiście, że jest. Do gruppen spielen mit eine kleine Nachtmusik

 

Tylko przecież wprost tego nie powie. 

 

Zawsze trzeba sobie zadać pytanie, czy jakby Mokebe stanął, to też byłby erotomanem, czy jej słodkim erotomanem? 

 

Panna po 2-3 związkach. Kilkanaście lat. Bogobojna dziewica, a teraz życia by się chciało użyć, tylko Mokebe "na poziomie" jakoś mało zainteresowani, a walić się w kiblu z byle kim, no to tak głupio w tym wieku, co nie. 

 

Cała tajemnica wiary. Sex i dulary. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

jakoś mało zainteresowani, a walić się w kiblu z byle kim, no to tak głupio w tym wieku, co nie. 

Cjam i Prośtak.

Dziewczę nam tu całą swoją aUre roztacza.

Ty brutalu psujesz  jej przedstawienie.

...och ty nie dobry.....dał dupę imadło.

Podbijam stawkę.

Popcorn.

Wiadro wody i owies.

Iha hha....prhhhhy hrry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu "związek się wypalił". 10-letni. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że poszło o dzieci i/lub brak wrażeń (rutynę).

 

@Tornado ze świnim powstał w świnię się obrócę. Bycie dżentelmejnem dla kobiet, poza ładowaniem energii w pustkę, nie daje kompletnie nic. Operując na niskich instynktach: jak się będzie chciała roochać, to się będzie chciała roochać, a jak nie, to czy prośtak czy nie, nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

czy nie, nie ma znaczenia

Wbiłeś schemat tak do czerepu, że asssz momentami mi Cię szkoda.

/momentami....normalnie nie, eebać Typa/

 Jakiś Fun na codzień?

Może puść bąka?

 

Schemat, schematem.....czas spierdala.....A grawitacja ciśnieniuje.

CO JEST 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

@zychu "związek się wypalił". 10-letni. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że poszło o dzieci i/lub brak wrażeń (rutynę).

 

Właśnie - zawsze mnie zastanawiają takie "przechodzone" związki - zakładając oczywiście, że pisze prawdę. Poznałem taką architektkę - 15+ lat związek, od lat szkolnych i po 30-tce "wielkie bum" i koniec. Bujali się 15 lat ze sobą i jakoś nie pomyśleli nawet o tym, żeby razem zamieszkać (oboje mieli własne mieszkania już na studiach, bo są z dobrze sytuowanych warszawskich rodzin, nie to co ja - sam zapierdalałem od zera na wszystko, ale za to jaka satysfakcja, że coś tam się udało osiągnąć!)... Może po prostu niektórzy się nie nadają do związków? Laska miała pretensje, że on "nawet nie zaproponował zaręczyn". A jak widziałem typa na zdjęciach to taki poczciwy miś... Może miał powody? 10 do 1, że obserwował ją na różnych wypadach ze znajomymi jak "strzelała oczami" do bad boyów i przystojniejszych typów. I po prostu bał się zrobić ten poważny krok, a z drugiej strony nie chciał tego przerwać, bo się przyzwyczaił... 

 

Cytat

 

@Tornado ze świnim powstał w świnię się obrócę. Bycie dżentelmejnem dla kobiet, poza ładowaniem energii w pustkę, nie daje kompletnie nic. Operując na niskich instynktach: jak się będzie chciała roochać, to się będzie chciała roochać, a jak nie, to czy prośtak czy nie, nie ma znaczenia. 

 

Ciekawe czy tego można się nauczyć. Myślę, że łatwiej zmienić wygląd niż osobowość. Wszystko jest oparte na pieprzonych instynktach i emocjach. Jak mielibyśmy układać sobie życie z osobami, które swoje decyzje życiowe opierają na takich nietrwałych konstruktach?! Dlatego ja sobie dałem spokój z randkami. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Tornado said:

Wbiłeś schemat tak do czerepu, że asssz momentami mi Cię szkoda.

/momentami....normalnie nie, eebać Typa/

 Jakiś Fun na codzień?

Może puść bąka?

 

Schemat, schematem.....czas spierdala.....A grawitacja ciśnieniuje.

CO JEST 5?

Ale ja ci nie bronię być dżentelmajnem przecież. 😁

 

Funu aż za dużo na codzień. Odcinkę od cywilizacji bym coraz chętniej zaliczył. Tylko nie wiem jeszcze czy w Bieszczadach, czy w Alpach Dynarskich i to mnie gryzie. Dość mocno nawet. 

 

Widzisz, mnie tu od wielu panów odróżnia to, że nie mam aż takiego ciśnienia w kroku. A jak mam, to zawsze jest ta studentka 1-go roku zagubiona w wielkim mieście z grandpa issues, co mi absolutnie nie przeszkadza. Zresztą. Który by nie chciał młódki posuwać, niech pierwszy rzuci długopisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.