Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, sol napisał:

Mój post był wszakże w żartobliwym tonie

 

Był niemiły, zrobiło mi się przykro.

 

Nie wiem co się z Tobą stało, Sylwek. Kiedyś się tak nie zachowywałeś. 

Przestań jeździć tak szybko hulajnogą, pewnie to od tego. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maroon napisał:

Moja projekcja mówi mi: WSZĘDZIE WŁOCHY. Nawet w kanapkach. 😂

 

OMG, dlaczego nie zamknąłem przeglądarki i to czytam... Aż mi się przypomniała sytuacja z wczoraj. Najgorsze są laski, które nie potrafią ogarnąć swoich kudłów na basenie. Płyniesz, wynurzasz głowę żeby nabrać powietrza i włochy w ustach, bleee 🤦‍♂️😅

Edytowane przez SamiecGamma
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, SamiecGamma said:

 

OMG, dlaczego nie zamknąłem przeglądarki i to czytam... Aż mi się przypomniała sytuacja z wczoraj. Najgorsze są laski, które nie potrafią ogarnąć swoich kudłów na basenie. Płyniesz, wynurzasz głowę żeby nabrać powietrza i włochy w ustach, bleee 🤦‍♂️😅

To jest pikuś. Gorzej jak panna się nie zniża np. do czyszczenia odpływu spod prysznica. Po 3 m-cach masz nagłą powódź, podnosisz korek, a tam.... z racji, że mogą to czytać osoby małoletnie oraz o słabym sercu, oszczędzę szczegółów.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

OMG, dlaczego nie zamknąłem przeglądarki i to czytam... Aż mi się przypomniała sytuacja z wczoraj. Najgorsze są laski, które nie potrafią ogarnąć swoich kudłów na basenie. Płyniesz, wynurzasz głowę żeby nabrać powietrza i włochy w ustach, bleee 🤦‍♂️😅

Gdzie ten basen aby unikać miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maroon napisał:

To jest pikuś. Gorzej jak panna się nie zniża np. do czyszczenia odpływu spod prysznica. Po 3 m-cach masz nagłą powódź, podnosisz korek, a tam.... z racji, że mogą to czytać osoby małoletnie oraz o słabym sercu, oszczędzę szczegółów.

A jeszcze dodaj korzystanie z wanny/prysznica na zasadzie małpa w kąpieli. Wszędzie woda, piana i nieposprzątanie po sobie. To się nazywa la terrible hecatombe.

Ja to jestem pedantka w zakresie sprzątania. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tornado napisał:

Nikowo je doma.

U mienia niet diengy.

@Yolo ja ciebia lublu, idź Ty spać w pizduuu.

;)

  

купишь водки тогда и поговорим. Но помни, я не ем после первого.

 

после второго тоже нет.

40 minut temu, maroon napisał:

To jest pikuś. Gorzej jak panna się nie zniża np. do czyszczenia odpływu spod prysznica. Po 3 m-cach masz nagłą powódź, podnosisz korek, a tam.... z racji, że mogą to czytać osoby małoletnie oraz o słabym sercu, oszczędzę szczegółów.

@maroonDołóż do tego uwielbienie do różnych mydełek i efekt rośnie lawinowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maroon napisał:

To jest pikuś. Gorzej jak panna się nie zniża np. do czyszczenia odpływu spod prysznica. Po 3 m-cach masz nagłą powódź, podnosisz korek, a tam.... z racji, że mogą to czytać osoby małoletnie oraz o słabym sercu, oszczędzę szczegółów.

Będziesz miał żonę to się przyzwyczaisz 😁😁😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Iceman84PL napisał:

Bracia nie lepiej się umówić z rezerwatką na gangbang niż tworzyć masę postów😁

Nie szkoda wam czasu?

Temat zatytułowany został "Randkowanie poza Tinderem srelem" i ten tytuł okazał się być samospełniającą się przepowiednią :) 

 

Jak czytam wypowiedzi niektórych tutaj, to już padam z podziwu dla zaangażowania w imię ogółu.

 

Jak wiadomo, Rezerwat jest "miejscem eksperymentu, gdzie jak na dłoni widać manipulacyjną naturę kobiet" etc., etc.

 

Niektórzy dla dobra ogółu (chwała vel chałwa a może nawet chała bohaterom!) tak się tutaj poświęcają, że robią nawet czacik - pyk! pani wróci z pracy, zrobi sobie sesyjkę przed komputerem i coś rzuci - pyk - w minutkę odpowiedź!

 

W liceum uczono mnie o tym, że artysta postawił sobie cel, by być zarazem twórcą i tworzywem. 

Jeszcze raz chyle czoła przed tymi, którzy (w ramach eksperymentu oczywiście!) weszli w rolę spermiarzy.

 

  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Iceman84PL said:

Bracia nie lepiej się umówić z rezerwatką na gangbang niż tworzyć masę postów😁

Nie szkoda wam czasu?

Z internetów lepiej się nie umawiać, babcia w 87 mi mówiła. 

 

12 hours ago, Brat Jan said:

Będziesz miał żonę to się przyzwyczaisz 😁😁😁

 

Żonę? A co to? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Brat Jan said:

To taka kosmitka, która rozbiła się w Himalajach.

W ogóle może powinienem dać ogłoszenie "Wezmę ślub bezzwłocznie". 

 

Ciekawe jaki odzew by był. 🤔

 

Na wycieczkę wokół Alp nie chcą jechać, to może na ślub się skuszą? 🤔

 

Casting byłby prosty - pierwszeństwo mają panie z wpisanym miejscem urodzenia: Kathmandu. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.