Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziękuje😁 Serio dawno nie miałam takiego nawału informacji i przyjemności z argumentowania. Nosz istna Arystotelesowska  metoda majuetyczna. Zw jestem atencyjna księżniczka to się dowiedziałam tutaj. Ehhh przyjmuje na klatę. A raczej na cycki. A ten mityczny czad - to dla mnie może mieć gębę Vincenta Cassela, Ch. Walkena lub Steve’a Macqueena. Wole samca gamma jak to określają niż jakieś alpha beta czy tico. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

 

Te wpisy w Rezerwacie uświadamiają mi tylko, jak bardzo miałem rację 2 lata temu, że dałem sobie spokój z tym całym cyrkiem i zająłem się w 100% swoim własnym życiem, zamiast brać w tym udział...

👍👏👏👏

Szkoda czasu na lampucery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

Za stara już jesteś praktycznie do wszystkiego. Przynajmniej dla mnie. Do tego zmanierowana i zaczyna być chętka na duży przerób, tylko Alwaro nie podpasowują. 

 

Nie mniej bon voyage. 

 

Ps. Jak popierdalasz non stop tyle lat w wysokich szpilach, to nie ma bata żeby haluksów nie było i pierwszych problemów ze ścięgnami i stawami. 

Popierdlam okazjonalnie. Tydzień zapierdlalm na nartach w Turcji to jakie buty były ?? A dzisiaj od marszałkowskiej przez nik po plac narutowicza w moon boots. Wole jak mnie łydki i kolana bolą od jazdy górskiej rowerem w Sudetach lub od dobrego kardio niż od szpilek. Szanuje swoje zdrowie skoro już taka stara jestem😁 Alwaro ehhh chyba postoje. Zmanierowana byś się zdziwił☺️ Miłego kolego. 

9 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Czyli się na kocicę robisz, skoro tak to podkreślasz w opisie, ale jak facet na spotkaniu się nakręcił i miał wzwód (zakładając - optymistycznie - cały czas, że to wszystko, co piszesz, jest prawdą), to źle, bo "jesteś w szoku i kończysz spotkanie". Ale jakby poszedł na luzie i na spokojnie próbował poznawać, to dałbym sobie głowę uciąć, żebyś stwierdziła coś w rodzaju: "ciepły miś, nie dostarczył żadnych emocji". 

 

Te wpisy w Rezerwacie uświadamiają mi tylko, jak bardzo miałem rację 2 lata temu, że dałem sobie spokój z tym całym cyrkiem i zająłem się w 100% swoim własnym życiem, zamiast brać w tym udział...

Myśle ze się mylisz. Nie miś a grizzly. Serio raczej bym znajomość poszła dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Jeśli w dużym mieście nie potrafi znaleźć faceta na swoim poziomie, to znaczy, że za wysoko mierzy. Proste jak konstrukcja cepa. Nie ma o czym gadać. 

Z takim podejściem i tekstem to ona sobie może.

Poprzeczkę wyjebała na taki poziom że nawet alfa po AWF-ie miałby problem z przeskokiem

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Jeśli w dużym mieście nie potrafi znaleźć faceta na swoim poziomie, to znaczy, że za wysoko mierzy. Proste jak konstrukcja cepa. Nie ma o czym gadać. 

Nie szukam. Po 10 latach związku to serio jak patrzę wole mieć swietojebilwy spokój i poucze się hiszpańskiego. Może jako IT manager gdzieś mnie wezmą w ciepłym kraju😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Nie szukam. Po 10 latach związku to serio jak patrzę wole mieć swietojebilwy spokój i poucze się hiszpańskiego. Może jako IT manager gdzieś mnie wezmą w ciepłym kraju😉

 

IT Manager z takim nieskładnym pisaniem i z taką ortografią? 🤦‍♂️😅

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Jeśli w dużym mieście nie potrafi znaleźć faceta na swoim poziomie, to znaczy, że za wysoko mierzy. 

Problem jest tego typu że ciężko będzie znaleźć "majnagera" na jej poziomie.

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Denzel napisał:

Z takim podejściem to ona sobie może.

Poprzeczkę wyjebała na taki poziom że nawet alfa po AWF-ie miałby problem z przeskokiem

Myśl dalej. Myśl. Bo jak nie drzwiami to oknem. A skakać może małpa w zoo. 

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

IT Manager z takim nieskładnym pisaniem i z taką ortografią? 🤦‍♂️😅

Srajfon bywa. Zreszta cu. 

4 minuty temu, Denzel napisał:

Problem jest tego typu że ciężko będzie znaleźć faceta na jej poziomie.

Samo się zawsze znajdowało😁

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Kurczę to albo babon albo chłop albo shemale. Gubię się. Obrażanie a o chuj. Szanuje zdanie skoro o nie prosiłam. A ogóras tylko dobrze ukiszony.

Babon to określenie kobiety z małpiego nazewnictwa. Nosacze, babony, wszystko jedna rodzina. Chrumkają i jedzą kiełbaskę ze smakiem. Nigdy bym się nie odważył obrazić babona. Jestem naukowcem i analizuję okazy w życia zoo. Robię ogórki, odkręcam słoiki i jeszcze kapustę robię kiszoną. Jestem doskonałym towarkiem, ale niestety już niedostępnym. Nie dla psa kiełbasa.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej nocy Panowie. Wszak only fools die jak u Puzo. 

4 minuty temu, mac napisał:

Babon to określenie kobiety z małpiego nazewnictwa. Nosacze, babony, wszystko jedna rodzina. Chrumkają i jedzą kiełbaskę ze smakiem. Nigdy bym się nie odważył obrazić babona. Jestem naukowcem i analizuję okazy w życia zoo. Robię ogórki, odkręcam słoiki i jeszcze kapustę robię kiszoną. Jestem doskonałym towarkiem, ale niestety już niedostępnym. Nie dla psa - przepraszam, ze tutaj edycja. Jakiś error. A tak na poważnie - masz jakieś publikacje?? Chętnie poczytam🙂 Tak tak sama robię kapustę , pierogi a jak trzeba peklowana szynkę. 

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

 

Samo się zawsze znajdowało😁

Zawsze to jest coca cola

4 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Dobrej nocy Panowie. 

W końcu zdanie które ma jakiś głęboki sens

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Denzel napisał:

Ciociu.... idź się już połóż bo przynudzasz nieziemsko... już późno a Ty już swoje lata masz...nie wolno ci się forsować.

A tak na marginesie zdradź mi tę słodką tajemnicę co sprowadza cię w nasze skromne progi....bo chyba nie chęć wychaczenia zdobyczy......

Źle trafiłaś

A Ty ile masz lat dziadku?? Podobno mam duże wymagano a chce podrywać na samczym forum. To się mija z celem. Szczerze natrafiłam na kilka postów na forum. I odkrywam nowe zakamarki z serii red pill. A ze na tle waszych doświadczeń z kobietami - jakoś tak trudno mi zrozumieć schematy działania Pan. I lepiej być uświadomionymi w pełni niż wdepnąć w coś.  Aż się dziwie ze można oszukiwać, nie pracować, łapać chłopa na dziecko. Do tego być syfiara, nie sprzątać i nie gotować lub nawet nie chcieć tego się nauczyć. A w totalnym szoku jak czytałam o prezentach, sponsorowaniu randek i ograniczeniu aktywności do Netflixa i seriali. Ja zawsze sama za siebie płace czy to wyjazd, wyjaścia czy studia. Gotuje, sprzątam i chyba ostatni serial jaki oglądałam to był Daleko od szosy😁😁 Jak już mam oglądać filmu to chyba aby podszkolić angielski. Btw polecam platformę effedup movie. Wole wydać kasę na branżowy periodyk lub książkę z antykwariatu niż na lampicerowanie. Hmmm chyba się z choinki urwalam, ze odkrywam takie realne sytuacje. Panowie dobrze, ze się wspieracie bo baby by się zagryzły jak w kurniku. Ehhh ja dlatego unikam konfliktów i wole takie wymiany słowne bo to zawsze coś wnosi. A odmienny punkt widzenia szanuje. Dziękuje i miłego☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Denzel napisał:

Więc mówisz że jesteś spoko?

Ja to bardzo doceniam...😁

Miłego dnia życzę.

A lat mam więcej niż Ty ale do dziadka mi daleko.

A tak apropos randkowaniabna forum - buehehe znalazłam jakiś topic na forum damskiej części. Nie wkleję linka - mam jakiś error. Kto sobie myśli jego sprawa- byleby mieć dystans. Wracam do pracy. Miłego kolego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

A tak apropos randkowaniabna forum - buehehe znalazłam jakiś topic na forum damskiej części. Nie wkleję linka - mam jakiś error. Kto sobie myśli jego sprawa- byleby mieć dystans. Wracam do pracy. Miłego kolego. 

Miłego. Ja jestem po pracy...więc dobranoc 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 z 4 gości opisywanych zostało odrzuconych przez zainteresowanie pod kątem erotycznym - to normalne i wręcz zdrowe, dodatkowo świadczy o tym że jeszcze komuś się podobasz pod tym kątem to chyba nic złego.

 

Skąd się bierze frustracja u mężczyzn (ostatni przykład?) otóż 90% w tym kraju zarabia poniżej minimum socjalnego i jest permamentnie zła na wszystko, przejdź się ulicą popatrz na twarze, jak nie nawalony to smutny taka prawda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunetka_wieczorowa_pora, w jakiej topowej części społeczeństwa siebie widzisz? Mając taki wzrost, wagę oraz wymiary, jak piszesz, można wnioskować, że dbasz o siebie i o swoje zdrowie. Skoro pracujesz w IT, musisz też dobrze zarabiać. 
To wszystko jest super i fajnie, że coś w życiu osiągasz, ale niestety, Twojego kandydata, mężczyzny na Twoim lub wyższym poziomie to nie interesuje. 
On ma w nosie to, czy pracujesz jako menedżer, czy siedzisz na kasie. Prawdopodobne jest, że wolałby Ciebie bez kariery, za to w wieku nie 35, tylko 25. Niestety, taka jest prawda i faceci na tym forum przyznają mi rację. Mega ogarnięty gość popatrzy na Ciebie z obawą, że zaraz będziesz chciała ślubu i szybkich bombelków, z którymi też teoretycznie, (oby nie! Życzę Ci jak najlepiej) mógłby by być problem ze względu na wiek. 
 

Stosujesz wobec mężczyzn wykładnię, której oni wobec Ciebie nie używają. Dla Ciebie ważny jest charakter mężczyzny, jego status, sukces zawodowy, „ogarnięcie życiowe”. Dla mężczyzny kariera kobiety nie ma praktycznie żadnego znaczenia, wobec tego zostaje Ci walka o naprawdę dobre kąski z kobietami młodszymi od Ciebie o 10-15 lat, lub przymkniecie oka na wady mężczyzn spoza top 5-10% społeczeństwa.  

Edytowane przez LSD
  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Przy takich doświadczeniach - ja wole skupić się na sobie bo szkoda czasu na rozhisteryzowanych Panów.

I to by było dobre ale imo to nie jest do końca szczere.

 

7 godzin temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Ehhh zważywszy ze dziewictwo straciłam w wieku 21 lat ze stałym partnerem, kolejny związek 3 lata i ostatni prawie 10.

Wychodzi na to, że sama nie byłaś zbyt długo, ta potrzeba bycia z kimś jest wyczuwalna dość mocno, zobacz jak chcesz czy to dobry trop i czego się naprawdę boisz dzięki czemu jesteś przez to sterowana.

 

Niezależność emocjonalna jest sexi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LSD napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora, w jakiej topowej części społeczeństwa siebie widzisz? Mając taki wzrost, wagę oraz wymiary, jak piszesz, można wnioskować, że dbasz o siebie i o swoje zdrowie. Skoro pracujesz w IT, musisz też dobrze zarabiać. 
To wszystko jest super i fajnie, że coś w życiu osiągasz, ale niestety, Twojego kandydata, mężczyzny na Twoim lub wyższym poziomie to nie interesuje. 
On ma w nosie to, czy pracujesz jako menedżer, czy siedzisz na kasie. Prawdopodobne jest, że wolałby Ciebie bez kariery, za to w wieku nie 35, tylko 25. Niestety, taka jest prawda i faceci na tym forum przyznają mi rację. Mega ogarnięty gość popatrzy na Ciebie z obawą, że zaraz będziesz chciała ślubu i szybkich bombelków, z którymi też teoretycznie, (oby nie! Życzę Ci jak najlepiej) mógłby by być problem ze względu na wiek. 
 

Stosujesz wobec mężczyzn wykładnię, której oni wobec Ciebie nie używają. Dla Ciebie ważny jest charakter mężczyzny, jego status, sukces zawodowy, „ogarnięcie życiowe”. Dla mężczyzny kariera kobiety nie ma praktycznie żadnego znaczenia, wobec tego zostaje Ci walka o naprawdę dobre kąski z kobietami młodszymi od Ciebie o 10-15 lat, lub przymkniecie oka na wady mężczyzn spoza top 5-10% społeczeństwa.  

Zgoda co do młodszego modelu. Ale jak poszes to działa w obie strony skoro chcesz młodego, atrakcyjnego ciała tobtrzeba mieć warunki albo Ala chad albo bankomat. A skoro jak poszesz większość chłopów zarabia poniżej średniej krajowej to koło się zamyka. Wszystko działa w obie strony. Pewnie zawód nie ma znaczenia. Ale jak zdążyłam przeczytać kilka męskich tematów to widzę ze jednak piękna miska to nie wszystko. Ale każdemu wedle potrzeb. Nie szukam top samca. Koniec. Pieniądze rZecz nabyta. Ale zainteresowania meczyk, piwko i tv przerasta mnie. Dzieci i ślub - standard na tym forum. Gdzieś tak perspektywa mi umyka. Miłego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skórzanych spodni i wszystkiego co nadmiernie eksponuje pośladki też uważam kobiety wkładające to za atencyjne kurwy i nic więcej niż na jeden raz i ten facet miał rację.

 

Co do reszty gości to porażka.

 

Mam nadzieję, że zapoznałaś się z moimi licznymi wpisami obnażającymi beznadziejność dzisiejszych mężczyzn bo jak słyszę "a na kobiety narzekacie" to mnie to trochę wkurwia zwłaszcza, że w moich wpisach jest mega dużo krytyki mężczyzn i podkreślania, że to faceci są dzisiaj pierwszymi winnymi całego kurestwa.

 

A i moja mała uwaga - prawie wszyscy mężczyźni przed 40stką to debile myślący tylko o seksie i najebie - czyli dokładnie tyle ile jesteście warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, icman napisał:

I to by było dobre ale imo to nie jest do końca szczere.

 

Wychodzi na to, że sama nie byłaś zbyt długo, ta potrzeba bycia z kimś jest wyczuwalna dość mocno, zobacz jak chcesz czy to dobry trop i czego się naprawdę boisz dzięki czemu jesteś przez to sterowana.

 

Niezależność emocjonalna jest sexi.

Ano nie byłam długo sama. Ale spotkania towarzyskie to nie wstęp do bycia w związku. Błędny trop. Niezależność na każdym poziomie jest fajna😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.