Skocz do zawartości

Randkowanie poza Tinderem srelem


deleteduser127

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Co do skórzanych spodni i wszystkiego co nadmiernie eksponuje pośladki też uważam kobiety wkładające to za atencyjne kurwy i nic więcej niż na jeden raz i ten facet miał rację.

 

Co do reszty gości to porażka.

 

Mam nadzieję, że zapoznałaś się z moimi licznymi wpisami obnażającymi beznadziejność dzisiejszych mężczyzn bo jak słyszę "a na kobiety narzekacie" to mnie to trochę wkurwia zwłaszcza, że w moich wpisach jest mega dużo krytyki mężczyzn i podkreślania, że to faceci są dzisiaj pierwszymi winnymi całego kurestwa.

 

A i moja mała uwaga - prawie wszyscy mężczyźni przed 40stką to debile myślący tylko o seksie i najebie - czyli dokładnie tyle ile jesteście warte.

Błędne założenie- spodnie nie były obcisłe a luźne. Konstruktywna krytyka owszem wskazana ale Panowie maja niekiedy nierealne oczekiwania- himalajka ładne określenie. Wszystko działa w obie strony. Dziękuje za wpis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, icman napisał:

To jakie intencje stoją za decyzjami tych spotkań?

Poznanie facetów poza gronem własnym. Miła rozmowa i spotkanie to niekoniecznie randka. Aczkolwiek może przybrać taka formę. Najgorzej to desperacko szukać czy to facet czy kobieta. Jakby tak było to bym założyła Tindera a nie ma potrzeby. 

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

To dopiero musiały być chujowe.....

Kurewsko chujowe. 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Śmieszny temacik. Taki przewidywalny. 

 

@brunetka_wieczorowa_pora Jesteś masochistką? 

Sadystka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

@Libertyn @brunetka_wieczorowa_pora

 

Umówicie się na randkę. Bez zwodów, wzwodów i innych erekcji. 

I Ciebie do trojkata. Może młoda dupe opłacę for you.

7 minut temu, Libertyn napisał:

Twoja obecność i wystawienie się naprzeciw tej internetowej loży szyderców zakrawa o conajmniej lekki masochizm. 

Loża oby nie masońska. Bawi mnie to odpisywanie a lubię potyczki slowne. 

11 minut temu, icman napisał:

No ja właśnie twierdzę, że to robisz.

Hmmm a ja twierdze ze nie. Ale osoba z boku może mieć inne odczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

I Ciebie do trojkata. Może młoda dupe opłacę for you.

Nie stać cię. 

 

3 minutes ago, Libertyn said:

Stawiasz pociąg? 

W pociągach koleżanka nie gustuje jak słychać. Ale możesz jej coś % postawić, to może rozkład jazdy wyjątkowo zmieni. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunetka_wieczorowa_pora

 

Co do tematu nie zakładaj takich wątków gdzie ośmieszasz mężczyzn i wytykasz jacy to oni są be a ty taka zajebista.

Jest to trollowanie czyli dążenie poprzez twoje treści do burzy na męskim forum by przedstawić nas w złym świetle.

Nie podoba się na forum to droga wolna nikt nie trzyma na siłę.

 

11 godzin temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Uważam się za osobę wymagająca jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie. I nie o wygląd tu chodzi ale osoba musi być interesująca, mieć pasje, stawiać na swoj rozwój.

 

Twoim problemem w relacjach z mężczyznami jest brak szacunku do nich, stawianie niżej od siebie.

Zwrócenie uwagi przez mężczyznę do twojego ubioru było uzasadnione i miał do tego prawo, to, że jednemu z nich konar 

zapłonął przy tobie to powinnaś traktować jako komplement a nie dyskwalifikować, że zbok?

Jaki zbok to natura męska. Widzi piękną kobietę to mu stoi i chce kopulować.

Pamiętaj, że mężczyzna to też istota, która czuje, oczekuje normalnego traktowania i krztę szacunku ze strony kobiet.

A twoje zachowanie temu niestety przeczy.

 

To jest właśnie smutny obraz współczesnej kobiety, która tylko wymagać by chciała a sama nic od siebie.

Propaganda medialna sprała kobietom mózgi do tego stopnia, że nienawidzą mężczyzn i są przeświadczone, że wszystko kobietom się należy😆

Większość takich jak ty skończy z ręką w nocniku ze zmarnowanym życiem bo traktujecie mężczyzn przedmiotowo.

Mężczyzna chce mieć w domu partnerkę na dobre i złe a nie pasożyta, na którego trzeba będzie robić lub agresora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

W pociągach koleżanka nie gustuje jak słychać. Ale możesz jej coś % postawić, to może rozkład jazdy wyjątkowo zmieni. 😁

Chodzi o postawienie MI podróży pociągiem. Koleżanka jest z Warszawy jak mniemam. Mi tu mewy latają. A Ty mnie chcesz swatać z kimś z Wawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kotek napisał:

 

Skąd się bierze frustracja u mężczyzn (ostatni przykład?) otóż 90% w tym kraju zarabia poniżej minimum socjalnego i jest permamentnie zła na wszystko, przejdź się ulicą popatrz na twarze, jak nie nawalony to smutny taka prawda.

Serio? Mam zupełnie odwrotne spostrzeżenia. Chyba, że to wszystko co widzę jest w myśl zasady "zastaw się a postaw się"😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Libertyn said:

Chodzi o postawienie MI podróży pociągiem. Koleżanka jest z Warszawy jak mniemam. Mi tu mewy latają. A Ty mnie chcesz swatać z kimś z Wawy. 

Bądź mężczyzną. Czego to się nie robi dla prawdziwej miłości! 

 

Poza tym możesz zaprosić koleżankę na wspólne oglądanie mew na zimowej plaży. Inwencji trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kotek napisał:

kąd się bierze frustracja u mężczyzn (ostatni przykład?) otóż 90% w tym kraju zarabia poniżej minimum socjalnego i jest permamentnie zła na wszystko, przejdź się ulicą popatrz na twarze, jak nie nawalony to smutny taka prawda. 

 

Co ty za dyrdymały wypisujesz?

To są wierutne brednie. 

 

Mężczyźni zarabiają mniej bo trzeba było wam kobietom stworzyć miejsca pracy bo przecież parytety.

A jak myślisz skąd na to wziąć pieniądze? Tak wpierw trzeba było zabrać mężczyznom.

Wy jako kobiety w najlepszym do życia w Europie państwie jak Polska macie jak pączki w maśle. 

Masz czelność wytykać mężczyznom, że każdego dnia są okradani z energii, czasu, zdrowia, zasobów

dzięki, którym wy kobiety macie wszelkie wygody i ułatwienia?

Ugryź się czasem w język i zachowaj te wypociny dla siebie.

 

Osobiście nie widzę by mężczyźni chodzili pijani, smutni po ulicach to stereotyp i oczernianie.

Kolejna typowa p0lka i jej przemyślenia😆

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Bawi mnie to odpisywanie a lubię potyczki slowne. 

 

To widać, nawet całkiem nieźle Ci wychodzi. 

 

Ten schemat jest robiony kolejny raz.

Przychodzi kobieta, rzuca jakiś temat albo tezę, które w sumie nie zawierają nic. Można przeczytać, wzruszyć ramionami i pójść dalej. 

 

Mija chwila, zlatują się faceci mający potrzebę wykazać jej różne wady, przywary, czy sytuację, która powinna jej uświadomić że nie znaczy tak wiele jakby wynikało z przyjętej formy.

 

Kobita lubi w to więc reaguje. Tu wbije lekko szpilkę, tam zażartuje. Jest uwaga, jest bezpieczny rodzaj interakcji, dopaminka mile łechce. 

 

Ona ma fun, Oni mogą przez chwilę poczuć się lepiej. 

Temat rośnie jak na drożdżach, jest ruch, forum zyskuje. 

No i git. Każdy czerpie dla siebie  

 

Ps. Sam się tu pomądrzyłem, ale tak naprawdę to jest próba wyrwania dopaminowego kąska dla siebie! 😆

Edytowane przez Yolo
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Chyba jestem starej daty i nie chce się czuć jak na targu niewolników czy towar w katalogu

No ten Twój odbytych spotkań przeczy temu stwierdzeniu. Za dużo szans to tym facetom nie dawałaś. Po za tym wyszło,że jesteś słoikiem 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Ci doradzać w kwestii facetów, ale czytając to, co piszesz wnioskuję:

  1. Błyskawicznie dałaś się sprowokować i przeszłaś na język wulgarny narzucony przez paru forumowiczów – tu nawet wątek o tym kiedyś Panowie stworzyli (o przeklinaniu przez kobiety), nie czytałam, ale Ty poczytaj, bo zwykle mądrze tu piszą… Dla mnie to przejaw desperacji (czy w ataku, czy w obronie już obojętne).
  2. W każdym poście licytujesz się na osiągnięcia jak dziecko – pycha kroczy przed upadkiem…
  3. Ten facet, z którym umówiłaś się na bieganie, może chciał tylko potruchtać, a nie brać od razu udział w wyścigu 🙃
  4. Pytasz o poradę jak i gdzie wyhaczyć faceta forumowiczów, których podobne do Ciebie kobiety przeżuły i wypluły, bo miś się znudził lub absurdalnym wymaganiom nie sprostał… Taki paradoks jakby 😉
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

Bądź mężczyzną. Czego to się nie robi dla prawdziwej miłości! 

XD

Cytat

Poza tym możesz zaprosić koleżankę na wspólne oglądanie mew na zimowej plaży. Inwencji trochę. 

Kiedy ja nawet nie wiem czy chcę. A tak bym miał przynajmniej trip do Wawy na Twój koszt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maroon napisał:

Bądź mężczyzną. Czego to się nie robi dla prawdziwej miłości! 

 

Poza tym możesz zaprosić koleżankę na wspólne oglądanie mew na zimowej plaży. Inwencji trochę. 

Haha no widzisz zawsze to jakaś zaplanowana forma rozrywki. A takt btw jak Cb było stać na pasożyta, który nie gotuje i nie sprząta to mnie stać na Panią. 

5 minut temu, Libertyn napisał:

XD

Kiedy ja nawet nie wiem czy chcę. A tak bym miał przynajmniej trip do Wawy na Twój koszt. 

Pytanie czy ja bym chciała. Ale widzisz jaki dusigrosz. A zmienili cenniki na pkp więc czym szybciej tym taniej. Może kolega i mi zasponsoruje.

12 minut temu, ManOfGod napisał:

No ten Twój odbytych spotkań przeczy temu stwierdzeniu. Za dużo szans to tym facetom nie dawałaś. Po za tym wyszło,że jesteś słoikiem 😂

Słoik z Berlina. Niech będzie jakoś się ukiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

 

Co ty za dyrdymały wypisujesz?

To są wierutne brednie. 

 

Mężczyźni zarabiają mniej bo trzeba było wam kobietom stworzyć miejsca pracy bo przecież parytety.

A jak myślisz skąd na to wziąć pieniądze? Tak wpierw trzeba było zabrać mężczyznom.

Wy jako kobiety w najlepszym do życia w Europie państwie jak Polska macie jak pączki w maśle. 

Masz czelność wytykać mężczyznom, że każdego dnia są okradani z energii, czasu, zdrowia, zasobów

dzięki, którym wy kobiety macie wszelkie wygody i ułatwienia?

Ugryź się czasem w język i zachowaj te wypociny dla siebie.

 

Osobiście nie widzę by mężczyźni chodzili pijani, smutni po ulicach to stereotyp i oczernianie.

Kolejna typowa p0lka i jej przemyślenia😆

 


Ekhm no mam nieodparte wrażenie że czytanie ze zrozumieniem nie siadło.

Sugerujesz mi brednie gdzie napisałem że faceci mało zarabiają, a potem tłumaczysz mi dlaczego mało zarabiają - no to chyba razem piszemy brednie bo niejako potwierdzasz dodajesz tylko swoją wersję wyjaśnienia dlaczego tak jest. Polska nie jest taka zła pod tym kątem zdecydowanie gorsze są kraje "rozwinięte" w EU i  Polska jeszcze jest miejscem gdzie można skrzydła rozwinąć bez oddawania 50-60% pensji na podatki, które potem idą w pieniądzach socjalnych głównie do kobiet i ich dzieci - pełna zgoda że system jest zły ale nie jest JESZCZE tak zły.

 

System jest pro kobietom to pełna zgodna, jednak umiejętnie się w nim poruszając da się dużo rzeczy ominąć, przede wszystkim brak ślubów - kto go bierze ten sam sobie strzela w łeb. Niestety przez morze simpów i frajerów kobiety się nie zmienią, możemy się poprawiać tylko my, omijać system, pracować nad własną wartością, tak aby kiedy kobieta się z nami spotyka i zaczyna swoje głupie gierki zrobić jej reset matrixa w mózgu - żaden z Panów w opisywanych spotkaniach nie dał rady.

 

PS. Zdaje się że profil Ciebie zmylił i może stąd ten jad wylewający się z każdego zdania. Jestem mężczyzną i serio w momencie kiedy osiągasz wolność finansową masz dużo czasu na obserwacje, i podtrzymuje moje zdanie, dla większości moich kumpli nie ma weekendu bez uchlania się i narzekania na zarobki i słabą pracę, nawet środa czasem jest dobra żeby się odciąć na chwilę od syfu. To samo widzę idąc na trzeźwo ulicą, permamentna zgryzota, nerwy, smutek w oczach z pojedynczymi wyjątkami. Nie ma tak kolorowo, może mają ładne ubrania kupione za 3/4 pensji i iPhone na raty 0% ale to skutecznie blokuje drogę do szczęścia. Przykład z sylwestra, 25 ludzi i stwierdzenie od jednej z Pań "chyba tylko Kot jest szczęśliwy z tego co robi i jak żyje" - i tak w istocie było, nie muszę mówić wokół kogo Panie się na imprezie obracały. Zmierzam do tego że należy zrobić 2 rzeczy, albo powstrzymać swoją frustrację i nie sapać do Pani po jakiejś jej pierwszej czy drugiej uwadze, albo zająć się biznesem a nie Tinderkiem bo ewidentnie są ważniejsze sprawy do rozwiązania. Po prostu nie można mieć pretensji do kobiet jak podchodzimy do nich z taki niskim poczuciem własnej wartości że zaczyna się wyzywanie. - oznaka słabości/przegranej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Yolo napisał:

 

To widać, nawet całkiem nieźle Ci wychodzi. 

 

Ten schemat jest robiony kolejny raz.

Przychodzi kobieta, rzuca jakiś temat albo tezę, które w sumie nie zawierają nic. Można przeczytać, wzruszyć ramionami i pójść dalej. 

 

Mija chwila, zlatują się faceci mający potrzebę wykazać jej różne wady, przywary, czy sytuację, która powinna jej uświadomić że nie znaczy tak wiele jakby wynikało z przyjętej formy.

 

Kobita lubi w to więc reaguje. Tu wbije lekko szpilkę, tam zażartuje. Jest uwaga, jest bezpieczny rodzaj interakcji, dopaminka mile łechce. 

 

Ona ma fun, Oni mogą przez chwilę poczuć się lepiej. 

Temat rośnie jak na drożdżach, jest ruch, forum zyskuje. 

No i git. Każdy czerpie dla siebie  

 

Ps. Sam się tu pomądrzyłem, ale tak naprawdę to nie jest wymądrzanie a próba wyrwania dopaminowego kąska dla siebie! 😆

W końcu mamy clue. Kończę i dziękuję. Miłego dla Panów pozostałychw poszukiwaniu himalajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brunetka_wieczorowa_pora napisał:

Pytanie czy ja bym chciała. Ale widzisz jaki dusigrosz. A zmienili cenniki na pkp więc czym szybciej tym taniej. Może kolega i mi zasponsoruje

Kolegi to nie obchodzi czy chcemy czy nie chcemy. Kolega sobie zaprojektował gorący romans rodem z Bravo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lumineer napisał:

Nie będę Ci doradzać w kwestii facetów, ale czytając to, co piszesz wnioskuję:

  1. Błyskawicznie dałaś się sprowokować i przeszłaś na język wulgarny narzucony przez paru forumowiczów – tu nawet wątek o tym kiedyś Panowie stworzyli (o przeklinaniu przez kobiety), nie czytałam, ale Ty poczytaj, bo zwykle mądrze tu piszą… Dla mnie to przejaw desperacji (czy w ataku, czy w obronie już obojętne).
  2. W każdym poście licytujesz się na osiągnięcia jak dziecko – pycha kroczy przed upadkiem…
  3. Ten facet, z którym umówiłaś się na bieganie, może chciał tylko potruchtać, a nie brać od razu udział w wyścigu 🙃
  4. Pytasz o poradę jak i gdzie wyhaczyć faceta forumowiczów, których podobne do Ciebie kobiety przeżuły i wypluły, bo miś się znudził lub absurdalnym wymaganiom nie sprostał… Taki paradoks jakby 😉

ad 1- racja dostosowałam się do poziomu. Tutaj abosultnie się zgadzam.

ad 2 - lictyuje - nie odbieram tego tak. Ci Panowie nie są lepsi.

ad 3 - jakby chciał potruchtać to nie pisałby o maratonach.

ad4 - Gdzie ja pytam o wyrywanie facetów? Konkrety proszę a nie inwektywy ad personam. 

dziękuję.

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Kolegi to nie obchodzi czy chcemy czy nie chcemy. Kolega sobie zaprojektował gorący romans rodem z Bravo. 

Tak projekcie jak w starym kinie studyjnym. Ale chyba nie ta taśma mu weszła. Raczej nie Bravo - prędzej odmiana Girl. Może kolega czyta forum wybiórczej lub coś podobnego.

47 minut temu, Iceman84PL napisał:

@brunetka_wieczorowa_pora

 

Co do tematu nie zakładaj takich wątków gdzie ośmieszasz mężczyzn i wytykasz jacy to oni są be a ty taka zajebista.

Jest to trollowanie czyli dążenie poprzez twoje treści do burzy na męskim forum by przedstawić nas w złym świetle.

Nie podoba się na forum to droga wolna nikt nie trzyma na siłę.

 

 

Twoim problemem w relacjach z mężczyznami jest brak szacunku do nich, stawianie niżej od siebie.

Zwrócenie uwagi przez mężczyznę do twojego ubioru było uzasadnione i miał do tego prawo, to, że jednemu z nich konar 

zapłonął przy tobie to powinnaś traktować jako komplement a nie dyskwalifikować, że zbok?

Jaki zbok to natura męska. Widzi piękną kobietę to mu stoi i chce kopulować.

Pamiętaj, że mężczyzna to też istota, która czuje, oczekuje normalnego traktowania i krztę szacunku ze strony kobiet.

A twoje zachowanie temu niestety przeczy.

 

To jest właśnie smutny obraz współczesnej kobiety, która tylko wymagać by chciała a sama nic od siebie.

Propaganda medialna sprała kobietom mózgi do tego stopnia, że nienawidzą mężczyzn i są przeświadczone, że wszystko kobietom się należy😆

Większość takich jak ty skończy z ręką w nocniku ze zmarnowanym życiem bo traktujecie mężczyzn przedmiotowo.

Mężczyzna chce mieć w domu partnerkę na dobre i złe a nie pasożyta, na którego trzeba będzie robić lub agresora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaka propaganda? Ehh osttanio z mediów czytam głównie Financial Time ewentualnie Inżyniera Budownictwa. 

Tak szczególnie Kodeks opiekuńczy i rodzinny to pro radziecka naleciałość czysto kobieca.

Nie napisałam, że facet to zbok. Ty wysuwasz takie teorie - atawizm rozumiem w pełni a szanuję każdego. 

45 minut temu, maroon napisał:

Bądź mężczyzną. Czego to się nie robi dla prawdziwej miłości! 

 

Poza tym możesz zaprosić koleżankę na wspólne oglądanie mew na zimowej plaży. Inwencji trochę. 

A w tle poproszę Parostatek Krawczyka. Piękna piosenka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.