Skocz do zawartości

Laska chce, ale nie chce - Jak reagować na shaming i obniżanie wartości przez dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.02.2022 o 23:01, newonce napisał:

laska wciąż do mnie pisze, mimo że postanowiłem, że będę ją zlewał,

@newonceZ czym masz problem? Postanowiłeś, to się tego trzymaj. 

 

Ona to robi, żeby właśnie zasiewać w Tobie niepokój typu "czego ona ode mnie chce?". Jak pozwolisz sobie myśleć nad tym, to któregoś dnia się odezwiesz i zapytasz "Ty o co Ci chodzi"... no i właśnie o to będzie chodziło. Żebyś pokazał jej atencję.

 

Zdecydowałeś ją olewać, to olewaj.

 

W dniu 7.02.2022 o 23:01, newonce napisał:

Zlać czy może się pobawić? Jak to pociągnąć? Co radzicie bracia?

Kusi... kusi... i może skusi... ot i masz jej cel wobec Ciebie.

 

A potem wylądujesz w dzienniczku "moje zdobycze".

 

Mówisz, że shaming na Tobie stosowała zdaje się. Tak? Już o tym zapomniałeś? Czyli co? Zmiękcza Cię witaminka, zmiękcza.

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przyczyna może być inna Pani może nadal być mocno związana mentalnie z poprzednim facetem, nawet jak długo z nim już nie jest. Boi się przekroczyć linię za którą wie że nie będzie powrotu do EX. Może być też tak, że ktoś inny ją dmucha, i nie chce wyjść w swoich oczach na dzi@#$

W dniu 27.01.2022 o 10:29, newonce napisał:

Dzięki temu zauważyłem, że często w rozmowach stosuje na mnie ona na mnie shaming mówiąc np., że "nie wie co ja sobie myślę", "że jestem chyba psychopatą". Albo mówi do mnie: "daj mi skończyć kurwa" lub "nie jąkaj się" - ewidentnie czuje, że to ona rządzi i ja jestem tylko pieskiem. Oczywiście locha taka wyszczeka jest tylko przez telefon bo na żywo z ręką w jej szparze to nie potrafiła z siebie wydusić nic.

po takich tekstach to ona kwalifikuje się na liścia :D jeżeli jesteś badboyem i nie masz za wiele do stracenia, A jak masz coś do stracenia to taką dziunię odstawia się po prostu na śmietnik historii. I tyle. Te teksty świadczą o tym że dla niej jesteś nikim. Kompletnie nikim. 

W dniu 27.01.2022 o 10:29, newonce napisał:

. Sama do mnie napisała, pisaliśmy non stop przez kilka miesięcy, bo niestety z racji odległości (200km) był problem aby się spotkać.

Trzeba było od razu przejść do czynów. Sam fakt że zmarnowałeś kilka miesięcy na pisanie spowodował że Twoja atrakcyjność spadła do zera.

 

W dniu 27.01.2022 o 10:58, newonce napisał:

Powiem więcej: to w ogóle ona mnie zaczepiła, to ona poderwała mnie, a nie ja ją, ja tam jakoś nawet nie specjalnie myślałem aby do niej zagadywać i gdyby nie to, że sama do mnie kilkukrotnie pisała i ciągnęła rozmowę, to prawdopodobnie w życiu bym do niej nie zagdał, także coś musiałem jednak w sobie mieć. Może na foto na IG lub FB wyglądałem po prostu bardziej atrakcyjnie niż w rzeczywistości

To nie o to chodzi, kto kogo zaczepia. Tak naprawdę to ona pisząc z Tobą właśnie Cię ruchała :D ale Ty o tym nie wiedziałeś. Kobiety nas ruchają na siano, na czas i na atencję. Ogólnie dobrze podszedłeś do zamknięcia deal`a - pierwsza klasa, ale to nie mogło zadziałać. Maybe You were her time HO. :D bez obrazy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.