Skocz do zawartości

Czy sex lalki miłości zastąpią wielu mężczyznom prawdziwe kobiety?


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maroon napisał:

Dobre. Ale fajnie popatrzeć na widownię, jak większość myszek skwaszona, gdy żarciki pod ich adresem lecą, za to prawie ekstazy dostały, gdy poleciał "tyci" żarcik. 

Co zrobisz. Bywa. Baby mają gule - nie każda ale większość i tyle.

Niedobory witaminy D, ponad rok zimy to nic dziwnego, że gęby wykrzywione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Ja bym proponował zamiast lalek Wielką Państwową Loterię Miłości. 

 

Ja bym z tym poszedł do Google. Jakiś student mi kiedyś mówił, że płacą nawet jak masz pomysł ale jest interesujący.

 

Albo od razu do ambasady Izraela po co pierdolić się z pośrednikami tylko tam stawka może być gorsza.

 

Spełnienie mokrych kolektywnych snów nie jednego pejsa.

edit: Nie jesteś co prawda pierwszy ale Marks i Engels chyba nie uznawali patentu :D

Małżeństwo i rodzina według Marksa, Engelsa i Lenina (cz. 3) - Nasz Dziennik

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Król Jarosław I said:

.

 

Spełnienie mokrych kolektywnych snów nie jednego pejsa.

Dlatego ja nie mogę się w polityce realizować ani być miliarderem. Bo będąc dyktatotem, czy takm Bezosem, takie rzeczy bym odpierdalał, przy których plandemia to niewinne spojrzenie dziewiczej nastolatki. 😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, alphachad napisał:

Gdybym to zrobił z seks lalką czułbym się upokorzony jak po gwałcie.

Zawsze się troszeczkę gwałci. 

 

Ja jako introwertyk chętnie bym kupił taką dziewczynę. Bo widzisz, kobiety często wkładają sobie różne przedmioty "tam", albo podczas stosunku masują się po łechtaczce, a was by wyśmiały gdybyście robili to samo, gdzie to równouprawnienie?

 

Czy seks lalki zastąpią kobiety? Jak tak dalej pójdzie to tak, przynajmniej część. 

Oczywiście że seks z gorącą kochanką będzie o wiele lepszy, możesz gryźć, całować, łapać za włosy. Po wszystkim czułości. Późnej znów gra wstępna itd, ale na dłuższą metę seks też się nudzi, nie ma już tego ognia. Dodatkowo kobiety oferują coraz mniej, a żądają coraz, coraz więcej. 

 

Dla mnie matematycznie lepsza jest seks lalka, jednocześnie wiem że simpy i kukoldy nigdy się nie skończą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według Marksa i Engelsa, tylko wtedy, gdy mężczyzna jako małżonek jednej kobiety, ojciec i głowa rodziny, zostanie całkowicie usunięty, ponieważ mężczyzna jest przecież pierwotną komórką własności prywatnej, czyli ostatnią przyczyną nędzy proletariatu. „Kobieta” powinna, według Engelsa, wystąpić ze „zwierzęcej formy” „małżeństwa ekskluzywnego” z jednym mężczyzną i przystąpić do „uniwersalnej prostytucji ze społecznością”. Kobieta powinna mieć odwagę przezwyciężyć „wyobcowanie przyrody” w jej sprzeczności z mężczyzną. Warunkiem sine qua non jest wspomniane opuszczenie „zwierzęcej formy” „małżeństwa ekskluzywnego (które jest bądź co bądź formą ekskluzywnej własności prywatnej)”, tworzonego z jednym mężczyzną, od którego kobieta powinna się „wyzwolić”, ażeby żyć „poliandrycznie”, tzn. opuścić małżeństwo monogamiczne i „wkroczyć” na drogę „ogólnej prostytucji” ze społeczeństwem.

 

 

@maroon tylko już wszystko się stało co tu jeszcze jest do spierdolenia?

 

Pomijam, że pomysł dalej nie spieniężony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś opcja chociaż dla piwniczaków czy tych, którzy na loterii genowej przegrali i są incelami z przymusu. Ale nie sądzę by takie lalki odniosły jakiś sukces pod względem sprzedaży. Plastik nie zastąpi w najmniejszym stopniu człowieka. Poza tym najstarszy zawód świata się nie skończy, a kukoldy będą spermić zawsze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maroon napisał:

Ja bym proponował zamiast lalek Wielką Państwową Loterię Miłości. 

 

Każdy obywatel i obywatelka w wieku 18-45 i nie będący w formalnym związku byliby raz w tygodniu losowani do odbycia stosunku. Pełna randomizacja. Odmowa zbliżenia z wylosowaną osobą zagrożona karą aresztu bądź wysokiej grzywny. Za odbycie stosunku dodawałyby się punkty do social score. Dokumentacja video kopulacji byłaby przechowywana na rządowych serwerach. Wylosowanym przysługiwałaby jedna darmowa prezerwatywa. 😁

Dobre xD Pozwól, że dam to do programu swojej Partii Ruchaczy xD

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moim zdaniem bardzo ciekawy segment rynku, który będzie wykazywał tendencję wzrostową :) Ogólnie segment zabawek erotycznych dla mężczyzn ma się całkiem nieźle, biorąc np. pod uwagę sukces amerykańskiego Fleshlighta. Nie widziałem takiej lalki na żywo, ale na pewno nie ma to nic wspólnego z plastikiem, tylko z materiałem w rodzaju "sztuczna skóra". Mówię o tym, co obecnie jest na rynku, nie melodii przyszłości w rodzaju androidów takich czy innych. I chyba cena nadal jest kwestią zaporową, bo taka sztuczna Pani to +- 1k USD (może już taniej, nie wiem jak jest teraz).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy sztucznej lali

 

+ zawsze chętna

+ zrobi każda pozycję

+ nie gada i nie robi shittestów

+ nie okradnie ciebie z zasobów finansowych

+ skonfigurowany wygląd pod swoje gusta

+ nie tyje

+ jeść nie woła, zerowa koszta utrzymania

+ jednorazowy koszt na lata, niektóre prostytutki potrafią wołać 2 tys za noc a najtańsza lala z "ludzką skórą" na zamówienie koło 800-1200zł, wypasione oczywiście są droższe.

+ znudzi ci się morda/cycki/cipka/jej włosy - wymieniasz na inny model jednym kliknięciem + pełna konfiguracja

+ fajny wieszak na ubrania - stoi ponętnie przy łóżku i trzyma w rękach twoje spodnie, sweter, może potrzymać ci szklankę wody na noc :D

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Japonii seks lalki to już norma do tego jak widać na tym filmiku mężczyzna ma kilka okazów😁

https://youtu.be/PilefqYzJQo

 

W Polsce i na świecie też to stanie się popularne za jakiś czas bo niestety kobiet w wieku rozrodczym jest mniej niż mężczyzn.

Do tego kobiety stawiają coraz większe wymagania, których większość mężczyzn nie może spełnić.

Więc mężczyźni będą poszukiwać nowych rozwiązań i jest to jakaś alternatywa bo są już sex roboty, które mówią w kilku językach,

w dotyku są podobno takie same jak prawdziwe, ogrzewane do temperatury ciała człowieka, możliwość zmiany twarzy, ustawienia programów

jaka ma być, dostosowują się również do ruchów frykcyjnych i wyczuwają kiedy mężczyzna będzie miał orgazm.

Jak na razie za tą przyjemność trzeba słono zapłacić bo takie roboty to koszt od 15-60 tyś zł.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zastąpi, bo sex robot nie będzie racjonalizował zdrad, przyłapany wybielał się, robił dram, wołał mamusi na pomoc i składał fałszywych zawiadomień na policję czy do prokuratury. 

 

Więc taki robot to zero realizmu. 

 

Wyobrażacie sobie, że ktoś tak perfekcyjnie zaprogramuje robota???

 

https://www.sadistic.pl/kur-szcze-drze-morde-vt554032.htm

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mosze Red napisał:

 

 

Wyobrażacie sobie, że ktoś tak perfekcyjnie zaprogramuje robota???

 

https://www.sadistic.pl/kur-szcze-drze-morde-vt554032.htm

 

Oczywiście. Wystarczy kobieta programista.

Ps. Dzięki za ten film pisałem ostatnio że można zjechać za różne wybryki na kryminał ale babskiej patoli nie przebijesz.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, predator08 napisał:

Co o tym myślicie? Czy u nas też będzie coraz więcej tego typu "pań"? A może jest ktoś tutaj, kto taką posiada i zechce się podzielić na temat. Czy warto taką mieć? Czy to zwykły szajs?

 

Mi nie zastąpią.

Czy innym zastąpią? Nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się przypomniało, że jakieś feministki darły mordę na androidy seksualne to producenci dyskutowali o wprowadzeniu funkcji blokady seksu w zamian za coś tam. Czyli android dupki nie da od razu, kiedy chcesz, tylko będzie się zachowywać, jak przeciętna kobieta xD Fochy, ciche dni, darcie mordy, obrażanie się, głowa boli i inne kwiatki. Kolejne narzędzie feministyczne, żeby dojebać kolesiom xD Patrz, nawet android myśli, że jesteś zjebany :D Gdzieś, kiedyś, coś takiego czytałem.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Natychmiast, jak wejdzie coś takiego, uaktywnią się ruchy feministyczne :

"nie dla patriarchalnego ucisku degradującego sztuczne kobiety !"

"sztuczna kobieta to też kobieta !"

"zwyrodnialcy dokonują chorych patriarchalnych projekcji poniżających świętą symbolikę kobiecego ciała ! "

 

Tak będzie, i ban na sex-roboty.

Nie będą trutnie marnować energii na jakieś własne zachcianki, jak jest tyle kobiecych zachcianek do spełnienia.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Król Jarosław I said:

co tu jeszcze jest do spierdolenia?

Do wszystkich Braci - NIE PODPOWIADAĆ! :) Bo jeszcze sporo zostało...

 

12 hours ago, Chcni said:

najstarszy zawód świata się nie skończy

Ale może przy konkurencji, stawki się obniżą do starogreckich ;) . Czyli jeden stosunek równa się cena jednego jaja kurzego. Demokracja...

Dla kontrastu, jak bodajże w Wiedniu burdel udostępnił pierwszą seks-lalkę, to stawki były wyższe niż za "standardową obsługę" - a klienci i tak walili, także drzwiami i oknami.

 

4 hours ago, Obliteraror said:

taka sztuczna Pani to +- 1k USD

 

4 hours ago, Iceman84PL said:

takie roboty to koszt od 15-60 tyś zł

Zważywszy że 60 tysięcy to ludzie potrafią wydać na wesele, i to na kredyt - o cenę bym się nie martwił. Myślę że jak pojawi się pierwsza wersja z autonomicznym przemieszczaniem i implementacją AI - rozmowy, pomoc w czynnościach codziennych - to i za 100 000$ bez problemu sprzedadzą pierwsze serie. Nie tylko do seksu - pomoc osobom starszym, czy choćby właśnie dorzucanie węgla do kotła... A jak motoryka pozwoli jeszcze powyciągać rzeczy z lodówki, pokroić, i podać kanapkę - feminizm się zakończy w sposób naturalny :)

 

2 hours ago, Mosze Red said:

i składał fałszywych zawiadomień na policję

Był kiedyś w audycji TV o zjawisku sex-dolls postulat feministyczny, by lalka w momencie wykrycia przemocy fizycznej, kontaktowała się z Policją. Tylko jak nasza przyjedzie, i delikwenta wywali na bruk bez sądu zgodnie z aktualnymi możliwościami - to KTO zostanie wtedy w domu? 😜

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego to nie zmieni.


Taka zabawka ma imitować kobiety, a więc będzie się starała je odwzorwać pod każdym względem.

Różnica będzie więc tylko w ilości plastiku.

 

Hyper-realistic sex robot with customisable nipples and pubic hair goes on  sale - Mirror Onlinevs Uzależniona od operacji plastycznych pielęgniarka, chce być żywą Barbie!  Mamy jej zdjęcie sprzed zabiegów

 

Z tego co wiem są już zaawansowane pracę nad modułem obliczeniowym (if TRUE then FALSE else TRUE...), ale wymaga to dodatkowej kalibracji. 

W każdym razie to tylko będzie kwestia czasu jak sex-roboty dostaną takie same prawa jak obecne samice, będą śluby, intercyzy i inne cyrki.

 

Koło historii kolejny raz się zakręci:

mężczyzna wolny - można dać kobiecie w dziób by się zamknęła... (oczywiście nie pochwalam przemocy fizycznej)

mężczyzna zniewolony - związki, śluby, obombelkowanie...

mężczyzna wolny - seks-lalka co można wcisnąć przycisk OFF

meżczyzna zniewolony - prawa dla robotów itp.

...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat. 

Moim zdaniem nie zastąpi, ale jaki zabawka erotyczna to ma spore szanse. Podejrzewam że doznania są lepsze, a niż z reką. Jak wejdzie do użytku i się przyjmie, to może być wykorzystywana nawet z kobietą, żeby spełnić np. marzenie o trójkącie, ale bez zdrady :P

 

Na razie nie ma na to szans, dopóki mamy zjawisko o którym wspomniał tylko @DOHC Jak kobieta ma w domu wibrator (często więcej niż jeden), to nikt nie ma z tym problemu. Jest świadoma, wyzwolona i nawet faceci jej kibicujkibicują.Teraz spróbujcie się pochwalić dziewczynie że macie sztuczna pochwę w szufladzie, od raz lecicie do zbioru przegrywów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.