Skocz do zawartości

Podbijanie laskom ego


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sleepy_hollow napisał:

Chodzi CI o @Denzel i @I1ariusz ?? 😁

Zresztą ten drugi napalony popełnił wtopę totalną podał nick name po którym łatwo namierzyć. A w regulaminie jest wskazane aby unikać namierzenia. Ale może o to chodzi. Więc jak laska będzie chciała to nie musi szukać długo 🤣🤣🤣🤣

 

Od Denzela się odstosunkuj.

Bo zaraz ty popełnisz wtopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sleepy_hollow napisał:

Chodzi CI o @Denzel i @I1ariusz ?? 😁

Zresztą ten drugi napalony popełnił wtopę totalną podał nick name po którym łatwo namierzyć. A w regulaminie jest wskazane aby unikać namierzenia. Ale może o to chodzi. Więc jak laska będzie chciała to nie musi szukać długo 🤣🤣🤣🤣

 

Nie - raczej chodzi o ciebie z pobiciem się XD. Poza tym ja się nie wstydzę tutaj niczego, co piszę. Więc nie mam problemu z namierzaniem mnie - specjalnie podałem też taki nick i informację. Można mnie próbować namierzyć choćby awatarem, który jest moją autorską pracą. Ty jedziesz tutaj ostro bluzgami, jadem i dlatego ukrywanie się ma sens.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

A gdyby tak dało się wrzucić w ignora rezerwat...
Bosz... To byłby raj...

Czy dożyjemy takich czasów?

Zasady działania znam tej części. Ale chyba bardziej to Panowie szukają tam dupy czy to w opcji atak z najazdem czy ala słodki pączek.

Baby są przewidywalne i nawet jak zarabia dobrze - to warto mieć coś z kategorii rozdzielności majątkowej - konta są dwa jej gdzie przychodzi Pani kasa i wspólne z mężem.

Zresztą widać w kodeksie opiekuńczym jak to wygląda w zakresie finansowania po rozwodzie czy też nawet przy spadku baba dostanie max połowę - zawsze - chyba, że była orzeczona separacja lub Pan nie był z nikim związany. Ale to  oczywista oczywistość.

Zresztą tylko dla bab tworzą specjalne dni only for ladies w saunie, czy aquaparku jak np we Wrocławiu. A jak bym chciał iść to mam bana - no sorry. 

 

 

1 minutę temu, I1ariusz napisał:

Nie - raczej chodzi o ciebie z pobiciem się XD. Poza tym ja się nie wstydzę tutaj niczego, co piszę. Więc nie mam problemu z namierzaniem mnie - specjalnie podał też taki nick i informację. Ty jedziesz tutaj ostro bluzgami, jadem i dlatego ukrywanie się ma sens.

Czasami trzeba ostro bo nie zrozumiesz.

Zresztą wolę klnąc głośno niż być małym, cichym skr...

Taki mam styl bycia-jak trzeba to umiem rzeczowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, I1ariusz napisał:

Nie - raczej chodzi o ciebie z pobiciem się XD. Poza tym ja się nie wstydzę tutaj niczego, co piszę. Więc nie mam problemu z namierzaniem mnie - specjalnie podałem też taki nick i informację. Można mnie próbować namierzyć choćby awatarem, który jest moją autorską pracą. Ty jedziesz tutaj ostro bluzgami, jadem i dlatego ukrywanie się ma sens.

Mariusz niczego mu nie tłumacz. 

Nie ma się czego dzieciak czepić to się przypierdala jak wesz do kożucha.

Przedtem się przyjebał do mnie teraz do ciebie.

A potem dziecko zakłada tematy w których się użala...

Olej frajera.

 

Edytowane przez Denzel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sleepy_hollow napisał:

Czasami trzeba ostro bo nie zrozumiesz.

Zresztą wolę klnąc głośno niż być małym, cichym skr...

Taki mam styl bycia-jak trzeba to umiem rzeczowo. 

Co mam zrozumieć? W czym rzeczowy jesteś? Jesteś sfanatyzowanym i rozgoryczonym chłopaczkiem raczej. Wyluzuj. Nie jesteś tutaj żadnym arbitrem redpilla.

3 minuty temu, Denzel napisał:

Mariusz niczego mu nie tłumacz. 

Nie ma się czego dzieciak czepić to się przypierdala jak wesz do kożucha.

Przedtem się przyjebał do mnie teraz do ciebie.

A potem dziecko zakłada tematy w których się użala...

Olej frajera.

 

Jest trochę problem w manosferze ze zwulgaryzowanymi trollami, którzy używają argumentów redpill po to, żeby poniżać oponentów i całkowicie zamykać dyskusję. Moim zdaniem powinniśmy tutaj stawiać opór takiemu dziadostwu. To nie jest poziom do dyskusji tylko jakaś dresiarska kloaka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, I1ariusz napisał:

Co mam zrozumieć? W czym rzeczowy jesteś? Jesteś sfanatyzowanym i rozgoryczonym chłopaczkiem raczej. Wyluzuj. Nie jesteś tutaj żadnym arbitrem redpilla.

Jest trochę problem w manosferze ze zwulgaryzowanymi trollami, którzy używają argumentów redpill po to, żeby poniżać oponentów i całkowicie zamykać dyskusję. Moim zdaniem powinniśmy tutaj stawiać opór takiemu dziadostwu. To nie jest poziom do dyskusji tylko jakaś dresiarska kloaka.

Rozkręcam się w innych wątkach - poczytaj to zobaczysz.

A naparzać lubię mocną gębą jak muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, I1ariusz napisał:

 

Jest trochę problem w manosferze ze zwulgaryzowanymi trollami, którzy używają argumentów redpill po to, żeby poniżać oponentów i całkowicie zamykać dyskusję.

On sobie może zamykać.

Co najwyżej zwieracze....

Nie pozwolę sobie żeby jakiś małolat skakał mi po głowie.

6 minut temu, I1ariusz napisał:

Moim zdaniem powinniśmy tutaj stawiać opór takiemu dziadostwu.

My nie jesteśmy tutaj od tego

6 minut temu, I1ariusz napisał:

To nie jest poziom do dyskusji tylko jakaś dresiarska kloaka.

Ch...wie może to jakiś dres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Simp alert!

 

 

 

O dwóch takich co ukradli serce rezerwatkom...

I widzisz - od razu do Mosze po opcje priva pytali - jaja.

A laski nawet niezainteresowane takimi simpami. Jak widziałem bardziej by tej Pani od hot wątku pasował kolega @maroon lub @SamiecGamma

Baby wolą jak się je olewa i tak dokucza. A nie nachalne podrygi do pożygu. Ale wątek umiera - będzie kolejny to się wykażą simpowcy.

 

Edytowane przez sleepy_hollow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Babon wrzuci zdjęcie płotki - 20 x taki odzew😕

Ja myślę, że babony się ten sposób liczą i wzajemnie kontrolują, jedna wrzuca jakiś badziew i czeka na odzew pozostałych, odpowiedni odzew jest dowodem, że nadal należy do stada i nie ma żadnego ostracyzmu (babony najbardziej boją się ostracyzmu).

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sleepy_hollow napisał:

Rozkręcam się w innych wątkach - poczytaj to zobaczysz.

A naparzać lubię mocną gębą jak muszę.

Też wrzuć coś, że pozwoli cię łatwo namierzyć. Bądź gotów zapłacić cenę w reputacji za to, co tutaj mówisz. Ja mówię o swoich przekonaniach redpill otwarcie znajomym, na Fb, gdzie mogę. Nie przeczytałem nic sensownego u ciebie - słaby język, dużo poszatkowanych myśli, kupa złości. Z resztą pisz sobie co chcesz, ale personalnie się odwal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, I1ariusz napisał:

 

Ja będę Mariusz tu pisał co mi pasuje i z kim mi pasuje.

Nieistotne czy to kobieta czy nie.

A frajerstwo nazywające mnie simpem niech spierdala na drzewo...

Ich opinie na mój temat i ataki personalne jakichś dzieciaków mam daleko w tyle.

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, I1ariusz napisał:

Też wrzuć coś, że pozwoli cię łatwo namierzyć. Bądź gotów zapłacić cenę w reputacji za to, co tutaj mówisz. Ja mówię o swoich przekonaniach redpill otwarcie znajomym, na Fb, gdzie mogę. Nie przeczytałem nic sensownego u ciebie - słaby język, dużo poszatkowanych myśli, kupa złości. Z resztą pisz sobie co chcesz, ale personalnie się odwal.

Przeczytaj zasady forum. Mamy wolność słowa.

To jeden kolega złamał zasady i stosował mowę nienawiści. Aż go uświadomili, że mogą to zgłosić do prokuratury i zamknąć forum. Bo tak to się może skończyć - chodzi o wątek z rocznicą Powstania Obozu Auschwitz. I ten kolega wie, że o nim mowa.

Zresztą personalnie - jak widzę i to działa wobec mnie.

Żegnam kolegę. Zerknij na listę filmów w swoim wątku. Może coś se obejrzysz na relax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Denzel napisał:

Ja będę Mariusz tu pisał co mi pasuje i z kim mi pasuje.

Nieistotne czy to kobieta czy nie.

A frajerstwo nazywające mnie simpem niech spierdala na drzewo...

Ja się będę starał tutaj personalnie nikogo nie atakować. Każdy przyszedł ze swoją historią. Można się podzielić i czegoś nauczyć, ale niech to będzie na poziomie merytorycznej dyskusji, a nie wyzwisk i piętnowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sleepy_hollow napisał:

I widzisz - od razu do Mosze po opcje priva pytali - jaja.

A laski nawet niezainteresowane takimi simpami. Jak widziałem bardziej by tej Pani od hot wątku pasował kolega @maroon lub @SamiecGamma

Baby wolą jak się je olewa i tak dokucza. A nie nachalne podrygi do pożygu. Ale wątek umiera - będzie kolejny to się wykażą simpowcy.

 

Weź się już nie błaźnij frendzlu....😂

Chuj cię obchodzi kogo pytałem i o co pytałem.

Jak odblokuję PW będę pisał do kobiet i chuj ci do tego.

Kurwa wielki znawca Lasek się znalazł z reputacją 22😂😂😂

1 minutę temu, sleepy_hollow napisał:

Przeczytaj zasady forum. Mamy wolność słowa.

To jeden kolega złamał zasady i stosował mowę nienawiści. Aż go uświadomili, że mogą to zgłosić do prokuratury i zamknąć forum. Bo tak to się może skończyć - chodzi o wątek z rocznicą Powstania Obozu Auschwitz. I ten kolega wie, że o nim mowa.

Zresztą personalnie - jak widzę i to działa wobec mnie.

Żegnam kolegę. Zerknij na listę filmów w swoim wątku. Może coś se obejrzysz na relax. 

Jeszcze raz...po raz kolejny przypominam ci frendzlu że nie jestem twoim kolegą.

Za Aushwitz przeprosiłem i poprosiłem o usunięcie tematu więc o ch...ci do mnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sleepy_hollow napisał:

Przeczytaj zasady forum. Mamy wolność słowa.

To jeden kolega złamał zasady i stosował mowę nienawiści. Aż go uświadomili, że mogą to zgłosić do prokuratury i zamknąć forum. Bo tak to się może skończyć - chodzi o wątek z rocznicą Powstania Obozu Auschwitz. I ten kolega wie, że o nim mowa.

Zresztą personalnie - jak widzę i to działa wobec mnie.

Żegnam kolegę. Zerknij na listę filmów w swoim wątku. Może coś se obejrzysz na relax. 

I to by było na tyle jeśli chodzi o odwagę do ponoszenia odpowiedzialności za swoją "wolność słowa" ;). Bywaj ziomuś i pamiętaj, że świata nie zbawiasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, I1ariusz napisał:

I to by było na tyle jeśli chodzi o odwagę do ponoszenia odpowiedzialności za swoją "wolność słowa" ;). Bywaj ziomuś i pamiętaj, że świata nie zbawiasz.

Mariusz Bo Ten frajer umie tylko obgadywać i czepiać się innych a sam siebie nie widzi.

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sleepy_hollow napisał:

Może mnie ktoś uświadomi co tacy mają w głowie?

Z OSOBISTEGO stanowiska.

Walę 'atencją' do wszystkich STAŁYCH sprxedawczyń/kasjerek itd.

WIELOKROTNIE mnie to uratowało od np zatrucia pokarmowego!

Kładąc na szali SRACZKA vs BAJERA.

....profilaktyka BAJERA wybieram.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie simpowie - cynowe puchary szykuję, plus dyplom i szalejecie daleje. WIśta wio. Koniec pogadanki.

 

8 minut temu, Denzel napisał:

Weź się już nie błaźnij frendzlu....😂

Chuj cię obchodzi kogo pytałem i o co pytałem.

Jak odblokuję PW będę pisał do kobiet i chuj ci do tego.

Kurwa wielki znawca Lasek się znalazł z reputacją 22😂😂😂

Jeszcze raz...po raz kolejny przypominam ci frendzlu że nie jestem twoim kolegą.

Za Aushwitz przeprosiłem i poprosiłem o usunięcie tematu więc o ch...ci do mnie chodzi?

Nie musze podbijać aby dostawać plusiki jak dzieciak odzanki w przedszkolu.

I dobrze, że przeprosiłeś - to był przykład. Aloha, sajonara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, I1ariusz napisał:

 Każdy przyszedł ze swoją historią. 

Ten troll nie przyszedł tutaj z żadną swoją historią.

Przyszedł tutaj trollować i atakować.

Ale ze mną mu nie pyknie 

2 minuty temu, sleepy_hollow napisał:

Panowie simpowie - cynowe puchary szykuję, plus dyplom i szalejecie daleje. WIśta wio. Koniec pogadanki.

 

Spierdalaj pajacu. 

3 minuty temu, sleepy_hollow napisał:

 

 

Nie musze podbijać aby dostawać plusiki jak dzieciak odzanki w przedszkolu.

I dobrze, że przeprosiłeś - to był przykład. Aloha, sajonara.

Możesz mnie co najwyżej cmoknąć w beret synu wiatru i kurzu tzw. tumanie.

Sajonara dzbanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadernest napisał:

To jest tylko i wyłącznie potwierdzenie tego że nieważne co byś tu nie napisał facet i tak będzie się ślinił, prawdziwych kozaków tutaj policzysz na max 1 ręce może 2. 

Gdyby nie te właśnie parę osób nie było by po co tu wchodzić, reszta to mitomania albo wyssane z ducha chłopy. 

 

Ostatnio pewien gość po 40 opowiadał mi że on w moim wieku [25]to kobitę na kutasie nosił po całym domu, wczoraj miałem okazję poznac jego małże 

1 /10

Otyła, nie wychowana,zaniedbana

Za darmo bym jej nie chciał ale gdy opowiadał to myślałem sobie w stylu że jakaś fajna pewnie. No i się myliłem. 

To co niektórzy tu piszą a jak wygląda rzeczywistość to są 2 inne światy. 

Przyznaję. Też jestem tutaj dzięki/dla kilku użytkowników, których lektura zmusi mnie do przemyśleń lub rozbawi do łez. Nie będę ich tutaj wymieniał. Nie lubie lizusostwa. 

Również prężenie muskułów wywołuje u mnie zażenownie. Przypomniał mi się pewien dialog.: "Wypraszam sobię!. Jestem damą!. Nie tym tonem! Jeżeli byłaby Pani prawdziwą damą, to nie musiałabym wciąż słuchać tych zapewnień, że pani ową damą jest."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tornado napisał:

Z OSOBISTEGO stanowiska.

Walę 'atencją' do wszystkich STAŁYCH sprxedawczyń/kasjerek itd.

WIELOKROTNIE mnie to uratowało od np zatrucia pokarmowego!

Kładąc na szali SRACZKA vs BAJERA.

....profilaktyka BAJERA wybieram.

 

Bajera w mięsnym się przyda - hehe ale kurcze aż nachalne pisanie, że chce się umówić na spotkanie 14/02.

Kurwa to wieje desperacją na kilka mil.

Więc i tak nie zaruchają. Nawet na cycki nie spojrzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.