Skocz do zawartości

Jak to jest z tą potrzebą otrzymania atencji?


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie po co im to?

 

Zauważyłem już któryś raz, że kobitki celowo "trigerują" lub może precyzyjniej "zachęcają" mnie do tego, aby uzyskać ode mnie atencję. 

 

Zastanawiam się po jakiego chuja? Wymagają uwagi, ona ma dla nich taką wartość? Nie chodzi wyłącznie o urodę, bo akurat mam styczność z laskami "ogarniętymi" i one np. lubią się chwalić realizowanym projektem i zachęcają do "zapytania" jak jej idzie, takie mam wrażenie.

 

Dodam, że podobnie zacząłem robić xD W końcu uczę się od najlepszych :D choć jak na to patrzę to zastanawiam się czy to nie jest babskie.

 

I żeby nie było, nie mówię o wystawianych dupach na insta, bo to jest inny kaliber (tego gówna nie uwzględniamy). Chodzi mi bardziej o to, że kobiety jeżeli cokolwiek robią np. z pracą, to lubią się tym bardzo pochwalić

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, antyrefleks napisał:

Zastanawiam się po jakiego chuja? Wymagają uwagi, ona ma dla nich taką wartość?

Lepiej poczytaj coś z poza BS.

....przysłowiową połączoną kropkę zainstaluj/syntezuj nurty.

ODP:

Atencja to sygnał zwrotny z otoczenia.

+duża atencja(nieważne jaka barwa)to duże zainteresowanie zewnętrzne.

DUŻE zainteresowanie to POTENCJALNIE  większa możliwość przerzycia samicy.

Niestety jest to podprogram 'g muska' czyli pierwotny(ROM).

+

Połączony jest z gratyfikacją DOBREGO SAMOPOCZUCIA. 

Jeśli atencja jest TO endorfiny krążą bo klan zauważa osobnika.

 

NIJAK ma się to do dzisiejszej możliwości przeżycia w cywilizacji, kiedyś było bardzo ważne jako WARUNEK STADNY.....czytasz?

....O wykluczeniu/wygnaniu słyszałeś?

TO DAWNIEJ była ogromna kara.

...teraaa 'phiii'. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo baby lubią być adorowane. Niby nawet brzydal ale łechce ego. A wsciekliźna i nerwica jak coś nie tak napiszesz. Zresztą te simpy także.

Trzeba podkręcać aby zobaczyć co wypłynie. Sam dałem się sprowokować i wszedłem w dyskusję. Nigdy więcej. Jak będzie okazja odpiszę w wątkach problemowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sleepy_hollow napisał:

Bo baby lubią być adorowane. Niby nawet brzydal ale łechce ego. A wsciekliźna i nerwica jak coś nie tak napiszesz. Zresztą te simpy także.

Trzeba podkręcać aby zobaczyć co wypłynie. Sam dałem się sprowokować i wszedłem w dyskusję. Nigdy więcej. Jak będzie okazja odpiszę w wątkach problemowych.

Cóż też widać lubisz atencje. Nawet bardzo. Może ktoś tutaj jest utajonym simpem? Tak bardzo wściekłe te posty i tak wielki zapał, że powiedziałbym że jakaś pani serduszko złamała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, I1ariusz napisał:

Cóż też widać lubisz atencje. Nawet bardzo. Może ktoś tutaj jest utajonym simpem? Tak bardzo wściekłe te posty i tak wielki zapał, że powiedziałbym że jakaś pani serduszko złamała.

Mariusz olej wybuleńca...szkoda na dzbana czasu.

Pani wraz z serduszkiem uszkodziła mu również mózg...😂

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tornado napisał:

....O wykluczeniu/wygnaniu słyszałeś?

TO DAWNIEJ była ogromna kara.

...teraaa 'phiii'. 

Z tego poniekąd wzięła się / rozwinęła banicja.

 

Cytat

Wyrok banicji pozbawiał czci i honoru oraz najczęściej dopuszczał bezkarne zabicie banity, gdyby pojawił się na terytorium swego kraju. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atencja jest dla kobiet najważniejsza bo to pokazuje jej wartość na rynku matrymonialnym.

Czyli im więcej mężczyzn za nią gania, okazuje zainteresowanie, czas, energię tym ona bardziej jest przeświadczona o swojej zajebistości.

Popatrz ile kobiet jest smutnych po okresie gdy uderzają w mistyczną ścianę gdzie już żadnego mężczyzny w ich towarzystwie na horyzoncie nie widać.

 

Drugi powód jest taki, że większość kobiet ma kompleksy i potrzebuje dowodu od mężczyzn, że ona też jest super.

Więc kobiety tyle się przechwalają jakie to one są lepsze, bardziej pokrzywdzone przez los i oczekują pogłaskania po głowie.

Dlatego jak chcesz ukarać kobietę to zazwyczaj ją olewasz, milczysz, nie pomagasz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@sleepy_hollow

Wyluzuj i nie atakuj chłopaków.

Mają prawo pisać co chcą jeżeli nie łamią regulaminu.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

Atencja jest dla kobiet najważniejsza bo to pokazuje jej wartość na rynku matrymonialnym.

Czyli im więcej mężczyzn za nią gania, okazuje zainteresowanie, czas, energię tym ona bardziej jest przeświadczona o swojej zajebistości.

Popatrz ile kobiet jest smutnych po okresie gdy uderzają w mistyczną ścianę gdzie już żadnego mężczyzny w ich towarzystwie na horyzoncie nie widać.

 

Drugi powód jest taki, że większość kobiet ma kompleksy i potrzebuje dowodu od mężczyzn, że ona też jest super.

Więc kobiety tyle się przechwalają jakie to one są lepsze, bardziej pokrzywdzone przez los i oczekują pogłaskania po głowie.

Dlatego jak chcesz ukarać kobietę to zazwyczaj ją olewasz, milczysz, nie pomagasz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@sleepy_hollow

Wyluzuj i nie atakuj chłopaków.

Mają prawo pisać co chcą jeżeli nie łamią regulaminu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Już luzuje porty. Unikam simpów bo się za bardzo wpieniają i wychodzi śmietnik. 

Tylko pomoc i uwagi. Dzięki koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antyrefleks napisał:

Zauważyłem już któryś raz, że kobitki celowo "trigerują" lub może precyzyjniej "zachęcają" mnie do tego, aby uzyskać ode mnie atencję. 

 

Zastanawiam się po jakiego chuja? Wymagają uwagi, ona ma dla nich taką wartość?

Masz racje. Powinny mieć Cię kompletnie w dupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Atencja jest dla kobiet najważniejsza bo to pokazuje jej wartość na rynku matrymonialnym.

Czyli im więcej mężczyzn za nią gania, okazuje zainteresowanie, czas, energię tym ona bardziej jest przeświadczona o swojej zajebistości.

Popatrz ile kobiet jest smutnych po okresie gdy uderzają w mistyczną ścianę gdzie już żadnego mężczyzny w ich towarzystwie na horyzoncie nie widać.

 

Drugi powód jest taki, że większość kobiet ma kompleksy i potrzebuje dowodu od mężczyzn, że ona też jest super.

Więc kobiety tyle się przechwalają jakie to one są lepsze, bardziej pokrzywdzone przez los i oczekują pogłaskania po głowie.

Dlatego jak chcesz ukarać kobietę to zazwyczaj ją olewasz, milczysz, nie pomagasz.

W punkt.

 

Atencja to taki dla kobiet, miernik czy jest atrakcyjna.

Jak za nią lataj - simipią to ona myśli, że jest boginią i że zawsze tak będzie, co psuje i zaburza jej ocenę swojego realnego SMV i na normalnego gościa będzie miała wywalone. Będzie szukała tylko najlepszych. 

Później przychodzi ściana i jest wielki dramat... 

Widać w opisach na tinderze i innych, ona się wyszalała teraz tylko poważne relację.... pfffff 

 

Zauważyłem, że coraz częściej jeżeli laska ma jakieś toksyczne zadatki, czerwone flagi, to im starsza i samotna tym bardziej jest atencyjna, wtedy gdzieś w oddali słyszę głos który mówi mi: 

Jeżeli kobieta nie dała mi swoich najlepszych lat, nie mam obowiązku być z nią w czasie jej najgorszych....

  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Popatrz ile kobiet jest smutnych po okresie gdy uderzają w mistyczną ścianę gdzie już żadnego mężczyzny w ich towarzystwie na horyzoncie nie widać.

 


Takie coś widziałem, "zmęczone życiem". Jak byłem na stażu w Urzędzie Pracy, w swoim mieście,tam 98% to były tzw. "bibliotekarki" (termin sam kiedyś wymyśliłem, to są kobiety w okularach niczym nie wyróżniająće się). Raz jedna na mnie "doniosła" do przełożonego-archiwisty, co byłem jego podopiecznym, że mam na tapecie w komputerze ustawiawioną jakąś dziewczynę "hot". Przełożony śmiał się z tego, potem mi powiedział "zobacz z kim ja muszę tutaj pracować".

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, gman98 napisał:


Takie coś widziałem, "zmęczone życiem". Jak byłem na stażu w Urzędzie Pracy, w swoim mieście,tam 98% to były tzw. "bibliotekarki" (termin sam kiedyś wymyśliłem, to są kobiety w okularach niczym nie wyróżniająće się). Raz jedna na mnie "doniosła" do przełożonego-archiwisty, co byłem jego podopiecznym, że mam na tapecie w komputerze ustawiawioną jakąś dziewczynę "hot". Przełożony śmiał się z tego, potem mi powiedział "zobacz z kim ja muszę tutaj pracować".

hahaha dobre.

 

Też widuje różnej maści kobiety po 40-stce, i to jest przykry widok. W ogóle przed wyjebaniem mnie z matrixa nie zwracałem na to uwagi, ale teraz to dostrzegam. One są smutne, zagubione, jest to przykry widok, czasem :) 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiety atencja, to zastrzyk energii dla gadziego móżgu. O! Mam fejm! Jestem pożądana przez koleżanki/facetów! Gadzi mózg pokazuje tutaj większą szansę, żeby przetrwać - najbardziej SKURWYSYŃSKI instynkt na tej chujowej planecie - przetrwać, a natura premiuje to poczuciem przyjemności.

 

Moja panna ex, kiedyś często mi opowiadała jak to faceci ją podrywali w przychodni, szkole, w pracy, niby tacy brzydale, że "Tragedia", ale zastrzyk się odbył. Widzisz? Atencja to paliwo dla kobiet, a że dzisiaj CPN jest co 5 metrów to ciężko włożyć węża do tego baku.

 

 

Tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ManBehindTheSun napisał:

Zastanawiam się skąd to się bierze. Czy tak było od zarania dziejów czy to era instagrama🤔

 

Kiedyś były jasno określone role przez naturę dlatego kobieta spełniała się i była szczęśliwa podczas opiekowania się i wychowywania dzieci, zajmowania się ogniskiem domowym, wsparciem męża,

natomiast mężczyzna chodził na polowanie zdobywać dobra, pożywienie, bronił rodziny, ogarniał sprawy czyli zapewniał byt i bezpieczeństwo.

Każdy był zadowolony i nie miały obie płcie żadnych kompleksów by czegokolwiek zazdrościć.

Problem zaczął się wtedy gdy kobiety zaczęto przekonywać, że są gorsze od mężczyzn i zasługują na więcej.

Dlatego taki wysyp niedowartościowanych kobiet szukających potwierdzenia swojej zajebistości.

Popatrz na zdjęcia na portalach społecznościowych gdzie kobiety pod nimi chwalą i piszą, że dana kobieta ładnie wygląda na co zainteresowana skromnie odpisuję dzięki, bez żadnych emocji, radości.

Dopiero gdy mężczyźni zaczynają festiwal spermiarstwa o dziwo zaczyna się ożywiać i być szczęśliwa, przypadek? nie sądzę.

 

 

 

 

@gman98

Ja w robocie miałem kalendarz z kobietą w bieliźnie wszystkim mężczyznom się podobało tylko nie kobietom.

Poszły na skargę do szefa, który z przykrością poprosił mnie o usunięcie bo witaminkom nie podobało się to

, że mężczyźni nie dawali atencji, nie interesowali się nimi tylko na kalendarz patrzyli😆

Do dzisiaj mamy z tego ubaw🤣.

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.