Skocz do zawartości

Co Cię dziś rozśmieszyło? Kącik dobrego humoru


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dzisiaj brechtałam 10 minut, bo mąż kupił płytę z piosenkami dla dzieci.

I tam jest tekst:

Na Baśkę mówisz „czupiradło"
Na Kaśkę mówisz „beksa"
Coś głupiego cię napadło
Trującego zjadłeś KEBSA?
 
I ja nie mogłam z tego, że w piosence dla dzieci, jest historia o trującym kebabie. Od razu czasy studenckie mi się przypomniały. I tak się śmiałam, aż się popłakałam kompletnie.
Mąż patrzy na mnie jak na wariatkę, że to w sumie nie jest takie śmieszne. Ja mu tłumaczę, ten cały komizm tego zwrotu w utworze dla dzieci.
A on nagle:
A tam przypadkiem nie ma "zjadłeś keksa"
Odtwarzam ponownie.... i jednak - keksa
Smuteczki :(
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 😉 Cytat z komentarzy pod pewnym artykułem:

 

Uszczęśliwienie kobiety nie jest trudne:
A. Należy tylko być :
1. przyjacielem, 2. partnerem, 3. kochankiem, 4. bratem, 5. ojcem, 6. nauczycielem, 8. spowiednikiem, 9. powiernikiem, 10. kucharzem, 11. mechanikiem, 12. monterem, 13. elektrykiem, 14. szoferem, 15. tragarzem, 16. sprzątaczką, 17. stewardem, 18. hydraulikiem, 19. stolarzem, 20. modelem, 21. architektem wnętrz, 22. seksuologiem, 23. psychologiem, 24. psychiatrą, 25. psychoterapeutą.

B. Ważne też są inne cechy. Należy być :
1. sympatycznym, 2. wysportowanym, ale 3. inteligentnym, ale 4. silnym, 5. kulturalnym, ale 6. twardym, ale 7. łagodnym, 8. czułym, ale 9. zdecydowanym, ale 10. romantycznym, ale 11. męskim, 12. dowcipnym i 13. wesołym, ale 14. poważnym i 15. dystyngowanym, 16. odważnym, ale 17. misiem, ale 18. energicznym, 19. zapobiegawczym, 20. kreatywnym, 21. pomysłowym, 22. zdolnym, ale 23. skromnym i 24. wyrozumiałym, 25. eleganckim, ale 26. stanowczym, 27. ciepłym, ale 28. zimnym, ale 29. namiętnym, 30. tolerancyjnym, ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym, ale 34. praktycznym, i 35. pragmatycznym, 36. praworządnym, ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank], czyli 38. zdesperowanym [z miłości], ale 39. opanowanym, 40. szarmanckim, ale 41. stałym i 42. wiernym, 43. uważnym, ale 44. rozmarzonym, ale 45. ambitnym, 46. godnym zaufania i 47. szacunku, 48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim, 49. wypłacalnym.

C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:
a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany,
b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie,
c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie - gdzie była i co robiła,
d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

D. Ważne jest, aby nie zapominał jej:
1. urodzin, 2. imienin, 3. daty ślubu, 4. daty pierwszego pocałunku, 5. okresu, 6. wizyty u stomatologa, 7. rocznic, 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.

A teraz druga strona medalu.
Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje:
1. seksu i
2. jedzenia.
To w pełni zrozumiałe, że większość kobiet, jest tak wygórowanymi męskimi potrzebami, mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.

 

Wniosek Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować roszczeniowe postawy!

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u siostry. Rozmawiamy sobie i przychodzi do niej sms od jej męża:

-Kup czułego kurczaka

Przyznam, przytkało nas na moment 😆.

Myślę sobie, matko co on znowu wymyślił 😮?

Siostra odpisała:

-A co będziesz z nim robił?

Przyszła odpowiedź

-Faszerował.

 

Miałoby być nie czułego, całego, no ale wyszło jak wyszło. 

Ze śmiechu się popłakałyśmy 😂.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem na Sympatii fejkowy profil dla jaj. Bez zdjęcia. Dane typu wzrost 140cm, łysy, puszysta figura, muzułmanin, wdowiec, małżeństwo ważne.

 

Opis o sobie "Daktyle rosną na drzewach i słonie o tym wiedzą".

 

Pisze po kilku dniach niewiasta 39l z Poznania:

 

"Zaintrygował mnie Twój profil, czy nie masz nic przeciwko poznaniu?

 

Napisałem, że:

 

"nie... że Poznań uważam za bardzo ładne miasto".

Edytowane przez Miszka
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 12:17, ewelina napisał:

Byłam u siostry. Rozmawiamy sobie i przychodzi do niej sms od jej męża:

-Kup czułego kurczaka

Przyznam, przytkało nas na moment 😆.

Myślę sobie, matko co on znowu wymyślił 😮?

Siostra odpisała:

-A co będziesz z nim robił?

Przyszła odpowiedź

-Faszerował.

 

Miałoby być nie czułego, całego, no ale wyszło jak wyszło. 

Ze śmiechu się popłakałyśmy 😂.

 Mnie kiedyś zamiast " dzięki" słownik zamienił na " dziwki" i poszło do klienta zanim się zorientowałam. 😄

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.02.2022 o 12:17, ewelina napisał:

Byłam u siostry. Rozmawiamy sobie i przychodzi do niej sms od jej męża:

-Kup czułego kurczaka

Przyznam, przytkało nas na moment 😆.

Myślę sobie, matko co on znowu wymyślił 😮?

Siostra odpisała:

-A co będziesz z nim robił?

Przyszła odpowiedź

-Faszerował.

 

Miałoby być nie czułego, całego, no ale wyszło jak wyszło. 

Ze śmiechu się popłakałyśmy 😂.

 

@ewelina - mnie kiedyś mój genialny translator w telefonie, przy składaniu życzeń wielkanocnych, zamienił "smacznego jajka", na "smutnego jajka" i tak poszło :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Massamba_ napisał:

A ja dziś troszkę pojeździłem po mieście rowerem i zauważyłem wysyp dumnych  polskich vitaminek w dosyć fajnych furach patrzących na mnie z pogardą bo ja tylko na rowerze 😃

 

Z pewnością to one zarobiły na te dupowozy.

Mnie gniotą panie w suvach, których nie widać zza kierownicy :D Gdzieś jakiś red pillowiec kiedys podniósł ten temat, jakie panie jeżdzą dobrymi brykami i zacząłem się przyglądać, no nie uświadczysz brzydkiej w dobrej furze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, antyrefleks napisał:

no nie uświadczysz brzydkiej w dobrej furze :D 

Potwierdzam, dziwny zbieg okoliczności, z reguły w fajnych furach fajne sztuki.

 

Przypadek? Mhm.

 

Wydaje mi się, że one patrzą na mnie z pogardą bo ja rowerem i nie mam na wache a tym bardziej nie mam auta 🤗

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.