Skocz do zawartości

Co Cię dziś rozśmieszyło? Kącik dobrego humoru


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj doznałem jednego z największych moich forumowych Wtfów w życiu. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać no ale może kogoś to rozbawi.

 

Twój nick @niemlodyjoda czytałem od ZAWSZE ale to od zawsze jako "niemelodyjna" i nieustannie kojarzył mi się z nickiem @melody

Jakie moje zdziwienie gdy patrzę a ty masz nick "NieMłodyJoda"....

 

Ja to jednak mam zlasowany mózg nie da się ukryć. 

 

Chyba, że jestem wkręcony i wcześniej miałeś niemelodyjna ale zmieniłeś. Przecież to jest niemożliwe, żebym tak długi czas źle odczytywał Twój nick :D 

 

No i btw "Niemłodyjoda" to jednak fajniejszy nick niż "Niemelodyjna" w sumie zawsze mnie dziwiło czemu nie "Niemelodyjny" z końcówką męską...

Ehhh...

 

Trochę przypał z mojej strony, ja pierniczę :D 

 

Pamiętam jeszcze, że podobnie mi się myliło z użytownikiem @ZamaskowanyKarmazyn bo odczytywałem go jako "ZmasakrowanyKarmazyn". 

 

Sam z siebie nie mogę, jaki ja jestem czub :D 

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Skończyłam sprzątać po imprezie.

W małych bólach, bo...

Tuż przed imprezą wypierdoliłam się w korytarzu przez jakąś maziaję na podłodze. 

Łokieć rozwalony, obyło się bez szycia. 

Ostatnimi czasy jestem guła albo los uskutecznia na mnie zamach. 😂

 

Jak moi mnie zbierali z podłogi, to tylko miałam szybkie myśli:

"Boże, goście za chwilę przychodzą, a ja może na SOR ze złamaniem!";

"Pod koniec sierpnia muszę mieć wypisane wszystkie papiery do jednej placówki! Jak to zrobię ze złamaną ręką??!!". 😂😂😂

 

Niepołamana, więc zasuwać można dalej! 😂

Kaskadersko musiałam się wywalić, bo słoik z zalewą po ogórkach kanapkowych cały! 😂💪

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ewelina Przekochana jest.

 

Ostatnio o 20 poszłyśmy do sklepu, było już ciemno więc wszelkie robactwo nocne latało.

Leciało jakieś duże robactwo, a ona: No łap mamusiu motylka, łap mi go. No śmiało, nie bój się, jestem przy Tobie.

....

 

Dzisiaj spacerek, znalazła jakiegoś niebieskiego chrabonszcza, wsadziła go do wózka i przywiozła do domu. 

Łapie te robaki i bawi się nimi, ja muszę z nią...

 

Bardzo mnie to bawi jak idzie z nowym robalem, ale brzydzi. Nie wiem jak wyrzucić tego robala co przyniosła.

 

Podobno robiłam tak samo mojej mamie. 🤣🤣🤣

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje chłopaki w końcu złożyli regał na książki...

 

Wczoraj przyjeżdżam wieczorem do domu, patrzę, no za niski ten regał! Zamawiałam wysoki na 2,40 m.

Mówię chłopakom, że za niski ten regał i na bank, że czegoś nie zamontowali. 

Powiedzieli mi, żebym dzwoniła sobie do Ikei, bo oni wszystko z paczki wyjęli i to złożyli, albo że pojebałam się przy zamówieniu.

 

Dzisiaj patrzę rano, osobna paczucia leży na korytarzu. 

Widzę, że to płyty od szafki. To na moje oko dostawkowy segment.

Pokazuję to dzisiaj mojemu mężowi.

Mąż się upiera, że to są dodatkowe półki. 

Mówię, złóż to, a zobaczysz, że to nie są żadne dodatkowe półki.

Patrzę na instrukcję - nie ma nic o tym dodatkowym segmencie. Patrzę w małą paczucię, nie ma oznaczenia co to jest.

 

Mąż złożył te płyty. Patrzy na cały regał i mówi...

"Ty, faktycznie, jak to dołożysz, to na tamtym segmencie będzie te...2,40 m...

Eh, a my wczoraj ze szwagrem, jak dumne pawy, że hehe, w 15 minut składamy meble z Ikei, że krótka instrukcja hehehe, że se w dupę mogą ją wsadzić hehehe". 😂😂😂

 

No nic, Pan Inżynier i Pan Elektryk dzisiaj będą od nowa robić wywiert w ścianie, a jak mi połączą ten dodatkowy segment z całym regałem to nie wiem. 😂😂😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.