Skocz do zawartości

Jak sprawić żeby wyeliminować nowego faceta startującego do mojej ex?


Rekomendowane odpowiedzi

Historia jest tak długa, że można by było opowiadać w niekończoność. Ale miałem ładną dziewczynę, wiem, że facetom się podobała, co mnie niestety wpieniało.

No i w końcu z tej nieufności, to ja znalazłem sobie inną, najpierw łóżkowe sprawy teraz związek.

Z ex staram się podstrzymywac kontakt żeby ją mieć w obwodzie w razie czego.

No i wszedłem na jej pocztę,a tu się okazało, że nawiązała kontakt z jakimś kolesiem.

Piszą też razem smsy. Na jej poczcie już zmieniłem hasło za pomocą kolegi, który się na tym zna, tak żeby już na maila wejsć nie mogła.

Co do telefonu - czy da się zrobić tak żeby on nie mógł się z nią kontaktować za pomocą jakiś tricków?

Ewentualnie są jakieś sposoby skoro nie mam dostępu do jej tel żeby pozyskać jego nr i tak go anstraszyc żeby się odczepił?

  • Haha 2
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Axel napisał:

 

Dlaczego? A Ty byś chciał żeby twoją byłą niedawno po zakończonym związku posuwał ktoś inny?

Stary...w zasadzie to nie bardzo chce mi się dyskutować z kimś kto zaprezentował się tak ja Ty, ale jako że mimo wszystko grzecznie zapytałeś to odpowiem.

 

We wcześniejszym wpisie jasno dałeś znać, że Ty zdradziłeś i Ty znalazłeś inną. Powodem była Twoja nieufność, zatem to Ty pokazałeś słaby charakter.

 

Jak zatem wygląda to z boku?

Mamy gościa, który będą w związku ma jakieś tam swoje problemy faktyczne bądź nie, i rozwiązaniem ich jest zdrada (która na forum raczej nie jest traktowana jako coś co należy chwalić), a następnie ten sam gość dopuszcza się kradzieży konta mailowego i pyta w jaki sposób może spróbować dopuścić się gróźb karalnych. 

 

Moderacja, mamy trolla. Który z modów usunie pierwszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Axel to już nie twoja kobieta. Jest sama to sobie szuka chłopa. Skoro wam nie wyszło to daj jej żyć. Część pań zapija smutki i jest rozrywkowa w klubie po rozstaniu.

 

Nie życzyłbym sobie na to patrzeć dlatego należy się zająć sobą. Ale rozsądnie by było wymagać tego samego co się oferuje.

 

Ona nie jest twoją własnością masz gorącą głowę będziesz dalej tak postępował to pójdziesz do więzienia.


Dlatego zajmij się sobą bo jak widać jesteś za cienki by chciała siedzieć u ciebie w obwodzie i wzdychać do ciebie. Weź na klatę, że twój pomysł na monopol się nie udał.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przejąć jej telefon i zablokować kontakt. Po prostu wpadnij do niej na kawę , sprawdzić jak sobie radzi. Jak pójdzie do toalety, poproś by odblokowała i pożyczyła Ci telefon bo musisz sprawdzić połączenia MPK czy PLK. Nieświadoma niczego zostawi telefon, a Ty zablokujesz frajera. Nie usuwaj go z kontaktów bo będzie wiedziała.

Ps. dobrze robisz, spójrzcie na wyniki badań, brat ma 50% szans powodzenia:

Naukowcy dowiedzieli się, jak wiele dużo par wraca do siebie po rozstaniu i wysuwają wniosek, że niekoniecznie zawsze jest to zły pomysł. Badania University Kansas z 2013 roku wykazały, że aż połowa (!) par wraca do siebie po rozstaniu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pozostaje tylko jeden z takich panów jak na załączonym obrazku poniżej na Twój problem ale zamiast zatrudniać hitmana, to może wpierw przerób co nie co we własnej psychice bo to wszystko źle wygląda z boku patrząc.

 

Pozdrawiam.

 

P.S Żartuję z tym hitmanem, żeby nie było 😉 

Hitman-3-IO-Interactive@2000x1270.jpg

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Axel napisał:

Historia jest tak długa, że można by było opowiadać w niekończoność. Ale miałem ładną dziewczynę, wiem, że facetom się podobała, co mnie niestety wpieniało.

No i w końcu z tej nieufności, to ja znalazłem sobie inną, najpierw łóżkowe sprawy teraz związek.

Z ex staram się podstrzymywac kontakt żeby ją mieć w obwodzie w razie czego.

No i wszedłem na jej pocztę,a tu się okazało, że nawiązała kontakt z jakimś kolesiem.

Piszą też razem smsy. Na jej poczcie już zmieniłem hasło za pomocą kolegi, który się na tym zna, tak żeby już na maila wejsć nie mogła.

Co do telefonu - czy da się zrobić tak żeby on nie mógł się z nią kontaktować za pomocą jakiś tricków?

Ewentualnie są jakieś sposoby skoro nie mam dostępu do jej tel żeby pozyskać jego nr i tak go anstraszyc żeby się odczepił

 

Nie wiem czy jesteś trollem czy nie. Jeśli tak, to twoje trollowanie wbrew pozorom jest dobrą lekcją i okazją dla młodszych aby mogli przeczytać jak postępować w takiej sprawie.

 

Jeśli ten autor nie jest trollem to udzielę tu odpowiedź aby inne podobne osoby z podobnymi myślami/pytaniami miały odpowiedź.

 

Wbrew pozorom, takie osoby jak @Axel istnieją i nalezą im się wyjaśnienia.

 

............

 

Cześć kolego!

 

Zacznijmy od tego:

 

Ale miałem ładną dziewczynę, wiem, że facetom się podobała, co mnie niestety wpieniało.

No i w końcu z tej nieufności, to ja znalazłem sobie inną, najpierw łóżkowe sprawy teraz związek.

 

Był związek. Znalazłeś inną. Moralizować nie będę.

 

Wniosek jest taki - to co zakończone, ma być zakończone, dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.

 

Przepracować należy problem z nieufnością. Nie ufasz to nie wchodzisz w związek.

 

Jeśli masz patologiczną nieufność, że każdego podejrzewasz to czas rozejrzeć się za psychologiem co doradzi ci na temat czym powinna być normalna nieufność i ewentualne przepracuje z tobą inne sprawy.

 

Etycznie jest najpierw skończyć stary związek zanim wejdzie się w nowy. Tak na przyszłość. Rada jest dobra jeśli chcesz aby inne osoby miały o tobie dobrą opinię i miały szacunek do twojej osoby.

 

Masz inną - kontynuuj ten związek albo zakończ.

 

Kolejna zasada - nie rozbijaj cudzych związków.

 

Z ex staram się podstrzymywac kontakt żeby ją mieć w obwodzie w razie czego.

No i wszedłem na jej pocztę,a tu się okazało, że nawiązała kontakt z jakimś kolesiem.

Piszą też razem smsy. Na jej poczcie już zmieniłem hasło za pomocą kolegi, który się na tym zna, tak żeby już na maila wejsć nie mogła.

Co do telefonu - czy da się zrobić tak żeby on nie mógł się z nią kontaktować za pomocą jakiś tricków?

Ewentualnie są jakieś sposoby skoro nie mam dostępu do jej tel żeby pozyskać jego nr i tak go anstraszyc żeby się odczepił

 

Ex jest wolna i ma prawo mieć nowego chłopaka.

 

Sam ją rzuciłeś.

 

Zajmij się nową dziewczyną albo ją zostaw jeśli jest tylko zabawką dla ciebie.

 

Masz problem z granicą prywatności. Przekraczasz granice, na które istnieją konkretne paragrafy.

 

Kradzież konta mailowego - są na to paragrafy.

 

Zastraszanie też jest karalne.

 

Nie udzielimy ci żadnych sposobów na przejmowanie korespondencji czy blokowanie kontaktów - na to są konkretne paragrafy.

 

Zapomnij o ex.

 

Przemyśl, czy chcesz zbyć z nowa czy nie, jeśli nie, to nie marnuj jej czasu.

 

Przepracuj swoje postawy u psychologa.

 

Na dzień dzisiejszy absolutnie nie nadajesz się do związku z kobietą. MOŻESZ SKRZYWDZIĆ AŻ TRZY OSOBY - EX, JEJ CHŁOPAKA I SWOJĄ DZIEWCZYNĘ.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w życiu tak jest ze nieraz masz farta i po rozstaniu nikt twojej bylej nie posuwa . Wiem o czym mówisz , miałem to samo. Rozstałem się z laską a mimo to nie chciałbym aby ktoś ją posuwał na moje szczęście już mi przeszło minelo dwa lata , a jej dalej nikt nie posuwał albo ja o tym nie wiem 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie na prywatną pocztę EX jest KARYGODNE, jak i prawnie ścigane - po co ci to? A zmiana hasła - już bez komentarza, żenada.

 

Ona jest już EX wiec daj jej spokój, ma prawo pisać i spotykać się z kim chce.

 

Ewidentnie Ty masz problem. Może poszukaj pomocy specjalisty?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.