Skocz do zawartości

O ruchaczach z innej perspektywy


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, RedChurchill napisał:

Są panowie w pewnych niszach co nawet uważają, że było to ich nałogiem i ostatecznie im zaszkodziło, bo zawalili przez to inne aspekty swojego życia.

I nie potrafili zapanować nad swoim popędem.

 

2 godziny temu, Lalka napisał:

VD była ruchaczka co nie? 

Ona twierdziła że z wyglądu jest mocną 9. Ale ktoś na forum pisał że widział jej zdjęcie, i stwierdził że, jest tylko dobrze zrobioną 7.

 

23 godziny temu, Amperka napisał:

to męstwo, zestaw męskich cech.

A jak twoim zdaniem wyglądają męskie cechy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 4.02.2022 o 07:55, SzatanK napisał:

Jak uważacie? Czy ruchacz to w zasadzie skrzywdzony romantyk? Chcący zapełnić pustkę po nieodwzajemnionej czy straconej miłości do kobiety?

 

Kogo rozumiesz przez "ruchacza"? Typowego ruchacza imprezowego, który posuwa pijane panny, często średniej urody?

 

Czy też ogólnie kogoś, kto miał w życiu dużo kobiet?

 

Ja miałem wiele kobiet (jako "chad") i mam w sobie coś z romantyka, ale nie jestem skrzywdzonym romantykiem. Bardziej znudzonym ruchaczem zastanawiającym się, czy jest coś więcej niż przyziemne życie.

 

Moim zdaniem dokonujesz nadinterpretacji i szukasz nieistniejącej głębi. 🙂

 

W dniu 4.02.2022 o 08:26, Yolo napisał:

Perspektywa jest szersza, oprócz tego co wymieniłeś może dochodzić po prostu funkcjonowanie w inny sposób, gdzie bardzo ważne są tego typu potrzeby, ludzie zwyczajnie bardzo to lubią.

Plus kompulsja, odreagowywanie, regulacja emocji, dowartosciowywanie się drugim człowiekiem i wiele innych.

 

Nie generalizowałbym, taka postawa może mieć wiele źródeł. 

 

Wiele tak, ale najczęściej chodzi o szukanie przyjemności, bez głębszych przyczyn. 🙂 Moim zdaniem większość mężczyzn pragnie takiej zabawy, ale brakuje im śmiałości lub możliwości. 

 

W dniu 4.02.2022 o 08:57, Fury King napisał:

Życie ruchacza w całe nie jest łatwiejsze od życia incela 🙂

 

 

Nie zgadzam się z tym. Luz, brak frustracji jest lepszy niż frustracja. 🙂 Znam wielu normalnych facetów, którym problemy z kobietami spędzają sen z oczu. Ja w międzyczasie wybrzydzam i rozmyślam o sensie tego wszystkiego. Dostęp do seksu mam zawsze. Kobiety chętne na związek również. 

 

Czasami mam problemy związane z byciem chadem, gdy lecą na mnie kobiety kolegów i kuzynów. Ale to wynika z wyglądu, a nie z licznika. 

 

8 godzin temu, Lalka napisał:

Ruchacze ale nazwa hehe. Każdy ruchacz, którego znalałam na końcu zawsze się ustatkował. Nie ruchają z powodu pustki, ktoś ma pasje zbierać znaczki, a ktoś zbiera kobiece orgazmy i tyle. Bardzo pozytywni ludzie 😅

 

Tak, ponieważ to daje luz i spełnienie, którego nie ma większość facetów. 

 

8 godzin temu, Lalka napisał:

Swoją droga ruchacz w łóżku jest całkiem inny niż nie ruchacz. 

 

Magia doświadczenia i predyspozycji. 🙂

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 22:05, Amperka napisał:

Tak, @SzatanK Z tym się zgadzam, co piszesz. To co jest uwodzicielskie, to męstwo, zestaw męskich cech. Tylko wszystko musi być spójne, prawdziwe, niewykreowane. Nie jesteś pozerem - to już jest męskie. Nie wstydzisz się być sobą. 

Myśli masz bardziej poukładane, zwięzłe - takie właśnie męskie. postawę mniej labilną. Fajnie. Niech Ci się darzy :) Myślę, że będzie dobrze.

Nie chcę Ci jakoś schlebiać, ale zupełnie inaczej się Ciebie czyta niż pół roku temu i po prostu chciałam to wyrazić.

 

Masz owulację?

 

( Owulacja oznacza gotowość komórki jajowej do zapłodnienia, gotowością samicy do kopulacji i jest przez nią sygnalizowane za pomocą odpowiednich sygnałów )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BlacKnight napisał:

Rozwiń proszę bo zaciekawiłaś.

W tym nie ma nic dziwnego. To tak jak idziesz do wypasionej restauracji z gwiazdką zjeść obiad. Wiesz, ze ktoś kto przyrządzał Ci posiłek wie co robi, zna się na tym i robił to z miłością to tak samo jest z ruchaczem. On dba o kobietę od początku do końca na najwyższym poziomie i robi to z pasją. 
 

@Patton Ale ruchacz to nie chad. To smv vd tez nie ma znaczenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amperka napisał:

@Brat Jan Jak to się mówi na jednym zacnym forum - jak p0lka wyczuje czada, to ma owulację cały rok :D

 

Odbiłaś męskiego shit testa profesjonalnie @Amperka

1 godzinę temu, Lalka napisał:
20 godzin temu, BlacKnight napisał:

Rozwiń proszę bo zaciekawiłaś.

W tym nie ma nic dziwnego. To tak jak idziesz do wypasionej restauracji z gwiazdką zjeść obiad. Wiesz, ze ktoś kto przyrządzał Ci posiłek wie co robi, zna się na tym i robił to z miłością to tak samo jest z ruchaczem. On dba o kobietę od początku do końca na najwyższym poziomie i robi to z pasją. 

Ale ruchacz to miałem na myśli, traktowanie instrumentalnie i ostatnią rzeczą, którą robi jest dbanie o Ciebie i Twoje dobro i tam nie ma pasji tylko wyładowanie, użycie Ciebie i pójście do następnej np jutro, czyli traktowanie jak obiekt do spełnienia i zapomnienie o Twoim istnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to po prostu mam ochotę zaruchac 20-30 innych kobiet. 100 to trochę przesada. Pewnie to mało jak na ruchacza, ale to jest średnia przeciętnej kobiety w wieku 25-30 lat, tyle ma przeciętna kobieta gości.

 

A dlaczego chcę to zrobić? Po prostu z ciekawości. Nie musi być jakichś konkretnych powodów, ani udowodnienja sobie czegokolwiek. Zaspokojenie ciekawości i życiowych potrzeb zdrowego mężczyzny(czyli poligamicznego)

 

Uznaje to za element życia. Uczymy się gotować dziesiątek potraw, kilku języków, różnych ćwiczeń itd. tak samo uważam, że trzeba spróbować różnych kobiet i tyle. A na końcu może się ustatkuje jak uda się zrealizować jakieś tam cele do 40stki i spłodze kaszojady.

 

A jak będę chciał się związać to powiem tak jak typowa kobieta, że miałem 2-3 partnerki i związkach i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 10:38, Amperka napisał:

Męstwo to mi się kojarzy z takim typem: surowy, acz sprawiedliwy. Taki co to zawiąże sznurówki w małych różowych bucikach córeczki, a jak trzeba to ryknie.

A mi kojarzy się z "mocnym trzymaniem się swoich zasad".

 

W dniu 6.02.2022 o 13:44, Lalka napisał:

Ale ruchacz to nie chad. To smv vd tez nie ma znaczenia. 

Niby dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 00:13, SzatanK napisał:

W sumie cynizm to chyba taka postawa na zasadzie "i tak się nie uda - wiedziałem/wiedziałam że tak będzie, bo przewiduje przyszłość i mam na imię wróżka pietruszka".

W dniu 4.02.2022 o 23:26, sol napisał:

3. Cynizm w zasadzie zamyka Ci drogę na szczerą relację, bo nigdy nie otworzysz się naprawdę, zawsze będziesz się bronić.

A no to jest dosyć mocne co napisałaś, po prostu to taka negatywna postawa, że i tak się wszystko zesra stąd wielu cyników zdaje się nawet nie próbować.

 

Tak, to jest właśnie postawa obronna,  wytłumaczenie czemu nawet nie próbować - ponieważ na horyzoncie jest widmo porażki. A jeszcze lepiej ten przedmiot strachu cynika obśmiać, umniejszyć, obniżyć znaczenie. Można stać się wręcz hołubionym w towarzystwie komikiem, który temat notorycznie obśmiewa (wszyscy lubimy się przecież rozerwać od czasu do czasu, więc komik dostanie dodatkowo atencję, co przynosi mu zadowolenie). Ale ja osobiście myślę, że taki cynik jest głęboko w środku nieszczęśliwy. Większość ludzi chciałaby żyć naprawdę, dostać prawdziwą bezwarunkową miłość od rodziców, mieć szczerą i głęboką relację z drugą osobą u boku, oddanych przyjaciół, sukces materialny i zawodowy. Jeśli tego nie ma, co nam pozostaje? Po którejś porażce z rzędu, jeśli nie ma się ultrasilnej osobowości, żeby tą porażkę przepracować i zaakceptować/walczyć dalej, łatwiej "bronić się przez atak". Nie wymaga to żadnego działania, daje społeczne "lajki", no same plusy w teorii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sol napisał:

jeśli nie ma się ultrasilnej osobowości, żeby tą porażkę przepracować i zaakceptować/walczyć dalej, łatwiej "bronić się przez atak".

Jeśli trzeba bronić się przed typowym Januszem, to z doświadczenia wiem że, trzeba oddać co najmniej dwa razy mocniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Myślę, że są różne przypadki. Ja zauważyłem u siebie, że im więcej mam partnerek seksualnych, tym mniejsza potrzeba ustatkowania się itd.

Jak ma się stały obrót, dopiero wtedy można stwierdzić, czego naprawdę się chce i czy wcześniejsze chęci ustatkowania się to nie był przypadkiem tylko głos libido.

Edytowane przez Demon
literówki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 08:57, Fury King napisał:

aka pustka 🙂? Po prostu biologia. Do setki jest fajnie a potem przychodzi obrzydzenie. Traktuje kobietę jak podczłowieka. Bo jak może inaczej, jak on ją szmaci a ona chce więcej. Potem ma detoks i chce się ustatkowac. Ma tą jedyną ale kobiety masakrują go wiadomościami "wyruchaj mnie". I zaczyna sie od nowa. Życie ruchacza w całe nie jest łatwiejsze od życia incela 🙂

Nie wierzę. 😄

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.02.2022 o 06:24, Patton napisał:

A mi kojarzy się z "mocnym trzymaniem się swoich zasad".

 

Niby dlaczego?

Przecież nie każdy ruchacz ma wygląd chada i nie każdy chad to ruchacz. Ruchacz to typ osobowości i podejścia do życia. 

Ci których ja znałam doskonale wiedzieli czego chcą od życia i to brali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lalka napisał:

Ci których ja znałam doskonale wiedzieli czego chcą od życia i to brali.

Zaraz, zaraz moja panno.

Życie nie ma cipki więc jak mogli ruchać życie?

Zastosowałaś typowe kobiece sztuczki: solidarność jajników oraz rozmycie problemu puszczalskich kobiet.

 

Czemu nie napisałaś "doskonale wiedzieli czego chcą od kobiet i to brali"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

Zastosowałaś typowe kobiece sztuczki: solidarność jajników oraz rozmycie problemu puszczalskich kobiet.

 

Czemu nie napisałaś "doskonale wiedzieli czego chcą od kobiet i to brali"?

 A czego ty się spodziewałeś? Kobieta się nie puszcza, tylko ,, przeżywa przygodę". Na każde kurestwo idzie sobie znaleźć usprawiedliwienie. Do tanga trzeba dwojga. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.