Skocz do zawartości

Wywiad z DR. Robert Lustig na temat cukru, chorób metabolicznych i nieaktualnej wiedzy lekarzy


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Ten materiał powinien być puszczany na telebimach na ulicach miast, ten film zawiera wszystko co jest związane z ludzkim spierdoleniem zdrowotnym. Na koniec również jest jak odróżnić szczęście od przyjemności.

Wysyłać i udostępniać gdzie się da a nawet zapisywać na dyski.

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brawo @bassfreak to jest wielka rzecz, którą tu wkleiłeś.

 

Nie ma różnicy między paleniem, chlaniem, seksem, przekąską słodką i social mediami/BSami, każda opiera się na zarządzaniu emocjami, jest to system natychmiastowej gratyfikacji i w powoduje wydzielenie hormonu szczęścia, który cię zniszczy zgodnie z prawem akcji i reakcji. Stracisz zdrowie, a w najlepszym razie pogrzebiesz swoje szanse, czy życiowe cele.

 

Jak wyrzucisz jedną z nich, to jakbyś wytrącił jedną nogę spod krzesła, na którym siedzisz. Walka w ten sposób jest skazana na porażkę i kończy się jeszcze większym uzależnieniem i rozbiciem. Musisz bowiem przenieść ciężar na pozostałe, by nie zwariować i wzmocnisz kolejne nałogi. Można ją tylko ZASTĄPIĆ, czymś konstruktywnym, zdrowym i posuwającym cię do przodu w twojej prywatnej beznadziei w celu wyjścia ze swojej piwnicy umysłu. Czyli musisz sobie życie sam UTRUDNIĆ, by mieć darmowe szczęście/satysfakcję.

Edytowane przez absolutarianin
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejni sekciarze w stylu "keto panaceum na wszystko". 

 

Nie wiem jakie pączki mają w USA, ale ni chuja nie mają mniej cukru niż jabłko. 

Co do samych braci to nieźle się miotali przy pytaniach o uprawianie sportu i keto i brakiem kondycji po 40-50 minutach treningu, czy powielaniem, że keto zabija raka bo mniej cukru, którym się żywi, a z tego co wiem, to jest wręcz odwrotnie, bo wtedy komórki nowotworowe stają się bardziej agresywne. Do tego tworzenie iluzji wyjątkowości i elitarności, gdzie do ich programu można przystąpić kilka razy w roku, także marketingowo majstersztyk. 

 

Żeby nie było, sam jestem zwolennikiem niskich węgli (nie keto) przy osobach które mało uprawiają sportu, a przede wszystkim kobiet, jak i rotacji węglowodanowej czy postu przerywanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.