Skocz do zawartości

Skąd we współczesnym świecie krytyka takich małżeństw ?


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat tej sprawy ,gdzie polityk z partii Korwina-Mikkego mając 29 lat wziął ślub z 18 letnią dziewczyną? Tutaj daje link do artykułu o nich https://vibez.pl/kultura/asystent-korwin-mikkego-chwali-sie-18-letnia-zona-grooming-czy-dojrzala-decyzja-6711522658417344a

Poruszyła mnie szczerze ta sprawa. Oczywiście ślub został skrytykowany przez lewicowców, feministki ,ale też grupę młodych dziewczyn . Oskarżają go o jakieś wykorzystywanie, uzależnianie dziewczyny od siebie . Gadają nawet o groomingu co już w ogóle jest śmieszne. Nawet dobrze nie znają definicji tego słowa. Krytykują go za to ,że gdy się poznali to ona miała 16 lat a on już 27, gadają ''gdzie byli jej rodzice ,gdy się spotykali'' i że ''to takie prawackie brać sobie dużo młodszą dziewczynę i ją pod siebie wychowywać ''

Może jestem tępy ,ale przepraszam bardzo - ja nic złego w tym nie widzę. Co jest w tym niemoralnego? Rozumiałbym bym ,gdyby ich znajomość zaczęła się ,gdy ona miała ze 12 czy 13 lat bo to są kompletne dzieci . Wtedy to zupełnie inna sprawa i bym się nie odzywał. . Ale tutaj ? Spotkał 16 letnią dziewczynę z liceum zapewne mentalnie dojrzalszą od swoich rówieśniczek .Ona zapewne chciała dojrzałego i ułożonego chłopaka po 20-dziestce albo w ogóle wiek partnera nie grał dla niej roli i patrzyła na istotniejsze rzeczy. Brakowało jej tylko 2 lata do pełnoletności. Potem po 2 latach mając 18 lat zechciała go poślubić , są razem i są szczęśliwi. Nie rozumiem co ci pseudotolerancyjni lewicowcy i feministki chcą od tego gościa. Nie przemawia do mnie, że 16 czy 18 latka jest niesamowicie naiwna i niczego nie świadoma. Sam pamiętam jak miałem 16 lat i w tym wieku dziewczyny swój rozum już mają choć wiadomo, że wiele z nich do pełnej dojrzałości jeszcze sporo brakuje. ale jednak są bardzo rzadkie wyjątki i może się zdarzyć 16 latka czy 18 latka z którą będzie dobrze dogadywał się nawet inteligentny 24 czy 27 latek.

Lewica tradycyjnie twierdzi jak stara marksistowska szkoła od zawsze zakładała, że każdy człowiek jest taki sam i wszyscy są równi. Tymczasem ludzie są różni. Równi są tylko i powinni wobec prawa . Oczywiście . Przeciętna 23 latka w ponad 90% przypadkach będzie dojrzalsza niż 16 latka ,ale mogą się zdarzyć wyjątki bo nie każdy dojrzewa mentalnie i psychicznie w tym samym tempie. Nie każdy jest mądry , ma taką samą inteligencje. Jednak wiadomo, że lewicowcom to ciężko zrozumieć bo na ich równości i że każdy jest taki sam opiera się ich cała antyludzka doktryna polityczna .Wiecznie chcą ludzi na siłę uszczęśliwiać i podejmować za nich decyzje niby w trosce o ich dobro.

Mając 22-25 lat zdarzało mi się czasem rozmawiać z 16-18 latkami i u nich absolutnie nie jest tak ,że wystarczy że jesteś około 10 lat starszy, powiesz byle jaki komplement a one bez zastanowienia  radośnie i chętnie wpadają w twoje ramiona. Większość dziewczyn w tym wieku nie chce mieć za chłopaka kogoś starszego o więcej niż 4-5 lat. Nie są wcale ufne , uważają na siebie. Od początku wiedzą dlaczego zagaduje do nich o około 10 lat starszy koleś. Jeżeli taka 16 latka nie chce znajomości z 27 latkiem czy też 18 latka nie chce spotykać się z 29 latkiem to choćby był on mistrzem manipulacji ,kłamstw, oszustw i umiał w dodatku fruwać to i tak olewałaby go i nawet nie słuchała co do niej mówi bo po prostu nie wzbudzałby od początku jej zainteresowania i tyle. Koniec tematu. Tutaj akurat dziewczyna chciała ,wyraziła zgodę na związek i ślub. Mężczyzna z nią jest, nie oszukał jej tylko chce z nią być przez resztę życia. Ktoś kto chce tylko wykorzystać dziewczynę to nie bierze z nią ślubu .Nie wiem co to za logika. Jeżeli dziewczyna nie chciałaby ślubu to powiedziałaby 'nie' i nikt nie miałby prawa jej do tego zmuszać. Kobiety mają u nas takie samo prawo głosu jak mężczyzna. Chyba lewicowcy i feministki myślą ,że żyjemy w państwie islamskim do którego przecież tak chętnie dążą sprowadzając na twarz zastępy Ahmedów i Mohamedów. Nic do arabów nie mam ,szanuje ich religie i kulturę ,ale oni mają zupełnie inny system wartości co dostrzega każdy w miarę ogarnięty człowiek. Obecna lewica popada w coraz większą hipokryzję. Sami sobie zaprzeczają .

O co tutaj chodzi ? Jak 18 latka się puszcza z rówieśnikami czy 2 lata starszymi typami w krzakach to wtedy według lewicy i feministek wszystko jest normalne i moralne. Jak 19 latek zabawi się z 18 latką albo 16 latką i ją zostawi to też wszystko dobrze i nie ma wykorzystania. Ale jak zjawi się o około 10 lat starszy chłopak , otoczy miłością, opieką i szacunkiem i chcę z nią wziąć ślub to od razu wykorzystanie ,grooming i wszystkie inne najgorsze rzeczy tylko z powodu różnicy wiekowej? Czyli co ? Oceniamy intencje, moralność i charakter mężczyzny tylko na podstawie jego wieku ? Do tego już doszła nasza coraz bardziej sfeminizowana i nienawidząca białego mężczyznę zachodnia kultura ? Nic innego kompletnie się nie liczy ? Podają argument ,że o tyle starszy chłopak ma ogromną przewagę doświadczenia. Co w tym jest złego ? Bycie bardziej doświadczoną osobą to coś złego ? 29 latek umawiający się z 18 latką czy też 27 latek spotykający się z 16 latką to od razu ostatni gnój i zboczeniec bo ma taki wiek a rówieśnikowi czy niewiele starszemu 19 czy 20 latkowi to koniecznie chodzi o dobro wybranki serca i nie myśli tylko o jej zaliczeniu tylko o niewinnym trzymaniu za rączkę ? Wiem, że wiek ma też znaczenie ,ale nie przeginajmy z tym aż tak w takich sytuacjach jak w artykule. Gdybym miał córkę to w życiu nie oceniłbym jej chłopaka tylko ze względu na jego wiek nawet jeśli sama miałaby 16 lat. Interesowałbym się tym ,chciałbym go dobrze poznać itp. ,ale gdybym wiedział ,że jest coś naprawdę wart i córka jest i będzie z nim szczęśliwa to w życiu nie zakazałbym takiej znajomości i nie wpychał na siłę w ręce jej rówieśnika bo niby dlaczego ? Nie wiem . Może źle myślę, Jednak nie widzę za bardzo sensu w ich rozumowaniu. Widocznie jej rodzice też myśleli tak jak ja skoro ich wspierali.
Najlepsze jest to ,że lewica wszędzie trąbi o jakieś tolerancji , wolności wyboru a w tym przypadku najchętniej odebraliby wolność wyboru dziewczynie, zamknęli ją na klucz ,żeby nie wzięła z nim ślubu a kolesia wsadzili za kraty jak jakiegoś pedofila gwałcącego 10 letnie dzieci. Dokąd ten kraj i Europa zmierza. Powstała jakaś nowa moralność, która nie ma wiele wspólnego z tradycyjną moralnością.

Podejrzewam ,że tutaj też chodzi o kwestie ideologiczną. Ta dziewczyna ponoć promuje konserwatywne wartości. Nie mogą znieść ,że 18 latka nie poddała się praniu mózgu przez amerykańskie profeministyczne i lewicowe filmy i że chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Traktują to wszystko jakby to była jakaś patologia i w takim świetle to przedstawiają.. Przez wieki takie związki i małżeństwa nie były uważane za coś patologicznego i nienormalnego. Teraz nagle wzbudza to ogromną sensacje i obrzydzenie.

Pod tym filmikiem z youtube z tego artykułu można przeczytać komentarze , gdzie padają nawet teksty, że on jest pedofilem.  Pierwsze słyszę, żeby 16 letnią dziewczyną miał interesować się pedofil bo dziewczyn w tym wieku ten termin nie dotyczy  a gdy będzie miała 18 lat to ochoczo weźmie z nią ślub.       A o to jeden z bardziej zabawnych komentarzy. Co najgorsze to ma sporo plusów. Nie wiem czy to jakiś bot nabija bo w sumie znając kłamliwość i nienawiść lewicowców do konserwatystów to wszystko możliwe bo nie wierzę ,że aż tylu ludzi może być aż tak głupich

'Hej, Wiktoria, gdybyś jednak z czasem dojrzała do akceptacji rzeczywistości i uznała, że potrzebujesz pomocy, pamiętaj o istnieniu wielu instytucji i organizacji pozarządowych zajmujących się osobami z doświadczeniami takimi jak ty. Ślub osiemnastolatki z trzydziestolatkiem, chociaż legalny, przez UNICEF nosi znamiona tzw. dziecięcego małżeństwa i może być uznawany za formę przemocy seksualnej. Każdy dobry związek opiera się na dwustronnym szacunku - mentalna, społeczna, ekonomiczna, religijna i światopoglądowa przewaga jednej osoby taki układ zdecydowanie zaburza. Do ok. 25 roku życia będziesz dojrzewała mentalnie i psychicznie, a twoja osobowość będzie się kształtowała jeszcze dłużej. Będziesz miała jeszcze dużo szans na zweryfikowanie tego, co się stało, i ucieczkę ze złotej klatki. Dużo zdrowia ci życzę! '

A tutaj ktoś dobrze wypaczył hipokryzję tym piewcom moralności

''Skoro do 25 roku życia Człowiek dojrzewa mentalnie jakim prawem zezwala się na aborcję, na zostanie homoseksualistą albo co więcej zmianę płci pośród nastolatków?''
Ten komentarz ma sporo mniej plusów niż ten na górze. Dodam sam ,że lewica uważa ,że nie tylko nastolatkowie ,ale nawet dzieci poniżej 10 lat powinny mieć prawo do zmiany płci za jedynie zgodą rodziców a niektórzy twierdzą ,że nawet bez zgody.

Nastały naprawdę chore czasy . Za to liberaliści i lewica mocno sprzeciwiają się karze śmierci i społeczeństwo ma tolerować takich ludzi jak Trynkiewicz który gwałcił i zabijał chłopców i wszelakiej maści morderców. Żyją sobie na koszt społeczeństwa i się śmieją. Tutaj lewica i feministki nie widzą żadnego problemu. Problem widzą w miłości i małżeństwie 29 latka z 18 latką. 

Edytowane przez Everson
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Everson napisał:

Poruszyła mnie szczerze ta sprawa. Oczywiście ślub został skrytykowany przez lewicowców, feministki ,ale też grupę młodych dziewczyn .

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

 

Kto go krytykuje? Jakieś juleczki z twittera, które są tak brzydkie, że nie pokazują swoich twarzy w avatarze:

 

Wiek dziewczyny wzbudził ogromne kontrowersje, głównie wśród młodszej części Twittera. Twitterowiczki oskarżyły 29-latka o grooming.

OWJmMmM3YDYrDzteYkhtI2hXbwQkEWN1P093T2IK

 

 

2 godziny temu, Everson napisał:

Gadają nawet o groomingu co już w ogóle jest śmieszne.

Jacy oni mundrzy (mundrzy inaczej). Ja nawet nie wiem co to słowo oznacza :)

 

2 godziny temu, Everson napisał:

i że ''to takie prawackie brać sobie dużo młodszą dziewczynę i ją pod siebie wychowywać ''

Mógł sobie wziąć jakąś 40-letnią kociarę, wtedy zostałby uznany za postępowca.

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.02.2022 o 21:09, cst9191 napisał:

 

 

Wiek dziewczyny wzbudził ogromne kontrowersje, głównie wśród młodszej części Twittera. Twitterowiczki oskarżyły 29-latka o grooming.

OWJmMmM3YDYrDzteYkhtI2hXbwQkEWN1P093T2IK

 

 

Jacy oni mundrzy (mundrzy inaczej). Ja nawet nie wiem co to słowo oznacza :)

 

 

 

 

 

Kojarzylem  tą definicje, ale jeszcze sprawdziłem w Google dla pewności i  oznacza to dokładnie "poznawanie dziecka przez internet w celu spotkania się z nim, wykorzystanie i szybkie zakończenie znajomości w celu zatarcia śladów. Nie wiem co to ma wspólnego z tą sprawą bo oni normalnie się poznali i spotykali, mieli wsparcie swoich rodzin.,nikt nikogo nie wykorzystał,wzieli ślub. Wiadomo, że bardzo młoda bo miała 16 lat, ale pierwsze słyszę, że grooming dotyczy takich osób którym do pełnoletniość brakuje 2 lat czy 1 roku. W Polsce w wieku 16 lat za zgodą sądu dziewczyna może już wziąć ślub, może wiązać się legalnie z kim chce.                                                                                  We Francji Makron poznał swoją o wiele starszą żonę jak sam miał 16 czy nawet 15 lat. To jest jeszcze większa różnica wieku niż w tym artykule i tam  wszystko okej. Jak jest przypadek takiej młodej dziewczyny i około 10-12  lat starszego mężczyzny to nagle wielka afera i obrażanie mężczyzny. Feministki tyle  mówią o równości płci, itp a w praktyce to coś nie działa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 18:42, Everson napisał:

Może jestem tępy ,ale przepraszam bardzo - ja nic złego w tym nie widzę.

Jeśli jesteś tępy to nie dlatego że w tym nic złego nie widzisz, ale że się od razu pozycjonujesz jako "może tępy". A niby dlaczego?

W późnej podstawówce połowy lat 90tych w mojej klasie, po haśle "może jestem tępy" zgodny chór odpowiadał "na pewno!".

A za hasło, "ożesz, ale jestem głupi" - chór mówił "wiemy!" I tak dalej.

 

A co w tym złego? Nic, ale panny które mają 40+ i nikt im małżeństwa nie proponował - mają czego zazdrościć.

Kukoldy, na których 18 latka nawet nie spojrzy - też.

 

Wspomniana para może być szczęśliwa, jeśli koleś nie okaże się chujem i nie zepchnie panny do parteru, a panna nie da sobie wmówić stadzie psiapsiółek, internetowi i telenowelom, że została pokrzywdzona, nie poznała świata, itp itd.

Co do zasady - wszelkim malkontentom proponuję odpieprzyć się od cudzego życia i zająć się własnym.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o różnice wieku to ja problemu nie widzę - spotykałem się już z dziewczynami ode mnie o ponad 10 lat młodszymi. Natomiast pytanie czy w dzisiejszym klimacie kulturowym to jest rozsądne brać 18-tke, która pójdzie na studia i zacznie "korzystać z życia". Nawet będąc topowym ziomusiem trzeba brać pod uwagę ryzyko. Babeczki przyzwyczajają się łatwo do tego, co mają i uznają to szybko za rzecz, na którą jak najbardziej zasługiwały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów, iż Janusz Korwin-Mikke widział akt urodzenia tej dziewczyny, powtarzam nie ma takich dowodów. Proszę sobie wyobrazić, iż chłopak w związku wie tylko tyle, ile mu powie dziewczyna, a wtedy nie pisano o tym w gazetach więc istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż Korwina nikt nie raczył o tym fakcie poinformować. Ja nie wiem czy wiedział czy nie wiedział, mówię tylko że nie ma takich dowodów i istnieje ogromna prawdopodobieństwo iż... Nie wiedział!

 

A na serio: u lewicy możesz się ruchać z drugim chłopem czy osłem, gangbang z mokebe ale nie można mieć 10 lat starszego partnera bo wykorzystywanie?

 

Ale dzieci od małego uczuć o LPG i to jest ok? 

 

Mój komentarz: XD WTF. Nie szukaj logiki wśród obłąkanych, obejrzyj sobie mysią utopię, dokładnie takie zachowania jak lewactwo. 

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach powojennych normą było, że facet był starszy od kobiety 10, 15 lat.

 

Moja babcia miała męża starszego o 9 lat.

 

Zobaczcie filmy z lat 40, 50 czy 60-tych - sami starsi faceci i młódki co dopiero ukończyły szkoły :D

 

Litościwie nawet nie wspominam książek z opisami miłości szesnastolatki do trzydziestoletniego faceta. Lepiej nie wspominać Scarlett, miała 16 lat a Rhett hmmm, hmmm :D 

Edytowane przez Martius777
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 18:42, Everson napisał:


Poruszyła mnie szczerze ta sprawa. Oczywiście ślub został skrytykowany przez lewicowców, feministki ,ale też grupę młodych dziewczyn . 

Spierdoliny umysłowe szczekają najwięcej, ich ból dupy to zawsze miód dla mych oczu.

Sojowcy mają ból dupy że nie zamoczą a obłąkane julki z ryjem jak pinokio po inwazji termitów oburzone że nie mogą mieć bolca chada xD

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DOHC napisał:

Ale dzieci od małego uczuć o LPG i to jest ok? 

Ta, narazie instalacja gazowa jest ok.

Oszczędności PANIE.

 

2 minuty temu, bassfreak napisał:

ryjem jak pinokio po inwazji termitów

Kolunia stolarz czy jak?

Termin do termita.

Co dziś na kolację?

Szwedzki stół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 18:42, Everson napisał:

Problem widzą w miłości i małżeństwie 29 latka z 18 latką. 

 

Bo to głównie nieatrakcyjne, starsze kobiety po ścianie mają ból tyłka, że starsi mężczyźni wybierają sobie na partnerki młodsze kobiety.

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, odkrywczego bo dla mężczyzn kobieta ma wartość wtedy kiedy jest atrakcyjna i urodzi zdrowe, ładne dziecko.

A takie kobiety swój najlepszy okres mają właśnie w młodym wieku 18-24 lat. 

 

Nieatrakcyjne, zaburzone psychicznie kobiety nie pojmują psychologii ewolucyjnej, doboru naturalnego czy funkcjonowania pożądania poprzez gadzi mózg.

Im się wydaje, że w każdym wieku mężczyzna powinien brać je z pocałowaniem ręki😆

Co jest kompletną bzdurą, owszem zdarzają się przypadki gdy młode chłopaki czy nieco starsi zabawiają się z rasowymi milfami, ale to nie są kobiety do związków 

tylko do seksu, który zazwyczaj jest bez prezerwatywy i kończy się ejakulacją do środeczka czyli tym co tygryski lubią najbardziej.

 

Współczesna nienawiść kobiet do mężczyzn jest spowodowana tym, że mężczyźni są bardziej świadomi, mają wybór i dali sobie pozwolenie natomiast kobiety

chciały by sterować życiem mężczyzn i trzymać władzę nad nimi i ich płodnością.

Dlatego dzisiaj mają coraz mniejszą kontrole nad mężczyznami i są sfrustrowane bo coraz więcej kobiet po ścianie zamiast zakładać rodziny wcześniej poświęcało

się gówno karierze w korpo a teraz kończą z ręką w nocniku z kotem u boku zapijając się winem i płacząc do poduszki.

 

Przeświadczone i sprane mózgi propagandą medialną, bredniami, że czterdziestki to są laski lepsze od osiemnastki🤣

Nie dociera do nich, że przegrały swoje życie a teraz ze złości chcą zepsuć życiem innym dlatego taka nagonka na związki z dużą różnicą wieku.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 11
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak tam lewaczki reagują na grooming gejowski, czyli stare pedały podstępem formujące sobie młodych chłopaczków, np. kusząc dostępem do narkotyków, i "dorosłymi rzeczami".

 

Dość częste zjawisko, zwłaszcza u artystów gejów.

 

 

Żartowałem.

...nie nie spodziewam się po współczesnej lewicy ani odrobiny konsekwencji , a tylko skurwienia i hipokryzji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 18:42, Everson napisał:

Podejrzewam ,że tutaj też chodzi o kwestie ideologiczną. Ta dziewczyna ponoć promuje konserwatywne wartości. Nie mogą znieść ,że 18 latka nie poddała się praniu mózgu przez amerykańskie profeministyczne i lewicowe filmy i że chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Traktują to wszystko jakby to była jakaś patologia i w takim świetle to przedstawiają.. Przez wieki takie związki i małżeństwa nie były uważane za coś patologicznego i nienormalnego. Teraz nagle wzbudza to ogromną sensacje i obrzydzenie.

Właśnie dlatego. Przecież to takie nienowoczesne i niepostępowe jak np. ślub z osobą tej samej płci czy z tranzolem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam trochę dziwi bo sam mam 25 lat i częsty kontakt z łaskami 17-19 lat. Jakie to jest dno, ja czuje przepaść intelektualną, nie ma o czym z nimi gadać, one w 99% nic o świecie nie wiedzą i po spuszczeniu się w gumę przechodzi mi całkowicie ochota na dalszą znajomoś. I nie chodzi o to, że czuje się jakiś lepszy od nich, ale z dziewczynami w tym wieku to pogadasz tylko o imprezach, astrologii i tiktoku. Dodajmy do tego mozg wypchany lewacką propagandą i mamy konflikt. I ja wiem, że kobietę można sobie ułożyć, ale mi się zwyczajnie nie chce - aż tak mnie odpychają. Nie polecam lasek urodzonych po 2002 roku.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, borsuk96 napisał:

Mnie tam trochę dziwi bo sam mam 25 lat i częsty kontakt z łaskami 17-19 lat. Jakie to jest dno, ja czuje przepaść intelektualną, nie ma o czym z nimi gadać, one w 99% nic o świecie nie wiedzą i po spuszczeniu się w gumę przechodzi mi całkowicie ochota na dalszą znajomoś. I nie chodzi o to, że czuje się jakiś lepszy od nich, ale z dziewczynami w tym wieku to pogadasz tylko o imprezach, astrologii i tiktoku. Dodajmy do tego mozg wypchany lewacką propagandą i mamy konflikt. I ja wiem, że kobietę można sobie ułożyć, ale mi się zwyczajnie nie chce - aż tak mnie odpychają. Nie polecam lasek urodzonych po 2002 roku.

Dokładnie. Chociaż mocno bym negocjował z tym Twoim ostatnim zdaniem, nawet 2000 ma jeszcze ten szajs w głowach. Sama rozmowa z nimi jest męcząca as fuck, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że będzie tylko gorzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.02.2022 o 09:11, I1ariusz napisał:

Jeśli chodzi o różnice wieku to ja problemu nie widzę - spotykałem się już z dziewczynami ode mnie o ponad 10 lat młodszymi. Natomiast pytanie czy w dzisiejszym klimacie kulturowym to jest rozsądne brać 18-tke, która pójdzie na studia i zacznie "korzystać z życia". Nawet będąc topowym ziomusiem trzeba brać pod uwagę ryzyko. Babeczki przyzwyczajają się łatwo do tego, co mają i uznają to szybko za rzecz, na którą jak najbardziej zasługiwały.

 

W dniu 15.02.2022 o 18:33, borsuk96 napisał:

Mnie tam trochę dziwi bo sam mam 25 lat i częsty kontakt z łaskami 17-19 lat. Jakie to jest dno, ja czuje przepaść intelektualną, nie ma o czym z nimi gadać, one w 99% nic o świecie nie wiedzą i po spuszczeniu się w gumę przechodzi mi całkowicie ochota na dalszą znajomoś. I nie chodzi o to, że czuje się jakiś lepszy od nich, ale z dziewczynami w tym wieku to pogadasz tylko o imprezach, astrologii i tiktoku. Dodajmy do tego mozg wypchany lewacką propagandą i mamy konflikt. I ja wiem, że kobietę można sobie ułożyć, ale mi się zwyczajnie nie chce - aż tak mnie odpychają. Nie polecam lasek urodzonych po 2002 roku.

 

W dniu 16.02.2022 o 00:37, selfmademan napisał:

Dokładnie. Chociaż mocno bym negocjował z tym Twoim ostatnim zdaniem, nawet 2000 ma jeszcze ten szajs w głowach. Sama rozmowa z nimi jest męcząca as fuck, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że będzie tylko gorzej.

 

 

Z drugiej jednak strony nie można wszystkich wpychać do jednego worka bo mogą zdarzyć się dość nieliczne wyjątki.

 

Wiem ,że to może nie jest zbyt dobry wyznacznik, bo w końcu prywatnie jej nie znam ani jego  ale oglądałem filmiki tej dziewczyny na youtubie , gdzie się wypowiada na temat różnych spraw.  Zarówno te najnowsze filmiki jak i te sprzed 2 lat kiedy miała jeszcze 16 lat.  W czasie oglądania jakoś przestało mnie dziwić ,że wtedy jeszcze 27 latek dogadywał się z wtedy jeszcze  16 latką bo jednak czuć ,że ona była i jest  na innym poziomie niż przeciętna 16-20 latka. Nie wiem jak to wytłumaczyć ,ale to po prostu czuć. Więc te 11 lat różnicy wiekowej między nimi pewnie nie robiło przeszkody. 

 

Przeciętna , niedojrzała 16 latka raczej nie chciałaby się spotykać z 27 latkiem a potem mając 18 lat wziąć z nim ślub kiedy on będzie miał 29 lat. 

 

W dodatku ta dziewczyna ma konserwatywne spojrzenie na świat i takie spojrzenie miała już jako 16 letnia dziewczyna. To jest po prostu bardzo rzadko zdarzający się  wyjątek spośród dziewczyn w wieku 16-20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na lewackiej grupie "chlebtuba" na fb - nie pytajcie dlaczego. Czuje się tam jak jakiś szpieg. 
Za każdym razem jak czytam wysrywy tych współczesnych Julek to mnie skręca i się zastanawiam, co ja tam wgle robie. Nie odzywam się nawet, bo zaraz by mnie wygonili bo jednym szczerym komentarzu. 
Ten temat też tam kiedyś był poruszany. 

Dzisiaj jak ktoś ma konserwatywne poglądy, a tym bardziej kobieta... to dla nich obraza. 
Poza tym wg. ich genialnych poglądów takie coś wgle powinno być nielegalne, bo kobieta w tym wieku jeszcze nie zdążyła "zlewaczeć". 

Kiedyś np. był wysryw o to, że kobiecie sprawia przyjemność robienia swojemu facetowi kanapek do pracy. 
JAK TAK MOŻNA??!!  

 

 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everson.

A teraz pomyśl ile czasu straciłeś pisząc posta, w którym walczysz, jak Don Kichot z wiatrakami, z oczywistą, zaprogramowaną genetycznie strategią samic, która ma chronić również te starsze, żeby nie umarły z głodu.

Walczysz z cieniem, który cię ani deka nie obchodzi, bo niby jak fakt, że ktoś obcy ożenił się z kimś obcym ciebie dotyczy.

Nie lepiej zamiast tego ulepszać swoje realne życie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.