Skocz do zawartości

Bezczelność bogatych ludzi nie zna granic


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem przed chwilą materiał Dzikiego o piłkarzu i modelce, którzy nie mają pieniędzy na leczenie chorego syna?

Zorganizowali zbiórkę na leczenie za granicą w postaci 350 tyś zł.

Nasuwa się pytanie czy sportowiec i modelka nie mają pieniędzy na leczenie?

Dodam, że ów piłkarz grający w Wiśle Płock zarabia miesięcznie 45 tyś zł co daje ponad 500 tyś rocznie do tego jest ambasadorem 

niemieckiej marki odzieży sportowej oraz znanej marki samochodów co daje dodatkowe profity.

Sama modelka też nie wygląda na osobę biedną skoro utrzymuję sama syna a złamane serce po rozstaniu z piłkarzem leczy podróżami do egzotycznych miejsc.

Były drogie wyjazdy tych ludzi, torebki, luksusowe samochody, życie na wysokim poziomie a Ci państwo nie mają pieniędzy, rodziny czy bogatych znajomych by to sami ogarnąć?

 

Wychodzi na to, że czekają i liczą na biednych ludzi, którzy wspomogą ostatnim groszem.

Do tego nie chcą pozbywać się swoich dóbr, majątku czy po prostu obniżyć standardu życia tylko wykorzystują przez swoją popularność naiwnych ludzi, którzy bezrefleksyjnie nie weryfikują

komu dają pieniądze.

 

Najgorsze jest to, że dla piłkarza i modelki ważniejsze są pieniądze i życie na poziomie niż chory syn skoro nie chcą niczego poświęcić dla niego tylko żebrzą.

Normalny rodzic oddał by wszystko by jego dziecko wyzdrowiało.

 

Podobno już mają uzbierane 450 tyś?

 

 

 

  • Like 22
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Podobno już mają uzbierane 450 tyś?

Skandal, dobrze, że to jest nagłaśniane, zamiast zbierać na kogoś, kto naprawdę jest biedny a jest w tragicznej sytuacji, to na celebrytów, powinni jeszcze temu piłkarzowi zorganizować zbiórkę na  Ferrari i nowy apartament,.

Edytowane przez Boromir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu potwierdza się reguła, że jednym z największych lęków, jest lęk przed utratą pieniędzy i temu Ci co je mają, to w większości mają też takie pokrzywione, smutne i poważne twarze.

 

Czego spodzuiwacie się po tępym kopaczu? Pewnie kasa rozjebana na panamery, wille i zegarki ze złota, to szkoda się pozbyć dla dziecka.  Ludzie to zwierzęta.   

Edytowane przez RedChurchill
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RedChurchill napisał:

I tu potwierdza się reguła, że jednym z największych lęków jest lęk przed utratą pieniędzy i temu Ci co je mają, to w większości mają też takie pokrzywione, smutne i poważne twarze.

 

Czego spdzuewacue się po tępym kopaczu? Pewnie kasa rozjebana na panamery, wille i zegarki że złota to szkoda się pozbyć dla dziecka.  Ludzie to zwierzęta.   

Rzeźniczak to kurwa nad kurwami, tutaj wyjątkowo karma wróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RedChurchill napisał:

Czemu kurwa? Jakieś animozje kibicowskie czy ruchnął Ci dziewczynę? 

Sporo agresji więc pytam z ciekawości? 

Ani ruchął, ani animozje, typowy polski chuj do szczania, z rodziców prostaków zrodzony i tyle, żył jak szmata i wyjątkowo karma przyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Patton napisał:

No mnie wkru### kiedy np jakieś nosacze które na miesiąc mają np 2-3 razy więcej niż ja, pier#### że mam pieniądze, bo jestem wolny. A sami biorą dodatkowo różne plusy itp.

A się dziwisz? Też miałem podobne sytuację nieraz się jeszcze zdarzą. Jedyną opcją jest akceptacja i brak złości na januszy, albo powiedzenie prawdy, o tym, że każdy ponosi koszty życia.Zawsze tak było, ludzie mają niską samoocenę oraz są sfrustrowani, dlatego, aby poczuć się lepiej muszą komuś dosrać. Zwłaszcza starsi, czyli homo sovieticus, ci co pracowali na stary system komunistyczny, który był rzekomo ,, równy". W takich Stanach Zjednoczonych osoba ,,przy kasie" jest uznawana za pracowitą i pełną poświęceń dla własnego rozwoju. Oczywiście nie każdy dorabia się uczciwie, ale u nas każdy wolny singiel/singielka to złodziej i pasożyt. Dodatkowo promuje się takie wzorce, bo osoba z reguły wolna, bezdzietna jest niebezpieczeństwem dla systemu władzy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RedChurchill napisał:

Pewnie kasa rozjebana na panamery, wille i zegarki ze złota, to szkoda się pozbyć dla dziecka.  Ludzie to zwierzęta.   

Dlatego nie każdy powinien mieć dzieci. A zwłaszcza takie hieny jak ten kopacz. Dobrymi rodzicami jest moim zdaniem max 1-5% rodziców. Ale to oczywiście moje zdanie i nie chce nikogo urażać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Ani ruchął, ani animozje, typowy polski chuj do szczania, z rodziców prostaków zrodzony i tyle, żył jak szmata i wyjątkowo karma przyszła.

Daj coś więcej.  Jak żył,  co zrobił złego że zasłużył na to? Miejmy wszyscy  perspektywę w tym temacie

Edytowane przez RedChurchill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

A jak ma takie dochody i nie ma pieniędzy na operację, to coś tutaj nie gra.

No coś tu grubo nie gra, ale ludzie nie potrafią połączyć kropki.

1 minutę temu, RedChurchill napisał:

Daj coś więcej.  Jak żył,  co zrobił złego że zasłużył na to?

Po co nakręcanie jakąś spirale bezsensownych dyskusji? Chodzi o to, że piłkarz TYM czynem pokazał wizerunek, gościa, którego ogarnęła mamona totalnie i tym czynem pokazał wielką hańbę. Co zrobił złego? Właśnie to, mając pieniądze wykorzystuje biedniejszych, naiwnych ludzi, czego tu nie rozumieć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RedChurchill napisał:

Daj coś więcej.  Jak żył,  co zrobił złego że zasłużył na to? Miejmy wszyscy  perspektywę w tym temacie

W chuja leciał, rżnął, zostawiał, rżnął zostawiał. Ja nie lubię jak mnie się traktuje jako zabawkę i tego wymagam od innych. Taka kurwa z postpeegerowksiego ojca, która trochę kasy w Wawce zarobiła, dobrze tak szmacie.

  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że to dzieje się częściej niż nam się wydaje. Już jakiś czas temu obserwowałem wysyp tego typu ogłoszeń, i ckliwych opisów pod opisami w sprawie pomocy. Coś mi tu mocno śmierdzi przy tego typu akcjach i wolę do tego podejść ostrożnie. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile on kasy zarobił w Azejberdzanie. Pewnie zainwestował w nie jedno mieszkanie ale c. uj ciemny lud wszystko kupi. Szkoda dzieciaka nie dość że chory to taki syf rodzice robią. Smutne. 

Niedawno Janda mieszkająca w willi za dobre kilka milionow opowiadała ze kroi chleb na kawałki mrozi i udziela sobie dziennie po kawałku. Bo nie ma za co żyć. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłudzanie kasy na litość w potrzebie to norma i jest to nagminne, np. na zrzutka. peel. Klasyka to nie na dzieci, tylko na chore zwierzęta. Na leki dla psa, na rehabilitację kota, na operację konia, itp. Nie są to może duże kwoty, ale tego jest pełno. A potem się okazuje, że Mruczek zdrowy, a hajs poszedł na ciuszki czy wycieczkę. I co ciekawe panie przodują w takich zrzutkach. 

 

Dlatego osobiście na żadne zbiórki nie daję dla zasady. Nawet jak wem, że uczciwa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.