Skocz do zawartości

Wzrost


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Enthalpy napisał:

Jak to jest z tym wzrostem?, niby średnia w Polsce w przypadku mężczyzn to 173 cm, a będąc na siłowni, czy w Lidlu 90% gości jest wyższych ode mnie(179)

@Enthalpy

Czy to z wzrostem czy z czymkolwiek innym. 

 

90% osób NA KTÓRE ZWRÓCIŁEŚ UWAGĘ. Żadna to statystyka. 

W Polsce średnia pensja jest jakaś ale... kogo nie zapytasz to tej średniej nie ma.

Oczywiście nie tu, na forum, to to jak każde tego rodzaju miejsce nie jest grupą reprezentatywną.

 

Ja mam 174cm i nie mam takich odczuć jak Ty. Nie uważam, że większość mężczyzn, których na co dzień spotykam to osoby wyższe.

Więc... Jak to jest?

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia arytmetyczna – suma liczb podzielona przez ich liczbę.

 

Przykład.

 

Jeden ma 150 cm, drugi 176 cm, trzeci ma 165 cm wzrostu.

 

150cm+176cm+165cm/3osoby = 163,666= 164 cm. 

 

Tyle znaczy średnia.

 

Co do wzrostu, on ciebie nie definicja. To twoje czyny ciebie definiują.

 

Nikogo nie interesuje wzrost.*

 

* nie dotyczy pustych tinderówek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Miszka napisał:

Ja mam 174cm i nie mam takich odczuć jak Ty. Nie uważam, że większość mężczyzn, których na co dzień spotykam to osoby wyższe.

Więc... Jak to jest?

Może to kwestia zakodowana podświadomie. Jeśli ktoś ma kompleks wzrostu, to patryz na lewo i prawo ile inni mierzą i pozniej mu wychodzi, ze wiekszosc jest wyzsza bo na takich zwraca uwagę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mała próba + ograniczone pole w którym się obracasz.

Jakbyś sprawdzał tylko w kościele to średnio są tam same stare baby, natomiast jak porównijesz na siłowni to pewnie jest tam więcej młodych byków niż gdzie indziej.

Ja też m mniej niż ty i nie mam ogólnego odczucia bycia niskim, ale zauważam że młodsze pokolenie jest większe ode mnie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, antyrefleks napisał:

Może to kwestia zakodowana podświadomie. Jeśli ktoś ma kompleks wzrostu, to patryz na lewo i prawo ile inni mierzą i pozniej mu wychodzi, ze wiekszosc jest wyzsza bo na takich zwraca uwagę

 

Percepcja selektywna.

 

Cytat

Percepcja selektywna to proces, w którym jednostki postrzegają to, czego chcą w przekazach medialnych, ignorując przeciwne punkty widzenia. Jest to szerokie pojęcie określające zachowania, które wszyscy ludzie mają tendencję do „widzenia rzeczy” w oparciu o ich określony układ odniesienia.

Opisuje również, w jaki sposób kategoryzujemy i interpretujemy informacje sensoryczne w sposób, który faworyzuje jedną kategorię lub interpretację nad inną.

Innymi słowy, wybiórcza percepcja jest formą uprzedzeń, ponieważ interpretujemy informacje w sposób zgodny z naszymi istniejącymi wartościami i przekonaniami. Psychologowie uważają, że ten proces zachodzi automatycznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Martius777 napisał:

Nikogo nie interesuje wzrost.*

 

Profesor od relacji damsko-męskich niejaki Analconda by się z tobą nie zgodził😁

 

 

52 minuty temu, Enthalpy napisał:

Jak to jest z tym wzrostem?

 

A różnie.

Starsi mężczyźni w przedziale wiekowym 50-70 lat to jak przekroczyli 170 cm to byli wysocy.

Pokolenie 30-40 latków dzisiaj osiągając 180 cm są uważani za średni wzrost.

Ci poniżej tej granicy to karły dla kobiet.

Natomiast młode pokolenie 20 latków to już zazwyczaj powyżej 180 cm a czasem to nawet giganty po 2m.

Rozłożenie w społeczeństwie jest spore bo mamy różne grupy wiekowe.

Z każdym pokoleniem mężczyźni są wyżsi.

A co do średniej to też gdzieś zawsze słyszałem, że przeciętny wzrost dla Polaka to 170-180 cm.

I to by się nawet zgadzało.  

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież jest bardzo wyrośnięta, ale nie tylko faceci a również kobiety. 

Jeszcze z 10 lat temu dziewczyna która ma 170 była uznawana za wysoką, a teraz myślę że średnia wśród dwudziestoparolatek to z 175. Także nie ma co się dziwić że dla takiej 180 u faceta to minimum.

 

Kiedyś czytałem że młode pokolenie w Polsce rośnie ponieważ spędzamy dużo czasu w pomieszczeniach bez dostępu do słońca czy tam naturalnego światła.

No w krajach takich jak Holandia czy Niemcy starsi faceci również są przeważnie bardzo wysocy ( Holendrzy są chyba najwyżsi na świecie), ale dlatego że u nich wcześniej pojawiło się takie zjawisko. 

 

Np moje roczniki 93 i bliskie spędzały więcej czasu w dzieciństwie na zabawie na podwórku, natomiast małolaty obecnie w zdecydowanej większości czasu siedzą w domu.

Więc coś w tej teorii może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bzgqdn napisał:

Jeszcze w latach 90, w cztery osoby maluchem jeździliśmy, spróbuj wsadzić tam teraz czterech dzisiejszych dwudziestolatków :)

 

Ajwaj. Za młodu jadąc na wiejską "sztachotekę" upchaliśmy się w sześciu. Z powrotem zabrały się jeszcze dwie "sarenki".

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 90% chodzących na tę siłownię jest tylko wycinkiem, a nie reprezentatywną grupą lub, co gorsza, całością społeczeństwa. Patrzysz tylko na pewien ułamek całości i wyciągasz z niego wnioski na całość. 

 

Może jeszcze coś o kwadraturze zgryzu???

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa jak żyć niski wzrost (173cm) , trądzik na plecach , brak szczęki kwadratowej, ja pierdole, ale łatwiej mi to przeżyć ze świadomością że mój rudy znajomy z bliznami po trądziku na twarzy, znalazł sobie kobietę 7/10 tylko że on ma wyjebane na swoje " kompleksy" 

 

Ciągle jako ludzie skupiamy się na swoich brakach, jeden niski ale z pindolem dużym, drugi wysoki ale znowu z małą kuśką 🤣 trzeci z fit sylwetką ale łysy a czwarty z czupryną jak śp. Wodecki ale znowu chudy.  

 

Różnica między przegrywem ( dzień dobry to ja) a pewnym siebie facetem to skupianie się na swoich zaletach a nie brakach które posiada każdy. 

 

Może ten wysoki przystojny brunet któremu zazdrościsz ma mikropenisa i co ? 

 

Wiem troszkę odjechałem z tematem 😆

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wolverine1993 napisał:

dla takiej 180 u faceta to minimum.

Słuchaj, 3 razy usłyszałem coś takiego od dziewczyn z przedziału 155-160, także ile by nie miały norma musi się zgadzać.

 

Ziomeczki, wasze dziewoje ile miały mniej cm od was?

 

Ktoś miał wyższą od siebie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BlacKnight napisał:

Słuchaj, 3 razy usłyszałem coś takiego od dziewczyn z przedziału 155-160, także ile by nie miały norma musi się zgadzać.

 

Ziomeczki, wasze dziewoje ile miały mniej cm od was?

 

Ktoś miał wyższą od siebie?

A potem taki facet 178 cm wzrostu. Musi schylac się do karlicy 162 cm żeby ją pocałować. Przecież one nawet nie wiedzą ile to 180 cm wzrostu. 

 

Byłem w życiu na 20 różnych randkach z 20 dziewczynami. Mam 175 cm wzrostu. I tylko jedna była równa wzrostem ze mną. Nawet jak laska mówiła, że ma 172. To i tak była niższa o pół głowy. Bo najprawdopodobniej nie wie ile to jest 172. Może jej się pomyliło że 165

Teraz, Montella26 napisał:

 

 

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, spacemarine napisał:

więc 190 to minimum póki nie zaczną chodzić na szczódłach

Grubo bracie pojechałeś, właśnie takim podejściem robimy sami sobie sieczkę z mózgu. 

 

Dla mnie zawsze minimum u kobiety wydawał się biust w rozmiarze C i co ? Spotkałem blondynę płaska jak deska która miała coś w sobie więc miałem na to wyjebane ( notaben ona mnie nie chciała) 

 

Nie dajcie sobie wmówić że są jakieś warunki które musisz spełniać żeby być wystarczająco dobrym czy to odnośnie wzrostu, obwodu penisa czy bicepsa. 

 

Widziałem już przystojnych facetów którzy mieli energię pizdy bo rozczulali się nad sobą bo np. nosek o 0,3 cm za długi albo dziurka prawa szersza od lewej a po drugiej stronie pewnych siebie przeciętnych facetów którzy nie byli w energii " braku" i mieli dobre " rezultaty" z kobietami, podczas gdy Ci pierwsi wręcz je odpychali. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.