Skocz do zawartości

Hearts of Iron 2 Darkest Hour - jak zedytować ilość skrzydeł samolotów umieszczanych w grze kliknięciem?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Przykład - zamówiłem 100 jednostek samolotów, niech będzie że myśliwców przechwytujących.

 

Jeśli wcisnę Shift i kliknę na liście po lewej na jeden samolot, wyświetla się wszystkie 100 jednostek i klikam na mapie gdzie jest lotnisko i one tam wszystkie są przeniesione.

 

Problem w tym, że system umieszcza je na mapie połączone w dwa skrzydła, a wolałbym w maksymalnie możliwe cztery, albo jak jest w Darkest Hour Full - osiem skrzydeł.

 

Gram często na kodach i zamawiam absurdalne ilości sprzętu. Łatwiej mi by było żeby system miał jednostkę po cztery samoloty, ustawił automatycznie dowódcę i w ogóle nie muszę nic tam ustawiać. A teraz? Z jednego lotniska cztery przerzucam na inne lotnisko, i tak dalej, trzeba połączyć, przydzielić dowódcę - traci się dużo czasu.

 

Wiem że taka opcja była, ale nie umiem jej znaleźć.

 

Podobnie z ustawianiem jednostek lądowych, umieszcza automatycznie po 3 dywizje, a wolałbym żeby było po 9, czyli miałbym standardową armię, co oszczędza mi maksymalnie dużo czasu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.