Skocz do zawartości

Niedojebanie matrixowe poziom beyond reality bo nie wiem jak to inaczej nazwać


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Brachu współcześni dwudziestoletni "mężczyźni" wyglądają i zachowują się jak kobiety, bez mięśni, z długimi włosami czy owalnymi rysami twarzy do tego młode kobiety w większości to lewaczki nie nawidzace mężczyzn więc czego się dziwić co oni wypisują. 

Samo stwierdzenie dla bezpieczeństwa społeczeństwa to lewacki bełkot i przymuszanie a tak chętnie wszem i wobec te środowisko mówi o równości. 

Dla bezpieczeństwa społeczeństwa trzeba zdelegalizować i zakazać lewactwa, feminizmu i karać kobiety za niewłaściwą socjalizacje i wychowanie swoich dzieci, które później takie dyrdymały wypisują. 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat stereotyp "julki z twittera" nie wziął się z powietrza. 

 

Zazwyczaj lekko triggerowało mnie często płynące z podobnych postów połączenie spłycenia i niezrozumienia tematów na które się wypowiadają, pogardy i agresji do inaczej myślących osób, nawet

nie wrogo do nich nastawionych, plus obowiązkowo sygnalizowanie cnoty. A później podobne osoby piszą o toksycznej męskości etc. ☺️

I oczywiście wszędzie doszukują się na siłę hipokryzji i wrogości, tylko nie u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy panowie bierzecie i gdzie znajdujecie takie raki? Polecam ograniczyć do minimum lub całkowicie odciąć się od mediów społecznościowych. Ja używam tylko pejsbuka do przeglądania grup, które mnie interesują i nie widzę takich treści dla umysłowo opóźnionych w rozwoju.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pierdolą tak ci, którzy potem krzyczą " moje ciało, moja sprawa" na protestach przeciw zakazowi aborcji.

 

Chyba że dotyczy to tylko kobiet, ale to gdzie to całe równouprawnienie.

 

Ciało kobiety to jej sprawa, ale ciało mężczyzny to już nie jego sprawa, tylko własność państwa, które może mu wstrzyknąć coś przymusowo.

 

No ale ten cały "shrexy" się na zabieg nie załapie, bo on już ma nadmiar estrogenu w organizmie. Jemu tobym zalecał przymusową terapię testosteronem...

 

A może jednak nie ? jeszcze by kogoś zgwałcił : (

 

Tylko nie wiadomo czy chłopaka, czy dziewczynę xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.