Skocz do zawartości

Gówno burza na temat Joe Rogana


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

1024px-Joerogan.jpg

 

To, że gość ma spory zasięg w internecie i przedstawia, że koronoświrus jest czystą głupotą, spotkało się z tym, że.... zaatakowali go że używał słowa na N...

 

Także demokracji-socjaliści-wielbiący-totaliryzm są zdolni do wszystkiego byle nie do otwartej dyskusji.

 

Takie mnie myśli naszły spoglądając na sytuacje.

 

Jego podcasty oglądałem wiele lat zanim stał się sławny, potem zaczął zapraszać różnych gości ze świata nauki itp itd. 

Pojechał kilka razy Błachowicza na wizji w UFC, ale nie specjalnie mnie to zdziwiło bo nie był po jego myśli.

Ma sporo podcastów ze świata sportu, nauki w tym zdaje się wypromował Jordana Persona którego teraz przedstawiają za wichrzyciela i zło wcielone.

Edytowane przez Mordimer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DOHC napisał:

Stoimy u progu być może największej transformacji za naszego życia.

 

Dokładnie ta cała plandemia była po to by zmienić obecny stan na nowy porządek świata.

Jak wiesz układ pojałtański się skończył trzeba coś nowego wprowadzić i jeszcze bardziej za twarz ludzi złapać.

Perfekcyjnie wykonują krok po kroku swój plan, który na samym końcu zaskoczy nie jednego.

A prawdopodobnie będzie koniec własności, swobody, wolności.

I wszystko dlatego bo ludzie swoją biernością i bojaźliwością do tego doprowadzili nie stawiając się władzy.

Teraz dopiero gdy mają dość budzą się za pięć dwunasta, ale to jest już za późno.

Ta machina już dawno działa a plan przez możnych tego świata został przygotowany dawno temu.

Jedynym czynnikiem do wdrożenia było przyzwolenie społeczne, które brakiem reakcji na wprowadzane

przez z nich rzeczy nie reagowało.

Historia zatacza koło, słabi ludzie zgotowali ciężkie czasy.

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Rogan komentator UFC, zdaje się jego podcasty mają jednych z najwiekszych oglądalności w internecie. Przeniósł się z yt do spotify, bo yt zaczął mu usuwać treści.

Gówno-burza zaczęła się po kilku podcastach z gośćmi  którzy nie byli po linii narracji covid-owej.

I teraz znaleźli inny sposób żeby go zmieszać z błotem.

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzam niedzielę aktywnie, motocykl w użyciu. Przed chwilą musiałem stanąć, zdjąć kask i wydmuchać na os gdyż katar męczy mnie kilka dni. Teraz leżę sobie na swojej kurtce oparty głową o kask, podziwiam zieleń i błękit nieba i myślę jak to możliwe, że głupiego kataru nie możemy usunąć a mamy w rok lekarstwo na śmiertelnego wirusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, nowy00 said:

Kim jest ten facet? Nie słyszałem. 

Niegdyś nawet bardzo popularny standuper.

Uwielbiam jego spicz o deewolucji głupich ludzi.

 

 

14 hours ago, Mordimer said:

zaatakowali go że używał słowa na N...

Być może wyrywając z kontekstu jego skecz o "magicznych słowach".

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DOHC napisał:

Ja spędzam niedzielę aktywnie, motocykl w użyciu. Przed chwilą musiałem stanąć, zdjąć kask i wydmuchać na os gdyż katar męczy mnie kilka dni. Teraz leżę sobie na swojej kurtce oparty głową o kask, podziwiam zieleń i błękit nieba i myślę jak to możliwe, że głupiego kataru nie możemy usunąć a mamy w rok lekarstwo na śmiertelnego wirusa?

Bo coś takiego jak chorobotwórcze wirusy nie istnieje i nie istniało, a najbliższe tej "definicji wirusa" jest nanotechnologia oparta na grafenie która zastępuje dosłownie naturalny układ nerwowy...

s4_teslaforeza_oto_jak_mikrotechnologia_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gównoburza jest trochę bardziej skomplikowana i nie chodzi tylko o treści które propaguje JR ale to jak niesymetrycznie traktowani sa np. artyści umieszczający muzykę na spoti i jakie grosze  dostają oni a ile on jako twórca umieszczony (na wyłaczność) tamże i za jaką kasę (100 mln dolarów)  przeniósł się na spoti. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.