Skocz do zawartości

Mili faceci są nieatrakcyjni dla niedojrzałych dziewczyn lubiących podboje


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.02.2022 o 18:57, Infernal Dopamine napisał:

Niejeden pierdoli, że jest za młody by za to płacić, ale mnie życie nauczyło, że takie teksty rzucają najwięksi frajerzy, którzy finalnie płacą najwięcej.

Sam pierdolisz jak frajer :D towaru jest tyle że .... przerobić nie idzie - uwaga za darmo. 
Jesteś mega ogier " za pieniądze"
Ale nie będę Ci już kiepścił "wysokiego tonu wypowiedzi " i wyjaśniał jakości tych kobiet. 
Dziw bierze że ktoś lajkuje takie posty. 

Edytowane przez spitfire
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CzarnyR napisał:

Jak to moj kolega ruchacz spotyka się z piękną kobietą i ona do niego, że On nie nadaje się do związku bo ona woli takiego co chcę sobie owinąć w koło palca i może go kontrolować. Jej słowa :) także standard nic nie jest nam tu obce poza jakimiś ludźmi wierzącymi w bajki i wróżki zębuszki :)

Raz pamiętam podczas rozmowy z ex. Wspomniała o swojej koleżance. Miały wtedy 19,20 lat. I ta koleżanka była w związku z programista. Wyjechali razem do Hiszpanii a on sobie programował. Ona pracowała w barze. Mieszkanie ogarnęła mu firma. Itp 

 

No i wspomniała tak" Boże. Ja to mógłbym go poznać gdzieś tak za 7,8 lat. Nie teraz. Ale cóż zrobić jak poznałam go teraz. Chciałabym się jeszcze po spotykać z chłopakami. Poznawać nowych "

 

Bogaty beciak niczego nieświadomy. Hahahah

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 12:38, Iceman84PL napisał:

W skrócie kobiety nie lubią dobrych graczy takich jak świadomi mężczyźni bo trudno kobietom takich urobić, manipulować by osiągnąć własny interes.

To nie jest prawdą.

Tylko racjonalizacją.....zwróć uwagę na jej falujący ton w około tego wątku.

Inna sprawa, że ten 'nie ujarzmiony ogier'(tak to się nazywa) żadko(bardzo) pojawia się w zbiorze możliwości danej karynki.

Zrobić tu rozbijamy na dwie fazy:

...wsiąść na niego.

...puźniej galopować razem bez 'zrzucenia z grzbietu'.....wydatek energetyczny ogromny A gwarancji nie ma.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spitfire już mi skiepściłeś mój wysoki ton wypowiedzi : (

 

Nigdzie nie robię z siebie mega ogiera ani samca alfa. Kiedyś nie płaciłem, ale musiałem chociażby poświęcić czas, który teraz wole przeznaczyć na coś innego, więc wybrałem dla siebie wygodniejszą opcję. Nigdzie też nie napisałem, że jeśli ktoś nie płaci za seks, to jest automatycznie frajerem, a ja jestem lepszy od takich ludzi. Odnosiłem się do swoich doświadczeń z ludżmi, którzy gardzą płatnym seksem, a sami urabiają się po łokcie, aby zaspokoić potrzeby myszki. Jasne że są tacy, który ruchają "za darmo" ale pisałem przecież, że jedyną walutą nie jest pieniądz, ale również czas, który trzeba poświecić na randkowanie czy wyjście do klubu.

 

p0lek wysoko nie cenie i to akurat prawda. Tu z tobą polemizował nie będę, bo ten fragment wypowiedzi akurat dobrze zrozumiałeś. Z kobietami mam dobre relacje ( te nie płatne też) ale koleżeńskie, bo związek to trochę inna para kaloszy, a ja lubię swój pustelniczy tryb życia. Zresztą niedawno pisałem, że takie życie nie każdemu będzie odpowiadać i życzę powodzenia ludziom, którzy chcą nawiązywać krótsze/dłuższe intymne relacje z kobietami.

 

Taki już jestem braciszku. Inny nie będę, przykro mi : ( Chce tylko żeby wiedział, że pycha przeze mnie nie przemawia, bo nie uważam się za człowieka, który wybrał jedyną rozsądną drogę i ma się za kogoś lepszego od innych. Mi nie odpowiada chadzanie na randki, tracenie czasu na zdobywanie kobiety, ale nigdzie nie potępiłem ludzi, którzy to robią. Odniosłem się jedynie do ludzi, którzy takich jak ja uważają za frajerów, bo płacą za dive, a sami płacą zdecydowanie więcej na swoją miłość życia. Nie piszę tu o całym świecie, tylko o moich doświadczeniach i ludziach z mojego środowiska.

 

Zdrówka ci życzę i żeby jak najdłużej mógł przerabiać ten towar z górnej półki za darmo.

 

Ja sobie będę przerabiał ten płatny, bo mi tak wygodniej, ale uwierz mi, że mam w życiu wiele innych rzeczy, z których jestem dumny, a seks jest ostatnią z nich, która mogłaby mi służyć jako sposób na połechtanie sobie ego.

 

Przykro mi, że tak to odebrałeś, ale no... trudno się mówi. Jeden lajk mniej jeszcze nikogo nie zabił : (

 

Cytat

Sam pierdolisz jak frajer

I uważaj tam tylko przerabiając ten darmowy towar, bo znów trafisz na borderke i będziesz potem "pierdolił jak frajer" że ci serduszko złamała.

 

Licho nie śpi 😉

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

Każdy popełnia błędy. Ja też miałem okres w życiu - i to nie wcale tylko szczenięcy - kiedy uważałem, że kobietę można "zdobywać" 🙈 

Grunt to zrozumieć, że napięcie i zainteresowanie erotyczne z jej strony wcale nie koreluje z tym, jak "przyjacielski" jesteś. Wręcz przeciwnie - przynajmniej na początku. Łatwiej powiedzieć jednak niż zrobić - jak ci się laska podoba, to naturalne, że przynajmniej trochę się starasz. A to na nie działa zniechęcająco. Dlatego m.in. tak zajebiście idzie z laskami, na których średnio ci zależy. Niekoniecznie musi być tak, że są brzydsze. Głównym powodem jest to, że mając ten luz jesteś naturalny, bo ci jest wszystko jedno. A ona to odczytuje jako pewność siebie i wyluzowanie. 

 

 

Świadomy normik, który nie chce jebać na system, myszkę i bombelka? - Tylko MGTOW. Innego wyjścia nie ma...

Tak to wlasnie jest, że jak nie zalezy, to one same pisza, szukaja "odpowiedzi" czyli atencji, chca wzbudzic zainteresowanie. A jak sie staramy, to uciekaja.

 

To jest przejebane kurwa xD. Trzeba byc mocnym psychopata bo tak:

Ladna laska i tracisz glowe, zaczynasz swirowac, a brzydka, to masz to w dupie, nie ta to nastepna. Malo takich "brzydkich? Banalna kalkulacja xD

 

To jest bardzo meczace, bo testosteron buzuje, jajca sie odpalaja i czlowiek by wchodzil miedzy nogi czym predzej jak kobieta piekna ;) 

 

Ci ktorzy potrafia grac wygrywaja

 

albo ruchaja dobrze tez Ci, ktorzy swiadomie pelnia funkcje bety. Placisz ruchasz, trzymasz pieniadze na kiju jak marchewke przed krolikiem, dajesz kiedy chcesz zabierasz kiedy chcesz, no niestety bracia.

 

Nie kazdy jest pierdolonym chadem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

Nie kazdy jest pierdolonym chadem

 

Ja już to pisałem, ale powtórzę: chad, ponieważ nie celuje w stałe związki, ma jeszcze tę przewagę, że "nie zadaje pytań" i nie wymaga od pani wiele, poza ładnym wyglądem, umiejętnym obrabianiem kolby i wydepilowaną cipką. On przychodzi ruchać, a nie układać sobie życie. I dla pań to też jest wygodne.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki bad boy, po prostu tylko działa i często jest jak piszecie - byle wydym.. bez jakiś większych wymagań dla kobietki. W gimnazjum i liceum miałem tego typu znajomych (dwóch) bad boye byleby tylko dobrze zaruch..a od pani nic nie wymagać, takie typowe mięśniaki co powtarzały klasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

wybrałem dla siebie wygodniejszą opcję

+

2 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Ja sobie będę przerabiał ten płatny, bo mi tak wygodniej,


I już wiesz czemu. 

 

2 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

a sami płacą zdecydowanie więcej na swoją miłość życia.


Racja są i tacy. 

Zauważ i jedni (Ty) i drudzy (bluepillowcy) płacą, za kawałek pusi. 
 

2 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

I uważaj tam tylko przerabiając ten darmowy towar, bo znów trafisz na borderke i będziesz potem "pierdolił jak frajer" że ci serduszko złamała


Miałem okazje spać po rozstaniu z taką i tym razem to ja skorzystałem ( próbowała odpalić mistyczny lovebombing ale nie kupiłem tego) 
A Bordi chciała wrócić ( i zamknąłem jej drzwi pod nosem), bo już ją chyba z 3 facetów wyśmigało (nawet jej były 15 letni partner próbował przez 2 miesiące). 
Życie uczy pokory, ale powoduje że możesz wejść też na wyższy poziom świadomości. 

Metodę na mniejsze wydatki Ci sprzedam, bo taka jest idea forum. A czy skorzystasz  ? to już twoja wygoda lub i niewygoda powie Ci (a może gadzi mózg). 
Pamiętaj jedno metoda jest dla zaawansowanych graczy. W sumie dopiero ostatnio (3 raz czytałem ten rozdział Rollo) do mnie dotarło jak jest dobra ( i jakie korzyści niesie). 
gdy tłumaczyłem ją dwóm znajomym którzy dławią się Redpillem. Zobaczymy, może nie będą płacić w przyszłości dziwkom. 

 

 

2 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Zdrówka ci życzę i żeby jak najdłużej mógł przerabiać ten towar z górnej półki za darmo.

Wzajemnie. 
 

2 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Licho nie śpi 😉

 
Coś w tym jest... przecież gumki czasem pękają.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado

Pisze o świadomych mężczyznach, którzy pytają o testy DNA, nie podpisują umów prawnych, mają wymagania, stawiają granice, zasady i kończą relację jak im się coś nie podoba.

To są dla kobiet dobrzy, wymagający gracze i żadna się na to nie zgodzi bo nie urobi go pod siebie. 

Przecież kobiety interesem jest znaleźć takiego mężczyznę by osiągnąć swoje korzyści. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Tornado

Pisze o świadomych mężczyznach, którzy pytają o testy DNA, nie podpisują umów prawnych, mają wymagania, stawiają granice, zasady i kończą relację jak im się coś nie podoba.

To są dla kobiet dobrzy, wymagający gracze i żadna się na to nie zgodzi bo nie urobi go pod siebie. 

Przecież kobiety interesem jest znaleźć takiego mężczyznę by osiągnąć swoje korzyści. 

 

 

Świadomy mężczyzna nie zarucha brachu. Do zaliczania pusi w większych ilościach potrzebna jest gra psychopaty lub narcyza. Przeciez kobiety nie rozmawiaja logicznie tylko wszystko sobie racjonalizuja. Od pewnej kobiety atrakcyjnej uslyszalem, ze ona patrzy na faceta i po 30 sekundach juz wie, czy jest do zaliczenia czy do przypisania go do zakladki "mily gosc". Więc gdzie tu jest miejsce na swiadoma logiczna dyskusje z babą? Żeby pierdolnąć facepalma to tak i spalic sobie mozliwosc do dziury to tak. Z każdą która rozmawiałem logicznie mialem albo slaby sex albo szybko wszystko sie konczylo.

 

One uwielbiają grać, a jeszcze bardziej byc ogrywanymi (te emocje, o tak).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Infernal Dopamine bardzo rozsądna wypowiedź.

 

Oto właśnie chodzi że są różne potrzeby ludzkie i u nie każdego seks i wyrywanie dup zajmuje 90% życiowych celów. 

Ktoś na np. jakieś pasje i nie ma pragnienia związków, etc. a ma potrzeby biologiczne, to dlaczego nie? Ważne by dobrze czuć się z tym co się robi. 

W ogóle dlaczego tutaj na bs seks i zaliczanie dup jest jakimś wyznacznikiem męskości? Jest tyle innych ciekawych zajęć i dlaczego ktoś kto rucha divy jest gorszy od jakiegoś klubowego zdobywcy, zwłaszcza jeśli ten pierwszy ma sukcesy i satysfakcję na wielu innych polach?

 

To stawianie seksu na pierwszym miejscu to właśnie jest wymysł rodem z seksu w wielkim mieście i całej tej lewackiej spierdoliny.

W dniu 17.02.2022 o 11:58, SamiecGamma napisał:

 

Grunt to zrozumieć, że napięcie i zainteresowanie erotyczne z jej strony wcale nie koreluje z tym, jak "przyjacielski" jesteś. Wręcz przeciwnie - przynajmniej na początku. Łatwiej powiedzieć jednak niż zrobić - jak ci się laska podoba, to naturalne, że przynajmniej trochę się starasz. A to na nie działa zniechęcająco. Dlatego m.in. tak zajebiście idzie z laskami, na których średnio ci zależy. Niekoniecznie musi być tak, że są brzydsze. Głównym powodem jest to, że mając ten luz jesteś naturalny, bo ci jest wszystko jedno. A ona to odczytuje jako pewność siebie i wyluzowanie.

Dokładnie tak jest.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gman98 napisał:

@antyrefleks

 

Jak to robi? Intuicja jej, czy wygląd gościa? 

Wygląd, zachowanie. Potrafią czytać bardzo dobrze mowę ciała. Zwłaszcza te bardziej doświadczone. To jest bardzo logiczne. To jak z nauką, im więcej uczysz, tym więcej wiesz. Jak z praktyką, im więcej praktykujesz tym lepszy jesteś. Teraz wyobraź sobie, że zaliczyłeś 10 panien 9/10, jakie masz doświadczenie i jak to się przekłada na twoją wiedzę? Nie powiesz mi, że to nie ma znaczenia?

 

Postaw się w sytuacji pańci, która jest non stop adorowana/podrywana. Która też ma doświadczenie łóżkowe z wieloma facetami i sobie ocenia zachowania przed łóżkiem z tymi, które miały miejsce już w łóżku. Jak facet się zachowywał, czy do penetracji kakaowego oka potrafił doprowadzić ten pewny siebie z cechami x,y,r czy ten ciapowaty z cechami n,m,l. 

 

Czasem gdy mam ochotę to udaje takiego alfę/bad boya, a czasem mam gorszy dzień i robię się wycofany. Jak myślisz, co działa na witaminki najlepiej? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si senior. One Nas czytają jak ksiażke bez okładki. Zadziwiajace ilu gosci nie zdaje sobie z tego sprawy, tylko uczy sie jakis tekstow na zagadanie czy tematow do rozmowy😆, a w srodku "sra ze strachu" i przykrywa maske pewna siebie mowa ciała. No cyrk odjechał, klauna zostawił😆

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, antyrefleks napisał:

Od pewnej kobiety atrakcyjnej uslyszalem, ze ona patrzy na faceta i po 30 sekundach juz wie, czy jest do zaliczenia czy do przypisania go do zakladki "mily gosc"

 

4 godziny temu, SilentAssassin napisał:

One Nas czytają jak ksiażke bez okładki

Do pewnego stopnia, gdyż:

5 godzin temu, antyrefleks napisał:

gdy mam ochotę to udaje takiego alfę/bad boya,

 Czyli dobry "aktor" potrafi odegrać swoją rolę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 21:42, spitfire napisał:

może nie będą płacić w przyszłości dziwkom. 

 

 

 
Coś w tym jest... przecież gumki czasem pękają.

Pozdro

Tylko raz słyszałem od kogoś bezposrednio, że komuś pękła guma, tylko raz. 

Zaden producent nie daje 100 procent, chociaż mam wrażenie, że ta nieskuteczność antykoncepcji to często tak naprawdę nieskuteczność z punktu widzenia ojca dziecka ( a jeszcze częściej z punktu widzenia prawnego ojca dziecka) a mamusia wie, że jednak antykoncepcji chwilowo nie było lub była i zadziałała ale się potem z niej wycisnęło i wlało w siebie. Albo zadziałała i była skuteczna gdy pan X spał z panią Y , niestety pan Z spiąć z panią Y o niej zapomniał, i potem się okazuje, że to pan X wychowa jak swoje 🙂 bo prezerwatywa nie daje 100 procent

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mmario napisał:

Tylko raz słyszałem od kogoś bezposrednio, że komuś pękła guma, tylko raz. 

Ja słyszałem ale również doświadczyłem. 
Tylko z jedną kobietą w ciągu 3 tygodni gumka pękła mi dwa razy (gumki były jej i kupiła je w ilości ponad 100 na alleg...).
Fakt gumki były dość suche i w małym rozmiarze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba najtrudniejsze z pozycji młodego mężczyzny (tak +- 20 lat). Dbać i wyrabiać sobie poczucie własnej wartości przy minimalnej lub zerowej uwadze damskiego otoczenia; w wieku, gdy informacja zwrotna w tej sferze jest szczególnie ważna i oczekiwana.

 

Mam alergię od lat na różnego rodzaju łzawe medialne materiały np. o konkubentach/małżonkach - domowych ninja, którzy leją swoją partnerkę itp. patologiach. Lubię czasem posiać ferment i "pooburzać" trochę otoczenie moimi komentarzami na ten temat. Kobiety to bardzo dobre obserwatorki - statystycznie. Po prostu nie wierzę, by statystycznie nie były w stanie wychwycić takiego męskiego charakteru przed sformalizowaniem związku. W sumie nigdy nie byłem w stanie w to uwierzyć.

 

A jak wiadomo, chcącemu nie dzieje się krzywda.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mmario napisał:

Tylko raz słyszałem od kogoś bezposrednio, że komuś pękła guma, tylko raz. 

 

Pekajo pekajo ale te z goownolitu brandowe bardzo rzadko .Kiedys kupilem takie cos w lidlu dwa razy ebnela przy srednim pukaniu .Do 3 x sztuka 🤣 ale odpuscilem .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Obliteraror napisał:

Kobiety to bardzo dobre obserwatorki - statystycznie. Po prostu nie wierzę, by statystycznie nie były w stanie wychwycić takiego męskiego charakteru przed sformalizowaniem związku. W sumie nigdy nie byłem w stanie w to uwierzyć.

 

A jak wiadomo, chcącemu nie dzieje się krzywda.

 

Oczywiście, że wychwytują te wszystkie znaki ostrzegawcze! Jednak gadzi mózg, podpowiadający że to jest wyjątkowa szansa na dobre geny dla bombelka zajmuje się całą racjonalizacją. Im inteligentniejsza laska, tym bardziej pokrętne sposoby racjonalizacji i tym większa szansa zmarnowania sobie życia z ostrym bad bojem. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Obliteraror napisał:

To jest chyba najtrudniejsze z pozycji młodego mężczyzny (tak +- 20 lat). Dbać i wyrabiać sobie poczucie własnej wartości przy minimalnej lub zerowej uwadze damskiego otoczenia; w wieku, gdy informacja zwrotna w tej sferze jest szczególnie ważna i oczekiwana.

 

 

Nic dodać nic ująć. Można tylko powtórzyć, zacytować tak, żeby każdy młody chłopak to przeczytał jeszcze raz i nawet jeśli mu źle,  pomyślał o sobie jak najlepiej ! Brawo @Obliteraror!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.