Skocz do zawartości

Mili faceci są nieatrakcyjni dla niedojrzałych dziewczyn lubiących podboje


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tutaj jeszcze fajne nagranie na kanale Musisz Wiedzieć😉

Rozmowa z witaminką, która może nie do końca odkryła karty, ale wiele przekazuję.

 

 

Wyjątkowo antypatyczna, nawet jak na karynę. I jeszcze ten sposób mówienia...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kleofas napisał:

Właściwie większość kobiet leci na dupków. Liczy się wygląd i zachowanie jaskiniowca. Szczególnie w Polsce jest to bardzo widoczne, bo spora część społeczeństwa kojarzy kulturę i dobre wychowanie z frajerstwem. 

To dlaczego nie zadawać się z tą częścią społeczeństwa , w tym wchodzić w relacje z osobami które mają podobne wartości, w szczególności cenią dobre wychowanie i inne cnoty?
Poza tym fajnie jest coś wymagać od  siebie. Daje to całkiem sporą satysfakcję i z wiekiem przynosi tylko korzyści.
Serio pytam choć to nie jest akurat pytanie do Ciebie ale Twoj wpis może być dobrym punktem wyjścia.
Ja widzę tu czesto chłopaków którzy wrzucają średnią muzykę z lachonami z którymi gdyby z jakichś powodów mogli sie spotkać zostali by przeorani w jednej chwili a może nawet okradzeni. Jeśli ktoś wdrukowuje sobie takie obrazy to tak ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

laska mega ładniutka z takim typem max 4/10 tyle że ciut wyższy od niej a z zachowania taki normik.

I ona przy nim taka uśmiechnięta i zadowolona, nie rozumiem tego typu sytuacji.

 

Bracie obejrzyj nagranie nr 28 na kanale Musisz wiedzieć.

Tam karynka wyjaśnia o co chodzi.

W skrócie kobiety nie lubią dobrych graczy takich jak świadomi mężczyźni bo trudno kobietom takich urobić, manipulować by osiągnąć własny interes.

Dlatego nic nieświadomy bluepill normik idealnie się nadaje do związku a na boku kobieta znajdzie sobie Bad Boya, który daje emocje.

Dla kobiet układ idealny.

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dlatego nic nieświadomy bluepill normik idealnie się nadaje do związku a na boku kobieta znajdzie sobie Bad Boya, który daje emocje.

Dla kobiet układ idealny.

 

Dokładnie. Bad boy też nie będzie wymagał za wiele od kobiety poza łóżkiem, bo on po prostu jest głodny i przychodzi się najeść, a nie obchodzi go jak właściciel później oporządza restaurację. Układ idealny...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wyskoczył mi post samotnej mamuśki którą kiedyś posuwałem, swoją drogą miała zajebistą dupę 😎 Post "skierowany" do bankomatu z którym teraz jest:

 

Cytat

Dziękuję Ci za to, że jesteś, że mogę na Tobie polegać, że otaczasz mnie troską, przyjaźnią i miłością. Jestem dumna z Ciebie! Zbudowałeś dla nas dom, o jakim zawsze marzyłam! Nie mówię tylko o fundamentach, ścianach, dachu ale o tym, co w nim będzie, co już mamy… pamiętaj: Ty jesteś moim domem- wiem o tym nawet tu, na końcu świata, w Meksyku!!!

 

Ta sama kobieta ma dziecko z typem który m.in. po tym jak rozjebał się wozem z nią w środku to kazał się jej przesiadać na miejsce bo sam był napruty :) Ja z nią byłem właśnie dla tej dupy ale nie zamierzałem sponsorować wycieczek na koniec świata :) 

Edytowane przez Templariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bassfreak napisał:

Nie wiem co jestem gdzieś na spacerze to widzę matrix w pełni, laska mega ładniutka z takim typem max 4/10 tyle że ciut wyższy od niej a z zachowania taki normik.

I ona przy nim taka uśmiechnięta i zadowolona, nie rozumiem tego typu sytuacji.

Ja też. Może ktoś bardziej kumaty wyjaśni nam ten fenomen.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką teorię, niepopartą żadnymi dowodami naukowymi, że zarówno mężczyźni jak i kobiety mają fundamentalnie błędne przekonania co do preferencji płci przeciwnej bo patrzą przez pryzmat swoich preferencji i oczekiwań. Niektóre preferencje wydają nam się tak oczywiste i uniwersalne, że wręcz nie możemy uwierzyć, że ktoś może mieć inaczej. Np. możemy zrozumieć, że ktoś nie lubi dzieci ale nie możemy zrozumieć, że ktoś nie lubi słodyczy.

 

W związku z powyższym ja robie sobie takie ćwiczenie. Wyobrażam sobie generyczną dziewczynę, na razie nie nadaje jej jakichś szczegółowych cech. Cechy podstawowe - jest zdrowa, czyli nie otyła i nie anorektyczka, nie ma blizn na twarzy, zeza, stomii, wypadających włosów, zepsutych zębów ani żadnych chorób. To jest nasza baza. Następnie nadaje jej cechy fizyczne, które mi się podobają, np. delikatne rysy twarzy, serdeczne spojrzenie, drobne ciało, średni cyc, krągła dupa, figura klepsydry czyli dobry współczynnik talia/biodra, wysoki delikatny głos, brak tatuaży, zielonych włosów, ubioru LGBT-clowna itp.

Potem nadaje cechy charakteru, które wydają mi się w kobiecie atrakcyjne, np. uległa, współczująca, opiekuńcza, skromna, pogodna, kreatywna, wspierająca itp.

Potem dodaję do tego miksu cechy wyuczone, np. bez nałogów, pracowita (w sensie nie leń), mająca szacunek do pieniędzy i innych ludzi, szczera/prawdomówna, umiejąca zająć się domem (np. dobrać meble lub sprzęty, wystrój itp.) czy dziećmi lub gotować. To jaką ma pracę, czy zarabia dużo kasy, czy ma bogatych rodziców itp. nie jest dla mnie ważne.

 

OK. Myślę, że powyższy opis, z drobnymi modyfikacjami podobałby się większej części obecnych tu braci. Niektórzy woleliby dużego cyca, inni bardziej przebojową panią, jeszcze inni polecą na stomię ale ogólnie powyższe cechy statystycznie pasowałyby wszystkim.

 

Teraz ten obraz biorę i wszystko oprócz bazy (czyli zdrowy osobnik) odwracam. Wychodzi co następuje:

ostre, wydatne rysy twarzy, oczy łowcy, napakowane wielkie ciało, dupa jak skała, figura V, niski i gruby głos, dziary, irokez i ubiór jak gangus.

Cechy charakteru: dominujący, nieempatyczny, narcystyczny, przebojowy, odważny skurwysyn.

Cechy wyuczone:  ćpun i alkoholik, tumiwisista, mający wszystkich i wszystko w dupie, kłamca i oszust, dzieci to on tylko robi a do domu nie wraca bo jest zajęty jebaniem na kasę frajerów. Najlepiej by był prezesem wielkiej firmy i zarabiał na wyzysku dzieci w kopalniach tantalu w Afryce. Nie musi pracować bo jego rodzina dorobiła się na holokauście.

 

 

Także nie możemy myśleć, że skoro my lubimy miłe kobiety to kobiety, na zasadzie analogii, lubią miłych mężczyzn a gdy tak nie jest to uznajemy, że coś z nimi jest nie tak bo przecież miły plastuś programista to jest "super partia kurwo". Tak samo myślą panie po 40-stce, z własnym mieszkaniem w stolycy, nowym BMW, długą historią podróży zagranicznych i pozycją manago w korpie. One myślą, że są super bo dla nich tacy faceci jak one są super.

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 09:55, bassfreak napisał:

Nie wiem co jestem gdzieś na spacerze to widzę matrix w pełni, laska mega ładniutka z takim typem max 4/10 tyle że ciut wyższy od niej a z zachowania taki normik.

I ona przy nim taka uśmiechnięta i zadowolona, nie rozumiem tego typu sytuacji.

Poszła po rozum do głowy i znalazła 2 szare komórki, które jej powiedziały, że stabilniej wychować dzieci z nornikiem niż "łobuzem". :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 12:38, Iceman84PL napisał:

Dlatego nic nieświadomy bluepill normik idealnie się nadaje do związku

Co z poniżej przeciętnej i z tymi normikami po czerwonej pigułce?

 

Można wysnuć przypuszczenie że nie są absolutnie potrzebni dla kobiet bo:

 

1.Genów by przekazać nie mają więc ons/fwb odpada.

 

2.Związek z takim osobnikiem to absolutna strata czasu, zasobów nie da i służącym nie będzie a do tego jest potrzebny.

 

*Osobiście uważam że red pill i psychologia ewolucyjna to podstawa dla mężczyzny do przyswojenia ale ta wiedza często to widmo że na polu relacji damsko-męskich nie zdziała się nic lub bardzo mało.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam wizję takiego systemu, gdzie co tydzień dostajesz pulę kobiet, z której wybierasz sobie jedną i masz ją obowiązek porządnie przeruchać i zapłodnić. Dostajesz za to punkty do social score, które potem możesz przeznaczyć na zawężanie kryteriów puli (np. wiek, kolor włosów, figura, etc.), zwiększenie dostępnej puli, czy second time z tą samą panią. 😁

 

Oczywiście jak nie staniesz na wysokości zadania, to punktów ni ma. 

 

Bardzo sprawiedliwy system. Możecie na mnie głosować. 😎

 

Edytowane przez maroon
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 09:55, bassfreak napisał:

Nie wiem co jestem gdzieś na spacerze to widzę matrix w pełni, laska mega ładniutka z takim typem max 4/10 tyle że ciut wyższy od niej a z zachowania taki normik.

I ona przy nim taka uśmiechnięta i zadowolona, nie rozumiem tego typu sytuacji.

 

Ciężko oceniać obcych ludzi bo nie zna się ich historii ale może być tak:

1) gościu jest bogaty, ma fajną energię.

2) kobieta tak naprawdę bez makijażu jest przeciętna/brzydka. Czemu nagle takie zdziwienie że gości 5/10 spotyka się z kobietą 5/10? To powinno być norma.

3) może też być tak jak to napisała w książce "Tresowany mężczyzna" Esther Vilar że w świecie kobiet liczy się tylko inna kobieta. Mężczyzna ma zapewnić tylko utrzymanie i poza tym nie jest dla kobiety specjalnie istotny. Tak więc panie wolą "bezproblemowych" beta od tych uświadomionych. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BlacKnight napisał:

Można wysnuć przypuszczenie że nie są absolutnie potrzebni

 

Dokładnie.

Kobiety gardzą przeciętnymi i brzydkimi mężczyznami.

U doktora Szarpanki na live było nawet, że prawnik czy lekarz mają problem ze znalezieniem kobiety w Polsce.

Tak panowie niedługo to nawet milionerzy nie będą spełniać wymagań.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/15/2022 at 12:55 PM, SamiecGamma said:

 

Dokładnie. Bad boy też nie będzie wymagał za wiele od kobiety poza łóżkiem, bo on po prostu jest głodny i przychodzi się najeść, a nie obchodzi go jak właściciel później oporządza restaurację. Układ idealny...



Kilka lat temu moja ex narzeczona na początku związku strzelała mi teksty w stylu: "zawsze mi się wydawało, że będę miała męża i kochanka w dwóch osobach i przyjaciela osobno, a ty masz wszystkie te cechy" - wtedy w naiwności ignorowałem ewidentne red flag, teraz już spojrzałbym na to inaczej. To jednak tylko potwierdza to o czym tu piszecie i do czego ta "Karynka" w filmie się przyznaje. 
 

 

On 2/15/2022 at 12:38 PM, Iceman84PL said:

W skrócie kobiety nie lubią dobrych graczy takich jak świadomi mężczyźni bo trudno kobietom takich urobić, manipulować by osiągnąć własny interes.

Dlatego nic nieświadomy bluepill normik idealnie się nadaje do związku a na boku kobieta znajdzie sobie Bad Boya, który daje emocje.


A świadomy normik ma ciężko, bo nie pasuje do żadnej z tych ról, dlatego często zostaje MGTOW albo frustracja. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Peter Quinn napisał:

Kilka lat temu moja ex narzeczona na początku związku strzelała mi teksty w stylu: "zawsze mi się wydawało, że będę miała męża i kochanka w dwóch osobach i przyjaciela osobno, a ty masz wszystkie te cechy" - wtedy w naiwności ignorowałem ewidentne red flag, teraz już spojrzałbym na to inaczej. To jednak tylko potwierdza to o czym tu piszecie i do czego ta "Karynka" w filmie się przyznaje. 

 

Każdy popełnia błędy. Ja też miałem okres w życiu - i to nie wcale tylko szczenięcy - kiedy uważałem, że kobietę można "zdobywać" 🙈 

Grunt to zrozumieć, że napięcie i zainteresowanie erotyczne z jej strony wcale nie koreluje z tym, jak "przyjacielski" jesteś. Wręcz przeciwnie - przynajmniej na początku. Łatwiej powiedzieć jednak niż zrobić - jak ci się laska podoba, to naturalne, że przynajmniej trochę się starasz. A to na nie działa zniechęcająco. Dlatego m.in. tak zajebiście idzie z laskami, na których średnio ci zależy. Niekoniecznie musi być tak, że są brzydsze. Głównym powodem jest to, że mając ten luz jesteś naturalny, bo ci jest wszystko jedno. A ona to odczytuje jako pewność siebie i wyluzowanie. 

 

Cytat

A świadomy normik ma ciężko, bo nie pasuje do żadnej z tych ról, dlatego często zostaje MGTOW albo frustracja. :) 

 

Świadomy normik, który nie chce jebać na system, myszkę i bombelka? - Tylko MGTOW. Innego wyjścia nie ma...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to moj kolega ruchacz spotyka się z piękną kobietą i ona do niego, że On nie nadaje się do związku bo ona woli takiego co chcę sobie owinąć w koło palca i może go kontrolować. Jej słowa :) także standard nic nie jest nam tu obce poza jakimiś ludźmi wierzącymi w bajki i wróżki zębuszki :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.