Skocz do zawartości

Opinia


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, bzgqdn napisał:

Tak was czytam i nie wierzę :)

W życiu mi nie wpadło do głowy że tak można, pojęcie końska dawka nabiera nowego znaczenia :)

A właściciel zbija na tym kasę, bo obchodzi durne przepisy a większość supli od nich i tak spożywają ludzie. Na co koniowi ashwaganda, melatonina czy inne zioła na stres? 

W tym kraju normy są tak chore, że człowiekowi można wciskać byle gówno,  z mnóstwem dodatków jak barwniki, dwutlenek tyranu, wzmacniacze smaku przy jednocześnie mocno okrojonej dawce czynnej substancji do śmiesznych norm. 

 

Normy dla zwierząt są dużo lepiej pilnowane i substancje czynne są w normalnych dawkach. Przykee i żałosne jest to, że w tym kraju zwierzęta są lepiej prawnie zadbane jeśli chodzi o zdrowie niż człowiek. 

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Szczery Człowiek said:

Na co koniowi ashwaganda, melatonina czy inne zioła na stres? 

O Janowcu/Służewcu nie słyszał? :D

12 minutes ago, Szczery Człowiek said:

W tym kraju normy są tak chore, że człowiekowi można wciskać byle gówno,  z mnóstwem dodatków jak barwniki, dwutlenek tyranu, wzmacniacze smaku przy jednocześnie mocno okrojonej dawce czynnej substancji do śmiesznych norm. 

 

Normy dla zwierząt są dużo lepiej pilnowane i substancje czynne są w normalnych dawkach. Przykee i żałosne jest to, że w tym kraju zwierzęta są lepiej prawnie zadbane jeśli chodzi o zdrowie niż człowiek. 

Mogę zgodzić się, że są takiej samej. Jak chciałem załatwić sobie antybiotyki to natrafiłem na informację, że w tej samej fabryce produkuje się jakościowo takie same tabletki (pochodne penicyliny) i dobiero na końcu taśmy rozdziela do innych opakowań (i ofkoz +% ceny dla ludzi). 

 

Ale skąd info, że normy dla supli zwierzęcych są wyższe jak te dla ludzi? Jakieś info?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W dniu 14.02.2022 o 23:12, eknm2005 napisał(a):

skąd info, że normy dla supli zwierzęcych są wyższe jak te dla ludzi?

 

Nie wiem jak dla psów czy kotów, ale w przypadku supli dla koni nie może być lipy.

Układ pokarmowy konia jest bardzo wrażliwy. Do tego stopnia, że wprowadzając syf do jego diety, można go nawet zabić. Stąd czysty skład i wyłącznie najpotrzebniejsze komponenty w tabletkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.