Skocz do zawartości

Rozstanie i przemyślenia


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to banalnie proste. Cenisz sobie wolność i swobodę. nie wchodzisz w związki z osobami, które żyją głównie dzięki twojej uwadze. 

Co najciekawsze wiele kobiet nie zna siebie i swoich potrzeb, dlatego mili się im czy chcą kogoś do związku, kogoś kto będzie im dawał atencję, czy pasuje im chemicznie tylko na ojca ich potomstwa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 19:44, Szymon95 napisał:

Co do przemyśleń dotyczących związków, wiele mi pomogły stare audycje Marka w których wiele mówi o tym, iż związki nie są dla każdego.

Cześć,

 

Radio Samiec to podstawa. Dla zwiększenia wiedzy polecam również na YT " Musisz Wiedzieć". Gorąco polecam wszystkim.

W dniu 25.03.2022 o 06:19, Szymon95 napisał:

Proszę, poratujcie mnie dobrym słowem…

Zawsze boli, ale czas to najlepsze lekarstwo. Uwierz, przejdzie Ci.

Jeszcze będzie zajeb.... i będziesz się z tego śmiał.

Powodzenia i głowa do góry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem coś oczywistego jeśli ktoś ciągle wchodzi w te same związki które kończą się tak samo to wpada w typowy schemat który powinien albo przepracować u psychoterapeuty albo sam. Nie bez powodu ludzie się przyciągają a później są dramaty.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/4/2022 at 10:01 AM, VasKes said:

Sugerujesz, że będąc w związku musisz zdradzać kobietę? 

W związku? Związki statystycznie nie działają. 

A te które działają, działają dlatego że kobieta czuje że nie jest dla faceta najważniejsza w życiu. Najlepszym sposobem żeby to czuła jest brak zakochania w jej cipce. Ona nie może być twoim jedynym źródłem sexu. W tym sensie ruchanie na boku jest zdrowe dla związku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.