Skocz do zawartości

Memy z universum Szkolnej 17


Rekomendowane odpowiedzi

49 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

comment_1645029970Q0Prui9G7MOdve4ZnRKu5W

Jestem neofitą jeśli chodzi o Szkolną 17. 


Przez wiele lat uważałem, że to uniwersum debili i dla debili...

... myliłem się.

 

Do niego po prostu trzeba dorosnąć!

 

Niemniej jednak zauważam poważny błąd w tym memie - gdzie jest ludzki miód?! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Zasadniczo wszedłem w ten link który podałeś, kliknąłem prawym przyciskiem i wybrałem "kopiuj adres obrazu", a później wklej na forum. ☺️

 

 

Teraz, eknm2005 napisał:

Przez wiele lat uważałem, że to uniwersum debili i dla debili...

... myliłem się.

 

Do niego po prostu trzeba dorosnąć!

 

Rozumiem ludzi, którzy widząc te treści spierdalają szybciej niż z płonącego budynku i nie mam żalu, jednak sam uważam, iż świat bez absurdu to drzewo bez liści, a to universum na przestrzeni lat

dużo dostarczyło absurdu, groteski, elementu zaskoczenia i tak dalej i tak dalej. Najlepsze lata ma [najprawdopodobniej] za sobą, ale wszystko się kiedyś kończy. :P 

 

No ale dysonans poznawczy spory budzi u sporych rzeszy osób, btw przypomniał mi się filmik - babka myślała, że to darknet, a to tylko podlasie. ☺️

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Rozumiem ludzi, którzy widząc te treści spierdalają szybciej niż z płonącego budynku i nie mam żalu, jednak sam uważam, iż świat bez absurdu to drzewo bez liści, a to universum na przestrzeni lat

dużo dostarczyło absurdu, groteski, elementu zaskoczenia i tak dalej i tak dalej. Najlepsze lata ma [najprawdopodobniej] za sobą, ale wszystko się kiedyś kończy. :P 

Ogółem masz rację.

Do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Zasadniczo wszedłem w ten link który podałeś, kliknąłem prawym przyciskiem i wybrałem "kopiuj adres obrazu", a później wklej na forum. ☺️

 

 

 

Ty to musiałeś być kiedyś kombuterowcem Majora :D

 

8 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

 

Proszę się od jego odpier...

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten kosno tutaj odpierdalał na perkusji, to poezja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LYIuYYkxSFg

 

Komentarze:

 

Cytat

Widzę że kosno tak samo aktywny w graniu na perkusji jest jak w pomaganiu kononowiczowi.

Cytat

MC KOSNO WIDAC PORZADNA DAWKA LEKOW USPOKAJAJACYH ZAZYTA TAK ZYWIOLOWO SIE ZACHOWUJE XD

Cytat

chciałbym się kiedyś tak w coś zaangażować jak rafał w perkusję

Cytat

Nowa technika gra na bębnach bez użycia nóg :D Mogliby zamiast stopy tamburyn mu tam postawić :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ogólnie temat Szkolnej, pojawia się na forum jak i na YT, kilka razy próbowałem po minucie dwie coś z tego obejrzeć i tyle, wiem że tam beka musi być czasami dobra ale jakoś nie potrafię się do tego przekonać, traktować jako rozrywkę itd. 

W ogóle tych kanałów z Kononem i Majorem jest kilka? Różne osoby w tym siedzą, oni sami to nagrywają czy jak? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MaxMen napisał:

W ogóle tych kanałów z Kononem i Majorem jest kilka? Różne osoby w tym siedzą, oni sami to nagrywają czy jak? 

 

Obecnie od połowy 2020 roku większość nagrań z kononowiczem jest umieszczana na kanale Mleczny Człowiek.

Osoba, która prowadzi zakulisowo ten kanał nie cieszy się uznaniem wśród większości widzów.

 

Razem ze swoimi parobkami mają łatwe i relatywnie spore jak na PL warunki pieniądze na kononie i majorze.

Wystarczy powiedzieć, że założyciel kanału jako osoba długotrwale bezrobotna, miał $$$ na generalny remont w chałupie, wakacje na cyprze, czy audi a4 S-line.

Można domniemywać, że przepływ dochodów z tego pierdolnika jest niekorzystny dla głównych protagonistów. ☺️

Lepiej oglądać szoty np na kanale Messi, niż tam śledzić te mierne obecnie materiały i nabijać dolary z reklam.

 

I neutralnie, bez żadnej nienawiści to piszę, jednak lekko mnie dziwi, że ostatnio koleś miał zostać spierdolony ze stanowiska "opiekuna" przez osoby trzecie, to 

jeszcze zadzwonił do kśka i powiedział "krzysiek, ale wiesz, że ja będę wam pomagać do końca mojego i waszego życia" oraz trzyma się rękami i nogami tego interesu.

 

Kanał najlepszego redaktora Konona, który regularnie nagrywał go w latach 2015-2019 nazywa się profesor tomasz, ale rzadko kiedy jest tam coś wrzucane.

Ogólnie długo by mówić o wszystkich wątkach heh.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

I neutralnie, bez żadnej nienawiści to piszę, jednak lekko mnie dziwi, że ostatnio koleś miał zostać spierdolony ze stanowiska "opiekuna" przez osoby trzecie, to 

jeszcze zadzwonił do kśka i powiedział "krzysiek, ale wiesz, że ja będę wam pomagać do końca mojego i waszego życia" oraz trzyma się rękami i nogami tego interesu.

Nie zostanie, bo zarabia się na wojnie, nie na jej zakończeniu :P

 

2 godziny temu, MaxMen napisał:

W ogóle tych kanałów z Kononem i Majorem jest kilka? Różne osoby w tym siedzą, oni sami to nagrywają czy jak? 

Wystarczą kanały: Beatka boża, Chlebek boży, Major suchyfan i Messi. Podsumowania tygodnia, shoty itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Blitzkrieg to każden jeden by chciał, a to jest wojna hybrydowa. ☺️

Trochę to przypomina walkę pomiędzy pensjonariuszami Choroszczy.

 

Jest gupek "pomagasz czy hejtujesz", pseudo dziennikarz i ekolog;

Jest gość, którego fetyszem jest śmierdzący knur;

Jest gość, któremu trochę odjebało od sławy;

 

I tysiące ludzi którzy to oglądają :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga Jak rozumiem Ty siedzisz dość dobrze w tacie Szkolnej 17? 

Owa osoba o której mówisz to ten cały Mexikano? Trochę o nim słyszałem. Ciekawe ile hajsu z tego dają Konin i Major i co oni z nim robią, przejadają? 

W ogóle jak oni się dobrali ale ten major to wydaje się być chyba dość mało bystry. 

No i jeszcze zapytam o co Chodzi z tą Choroszczą bo temat się przewija a nie wiem o co kaman. 

Ogólnie całe to "zjawisko" Szkolnej 17 trochę mnie interesuje ale jakoś nie mogę się wkręcić aby trochę bardziej to pooglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MaxMen napisał:

Owa osoba o której mówisz to ten cały Mexikano?

 

Nie, mexicano to od dłuższego czasu były redaktor i nie ma od dawna wstępu do domku drewnianego.

Tutaj artykuł o osobie o której mówię, już usunięty z oryginalnego źródła, bo koleś stara się cenzurować wszystko na swój temat, ale przez webarchive znalazłem kopię:

 

https://web.archive.org/web/20220129202325/https://kononopedia.pl/wiki/sradek

 

14 minut temu, MaxMen napisał:

No i jeszcze zapytam o co Chodzi z tą Choroszczą bo temat się przewija a nie wiem o co kaman. 

 

Znajduje się tam szpital psychiatryczny i straszą się czasem wysłaniem do tego zakładu.

Też kiedyś nie wiedziałem co to jest, bo u mnie lokalnie w kontekście stereotypowego psychiatryka mówiło się Tworki. :P 

 

14 minut temu, MaxMen napisał:

Ogólnie całe to "zjawisko" Szkolnej 17 trochę mnie interesuje ale jakoś nie mogę się wkręcić aby trochę bardziej to pooglądać. 

W sumie to za bardzo nikomu nowemu nie polecam tego universum, ja z przyzwyczajenia od 2015 roku to śledziłem z różną intensywnością i jadę na sentymentach heh.

 

14 minut temu, MaxMen napisał:

W ogóle jak oni się dobrali ale ten major to wydaje się być chyba dość mało bystry. 

Chłop już na początku lat '90 odurzał się rozpuszczalnikiem, a od dwóch lat ma takie ciągi narkotyzowania się toluenem, że i tak jego funkcjonowanie nawet na pół gwizdka jest zastanawiające.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.