Skocz do zawartości

Memy z universum Szkolnej 17


Rekomendowane odpowiedzi

@mac Tak, już sam początek na zasadzie:

 

-Czemu blokujecie inwestycje?

 

Odpowiedź

 

*blokując inwestycje*

 

-Pani redaktur, my żadnej inwestycji nie blokowali, wręcz przeciwnie. 

 

😊

 

Daje pewien vibe ściemniania w żywe oczy, nasuwający skojarzenia z polityką itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga z praktyki wiem również, że taki wywiad można ustawić i wręcz wymusić taki, a nie inny format, żeby jednak nic nie wyciekło. Byłem świadkiem płacenia ludziom za wypowiedzi + podpisanie szybkiej umowy i innych kwiatków. Jak gościa pokazują w mediach to też nie jest przypadek. I to nie było tylko teraz za pis, ale było zawsze. No, ale to pokazuje dokładnie, kim koleś jest i pewnie ma jakieś plecy, mocne ciśnienie na szkło, politykę. Szkodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

No, ale to pokazuje dokładnie, kim koleś jest i pewnie ma jakieś plecy, mocne ciśnienie na szkło, politykę. Szkodnik.

Proszę nie obrażać człowieka, który:

 

-pomaga niepełnosprawnemu Kononowiczowi (choć nie wiadomo w jaki dokładnie sposób);

-jest ekologiem, dba o środowisko, zwierzątka itd.;

-jest freeganinem, zabiera sprzed supermarketów przeterminowaną żywność i odsprzedaje w internecie;

-jest założycielem kilku fundacji i stowarzyszeń (z tym wyłudzaniem dotacji to nieprawda oczywiście);

-jest dziennikarzem, bo zakupił w internecie specjalną plakietkę;

-najprawdopodobniej jest przedstawicielem mniejszości seksualnych, bo jego najlepszy przyjaciel określił go mianem 'delikatnie przecwelonego';

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cst9191 napisał:

-jest ekologiem, dba o środowisko, zwierzątka itd.;

 

Jest ekologiem który twierdzi, że plastikowa reklamówka rozkłada się szybciej niż papierowa i freeganinem, który chciał odsprzedawać jedzenie znalezione w hoboku pod biedronką i tak dalej, i tak dalej.

 

I szukałem tych filmów olgierdana przedwczoraj i widzę, że teraz zrobił reupload.

To jest mocniejsze:

 

 

Szkoda, że tej piosenki eko krecik pewnie nigdzie nie ma.

 

@cst9191 Natknąłem się na ten klasyk teraz:

 

 

Jeszcze później było przy innej okazji: "wy zawsze chcecie, żeby kogoś pozdrawiał, a później się okazuje, że to jacyś mordercy.

Ale trudno, zaryzykuję...pozdrawiam Andersa Breivika, to chyba ze Szwecji."

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Jest ekologiem który twierdzi, że plastikowa reklamówka rozkłada się szybciej niż papierowa i freeganinem, który chciał odsprzedawać jedzenie znalezione w hoboku pod biedronką i tak dalej, i tak dalej.

Do tego warto dodać, że jeździ starym dieslem, który nie emituje (jak się domyślam) toksycznych dla środowiska spalin, nosi okulary po matce i marynarki po kimś 3 rozmiary większym, aby ograniczyć bandycki, niegodny konsumpcjonizm :P

 

 

31 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

I szukałem tych filmów olgierdana przedwczoraj i widzę, że teraz zrobił reupload.

To jest mocniejsze:

Szkoda, że nie ma już materiałów z delikatnie przecwelonym towarzystwem. Nie ma, bo Kosno zaczął zgłaszać wszystkich za prawa autorskie :D

 

39 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Szkoda, że tej piosenki eko krecik pewnie nigdzie nie ma.

Próbowałem coś znaleźć i trafiłem na archiwum Olgierda, ale tej piosenki chyba tu nie ma:

https://odysee.com/@Iława_studio_archive:e?view=content&order=top

Chyba, że tytuł jest jakiś inny.

 

39 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Natknąłem się na ten klasyk teraz:

Imo nic się nie może równać z big blak kukiem i notariuszem big:

https://odysee.com/@Iława_studio_archive:e/,,Big-blak-kuk:d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cst9191 napisał:

Próbowałem coś znaleźć i trafiłem na archiwum Olgierda, ale tej piosenki chyba tu nie ma:

https://odysee.com/@Iława_studio_archive:e?view=content&order=top

Chyba, że tytuł jest jakiś inny.

 

Znalazłem tę piosenkę:

 

https://odysee.com/@Iława_studio_archive:e/(Eko)Gumisie-(3):c

 

I klasyk o Sławku:

 

https://odysee.com/@Iława_studio_archive:e/Sławomir---Miłość-na-Borowej-(mysza-cover)-(2):4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzy_siek napisał:

Co w ogóle u Meksykano się dzieje? Ogląda go ktoś z Was?

 

Bardzo rzadko zerknę, czy wrzucił coś ciekawego na kanał:

 

https://www.youtube.com/@mexicanotv/

 

Jednak po ostatnich wyświetleniach widzę, że szoruje po dnie jutuby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Bardzo rzadko zerknę, czy wrzucił coś ciekawego na kanał:

 

https://www.youtube.com/@mexicanotv/

 

Jednak po ostatnich wyświetleniach widzę, że szoruje po dnie jutuby.

Według mnie trochę traci na wyłączonych komentarzach pod filmem. I na odcięciu się od Konona.

@cst9191 O kurde xd ta przeróbka wygląda jakby to było na prawdę xd

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek @cst9191 Tutaj w okolicy 2'54'' ktoś napisał dobrą wkrętkę listowną z mexicanem jako głównym antagonistą:

 

https://www.youtube.com/watch?v=epI2LwJ7qbQ

 

Całego nie obejrzałem, więc nie wiem, czy dalej jest ciekawe rozwinięcie, ale sam moment czytania listu dobry. :P 

EDIT: po przeczytaniu listu kontynuacja wątku jest od 10'50'', wcześniej gada z jakąś kobitą, nic ciekawego.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2023 o 16:36, krzy_siek napisał:

@cst9191 O kurde xd ta przeróbka wygląda jakby to było na prawdę xd

Właśnie obczaiłem, że to było na prawdę hahahah

To znaczy ktoś wchodzi na jakieś otwarte spotkania religijne/tematyczne na zoomie, i włącza film z majorem lub kononem na głos xd 

mistrzostwo

 

Na youtube są tez inne części

 

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino niepokoju moralnego dla jego.

 

 

Teraz na wiki poczytałem sobie o tym nurcie w kinematografii i nasuwa pewne skojarzenia z US17:

 

@cst9191 @krzy_siek

Przykładu schematyczności filmów nurtu dowodziła też Mariola Jankun-Dopartowa, szkicując ich poetykę następująco:

I. Bohater sięga po szansę zawodową / Bohater podejmuje grę o prestiż i korzyści.

II. Bohater wywołuje incydent / Bohater stosuje podstęp.

III. Rozpad więzi uczuciowych łączących bohatera z bliskimi osobami / Bohater osiąga korzyści materialne dzięki więzi osobistej.

IV. Bohater zostaje usunięty z pracy (uczelni*) lub podlega naciskowi środowiska zawodowego.

V. Bohater podejmuje próbę kompromisu.

VI. Bohater odmawia współdziałania / Bohater wchodzi w układ sprzyjający jego zamiarom.

VII. Dwuznaczne pojednanie bohatera z rzeczywistością / Bohater zdemaskowany.

Mimo to Barbara Żurek broniła filmów z kina moralnego niepokoju przed zarzutem tendencyjności, zauważając, że ich twórcy wypowiadali się na przekór partyjnej propagandzie, ale nie czynili tego dosłownie; owe filmy „niejednokrotnie na przykładzie antybohaterów unaoczniały bolesną prawdę o zdegenerowaniu systemu ludzkich wartości. Nie było to zatem kino moralizujące czy idealizujące. Postawy bohaterów, mimo wielu dylematów, są przykładem zachowania granic przyzwoitości, której brakowało w rzeczywistości tego okresu widzianej okiem reżyserów”. 

 

Ostatnie zdanie z przytoczonego fragmentu mniej pasuje, ale reszta się zgadza. :P 

 

*można zamienić na: zostaje usunięty z belwederu/ze stancji

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaświadczam wszem i ówdzie że major w stanie lepszej wiadomości (a w kosciele przysiegał ze wąchał nie będzie, śmiechu warte) wreszcie potwierdził że oni geje a Krzysztof w nocy dobierał się do jego. Sami zobaczcie:

 

https://youtu.be/HHxZ0t_T6g0?list=TLPQMzEwMTIwMjO82-76zdGzLQ&t=75

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Estranged Za próby wykorzystania upojenia toulenowego w celach lubieżnych, mogą być wyciągnięte surowe konsekwencje.

Cytat

 

Art. 198. KK

 

Seksualne wykorzystanie bezradności lub niepoczytalności innej osoby

 

Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Estranged napisał:

Zaświadczam wszem i ówdzie że major w stanie lepszej wiadomości (a w kosciele przysiegał ze wąchał nie będzie, śmiechu warte) wreszcie potwierdził że oni geje a Krzysztof w nocy dobierał się do jego. Sami zobaczcie:

 

https://youtu.be/HHxZ0t_T6g0?list=TLPQMzEwMTIwMjO82-76zdGzLQ&t=75

 

To nie pierwszyzna dla jego. Parę lat temu Majorowi wymsknęło się pod wpływem agresji, że go (kśek) obmacywał :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

próby wykorzystania upojenia toulenowego w celach lubieżnych, mogą być wyciągnięte surowe konsekwencje.

Zaraz pojadę na trojke i pojdzie zawiadomienie na jego.

2 godziny temu, cst9191 napisał:

To nie pierwszyzna dla jego. Parę lat temu Majorowi wymsknęło się pod wpływem agresji, że go (kśek) obmacywał :P

Słuchaj po tak długiej nieobecności to już mu nie odpuści. Nie dość że Major w lepszej wiadomości to jeszcze kiszka wytarmoszona u jego.

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 20:26, cst9191 napisał:

Parę lat temu Majorowi wymsknęło się pod wpływem agresji, że go (kśek) obmacywał :P

 

BTW jest nawet niezły remix z tą kwestią z filmiku powyżej "ty mnie nie prowokowałeś, ty mnie całowałeś".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.