Skocz do zawartości

Memy z universum Szkolnej 17


Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem na yt tłumaczenie strony, bo nie mogłem skojarzyć jednego słowa po angielsku i przy wejściu na inny kanał, yt w takiej sytuacji wariuje i pokazuje nazwy filmów z poprzednio przeglądanego kanału. Powiem, że uśmiechnąłem się, kilka się mega zgrało z miniaturkami, np. środkowy rząd, druga z prawej.

[kliknij obrazek, żeby powiększyć]

 

FAkWB1c.png

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Włączyłem na yt tłumaczenie strony, bo nie mogłem skojarzyć jednego słowa po angielsku i przy wejściu na inny kanał, yt w takiej sytuacji wariuje i pokazuje nazwy filmów z poprzednio przeglądanego kanału. Powiem, że uśmiechnąłem się, kilka się mega zgrało z miniaturkami, np. środkowy rząd, druga z prawej.

[kliknij obrazek, żeby powiększyć]

 

Moja odpowiedź. Wiele tytułów dopasowało się do miniaturki :P

 

lLETSVi.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Naszło mnie na ente osłuchanie tego kawałka el dupy, inspirowanego pamiętnym expoze kśka z tv jard w '06.

 

☺️

 

 

Nie czas na słuchanie prześmiewczych, oszukańczych melodii, kiedy trzeba wyprawić się po chrust, tak na wszelki wypadek, bo komuś wątroba powiedziała auf wiedersehen :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ Od ponad dwóch tygodni jest nowy lokator w belwederze, ale konon już po nim jeździ i awanturuje się, bo ludzie wysyłają mu paczki z wartościowymi rzeczami, a dla kśka jedna paczka normalna przyszła, a reszta ze śmieciami. :P Ale ile on tam jeszcze będzie mieszkać nie wiem, bo koleś jest zbyt normalny jak na szkolną 17, i tak długo już wytrwał.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ Jakby major wrócił, to kśek o ile by go w ogóle wpuścił, jeździłby po nim jak masełkiem po chlebku i dynamika by się między nimi odwróciła. ;) 

Tak przynajmniej myślę. Major ma dużo gorszą pozycję negocjacyjną, ale nie wiadomo, na ile to do niego dotarło, przy jego zdolnościach umysłowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Ciekawe co by było, gdyby wrócił do Białegostoku a Krzysiek by go nie wpuścił.

 

Już nagrał expose do majora. ;) 

 

 

Jestem na 5 minucie, całego pewnie nie obejrzę, bo 22 minuty to za duża jednorazowa dawka przemyśleń kśka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Już nagrał expose do majora. ;) 

Jestem na 5 minucie, całego pewnie nie obejrzę, bo 22 minuty to za duża jednorazowa dawka przemyśleń kśka.

Pan prezydent coraz bardziej dostojnie wygląda.

Z tymi włosami to już niemal jak Einstein (bo mądrością już go dawno wyprzedził).

 

A co do tego nowego lokatora - czy to nieślubne dziecko Majora i Prezydenta? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

 

To Andrzej Geremek, pracownik umysłowy w zakładzie kamieniarskim redaktora Krzysztofa Niemieckiego. ☺️

Czy mię coś ominęło, piszemy o tej samej osobie, czy już jakaś nowa trafiła do kontinuum mlecznego a ja po prostu poza tą czasoprzestrzenią jestem za długo? 😆

 

maxresdefault.jpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.