Skocz do zawartości

Memy z universum Szkolnej 17


Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 @krzy_siek Nie wiecie, gdzie jest ten filmik z syntezatorem głosu konona, który tutaj odsłuchują?

Bo to zniknęło z youtuby i nie znalazłem reuploadu.

 

Jeszcze na tej kanwie był filmik, syntezator głosu i dopasowana morda konona, że kazirodztwo powinno być legalne i będzie pisał pismo do dudy w tej sprawie, ale

to już było przegięte ostro i jedynie gdzieś na streamable umieszczone, nie na YT.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęść boże temu zacnemu człowiekowi okuratnemu i rzetelnemu. A za to że zdjecie wysłał Marszałka Piłsudzkiego wraz z jego wnukiem, przyszłym prezydentem. Obejrzałem, wzruszenie się pojawiło, serce bolesne i aż łzy pociekli po nogawce dla mnie. Tak samo zresztą jak wnukowi Marszałka. Cieszę się że Polska ma takich ludzi.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, przeglądam testy na mypolitics i objawił mi się tam niespodziewanie "test na krzysztofa kononowicza":

 

https://mypolitics.pl/quizzes/YehMbbVHeR

 

Można bez logowania zrobić i sprawdzić wynik.

Dopiero będę patrzył co to jest, chyba opisów wyników nie będzie etc. ale jako ciekawostkę wypełnię.

 

EDIT: Słabiutkie, w pytaniach jedynie przytoczone wersy piosenki grupy operacyjnej o kononie, nie warto było robić. :P 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2022 o 00:40, krzy_siek napisał:
W dniu 1.05.2022 o 23:53, Dworzanin.Herzoga napisał:

Nie wiecie, gdzie jest ten filmik z syntezatorem głosu konona

Pierwsze słyszę że coś takiego było hahaha xd

może na wykopkach by szło znaleźć, ale nie wypuszczałem się nigdy w tamte rejony

 

Przypadkiem się na to natknąłem teraz , pierwszy deepfake jest z motywem używania z matką, obrzydliwe, ale śmieszne jak się zna historię szkolnej i te oskarżenia wiadomo jakie wokół konona:

 

 

A tutaj wątek homoerotyczny:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, krzy_siek napisał:

 

Spodnie dla jego oblane chłopskim lub dziecięcym

 

Zawsze jak jest paczka "z zawartością specjalną", to Konon otwiera ją nie tak jak należy lub po prostu wypada mu z rąk. Ostatnio tak było ze świecą dymną, zawiniętym miodem ludzkim, teraz z tym, zapewne psznym eliksirem.

 

 

A poza tym sądzę, że i tak nie zmieni prędko tych spodni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.