Skocz do zawartości

Pilna pomoc sanitarna WAŻNE


Rekomendowane odpowiedzi

@Obliteraror no i sam widzisz, że to loteria w tak ułożonym systemie biznesowym. Ktoś, komu się miało na życie, przeżyje i szpital ale będzie to zasługa szpitala i lekarzy. A jak ktoś kipnie, to wina C19. To nic że nie leczono go holistycznie, bo np. miał co innego. C19 to nie rdza w błotniku, żeby najpierw pozbyć się tego a potem się zobaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tutaj aby ktokolwiek napisał o metodzie najbardziej podstawowej i według mnie jednej ze skuteczniejszych w przypadku infekcji układu oddechowego, czyli o bańkach.

2 dni pod rząd postawione bańki, na te same z dnia poprzedniego. Nie ma obawy spokojnie można stawiać nowe bańki na poprzednie. U mnie dzieciaki regularnie mają bańki, jak tylko pojawia się kaszel. Stawia na nogi szybko. Plus do tego inhalacje z soli fizjologicznej lub kwasu hialuronowego, a jak będzie mało to idź po nebbud do inhalacji.

I do tego, to co inni pisali, dużo d3, witc i cynku.

Edytowane przez brat mniejszy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz @radeq @Rnext @Brat Jan @Yolo @Sundance Kid

Panowie sytuacja wygląda tak

Ja 14-15 luty 40C, bóle całego ciała potem 3 dni stany podgorączkowe ale generalnie lepiej dziś sobota znowu 38C i kiepsko jest

mało jem, brak apetytu, cały czas śpię mało 2-3-4h, wgl nie jestem zmęczony, cokolwiek zjem dostaje rozwolnienie

wczoraj wieczorem brakowało mi tchu i gardło całe zawalone, ale to z nerwów mi się wydaje bo od razu poszedłem spać i rano ok

 

Matkę wzięło jak mnie pierwszy dzień 40C dziś drugi dzień gorączka się utrzymuje i wszystko ją boli

generalnie wygląda jakbyśmy przechodzili identycznie jak ja wcześniej

 

Ojciec miał tylko gorączkę w zeszły weekend po czym normalnie od poniedziałku jak zdrowy nic a nic się nie leczył tylko jedna pyralgina na temperaturę i jak nowy

 

Generalnie radeq ja też chciałem natychmiast w poniedziałek jak mnie rozjebało zgłosić się do lekarza  ale rodzina mnie powstrzymała i dziś żałuję bo tydzień leżę w łóżku a lepiej nie jest a my z matką się kisimy pod kołdrami a czas nie pomaga.

 

Tak wrotycz tydzień po założyłem temat po moją matkę siekło o siebie się nie bałem ale jak ona dostała to mnie zmroziło krew w żyłach a ja sam myślałem, że to tylko niewinne choć mocniejsze niż zwykle przeziębienie, przeliczyłem się. A chory dawno temu nie byłem chyba 3-4lata temu ostatnie problemy.

 

Nie obejdzie się bez jakiegoś konkretnego działania.

 

Generalnie lekarze dostają hajs za kierowanie na testy czy to ich zwykły obowiązek?

 

Dziękuję wszystkim za udzielanie się w wątku to jest bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wysoką gorączkę (40°) trzeba zbić, zimnymi okładami na przykład.

 

Kupić wit. D, cynk, lukrecję, czarnuszkę i najważniejsze - tabletki nasenne, tanie jakieś. Zamiast się męczyć można to przespać i jeszcze wyzdrowieć przy okazji.

 

Chydrochlorochina, amantadyna, iwermektyna, jak masz, powinny być podane od razu a nie po tygodniu. Teraz to tylko mogę powiedzieć, że jak tyle przeżyłeś to będziesz żył.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

Zamiast się męczyć można to przespać i jeszcze wyzdrowieć przy okazji.

Dziś taki cyrk mierzę temp elektronicznym na czole 36.6 a uszy mam gorące i bolą z ciekawości zmierzyłem uszy i wyszły 38.5 natychmiast wziąłem paracetamol nigdy nie bagatelizuję zbijania gorączki

 

a ze snem to tak jak napisałem zasypiam około 30min spie kilka h i wgl nie jestem zmęczony nigdy tak nie miałem  a zawsze od kiedy pamiętam miałem bardzo dobry głęboki sen

 

+ dla mnie super sprawa byłoby mieć tego ozdrowieńca tylko już tydzień siedzimy beż żadnych działań 😕

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

Nie obejdzie się bez jakiegoś konkretnego działania.

Temat założony 1,5 doby temu, a Ty nic nie piszesz co zrobiłeś, a rad dostałeś sporo...

 

Jutro niedziela, zielarskie i większość aptek pewnie zamknięte, zostają Ci dyżurne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brat Jan napisał:

co zrobiłeś

Póki co gorączkujemy z matką a ja zamówiłem niektóre ze specyfików polecanych przez Braci jeszcze tego samego dnia co założyłem temat póki co tylko te bez wymaganych recept

 

Tak jak napisałem chwilę temu mam ogromny dylemat czy zgłosić się do rodzinnego bo nie poprawia się samym wylegiwaniem i domowymi sposobami póki co; tylko cała rodzina jest przeciwko mnie w tym temacie 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Póki co gorączkujemy z matką a ja zamówiłem niektóre ze specyfików polecanych przez Braci jeszcze tego samego dnia co założyłem temat póki co tylko te bez wymaganych recept

 

Tak jak napisałem chwilę temu mam ogromny dylemat czy zgłosić się do rodzinnego bo nie poprawia się samym wylegiwaniem i domowymi sposobami póki co; tylko cała rodzina jest przeciwko mnie w tym temacie 😕

Zamow moze amantadyne i budesonid na receptomat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.