Skocz do zawartości

Pan Komenda rozstał się z narzeczoną... nowe ! nie znałem!


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, yrl napisał:

Jak każda chyba.

Ale są te dobre i te złe. Inna to by się cieszyła, ze ma męża milionera, który jeszcze chce łożyć na jej dzieci z poprzedniego małżeństwa i chcę zostać tatą. Tutaj ta panna wykorzystała sytuację, wykopała Tomasza, szkoda mi go bardzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2022 o 15:24, jankowalski1727 napisał:

Albo to narzeczona rozstała się z nim.

Co za przypadek. Wspólne dziecko jest, czas na pozewik o alimenty od milionera.

 

Tomasz Komenda i Anna Walter nie są już razem. Dlaczego się rozstali? - Dzień Dobry TVN

 

Kurwa, jak można było wziął takiego wycierucha po 40stce. Patrzysz na nią i widzisz z kim masz do czynienia.

Szkoda chłopa, ja prd, co za kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po wyjściu z puchy on powinien korzystać z usług psychologa, który przygotuje go do wejścia w społeczeństwo i pokaże zagrożenia. A tam każdy pewno chciał szarpnąć pare groszy (rodzeństwo), wyruchali go wszyscy razy 3. Poszedł jak baranek na rzeź. Gdzie byli najbliżsi? Obawiam się, że w jego portfelu. 

Mi od wyjścia go nie szkoda. Był w zakładzie i nie wie jak postępować? 

Z drugiej strony patrzcie na tę perfidię kobiety Anny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Z drugiej strony patrzcie na tę perfidię kobiety Anny. 

To jest dobre:

 

Przy tej okazji głos zabrała była partnerka Komendy, Anna W., oskarżając go o liczne przewinienia wobec niej i syna, i niepłacenie alimentów. Tłumaczy, że jej były partner zmienił się, gdy dostał 13 mln zł zadośćuczynienia za lata niesłusznie spędzone w więzieniu.

 

"Tomasz Komenda nie różni się niczym od Królikowskiego i innych alimenciarzy, a teraz chce odwoływać się od 4 tys. 500 zł alimentów. Milioner, który wydaje dwa razy tyle na używki, alko i przypadkowe koleżanki... Kto mieszka we Wrocławiu, ten wie. Rozumiem, że był skrzywdzony. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, obiecałam mu dom i ciepło, i to dostał, to on chciał dziecko, również mu je dałam, tysiące godzin rozmów i ciężkich obciążających psychicznie tematów i walka z jego demonami" – napisała w oświadczeniu Anna W.

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Mi od wyjścia go nie szkoda. Był w zakładzie i nie wie jak postępować? 

 

IMO każdemu by styki popaliło po kilkunastu latach niesłusznej, przymusowej izolacji i okazjonalnym dojeżdżaniu przez współwięźniów, więc trochę go rozumiem.

Także pierwsza lepsza kobieta mogła go łatwo zmanipulować, pewnie chciał na cito odzyskać stracone lata i mieć jakąś iluzję normalności.

Zobaczymy, jak sobie teraz poradzi, chyba obecnie jakiś mega naiwny nie jest, jeżeli chce obniżenia alimentów, widzeń z dzieckiem itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

dojeżdżaniu

Zapewne tak było. I to wesołe nie jest. Jednakże zostanie bankrutem, tak to widzę. Jakby miał oleju w głowie i trochę pomyślunku już by go w tym kraju nie było. On został wypuszczony bez żadnej opieki. A zapalić się chce, wypić też. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gościu napisał:

Ale głupiego co bierze samotną madkę nie żal.

Ale jak zna zasady gry wówczas zmienia to postać rzeczy.

25 minut temu, cst9191 napisał:

Tłumaczy, że jej były partner zmienił się, gdy dostał 13 mln zł zadośćuczynienia za lata niesłusznie spędzone w więzieniu.

Ja pier.... brak słów.

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Jakby miał oleju w głowie i trochę pomyślunku już by go w tym kraju nie było.

Co ty piszesz ? On musi się nauczyć życia na nowo, na to niestety potrzeba miesięcy albo i nawet lat ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekała na jego potknięcie, prawdopodobnie go nie wspierała żeby sprowokować agresję. Wiedziała gdzie nacisnąć żeby zaczął krzyczeć. Raz pewnie się upił, innym razem przyłapała go na narkotykach które raczej wziął okazjonalnie. Wypominała to codziennie, w końcu wybuchł i CYK. Nagrała pewnie jednorazowy wybuch złości na dyktafon i mówiła że tak było codziennie. A w mediach głównego ścieku robią z niej ofiarę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, slavex napisał:

4500 x 12 mies x 25 lat 1 350 000 

Nieźle to rozegrała, niebotyczna kwota, jak facet ma zasądzone 1000 złotych na dziecko to już jest dużo.

47 minut temu, slavex napisał:

to mogło by się to za bardzo nie opłacać...

Ale to działa też w drugą stronę, słynna zdolność zarobkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.