Skocz do zawartości

Seksualna strona Ego mnie niszczy


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Carl93m napisał:

chce się sama pobawić sex-zabawką bo tak zawsze osiąga orgazm w kilka minut. Nie jest to potężne dildo, ale coś na łechtaczkę.

Jeżeli ma orgazmy łechtaczkowe to

 

3 godziny temu, Carl93m napisał:

Minimum raz na tydzień o tym myślę i mi to psuje cały dzień. Że jestem niewystarczający, że słabo rucham, że mam małego,

penisem tu nie zdziałasz za wiele, ale sprawny język, ewentualnie nawilżone opuszki palców mogą zdziałać b. dużo.

 

 

3 godziny temu, Carl93m napisał:

Mineta też średnio, bo się wstydzi jak mam tam głowę.

Jak tak to masz rację, ręce opadają i nie tylko one.

Trzymasz się tej kobiety bo sobie racjonalizujesz i stawiasz ją na wysokiej pozycji:

 

2 godziny temu, Carl93m napisał:

Z drugiej strony boję się utracić czegoś bardzo wartościowego

 

A może trudno jest Ci podrywać i dlatego trzymasz się kurczowo tej , która chce z Tobą być?

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Carl93m napisał:

lód ją brzydzi i ma odruch wymiotny, anal nie bo ją boli. Mineta też średnio, bo się wstydzi jak mam tam głowę. Najchętniej się rozłoży na misjonarza, ja zrobię robotę i tyle.

To jest dziwne, ona się po prostu zmusza do seksu z Tobą, niestety. Robi to tylko dlatego, bo Ty chcesz. Sad but true.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Carl93m napisał:

Rozstanie

Czy to powód do rozstania? Dziewczyna ma ułożone w głowie sensownie, na pewno w porównaniu z tym motłochem, który teraz wszędzie się spotyka. Szkoda mi cholernie tego, bo daje czułość, daje dobrą atmosferę w mieszkaniu (mieszkamy razem).

Inna kwestia to zero urozmaiceń - lód ją brzydzi i ma odruch wymiotny, anal nie bo ją boli. Mineta też średnio, bo się wstydzi jak mam tam głowę. Najchętniej się rozłoży na misjonarza, ja zrobię robotę i tyle.

Egoistka i tyle. Ogólnie ma Cię w pi#$%ie. NIe myśli o TObie i Twoich potrzebach ale tylko o sobie. Gdyby myślała o Tobie to by to robiła pomimo tego że się brzydzi. Chociaż mnie najbardziej kręcą dupy co robią loda bo je same to nakręca :D albo takie co się krztuszą i charczą bo się duszą. 

 

Kolega NIHILUS chyba ma rację w 100% więc nie będę szczępił ryja.

17 minut temu, Brat Jan napisał:

Pytanie więc jakie ma z niego korzyści, że jest z nim w związku?

Nie jest sama, ma gdzie wrócić z turnee teatralnego i odpocząć

Edytowane przez Wruźka Zębuszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Carl93m napisał:

Może lepsze niż rozstanie jest sprawdzenie siebie?

Myślałem o pójściu na dziwki i spytanie ich po prostu czy nie umiem ruchać i jak się poprawić. Zwalidować się. 

No i zastanawiam się:

a) słabo rucham

b) mam za małego

c) jestem nieatrakcyjny fizycznie, chociaż powtarza ciągle że jestem przystojny etc.

d) jakaś inna niekompatybilność seksualna, po prostu nie każdy z każdym dobrze pasuje do siebie

 

Ruchasz dobrze, masz odpowiedniego, jesteś atrakcyjny fizycznie i kompatybilny, tylko nie dla tej pani. Trzeba Ci inną panią, która Cię doceni jako mężczyznę. Na tym świecie chodzi wiele takich kobiet, uwierz mi.

 

Nie siedź z kobietą z braku laku w LTR. Z braku laku to można co najwyżej obracać fwb dokąd nie trafi Ci się lepsza.

Masz wątpliwości, więc Twój instynkt odczuwa, że jest źle i chce zmiany. Posłuchaj podświadomości. Ty nie pragniesz tej kobiety, Ty pożądasz wizji jaka by ona była gdyby zachowywała się tak, jak Ty chcesz. Masz nadzieję, że kiedyś tak będzie. Zrozum, NIE BĘDZIE.

Wyrwałeś jedną, wyrwiesz kolejną. Lepszą. Taką, która da Ci to, czego potrzebujesz.

Zawodowo się ogarnąłeś, relacyjnie też możesz. 

BOISZ SIĘ ZMIANY, WYJŚCIA ZE STREFY KOMFORTU.

Żeby mieć w życiu lepsze, trzeba mieć odwagę, aby wyłamać się z gorszego.

Uwierz w siebie!

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Carl93m napisał:

Inna kwestia to zero urozmaiceń - lód ją brzydzi i ma odruch wymiotny, anal nie bo ją boli. Mineta też średnio, bo się wstydzi jak mam tam głowę. Najchętniej się rozłoży na misjonarza, ja zrobię robotę i tyle.

Byłem z taką "na nie" w kwestii orala... ale... z własnej inicjatywy nadrabiała zmysłowym handjob'em i hiszpańskim. Za to za minetką szalała... i nie mieliśmy oboje prawie żadnego doświadczenia w tych kwestiach.  I dochodziła "od strzała" środkiem... bez najmniejszego problemu.

 

W innym wypadku ale wcześniej. Na samym początku mojej gry "w te sprawy" było bardzo podobnie jak u Ciebie. Na misjonarza i zero polotu. Totalny brak zgrania chemicznego. I też tylko orgazm łechtaczkowy. Nie sądzę, żeby cokolwiek było w stanie to zmienić. i brak zgody na jakąkolwiek aktywność oralną z mojej strony. Skoro "się wstydzi" to znaczy, że nie ma chemii. Nie ma co się męczyć. Nie otworzysz takiej panny.

 

W kolejnym przypadku, dla panny pierwszym, to zaangażowanie było takie, że oral był na dzieńdobry "do końca"... i jeszcze usłyszałem, że szkoda, że tak mało. Także... jak jest chemia to nie ma żadnych oporów.

 

Z tym, że ta panna taka poukładana to musiałbyś naprawdę się rozpisać. Jeden z kolegów tutaj też był ze zgrabną i "poukładaną" panną ale... tak naprawdę po dłuższej chwili dało się dojść do wniosku, że więcej w tym "poukładaniu"  było autoprojekcji niż prawdziwego poukładania. Było wiele przykładów, że ta kobieta wcale nie była poukładana.

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LionGrrr napisał:

Finansowe, gościu po podwyżce pewnie z 10k może zarabiać, parcie pańci na zaręczyny bez pożądania. Typiara alfa widow jak dla mnie. 

Nie wie ile zarabiam. Może się domyślać tylko. Jedyny profit z moich zarobków dla niej to kolacja za 500zł na walentynki.

Dodam tylko, że na walentynki zarzekała się, że mi zrobi loda.... Cóż do dziś zapomniała.

Alfa widow? Buhahaha sorry ale nie @LionGrrr

Dlaczego ze mną może być?

Możliwe, że też z poczucia samotności. Długo nie miała chłopaka, chodziła do psychologa na tyle się nie mogła odnaleźć w lockdownie etc. Może o to chodzi.

Edytowane przez Carl93m
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Carl93m napisał:

Nie wie ile zarabiam. Może się domyślać tylko. Jedyny profit z moich zarobków dla niej to kolacja za 500zł na walentynki.

Dodam tylko, że na walentynki zarzekała się, że mi zrobi loda.... Cóż do dziś zapomniała.

Nie, nie zapomniała. Złożyła pustą obietnicę. Wiedziała, że jej nie dotrzyma. Nie szanuje Ciebie. Ta "porządna" i poukładana dziewczyna. Dodawaj dalej argumenty zobaczysz, że słowo "poukładana" tu nie pasuje.

 

A poza tym masz wątek podpięty tutaj:

 

 

 

Tu masz wszystko ładnie opisane.

 

Cytat

Kobieta obniży swoją skalę SMV, by mieć związek, rekompensując to sobie zasobami mężczyzny i jego zaangażowaniem, jego "pozostałymi" cechami,

ale nie oznacza tego że będzie nim zainteresowana (zauroczona, zakochana). To że on będzie posiadał dla niej ważne cechy społeczne kwalifikujące

do związku nie znaczy, że będzie nim seksualnie zainteresowana. Często nazywa się to związkami z rozsądku. To że ona wymaga zaangażowania od

mężczyzny mniej atrakcyjnego (dbaj o mnie, to będziesz mnie miał - dla kontrastu ci atrakcyni w ogóle nie dbają ,a kobiety im nadskakują) nie znaczy

że ona PRAGNIE z nim seksu. To znaczy że ona mu ten seks DA i MOŻE go z nim mieć. Może, więc nie jest to dla niej satysfakcja. Jej satysfakcja nie

jest zalezna od tego mężczyzny, od jego "techniki" czy umiejętności, tylko od tego że nie jest nim seksualnie zainteresowana.

Jest to kluczowe, by mężczyźni to zrozumieli.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Carl93m napisał:

d) jakaś inna niekompatybilność seksualna, po prostu nie każdy z każdym dobrze pasuje do siebie

E) od(X).......wbija cię w poczucie winy aby przejść na wyższy poziom........winny będziesz bardziej ugodowy/kompromisowy.....

16 minut temu, Miszka napisał:

że słowo "poukładana" tu nie pasuje.

Ależ pasuje.

Jak pięść do nosa.

'pukładana'=》poukładała sobie wcześniej plan i małymi kroczkami go realizuje.

Czyli w swoim świecie jest POUKŁADANA. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka w artykule, który podlinkowałeś jest napisane:

Cytat

 Przeciętny mężczyzna odczuwa satysfakcję uprawiając seks z przeciętną kobietą, ale przeciętna kobieta nie odczuwa tego z przeciętnym mężczyzną.

 

No to tym tropem rozumowania, żadna kobieta na świecie nie będzie odczuwała satysfakcji z seksu ze mną, bo jestem przeciętnym mężczyzną. To po co zrywać skoro reszta jest fajna? :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to przejmujesz się pierdołami. Ogarnąłeś sobie materialną, zewnętrzną powłokę, ale środka nie przepracowałeś. Jeżeli lasce się nie podoba seks z tobą, narzeka - no to droga wolna. Jeżeli jest normalna no to będziecie razem pracować nad tym, żeby było wam lepiej. Może twój penis jest wyśmienity (no homo), ale to jej rozklapiocha jest zbyt rozwarta? Nic w życiu nie jest idealne. 

Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym! Spytacie: który jest szczęśliwy? Żaden - jeden jeździ na wózku, a drugi ma padaczkę. Pytasz Sergio czy jest super... No pewnie, że super. Zdrowie!

~Caster Gandolfo

Wrzuć na luz i co ma być to będzie. Rozstanie, kolejna miłość, czy dalsze pchanie taczki. Zafiksowałeś się na punkcie jakiejś pierdoły i przez to cierpi cała twoja osobowość.

A jak po tej wyprowadzce wygląda twoje życie towarzyskie i czas wolny? Znalazłeś znajomych i nowe zainteresowania? Bo jeśli siedzisz tylko z babą na chacie i razem wychodzicie to nie dziw się, że będziesz analizował każde jej i swoje zachowanie po 100 razy i się katował. Brakuje ci bodźców zewnętrznych w postaci innych ludzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Carl93m napisał:

@Miszka w artykule, który podlinkowałeś jest napisane:

 

No to tym tropem rozumowania, żadna kobieta na świecie nie będzie odczuwała satysfakcji z seksu ze mną, bo jestem przeciętnym mężczyzną. To po co zrywać skoro reszta jest fajna? :D 

W tym wypadku "przeciętny" oznacza na tym samym poziomie SMV. Nie wyższy, nie niższy. Z jej punktu widzenia taki jak ona = przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ma chyba mentalność nice guya...

 

Jeśli laska by mi obiecała zrobienie loda to tego samego wieczoru miała by go w ustach. Nie egzekwujesz tzn. nie prowadzisz jak typowy alfa male, kobiet się nie pyta jak lubią tylko bierzesz co twoje - nie podoba się to next.  W mojej ocenie laska nie ma orgazmu bo wszystko jest przewidywalne nie ma odpowiedniego napięcia. 

 

Może być też tak że ma mocno nabity licznik i jest w koszyczku "damege goods". Może to diva na emeryturze kto wie...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Carl93m napisał:

Nigdy nie miała ze mną żadnego rodzaju orgazmu.

 

Bo kobiety mają orgazm przy silnym, atrakcyjnym mężczyźnie a przy słabym nie.

Co na ten temat sądzą naukowcy? a o tym już jakiś czas temu Marek nagrał audycję.

Warto jej wysłuchać i zrozumieć dlaczego u kobiet się tak dzieje.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m na walentynki miał być lodzik? 

Gdyby była zakochana to jeszcze w restauracji by ci gałę opierdoliła. 

 

Czytam że się rozwijasz, lepiej zarabiasz, że jest progres. Super! 

A zajmuje ci myśli i energię jakaś baba, których będziesz miał jeszcze wiele.

A jeśli chcesz coś rzeczywiście osiągnąć, to będziesz je traktował jak DODATEK nie srając po kątach w majty że ktoś ci myszkę podprowadzi. 

 

Przejrzyj na oczy, jesteś zajebisty. Wszystko jest w twojej głowie. 

 

Dla jednej będziesz  nikim, dla drugiej spoko gościem, dla trzeciej całym światem, sradem, chadem z smv 666. 

 

Każda na swój sposób będzie cie ograniczać, operacja cipno-jaskry jeszcze nie jest refundowana.. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.