Skocz do zawartości

Seksualna strona Ego mnie niszczy


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.10.2022 o 19:20, elogejter napisał:

A co myślicie o mojej sytuacji? 

W dniu 15.10.2022 o 14:27, elogejter napisał:

Odkąd zamieszkaliśmy razem, sexu jakby mniej, jest on jednak z 2-3x w tyg ale to w większości z mojej inicjacji, nie ma np sytuacji że z rana zacznie mi obciągać, postawi kutasa i nabija się na członka, a chciałbym, ogólnie gry wstępnej nie ma jakby z jej strony, ja czasem przed stosunkiem doprowadze ją minetą do orgazmu, raz był jakiś kryzys w związku, panna nie chciała dawać to znalazłem inną na boku i ją zdradziłem, panna dziś pyta się czy polizać może, ( na poczatku pamietam jak chciała lizać to polizała, i zeby kontynuowac powiedziała żebym zamiauczał, ja wtf, ale zrobiłem to dla beki, i teraz za kazdym razem panna to robi, zebym miauknął, nie wiem czy fetysz czy co... 

 

Dzis obciagnela ale nawet nie doszedlem, obciagala z 10min i mowi ze idzie pranie wieszać, ale tez juz nie obciaga jak wczesniej, bez glebokiego gardla...

 

Na początku był haj hormonalny, byłeś dla niej wyzwaniem, chciała Cię zdobyć. Jak już zamieszkaliście razem, to według mnie, samica poczuła, że ma Cię już w garści, nie jesteś dla niej wyzwaniem. Pokaż jej od czasu do czasu, że masz w nią wyjebane i zobacz jak to podziała. Niech ma poczucie, że nie stawiasz jej na piedestale i jest Ci obojętna. Zajmij się sobą, swoimi pasjami. Ja też po zamieszkaniu z kobietą, dałem się odciąć od zajęć i kumpli, a to był mega błąd. Jak przeczytasz moja historię, to zobaczysz jak się to dla mnie skończyło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.