Skocz do zawartości

Samotna matka z nastolatkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę wrażenie, że to całe czytanie tematów na forum, książek Marka i nie tylko, słuchanie audycji itd, to wszystko o kant dupy rozbić. 

Po co się wiążesz z samotną mamusią?
Poruchać?
Jeśli tak to po wuj się czepiasz gówniaka?
Poruchaj i szukaj kolejnej. A jak chcesz wychowywać to zrób władne i wtedy się spełniaj.
 

8 minut temu, Libertyn napisał:

Ustawą zakazać rozwodów. 

Jeśli wina matki, brak alimentów. Może to pomoże w jakimś stopniu. A jakby branża detektywistyczna się rozwinęła, huhu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde faja czego wy oczekujecie po związkach z samotnymi matkami? Proste, że syn będzie robił co mu się żywnie podoba bo jest na swoim terenie, jestem prawie pewien, że on ma niezłą bekę z Ciebie jak Ty zaczynasz się tak spinać, możliwe nawet, że i z mamuśką cisną srogo z tego. Mój syn ma 6 lat i już ciśnie po gachu mojej ex, że aż ona mi pisała ostatnio "misiowi jest przykro z tego powodu". A tu bąbel ma 15 lat więc już na starcie masz poziom ultra hard. Więc albo go akceptujesz w całości albo mówisz nara i tyle, z takim nastawieniem z biegiem czasu będziesz się tylko coraz bardziej wkurwiał.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, antyrefleks napisał:

Gdybyś mi wyskoczył z takim pomysłem na etapie mojego blue pilla, to bym Cię widłami pogonił :D Że moja myszka może być taka jak te złe kobiety? ONA JEST INNA!

No przecież ja wiem, że ona jest inna. 😉

 

A jak dziś wyskakuję z takim tematem to jak sądzisz? O ile mniej problemów by się uniknęło jakbyśmy nie dostali "prawa jazdy" na małżeństwo z daną osobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Miszka napisał:

Nakazać obowiązkowe badania psychologiczne PRZED zawarciem małżeństwa. 

Fun fact. W alkoholizm, dragi można wpaść w trakcie. W trakcie małżeństwa można też zachorować na schizofrenie. Można doznać urazu, który zmieni psychikę. I co wtedy? Badania niewiele zmieniają. No i psychopata z doświadczeniem przejdzie je bez problemu. A co do dda itd. To by mogło pół narodu nie przejść testów. 

 

 Poza tym do ciąży nie trzeba małżeństwa. Trzeba seksu. Badania psychologiczne przed seksem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miszka napisał:

No przecież ja wiem, że ona jest inna. 😉

 

A jak dziś wyskakuję z takim tematem to jak sądzisz? O ile mniej problemów by się uniknęło jakbyśmy nie dostali "prawa jazdy" na małżeństwo z daną osobą?

Dla mnie temat jest bez znaczenia, bo nie zawarłbym związku małżeńskiego 🤪 No chyba, że z myszką inną niż wszystkie. Od zakończenia związku małżeńskiego poznałem takie dwie. Jedna okazała się jednak nią nie być, ale w drugą wierzę ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Fun fact. W alkoholizm, dragi można wpaść w trakcie. W trakcie małżeństwa można też zachorować na schizofrenie. Można doznać urazu, który zmieni psychikę. I co wtedy? Badania niewiele zmieniają. No i psychopata z doświadczeniem przejdzie je bez problemu. A co do dda itd. To by mogło pół narodu nie przejść testów. 

 

 Poza tym do ciąży nie trzeba małżeństwa. Trzeba seksu. Badania psychologiczne przed seksem? 

Generalnie tak. Lepiej, żeby oglądali bajki Disney'a i czytali książki kończące się na "i żyli długo i szczęśliwie" 🤪

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Fun fact. W alkoholizm, dragi można wpaść w trakcie.

Jest szansa na wyłapanie osobowości o zwiększonej podatności do uzależnień. 👍

 

4 minuty temu, Libertyn napisał:

W trakcie małżeństwa można też zachorować na schizofrenie.

Ale kur@#$%^wa przecież nie 50% obecnie się rozwodzących małżeństw dotyczy problem choroby psychicznych zdiagnozowanych po zawarciu małżeństwa.  :P 

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Można doznać urazu, który zmieni psychikę. I co wtedy? Badania niewiele zmieniają. No i psychopata z doświadczeniem przejdzie je bez problemu. A co do dda itd. To by mogło pół narodu nie przejść testów. 

To z pewnością wykazałoby, że bardzo dużo osób nie nadaje się do małżeństwa. 

 

4 minuty temu, Libertyn napisał:

 Poza tym do ciąży nie trzeba małżeństwa. Trzeba seksu. Badania psychologiczne przed seksem? 

To z pewnością zaleciłbym podczas pierwszego badania u ginekologa. Obowiązkowe badania psychologiczne... 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolumen napisał:

W chwili obecnej przecież ja u nich w domu mam właśnie status gościa, a nie domownika.

Nie Twój cyrk nie Twoje małpy, jesteś u nich gościem i tyle.

 

 

W ogóle co to za temat i co to za pytania. Pytasz nas czy ciągnąć znajomość z samotną matką? Masz problem że jesteś na drugim miejscu? 

 

Ruchaj ile wlezie jeśli lubisz oddech 15 latka na plecach, co Ci mam powiedzieć :D

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolumen napisał:

Po wielu tematach, które tu założyłem pojawia się kolejny. Bo jestem w nowej relacji.

 

 

NIe będę szczępił ryja po prożnicy, bo i tak już chyba nic nie zrozumiesz, skoro wpierdoliłeś się w związek z mamuśką. ROzumiem poskakać sobie na niej mogłeś jeszcze ujdzie. Ale pomieszkiwać u niej? Nawiązywać jakieś relacje z synkiem? Powiem Ci tak to się bardzo źle skończy. Jak bardzo? to zależy już tylko od tej Pani. A tak po za tym to mówiąc wprost nie ma żadnych zasad ani nie trzymasz poziomu, grzebiesz kutasem na śmietniku. Bo samotna mamuśka z dzieckiem to odpad dla normalnego faceta tak z biologicznego punktu widzenia jak finansowego. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolumen napisał:

Ostatnio dałem mu 50zł by poszedł kupić mi ibuprom bo mnie łeb rozbolał, reszta do niego niech sobie pójdzie na pizze - powiedział mi cynicznie, że chyba mało będzie.

 

jprdL ALE KABARETON młody już pokazał kto tu rządzi. Przekaż mu od mnie wyrazy szacunku - zasłużył :D :D :D :D 

4 godziny temu, Wolumen napisał:

 

Czy waszym zdaniem to jest normalne, by po 1,5 miesiąca robić ze mnie na siłę tatusia, skoro ja matki jeszcze dobrze nie znam?

 

Bardzo normalna. WIększóść MADEK POLEK tak ma. NIenormalne jest to że wlazłeś w tą relację. Wszystkie baby tak robią. Kiedyś mi kolega opowiadał że też wyrwał taką jedną na baletach i poszedł kilka razy na dymanko do chałupy. A ta mu wyjeżdża po seksie że w sumie to mógłby jej kupić odkurzacz do chałupy. :D  :P :D już więcej tam nie przyszedł tylko powiedział na do widzenia, że od tego chyba ma męża. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolumen napisał:

Następnie potrafi przyjść i usiąść razem z nami, wziąć np. szczotkę i mojej partnerce rozczesywać włosy, a na koniec bezpardonowo podejść z nią do mnie i moje włosy czesac.

 

Tutaj moja wyobraźnia stanęła i wzięła wolne.

 

Naprawdę?

 

Brzmi tak niedorzecznie i z uniwersum Gonciarza.

 

Dużo czerwonych flag. Szkoda nerwów.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolumen napisał:

Krótka piłka: wiać póki czas, czy czekać na rozwój wydarzeń? 

Powiem Ci trochę na przekór forumowym tezom, spróbuj wypracować kompromis z chłopakiem (tu już trzeba trochę głębiej pokombinować) ale wrzuć swoją ramę zachowań bez zbędnych emocji (jeśli się będziesz wkurzać na niego bo nie jest po twojemu polegniesz dość szybko). Pokaż mu jakieś fajne hobby (np strzelanie) może złapiesz z nim flow i nie będziecie sobie wchodzić w drogę. Numer z kasą potencjalnie dobry ale to nie wchodzi ;)  (szybko może obrócić się przeciw tobie) 
Dopóki będziesz walczył z jego przekonaniami na siłę - polegniesz. Kiedyś odradzałem SM (po jednym związku), obecnie uważam że nie jest to złe rozwiązanie ale musisz mieć doświadczenie by Pani narzucić swoją ramę. 
Kolejna rzecz będzie Ci naprawdę ciężko zmienić ich relacje nawet tą kumpelską. Chciałbyś być z tej drugiej strony gdzie to Ty masz fajną relację z synem, a ktoś Ci mówi jak żyć z synem ? To nie działa. 

Ps1. Jeśli jesteś bez dzieci, potrzebne Ci takie kłopoty jak czyjeś dzieci do wychowania ? (tutaj uważam bezwzględnie szukasz wolnej damy).

Ze swoimi jest ciężko czasem a co dopiero z cudzymi. 
Ps2. Młody chłopak/dziewczyna chowany przez SM (moje obserwacje i doświadczenia) przeważnie jest albo zaniedbany (SM poluje na samca i chce w końcu wyjść do ludzi z pieluch ;) ), lub rozpuszczony jak bicz dziadowski - zbyt duża troska i opiekuńczość matki( tutaj samiec może pełnić bardziej rolę bety, ale to zależy od zasobów SM).
Pewnie są i inne opcje. 

Dla płaczków którzy traktują SM jak samo zło:  Gdybym chciał mieć jeszcze dzieci poszedłbym do wolnych dam, obecnie mi się odwidziało (mam też swoje dzieci ) i zadbana SM która ma dobrze narzuconą ramę, chodzi lepiej niż wolna laska bez dzieci.  

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Fun fact. W alkoholizm, dragi można wpaść w trakcie. W trakcie małżeństwa można też zachorować na schizofrenie. Można doznać urazu, który zmieni psychikę. I co wtedy? Badania niewiele zmieniają. No i psychopata z doświadczeniem przejdzie je bez problemu. A co do dda itd. To by mogło pół narodu nie przejść testów. 

A TY myślisz dlaczego Żydy przed wydaniem dziecka za mąż lub za żonę badali w drugiej rodzinie kilka pokoleń wstecz czy nie było chorych psychicznie? Stara szkoła wiedziała co robi

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wruźka Zębuszka said:

 

NIe będę szczępił ryja po prożnicy, bo i tak już chyba nic nie zrozumiesz, skoro wpierdoliłeś się w związek z mamuśką. ROzumiem poskakać sobie na niej mogłeś jeszcze ujdzie. Ale pomieszkiwać u niej? Nawiązywać jakieś relacje z synkiem? Powiem Ci tak to się bardzo źle skończy. Jak bardzo? to zależy już tylko od tej Pani. A tak po za tym to mówiąc wprost nie ma żadnych zasad ani nie trzymasz poziomu, grzebiesz kutasem na śmietniku. Bo samotna mamuśka z dzieckiem to odpad dla normalnego faceta tak z biologicznego punktu widzenia jak finansowego. 

Amen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wruźka Zębuszka napisał:

A TY myślisz dlaczego Żydy przed wydaniem dziecka za mąż lub za żonę badali w drugiej rodzinie kilka pokoleń wstecz czy nie było chorych psychicznie? Stara szkoła wiedziała co robi

 

Dokładnie. Kwestia wyłączenia gadziego mózgu, emocji i dobrego screeningu do dwóch pokoleń wstecz. I tyle. 99% zaburzanek tak odsiejesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wolumen napisał:

Krótka piłka: wiać póki czas, czy czekać na rozwój wydarzeń? 

Nie, nie wiać, śpię*alać !!

 

Jakbym widział siebie w relacji z moją hot mamuśka.

 

W razie czego pamiętaj, gdyby Cię wyzywał gówniarz od pedałów je*anych jak mnie to wiedz, że to Twoja wina bo nie umiesz z nim rozmawiać🤗

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wolumen napisał:

Widać jak na dłoni, że nie ma w tym domu twardej męskiej ręki i zasad, które by chłopaka jakoś w ryzach trzymaly.

Ostatnio dałem mu 50zł by poszedł kupić mi ibuprom bo mnie łeb rozbolał, reszta do niego niech sobie pójdzie na pizze - powiedział mi cynicznie, że chyba mało będzie.

Stwierdziłeś to będąć w środku kwadratu?

Podtrzymuje.

Byłeś tam i Ty A brakowało 'twardej męskiej ręki'/ nogi....czego kolwiek.

Gratuluję wywodu @mac......jakim trzeba być 'depresantem' aby żalić się o braku 'manewrowości' na 15 latkiem.

Dyplomacja vs gorący ołów.... co za różnica?

Skuteczność poziom 0.

...... W następnym poście zapytasz czy lepiej w piątki albo w soboty?

 

Dla skonfrontowania tej ZNIEWAGI FORUMOWEJ....

...kiedyś(pewnemu młodemu) dałem 20PLN aby poleciał po kwiatki dla matki......spierdolił z chaty tak szybko, że buty zakładał w progu A muusk miał  już za drzwiami.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.