Skocz do zawartości

"Piękni i młodzi"...


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw było tak:

oraz tak:

 

 

Teraz jest tak:

 

 

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,28131986,dawid-narozny-atakuje-byla-zone-poszlo-o-wydatki-na-corke.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Plotek&fbclid=IwAR19a_Xk3qL8uNe_fFy-dfAT9ZlgvpPjQGWtTr-h5tcvavt4RwWegMsnFpo

 

"Mężczyzna opublikował nadesłaną mu przez byłą żonę listę wydatków niezbędnych na utrzymanie Gabrieli. Zestawienie zawiera 31 punktów. Niektóre wydają się być absurdalne. W dokumencie widnieje na przykład koszt utrzymania konia, który rocznie wynosi 18 000 złotych.

Mężczyzna wskazał później na to, że wyliczenie jest niedorzeczne, ponieważ zawiera na przykład koszt dezodorantów męskich. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 11
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Brat Jan napisał:

Mężczyzna opublikował nadesłaną mu przez byłą żonę listę wydatków niezbędnych na utrzymanie Gabrieli. Zestawienie zawiera 31 punktów. Niektóre wydają się być absurdalne. W dokumencie widnieje na przykład koszt utrzymania konia, który rocznie wynosi 18 000 złotych.

Mężczyzna wskazał później na to, że wyliczenie jest niedorzeczne, ponieważ zawiera na przykład koszt dezodorantów męskich. 

 

Pamiętam jak boruc chciał obniżenia alimentów na dziecko z 15 tysięcy na 5 tysięcy, a wtedy jego była żona wnioskowała o podwyższenie z 15 do 20 tysięcy, argumentując 

między innymi tym, że dzieciak samego mango je za 900 złotych miesięcznie. ☺️

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Veneziano napisał:

Normalka z p00lką. 

Widzisz. Ale on też jest dobry. Ja widziałem ten ich filmik z sylwestra. Gość specjalnie ją prowokował. Jak dla mnie było jasne, że dyskusja z Panią pod wpływem alkoholu będzie bezzasadna. Miał telefon, nagrywał, zadał pytanie, dostał odpowiedz i było dla mnie oczywiste, że usłyszy coś "soczystego" na co totalnie nie powinien reagować ale on to zrobił specjalnie. Co czywiście za chwilkę zamieniło się w pyskówkę i zaczepianie z nowym fuckfriendem ex.

Więc oceniam, że ich wina w tym publicznym konflikcie jest 50/50 oboje siebie warci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miszka napisał:

Widzisz. Ale on też jest dobry. Ja widziałem ten ich filmik z sylwestra. Gość specjalnie ją prowokował. Jak dla mnie było jasne, że dyskusja z Panią pod wpływem alkoholu będzie bezzasadna. Miał telefon, nagrywał, zadał pytanie, dostał odpowiedz i było dla mnie oczywiste, że usłyszy coś "soczystego" na co totalnie nie powinien reagować ale on to zrobił specjalnie. Co czywiście za chwilkę zamieniło się w pyskówkę i zaczepianie z nowym fuckfriendem ex.

Więc oceniam, że ich wina w tym publicznym konflikcie jest 50/50 oboje siebie warci.

Ja tam jestem zaburzony. Mam ostry wkurw na baby. Nawet w ruchu ulicznym łajdaczkom nie ułatwiam włączenia się do ruchu.... tak specjalnie o metr podjadę, niech karyna czeka:D. Co innego wpuścić ekipę ziomeczkom sebków od dociepleń  w vw t4 :D W każdej widzę potencjalną alienatorkę. W ogóle polskie baby jakie mijam na ulicy mojego miasta to takie parszywa z facjaty. Uśmiechu nie uświadczysz. Czy ten rage  minie ?

W ciemno bronię ziomeczka :P Blondyna musiała mu zajść za skórę skoro tak się chlopaczek zachował. Dobry chlopak dindu.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Veneziano napisał:

Ja tam jestem zaburzony. Mam ostry wkurw na baby. Nawet w ruchu ulicznym łajdaczkom nie ułatwiam włączenia się do ruchu.... tak specjalnie o metr podjadę, niech karyna czeka:D. Co innego wpuścić ekipę ziomeczkom sebków od dociepleń  w vw t4 :D W każdej widzę potencjalną alienatorkę. W ogóle polskie baby jakie mijam na ulicy mojego miasta to takie parszywa z facjaty. Uśmiechu nie uświadczysz. Czy ten rage  minie ?

W ciemno bronię ziomeczka :P Blondyna musiała mu zajść za skórę skoro tak się chlopaczek zachował. Dobry chlopak dindu.

 

Gość rozkręca z kobietą zespół muzyczny. Stawiam na to, że on mógł być inicjatorem tego ich początkowego "grania na weselach". Są małżeństwem, mają dryg do tego to biznes jest "wspólny". W dłuższej perspektywie Pani ma za dużo do powiedzenia w zespole (są na równi w udziałach+ ona dostaje atencję jako "gwiazda") więc szybko w głowie SMV rośnie aż wykiełkuje, że 

a) mąż jest do kitu (np. bo zabrania imprezowania, co jak widać Pani bardzo polubiła)

b) nasz zespół jest "mój" bo ja jestem gwiazdą.

c) Pan ma pretensje, Pan robi konflikty, Pana trzeba usunąć. Pana można wymienić. I Pan odchodzi z grupy (może nieopatrznie "firma" była otwarta na nią i gość na starcie ma przerąbane.

 

Żadnych wspólnych biznesów z "myszkami".

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Miszka napisał:

 

Gość rozkręca z kobietą zespół muzyczny. Stawiam na to, że on mógł być inicjatorem tego ich początkowego "grania na weselach". Są małżeństwem, mają dryg do tego to biznes jest "wspólny". W dłuższej perspektywie Pani ma za dużo do powiedzenia w zespole (są na równi w udziałach+ ona dostaje atencję jako "gwiazda") więc szybko w głowie SMV rośnie aż wykiełkuje, że 

a) mąż jest do kitu (np. bo zabrania imprezowania, co jak widać Pani bardzo polubiła)

b) nasz zespół jest "mój" bo ja jestem gwiazdą.

c) Pan ma pretensje, Pan robi konflikty, Pana trzeba usunąć. Pana można wymienić. I Pan odchodzi z grupy (może nieopatrznie "firma" była otwarta na nią i gość na starcie ma przerąbane.

 

Żadnych wspólnych biznesów z "myszkami".

Podejrzewam że tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Podejrzewam że tak było.

Wg jakiegoś tam portalu Pan po koncercie sylwestrowym dostał "wilczy bilet" w wyniku głosowania w zespole bo wszyscy mieli wpisane w umowie, że mogą przegłosować zmiany kadrowe (w zespole były 3 osoby). No i czego więcej trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miszka napisał:

Córka ma 11 lat. Wszystko widzi, rozumie. A oni sobie publicznie brudy piorą. Ale wiocha na całą Polskę... 

Wiejski sznur - jak córka ma 11 lat to jak się urodziła to on miał 21 lat :D a matka 22 lata, Czego się spodziewaliście miłości po grób? Chyba wszystko jednak jest w normie i zgodnie z planem. Najpierw wielka gówniarska miłość a później obrzucanie się gównem.  

34 minuty temu, Miszka napisał:

Żadnych wspólnych biznesów z "myszkami".

AMENT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 22:59, Wruźka Zębuszka napisał:

Wpuścić disco polo na salony, o przepraszam, na pudle i instagramy i tak się kończy. 

Nic dodać, nic ująć.

 

W dniu 23.02.2022 o 19:52, Miszka napisał:

publicznie brudy piorą. Ale wiocha na całą Polskę... 

Inna sprawa, że przy okazji takiej afery zyskają lajki, suby i ogólnie wzrosną zasięgi.

 

W dniu 23.02.2022 o 22:21, Veneziano napisał:

Nawet w ruchu ulicznym łajdaczkom nie ułatwiam włączenia się do ruchu.... tak specjalnie o metr podjadę, niech karyna czeka:D. Co innego wpuścić ekipę ziomeczkom sebków od dociepleń  w vw t4 

 

Ja podobnie postępuję w takich sytuacjach. :) Jeszcze zastanawiałem się, czy mrugać p0lkĄ światłami jak będę widział, że mendy gdzieś stoją. Doszedłem do wniosku, że jednak tak - jak karyna wyłapie mandat to beciak później będzie je**ać nadgodziny w tyrce, żeby opłacić lubej. ;) 

 

W dniu 23.02.2022 o 21:14, Zbychu napisał:

na "piękny, młody, wydrenowany z kasy alimenciarz

 

W dniu 23.02.2022 o 21:14, Fury King napisał:

Jak zrobił to niech buli.

 

Ja to miałem taką rozkminę, że jeśli faktycznie istnieje karma, to do typa właśnie wróciła - jako kara za wtłaczanie blue pill'owych przekonań i wzorców Oskarkom i Sebixom. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kiroviets napisał:

Ja to miałem taką rozkminę, że jeśli faktycznie istnieje karma, to do typa właśnie wróciła - jako kara za wtłaczanie blue pill'owych przekonań i wzorców Oskarkom i Sebixom. ;) 

Myślisz że teraz wraz z rozwojem świadomości będzie śpiewał już inne piosenki bardziej red pillowe? Może założy zespół pod nazwą "Starzy i świadomi" 

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 22:21, Veneziano napisał:

Mam ostry wkurw na baby. Nawet w ruchu ulicznym łajdaczkom nie ułatwiam włączenia się do ruchu.... tak specjalnie o metr podjadę, niech karyna czeka

 

7 godzin temu, Kiroviets napisał:

Ja podobnie postępuję w takich sytuacjach. :) Jeszcze zastanawiałem się, czy mrugać p0lkĄ światłami jak będę widział, że mendy gdzieś stoją.

 

Jprdl.

Wy tak na serio?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wruźka Zębuszka napisał:

wraz z rozwojem świadomości będzie śpiewał już inne piosenki bardziej red pillowe?

 

Jakim rozwojem? Podejrzewam, że jego przemyślenia skończą na wniosku - "to zUa kobita byUa" i tyle. ;) 

 

15 godzin temu, Wruźka Zębuszka napisał:

inne piosenki bardziej red pillowe? Może założy zespół pod nazwą "Starzy i świadomi" 

"

Bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę, że nie tworzy tej szmiry dla $$ i fejmu, tylko z poczucia misji. ;);) 

 

13 godzin temu, Brat Jan napisał:

Wy tak na serio?

 

 

W dniu 23.02.2022 o 21:08, Adalberto napisał:

Wliczone w koszta alimentacyjne pod nazwą "mango dla bombelka". 

 

Chyba "Telezakupy Mango".;)🤣🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten facet miał oczy i rozum robiąc tej kobiecie dzieciaka🤦

Teraz zdziwiony, że kobieta ma wymagania i stawia warunki🤭

Bo może bo prawo jej na to pozwala. 

Taki typowy bluepillowiec wychowany i socjalizowany na beciaka. 

Będzie utrzymywał ją i gacha. 

Tak wygląda życie po rozwodzie w Polsce. Uczta się młode chłopaki na błędach innych i co to jest małżeństwo z p0lskimi witaminkami oraz jakie konsekwencje cie czekają po nim. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Gdzie ten facet miał oczy i rozum robiąc tej kobiecie dzieciaka🤦

 

Jak się ma 20-21 lat to kutas tak boli na widok cyca że rozum jest wyłączony :D 

 

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Taki typowy bluepillowiec wychowany i socjalizowany na beciaka. 

 

W wieku 20 lat generalnie każdy jedzie prawie na bluepillu. Niektórzy z tego wyrastają inni nie. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.