Skocz do zawartości

Red Pill - pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Kanał YouTube Musisz wiedzieć

Zdecydowanie tak, dwa razy przesłuchaniem od początku do końca wszystkie odcinki a i teraz wracam regularnie do niektórych.Akurat mam ok 20-30mon drogi do pracy więc słucham tego zamiast reklam ma grzybicę z rmf

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Kanał YouTube Musisz wiedzieć

To jak najbardziej na początek. Audycje Marka na Radio Samiec 2. Kanał Marek Kotoński na YT. Kanał MGTOW Polska, Wojna Idei oraz Nie Wiem, ale się dowiem. A ja zaczynałem od tej strony https://swiadomosc-zwiazkow.pl/ oraz świadoma obserwacja otoczenia, skupienie i wyciąganie odpowiednich wniosków.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Arus napisał:

Witam. 

Gdzie znajdę materiały na temat Red Pill? 

Co jeszcze polecacie by rozjaśnić umysł i otworzyć w końcu oczy? 

Ja pierdolę. Stoisz w drzwiach sklepu spożywczego i pytasz gdzie tu można kupić chleb?

 

Czytaj wątki na forum. Tu jest WSZYSTKO i odwołania do innych źródeł też jest pełno.

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarkoBe napisał:

To jak najbardziej na początek. Audycje Marka na Radio Samiec 2. Kanał Marek Kotoński na YT. Kanał MGTOW Polska, Wojna Idei oraz Nie Wiem, ale się dowiem. A ja zaczynałem od tej strony https://swiadomosc-zwiazkow.pl/ oraz świadoma obserwacja otoczenia, skupienie i wyciąganie odpowiednich wniosków.

Jezus. Jak czytam ten artykol to jest to kropka w kropke moja zona. Ona robila dokladnie to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pierwsze co powinieneś zrobić to czym prędzej zakupić książki Marka i Reda ze strony strefasamca.pl oraz odwiedzić blog samczeruno z mnóstwem felietonów.

Kolejna sprawa audycje na kanałach radiosamiec2, musisz wiedzieć, systemowa świadomość związków blog i nagrania you tube,

szarpanki z życiem, facet to facet, nagrania z Romanem Warszawskim w realu24.

Książka Petersona 12 zasad , Bussa ewolucja pożądania, Louan Brizendine mózg kobiety, są jeszcze kanały zagraniczne o tematyce redpill czy mgtow tylko, że po angielsku. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.