Skocz do zawartości

Rosja atakuje Ukrainę. Czy to już pełnoskalowa wojna, czy jeszcze niewielkie działania militarne by coś ugrać?


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, bassfreak napisał:

A gdzie tam

 

Żeby dostać chociaż B to chyba trzeba było być na wózku .....

Z resztą co ja się kurwa przejmuję, znajdę i tak sposób na to bo kładę lachę na to po całości 

 

 

Ja i wojsko XDDDDDDDDDDDD zatrzymajmy tą karuzelę śmiechu.

Ja mam D. Nawet nie musiałem sie rozebrać.

Kombo Zespół Gilberta (Nie groźna przypadłośc ale jej   objawy kosmetyczne są takie same jak przy żółtaczce więc w jednostce by non stop był Sanepid) krótkowzroczność i astygmatyzm.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC

 

Ogółem to olewam to wszystko ile się da ale muszę mieć plan zapasowy na taki scenariusz.

@Libertyn

 

Ja od razu bym dostał łatkę psychicznego bo bym powiedział że w takim stresie w jakim ja potrafię być przez pierdoły a co dopiero jakieś wojenne działania to broń w moim ręku mogła by zadziałać na moją niekorzyść.

 

"Wynika bezpośrednio z art. 85 ust. 3 Konstytucji RP stanowiącego, że osoba, której przekonania religijne nie pozwalają na służbę wojskową kierowana jest do odbycia obowiązkowej służby zastępczej. Po zawieszeniu obowiązkowego poboru wystarczy ustna odmowa odbycia służby wojskowej przed komisją poborową."

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bassfreak napisał:

 

@Libertyn

 

Ja od razu bym dostał łatkę psychicznego bo bym powiedział że w takim stresie w jakim ja potrafię być przez pierdoły a co dopiero jakieś wojenne działania to broń w moim ręku mogła by zadziałać na moją niekorzyść.

W stresie? A co odwalasz? Zderzasz się ulicznymi latarniami? Tracisz kontrolę nad zwieraczami? Walisz głowa w ścianę  aż do omdlenia? Biegasz w koło pozbywając się całego ubrania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

W stresie? A co odwalasz? Zderzasz się ulicznymi latarniami? Tracisz kontrolę nad zwieraczami? Walisz głowa w ścianę  aż do omdlenia? Biegasz w koło pozbywając się całego ubrania?

 

Czym dłużej żyję tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jestem WWO lub mam jakąś formę autyzmu albo jakieś inne niedojebanie umysłowe. Tam gdzie jest stres, hałas i tego typu bodźce ja w dużej mierze się wyłączam od świata.

 

Odcinam się na co dzień od negatywnych informacji i bodźców ile mogę i to pozwala mi jakoś normalnie żyć. Chociaż w tym kraju jest to ciężkie w chuj do zrobienia gdzie 90% ludzi jest negatywna......

4 minuty temu, Libertyn napisał:

 Walisz głowa w ścianę  aż do omdlenia?

Nie dosłownie ale coś w tą stronę, zdarzyło się 2-3 razy na szczęście dawno temu.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Czym dłużej żyję tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jestem WWO lub mam jakąś formę autyzmu albo jakieś inne niedojebanie umysłowe.

WWO?  Czy może bardziej snowflake? 
Bo WWO to po prostu czucie innych. Bez "hehe głupie julki"
Bez wzgledu czy gej, trans, laska co w padła i nie może łatwo ogarnąć aborcji czy Ahmed na granicy z białorusią.

Niedojebanie umysłowe pewnie masz.  Znakomita większość Polaków ma stany depresyjne i pewnie DDD lub DDA.

Spektrum autyzmu zaś jest szerokie  nie musi nic zmieniać
 

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Tam gdzie jest stres, hałas i tego typu bodźce ja w dużej mierze się wyłączam od świata.

Wyłączasz w sensie? 
Padasz na ziemię w pozycji embrionalnej i trzymasz się za uszy bo komuś zadzwonił telefon np. w kinie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, bassfreak napisał:

dych co była na komisjach tylko może być raczej spokojna?

Czas wojny, mobilizacji to inne zasady. Na teraz nie ma paniki. Spij spokojnie - jeździć rowerem. 

 

 

 

 

 

ps tatuaż też chuja daje...

45 minut temu, bassfreak napisał:

Wynika bezpośrednio z art. 85 ust. 3 Konstytucji RP stanowiącego, że osoba, której przekonania religijne nie pozwalają na służbę wojskową kierowana jest do odbycia obowiązkowej służby zastępczej. Po zawieszeniu obowiązkowego poboru wystarczy ustna odmowa odbycia służby wojskowej przed komisją poborową."

Ach, papier przyjmie wszytko, w naturze nie wyglądało to tak kolorowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie newsy mają charakter uspokajający z tego co widzę, raczej zbłąkany pocisk.

To co jednak mnie martwi i mam nadzieje wreszcie reszta widzi to jak niektóre osoby tutaj dostają spazmów by wciągnąć ten kraj bezpośrednio do konfliktu zbrojnego. Pamiętajcie też że z perspektywy ru my już jesteśmy z nimi wojnie ze względu na pomoc i dostarczanie sprzętu co trzeba oczywiście robić. Niektórzy nie rozumieją, że my w wojnie już jesteśmy, tylko jeszcze nie ma bezpośrednich działań zbrojnych.

 

Co za kraj że więcej co się u nas dzieje dowiesz się z zagranicznych mediów...

 

Poland blast may not be due to missile fired from Russia, Biden says

https://www.reuters.com/world/global-leaders-hold-emergency-meeting-over-poland-deaths-2022-11-16/

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Strusprawa1 said:

Fakt, mamy tylko Leopardy i Twarde. 
T-72 stanowiły naszą podstawę pancerną, nasze cudeńka. 
Nie mówiąc o BMP-1 lub karabinów (jakby ich w Ameryce brakowało).

Nie mówię o propagandzie szytej dla naiwnego jedwabnika, tylko o raporcie powstałym w MON na podstawie jawnych i niejawnych dokumentów NIK.

 

Jednym z jego ogólnych wniosków jest taki oto, sformułowany przez autora raportu:

„gotowość bojowa i mobilizacyjna Sił Zbrojnych RP nie istnieje”, a nasze siły zbrojne „nie są zdolne do przeprowadzenia nawet niewielkiej operacji obronnej”.

 

 

Zresztą jest tam wiele wniosków, świadczących że PiS kontynuuje skutecznie, dotychczasową politykę rozkładu naszego wojska i nie mamy do czynienia z sytuacją nawet odrobinę podobną do:

7 hours ago, RealLife said:

PIS odbudowuje armię którą zajechało PO. 

Brawo PIS! 

Więc to całe "brawo PiS" mogą z radością bić, tylko prawdziwi sercem i duchem Rosjanie. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Libertyn napisał:

W interesie Polski co jest?
Dokładanie cegiełki do ruskiego imperializmu?
Czy wręcz odwrotnie?
Miliony złotych to mało. 
To śmieszna kwota. 
To jest kwota o wiele mniejsza niż jeden litr polskiej krwi przelany bo jakiś wariat w Moskwie stwierdził ze przeprowadza operacje wojskowa by odzyskać Warszawę  (Miasto rosyjskie tak miedzy 1815 a I wojną)

Ile milionów chciałbyś za oderwanie Ci żywcem ręki?

Po 1 : podałem powody gorących uczuć jakimi darzą nas ukraińcy : kasa i broń oraz nasze upadlanie się przed nimi

Po 2 : nie miliony, a miliardy.

Po 3 : to dawaniem / szaleńczym rozdawaniem "gramy" na osłabienie PL

Po 4 : na razie to jedyny akt agresji i użycie przeciw PL broni to ostrzelanie z granatnika naszego konsulatu. Sprawcy to ukry

Po 5 : od hymnu po pierdzenia farion, tiahnyboka i debili z prawego sektora są teksty o Przemyślu i innych miastach.

 

W interesie PL jest rząd, który zadba o swoich obywateli. A nie ekipa, która prowadzi absurdalny cyrk z rozdawaniem miliardów złotych obywatelom obcego i wrogiego państwa. W innym temacie wrzucam inf. o przestępstwach popełnianych przez ukrów. Średnio co 2 dni popełniają przestępstwo : pobicia, kradzieże, jazda po alkoholu. Tak, tak, nasi to gorzej, a w UK to tamto i do tego "a u was biją murzynów". Nie interesuje mnie poziom bezpieczeństwa w UK. Interesuje mnie to, że wpuszczono tu setki tysięcy ludzi, którzy tu żyją wg swoich stepowych zasad.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

315519401_663012942200739_1317930793441579643_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_c_sid=ae9488&_nc_ohc=RmEYERNSW0EAX_-E5q3&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=03_AdQ5t-4IEPyE-6xTgMCFdu3VO74p46reFim6bO10Uyu_4g&oe=639BF0C6

 

315522824_836380474080558_729264578519273772_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=GdET5MMy-WwAX-d5uEp&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=03_AdRhzqkH1B_fVLSoTZd_zSXan90zygXkjntW28j7usqxFw&oe=639BD0EC

 

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

To co jednak mnie martwi i mam nadzieje wreszcie reszta widzi to jak niektóre osoby tutaj dostają spazmów by wciągnąć ten kraj bezpośrednio do konfliktu zbrojnego.

 

30 lat tłuczenia rusofobicznej propagandy zbiera swoje żniwa - rojenia o Nędzymorzu, "Wielkiej Polsce", kult bezsensownych powstań - czego oczekiwałeś?

Zamiast kultu pracy kult rzucania się z gołymi rękoma na czołgi, zamiast chwalenia operatywności i pracowitości kult nienawiści i taplania się w historii itp. itd.

Polska wiecznie pokrzywdzona, oszukana etc. etc. - tylko kto tę Polskę oszukał? Nie przypadkiem prywatyzację robili Ci sami ludzie, których rozkazy wykonuje teraz PiS?

Ale to nieważne - MY IM POKAŻEMY i WSTANIEMY Z KOLAN :D 

 

Tu masz "cymesik" tego spie*dolenia:

 

315520423_548801690417665_697308719969954784_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=tJpSufVNctwAX_4_dDX&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=03_AdRDYT9AjgwHAxBZ7Nsy_RshIi-4inhF2clJNZ1BocQIog&oe=639BD761

 

 

Teraz odpala się propagandę antychińską - zobacz ile książek wychodzi na ten temat ile masz publikacji antychińskich.

To co masz teraz to pierwsza runda. Ona się skończy bez ostatecznego rozstrzygnięcia - nikt nie pójdzie na łopatki tylko koło nas będa drugie Bałkany, które najprawdopodobniej będą i obejmować terytorium naszego kraju.

II runda za kilka lat - Chiny muszą paść na kolana inaczej USA zostanie zredukowane do roli lokalnego, nie światowego, mocarstwa.

W II rundzie już gry "na miękko", jak teraz, nie będzie.

 

56 minut temu, Rnext napisał:

Zresztą jest tam wiele wniosków, świadczących że PiS kontynuuje skutecznie, dotychczasową politykę rozkładu naszego wojska i nie mamy do czynienia z sytuacją nawet odrobinę podobną do:

 

 

Mi się bardzo podoba pomysł, który widziałem już w kilku miejscach - aby zezwolić na służbę w wojsku RP osobom o innym niż polskie obywatelstwo, a w zamian za odsłużenia określonej ilości lat - nadawać obywatelstwo. Oczywiście chodzi głównie o Ukraińców i Białorusinów. Czy to balon próbny? 

Nie wiem.

Niemniej byłoby to genialne posunięcie ze strony "wielkiego barta" zza morza.

W końcu (Marsz Niepodległości 2022 Wawa):

82b680a3294b9c04b18198f22be6.jpeg

 

 

6 godzin temu, bassfreak napisał:

 

Ogółem to olewam to wszystko ile się da ale muszę mieć plan zapasowy na taki scenariusz.

 

Dopiero teraz?

Od początku konfliktu masz tu podane metody rozwiązania problemu przed jakim możesz niedługo stanąć, a Ty zaczynasz się nad tym zastanawiać w takim momencie?

Bez jaj :D 

Jako facet z kategorią A i przed 30stką ja najpóźniej w wakacje zacząłbym już sobie szykować ciepłe zapasowe gniazdko (czyli jak każdy Prawdziwy Polak szedł do wojska bo to Twój patriotyczny obowiązek!)

 

Proponuję Ci uzmysłowić sobie, że Twój wpływ na obecną sytuację międzynarodową jest 0, a jedyne co możesz zrobić to zatroszczyć się o własną dupę.

 

I jeszcze jedno - jesteś młody, zdrowy - ogarnij łeb i nie bój się świata - możesz realizować swoje marzenia gdzie chcesz do niczego / nikogo nie jesteś przyspawany.

 

@Baca1980 i @DOHC - każdy kto ma trochę rozumu wie, że od 16 o tym wiedzieli i czekali na dyrektywy co mają zrobić z Al. Ujazdowskich 29/31. Tutaj ani Polska ani Ukraina nie podejmuje żadnych samodzielnych decyzji poza tym czy kalesony i gacie mięsa armatn.... Patriotów na froncie mają być białe czy innego koloru. I jak będzie trzeba to Pinokio wyjdzie i powie, że to walnął gaźnik w traktorze, a jak będzie trzeba to powie, że to Putin podłożył minę pod polski traktor.

Teatrzyk dla gawiedzi.

 

@Obliteraror Wolski nie jest żadnym analitykiem, a człowiekiem zaangażowanym po jednej ze stron co nakazuje filtrować wszystko co on powie / napisze (Jaki poważny człowiek wrzuca memy wyśmiewające śmierć innych ludzi? Przecież to poziom dna i bagna...).

BTW - zobacz sobie teraz te balony próbne co do "pokoju" i negocjacji - Bartosiak powiedział kiedyś "Armia Nowego Wzoru nie jest nam potrzebna po to abyśmy się obronili przed Rosją tylko po to żeby w sytuacji w której spuścilibyśmy im manto nie przyszedł rozkaz, że zamiast ich dobić mamy odpuścić".

Pomyśl o tym jak zobaczysz rokowania pokojowe o których mowa ostatnio.

 

@zuckerfrei - dokładnie tak - spokój, spokój i jeszcze raz spokój + realizowanie swojego planu na życie. Tyle.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociski miały odciąć Ukrainę od europejskiej energii? Według eksperta, spadły w pobliżu ważnego węzła energetycznego

Rosyjskie pociski trafiły w polski Przewodów bezpośrednio w linię elektroenergetyczną łączącą UE z Ukrainą, w pobliżu elektrowni Dobrotworska na Ukrainie, ważnego węzła energetycznego - poinformował na Twitterze Sergej Sumlenny, ekspert od spraw wschodnich, był dyrektor kijowskiego oddziału Fundacji Heinricha Bolla

 

https://niezalezna.pl/464894-pociski-mialy-odciac-ukraine-od-europejskiej-energii-wedlug-eksperta-spadly-w-poblizu-waznego-wezla-energetycznego

 

 

 

"Ministerstwo Obrony Narodowej przygotowało projekt rozporządzenia zmieniającego wykaz chorób i ułomności przy ocenie kandydatów i żołnierzy przez komisje lekarskie. Zmiany te dotyczą uznania za zdolnych do służby w tych formacjach kandydatów, którzy, dotąd ze względu na stan zdrowia się do nich nie kwalifikowali.

Przeszkodą w dostaniu się do tych formacji - inaczej niż poprzednio - nie będą już otyłość drugiego stopnia, przewlekłe choroby skóry szpecące lub upośledzające sprawność.

Podobnie resort obrony daje możliwość służby w tych jednostkach osobom, u których stwierdzono próchnicę zębów, a do tego nadreaktywność oskrzeli, łagodne nadciśnienie tętnicze. Mogą też do nich trafić osoby z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy w okresie remisji, a także cierpiące na brak lub zanik jednego jądra, czy na lekką formę kamicy układu moczowego."

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-mon-zmienia-rozporzadzenie-ws-zdolnosci-do-czynnej-sluzby-wo,nId,6412530#crp_state=1

 

 

"Wstępne ustalenia sugerują, że pocisk, którzy uderzył we wtorek w Przewodów pod Hrubieszowem, został wystrzelony przez Ukraińców jako element obrony przeciwrakietowej przed salwą rosyjskich rakiet — twierdzą trzy źródła agencji AP w amerykańskiej administracji."

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zrodla-ap-na-polske-prawdopodobnie-spadla-rakieta-wystrzelona-przez-ukraine/mf7dgdv

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mamy wstępne informacje, które przeczą tezie, by rakieta, która spadła na terytorium Polski, została wystrzelona z terytorium Rosji - przekazał amerykański przywódca"

 

https://wiadomosci.wp.pl/zmasowane-ataki-rakietowe-rosji-fatalne-wiesci-relacja-na-zywo-6834360863005344a

 

Także ten. Wiadomo, że winę przybiją Rusowi. Bo gdyby nie inwazja to hieroje w hajdawerach nie musieliby itd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ktoś tu wierzy ze jak zaczną spadać rakiety na Polskę to armię będzie obchodziły Stany lękowe czy zespół gilberta 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Nie dostaniesz karabinu tylko łopatę albo radiostacje i jazda...

 

Co myślicie o zbrodniach wojennych Rosjan? Tortury, gwałty, kradzieże i zbiorowe mogily? Fikcja? Propaganda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sługa narodu upaińskiego :

"W dniu 15 listopada 2022 r. miał miejsce kolejny wielogodzinny zmasowany ostrzał całego terytorium Ukrainy i jej infrastruktury krytycznej prowadzony przez siły zbrojne Federacji Rosyjskiej. O godzinie 15:40 na terenie wsi Przewodów w powiecie hrubieszowskim w województwie lubelskim spadł pocisk produkcji rosyjskiej, w wyniku czego śmierć poniosło dwóch obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. W związku z tym zdarzeniem minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau wezwał ambasadora Federacji Rosyjskiej do MSZ z żądaniem niezwłocznego przekazania szczegółowych wyjaśnień."

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/komunikat-w-zwiazku-z-wezwaniem-ambasadora-federacji-rosyjskiej-do-msz

 

Ciekawy kazus. Idźmy dalej : jak ktoś użyje chińskiego kozika to wezwą ambasadora Chin? 

I jeśli to ukry wystrzelily te/tą rakietę, która spadła na terytorium PL to czy sługa wezwie swoich panów? Czy już jakby niekoniecznie. I gdzie druga rakieta ? Poszły w 1 punkt jak u Janka Kosa ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Wolski nie jest żadnym analitykiem, a człowiekiem zaangażowanym po jednej ze stron

 

Oczywiście, że jest analitykiem. Z dużym doświadczeniem, bogatą wiedzą i kontaktami. 

Ciekawe czy napisałbyś to, gdyby miał poglądy zbliżone do Twoich;) 

 

44 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Jaki poważny człowiek wrzuca memy wyśmiewające śmierć innych ludzi? Przecież to poziom dna i bagna...).

 

Dobrze napisane. A te dwa memy w Twoim poście dotyczące zdarzenia w którym zginęło dwoje ludzi, to przez przypadek, tak?

 

45 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Mi się bardzo podoba pomysł, który widziałem już w kilku miejscach - aby zezwolić na służbę w wojsku RP osobom o innym niż polskie obywatelstwo

 

Skądś tych ludzi trzeba brać. A kiedy część Polaków chodzi obsrana na samą ewentualność powołania, kóra w obecnej chwili nie istnieje, pozostaje wybór między scyllą a charybdą.

 

Oj, grzeją się zwoje.

A póki co, nie wiadomo o co chodzi i reakcja władz jest właśnie taka jak należy. Czekają na rozeznanie w sytuacji.

Bo możliwości tu mnóstwo. Od celowej rosyjskiej prowokacji, przez prowokację ukraińską, po przypadek. 

Gdyby nasze władze miały postawę jak niektórzy chcą widzieć, już od wczoraj rządowa tuba brzmiałaby o ataku Rosjan.  

 

Ten temat jest gorszy niż targ przekupek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, tmr said:

Także ten. Wiadomo, że winę przybiją Rusowi. Bo gdyby nie inwazja to hieroje w hajdawerach nie musieliby itd. 

 

Ja myślę że to ten Ukrainiec strzelał co ci chciał nastuskać i po którym masz skazę w głowie do dzisiaj. To na bank on strzelał z S-300. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

Więc to całe "brawo PiS" mogą z radością bić, tylko prawdziwi sercem i duchem Rosjanie

 

Dalej w przekonaniu że życiowym celem Putina jest tu wjechać czołgami? A fakt że Niemcy mogą w przypadku konfliktu  przejąć dowodzenie w Polsce, przcleciskaja powoli europejskie siły zbrojne i ostatnio zaczęli wydawać kupę kasy na swoje zbrojenia to nic? Dajesz się tak samo rozgrywać jak ukrofile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie wczoraj wieczorem TVP Info. A tam Klarenbach energiczny, pełen werwy rozmawiał z jakimś generałem. Pytał się o to co by się stało, gdyby w wyniku polskich ćwiczeń wojskowych nasza rakieta spadłaby na Kaliningrad? Co by zrobiła Rosja? Albo że Turcja nie bała się zestrzelić rosyjskiego samolotu, więc jaka powinna być odpowiedź Polski? Ewidentnie podjudzał do wojny, jak to przystało na dziennikarską prostytutkę. 

 

Włączyłem sobie teraz TVP Info, a tam siedzi smutny Rachoń, a w studiu panuje grobowa atmosfera. Oni już wiedzą co się stało i martwią się jak to przekazać opinii publicznej. 

 

 

Milczenie rządu też nie jest bez powodu:

qqqqq.jpg

Edytowane przez דניאל
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RealLife napisał:

 

Ja myślę że to ten Ukrainiec strzelał co ci chciał nastuskać i po którym masz skazę w głowie do dzisiaj. To na bank on strzelał z S-300. 

W zasadzie to dowódca 540. Pułku Obrony Powietrznej Sił Zbrojnych Ukrainy, pułkownik Bragin

Ale ukrofila nie przekonam. Eksperci piszą, ze to ukry wystrzelili, a ty swoje bzdury klepiesz.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj.

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zrodla-ap-na-polske-prawdopodobnie-spadla-rakieta-wystrzelona-przez-ukraine/mf7dgdv,79cfc278

 

 

Wstępne ustalenia sugerują, że pocisk, którzy uderzył we wtorek w Przewodów pod Hrubieszowem, został wystrzelony przez Ukraińców jako element obrony przeciwrakietowej przed salwą rosyjskich rakiet — twierdzą trzy źródła agencji AP w amerykańskiej administracji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, tmr said:

W zasadzie to dowódca 540. Pułku Obrony Powietrznej Sił Zbrojnych Ukrainy, pułkownik Bragin

Ale ukrofila nie przekonam. Eksperci piszą, ze to ukry wystrzelili, a ty swoje bzdury klepiesz.

 

 

Ja się zgadzam, że to Ukraincy. Pisałem o tym parę postów wyżej. To woda na młyn dla Ukrofobów, nowe paliwo dostaliście. My im uzbrojenie wysyłamy, żywność i ratujemy dupę przed ruskimi a oni nas bombardują. Już widzę taką narrację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Tu masz "cymesik" tego spie*dolenia:

 

315520423_548801690417665_697308719969954784_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=tJpSufVNctwAX_4_dDX&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=03_AdRDYT9AjgwHAxBZ7Nsy_RshIi-4inhF2clJNZ1BocQIog&oe=639BD761

A że teraz w ramach odwetu ruszyć na Lwów?

:).

 

33 minuty temu, דניאל napisał:

Włączyłem sobie teraz TVP Info, a tam siedzi smutny Rachoń, a w studiu panuje grobowa atmosfera. Oni już wiedzą co się stało i martwią się jak to przekazać opinii publicznej. 

 

Ryj smutny jak burdel o poranku :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.