Skocz do zawartości

Reakcja kobiet na wojnę.....


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie obserwuje reakcję kobiet na wojnę.... Teksty:

1. Straszna tragedia, żeby do nas nie dotarło

2. Putin stary kurdupel, co to za facet w ogóle

3. Coś że mężczyźni powinni jednak odbywać zasadniczą służbę wojskową....

 

Generalnie widzę to samo co w życiu...

1. Martwienie się o siebie 

2. Próba deprecjacji i ośmieszenia niewygodnego przeciwnika taki wjazd na ambicje i męskie ego (tylko na Władka taka manipulacja nie zadziała)

3. Niech faceci to rozwiążą....

 

Jasno widzę, że babeczki po prostu mają taki program, niezależnie od sytuacji, i to co w relacjach stosują próbują też przenieść na resztę życia. Tylko niestety nie działa, przecież Władek nie zaprzestanie wojny bo Julka z Pszczyny powie mu że jest małoeskininmoski, albo że nie da mu groty...

 

 

  • Like 18
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety jak zwykle przestraszone chodzą.

Natury nie oszukają nawet feminazistki😁

One nawet nie weryfikują faktów, nie myślą logicznie tylko poddają się emocjom.

Jak zwykle ta sama retoryka biedne dzieci i kobiety z Ukrainy trzeba przyjąć i pomóc.

Tylko zapominają, że za to wszystko zapłaci podatnik w Polsce.

I co kobietki dalej tak chętnie chcecie pomagać?

  • Like 16
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, załóżmy że tak jest to chciałbym teraz relacje Ukrainek, które widziały bomby i słyszały wybuchy czy zginął ktoś bliski i ich reakcje.

 

Moim zdaniem następuje pewien restart, reboot i część programów głupich zanika i załącza się instynkt szukania bezpieczeństwa, czasem myśli o tym że może inaczej trzeba było żyć.

 

Priorytety się zmieniają i zaczyna się przyśpieszona dorosłość, nawet u kobiet. Możliwe, że część z nich zdecyduje się na ciążę, szukanie mężczyzny i normalne życie, ponieważ w raz z rebootem załączają się programy naturalne dla płci. Stąd jestem przekonany, że całkiem duży procent Ukrainek będzie naprawdę szukało teraz konkretnie Polaka do ożenku, no i by dostać odpowiednie papiery. 

Mogę się mylić, bo to luźne przemyślenia na bazie psychologii kobiet ale raczej bym obstawiał, że tak może być z dużym procentem pań, które poczuły prawdziwy strach do kości i zagrożenie życia.

 

Natomiast trzeba uważać, bo jeśli to co napisałem choć w 50% jest prawdą, to będzie to raczej pragmatyczne podejście a nie z uczucia.

 

No ale nic zobaczymy.

 

Oby ta wojna się szybko skończyła.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PyrMen napisał:

Widzę mnóstwo empatii dla Ukraińców.. z tego miejsca już tyci kroczek do ulżenia ich cierpienią w paszczy. 

Nie no, Ukraińcy są na to za biedni i za mało atrakcyjni... Ale gdyby Rosja zaatakowała Włochy lub Hiszpanię to juz inna para kaloszy

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kobietami ale takiego kurwa lizania dupy laskom z Ukrainy przez tzw. "Polaków" dawno nie widziałem....

Wrzuciłem wczoraj na 10 minut strim Tatti - "Co z Wami będzie", "Co z Tobą będzie".

@zychu - przyznaję rację - polski simp ma tak oczy zarośnięte cipą, że on jakby sprowadził do XXI wieku kobietę z okresu kamienia łupanego, to w pół roku zrobił by z niej Julkę gotową do skoku na karuzelę kutangów.

Chyba pierwszy raz w życiu było mi wstyd, że jestem Polakiem.

 

A najbardziej wymowne - i żałuję, że zdjęcia nie zrobiłem wczoraj - kukold polski, który niósł Ukraince torebkę jak wracali z tych nasiadówek proukraińskich na rynku (ona miała tę ich koszulę narodową).

JPRDL :D

 

Z drugiej strony Panie z Polski będa miały poważną konkurencję - nie wiem czy kieszeń polskiego simpa wytrzyma i polki i ukrainki do stawiania im obiadów, wożenia za darmo dupy cipkowozem i kupowania prezentów.

 

Biedne witaminki :( 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 20
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, dostrzegacie szansę w tej sytuacji dla siebie? Przygarnięcie jakiejś ukrainki, szybkie zalanie póki wilgotna i uciecha ze wschodniej zdobyczy? W końcu od dawna na forum wschodnie kobiety są przedstawiane jako te lepsze od naszych, a wiadomo, będą szukać pomocy, aby ktoś je objął opieką, najlepiej Alfred z Niemiec, ale wiadomo, sytuacja taka, że może i nawet nami nie pogardzą (na pewno na plus będą: darmowe użyczenie lokalu mieszkalnego, dostarczenie pożywienia, a może i ogarnięcie pracy - choć tutaj mam wątpliwości, czy by nie zaraziły się od polek ich spojrzeniem na świat)

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, antyrefleks napisał:

Bracia, dostrzegacie szansę w tej sytuacji dla siebie? Przygarnięcie jakiejś ukrainki, szybkie zalanie póki wilgotna i uciecha ze wschodniej zdobyczy?

 

Prawdziwy mężczyzna nie rusza padliny (czyli kogoś kto jest w desperacji i pod ścianą) tylko poluje na najlepsze i najzdrowsze okazy (czyli kogoś kto nie będzie z nim w desperacji).

  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, niemlodyjoda said:

Z drugiej strony Panie z Polski będa miały poważną konkurencję - nie wiem czy kieszeń polskiego simpa wytrzyma i polki i ukrainki do stawiania im obiadów, wożenia za darmo dupy cipkowozem i kupowania prezentów.

 

Panie z Polski będą miały inną robotę:

 

Jeśli jesteś solidarna z narodem ukraińskim, мінет . :P

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba niezależnym kobietom pokazać obowiązkową służbę wojskową ze wszystkimi męskimi przywilejami. Teraz, jeżeli mi jakaś wyskakuje z niezależnością, jaka ona nie jest silna to mówię wprost, żeby zamknęła mordę. Nie zamierzam polskich kobiet bronić. Niech się same bronią xD Przecież są najlepsze we wszystkim.

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, antyrefleks napisał:

Bracia, dostrzegacie szansę w tej sytuacji dla siebie? Przygarnięcie jakiejś ukrainki, szybkie zalanie póki wilgotna i uciecha ze wschodniej zdobyczy?

To żadna okazja i pusta wygrana, że tak to ujmę.

16 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Kobiety kobietami ale takiego kurwa lizania dupy laskom z Ukrainy przez tzw. "Polaków" dawno nie widziałem....

 

A ja powiem, że w pełni rozumiem Polskiego przeciętnego faceta.

To jedyny raz gdy kobieta z nim chciała pogadać, więc nawet nie wie jak się zachowywać więc jest miły i nosi tą torebkę.

To, że zostanie kopnięty to inna sprawa kaloszy.

Pamiętajmy, że są panowie zupełnie niewidzialni dla pań, więc ich dosłownie cieszy potrzymanie torebki czy kupowanie wody po jakieś lasce, bo to jedyny kontakt i pole w jakie są w stanie wejść. 

 

Uważam, że nie powinniśmy ich pociskać tylko współczuć i świecić przykładem że jeżeli ktoś był takim jak on to można z tego wyjśc i mówić, że kobieta to taki sam człowiek jak on i nie trzeba jej stawiać na piedestale. Niestety tak to jest jak kobiety wychowują facetów to chcą by siebie traktować jak bóstwo a to, że tacy ich nie pociągają to już trudno 😉 

Już nie mówiąc o tym, że kobieta chce znaleźć swój obiekt do podziwiania ale mniejsza o to.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda polski simp (choć nie tylko polski, na paszynki ostrzą sobie kutasy również zachodnie ptysie, a także Turcy i cała ta trzecioświatowa swołocz) to żałosna karykatura mężczyzny. Desperacja, uległość, zupełny brak godności. I tylko kuśka twardnieje na myśl, że przygarnie zbłąkaną paszynkę.

 

Obcych ruchaczy należy gonić! Tym bardziej, że ci z bardziej prymitywnych kultur, ruchając obce kobiety, kastrują miejscową konkurencję. Tak oni to postrzegają. Dlatego nigdy nie potrafiłem zrozumieć, że niektórzy są wobec tego tak obojętni.

Paszynki mogą zaskoczyć polskiego simpa, gdy okaże się, że jednak wolą swoich chłopców, co gonią ruskich.

 

Popatrzcie tylko na te obrazki - mąż idzie na front, czule żegna się z żoną i dziećmi. Dziewczyna wtulona w chłopaka, zalewa się łzami. Tam się żarty skończyły. I tylko u nas simp czeka ze smętnie zwisającym kutaskiem, zamiast wziąć się kurwa za swoje życie, ogarnąć pewne podstawy - i zaruchać jakąś Polkę. Albo murzynkę. No kogokolwiek, byle mu cieśnienie w jajach nie uciskało mózgu.

Edytowane przez zychu
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Jak zwykle ta sama retoryka biedne dzieci i kobiety z Ukrainy trzeba przyjąć i pomóc.

Tylko zapominają, że za to wszystko zapłaci podatnik w Polsce.

Więcej empatii.

Przynajmniej można komuś pomóc, lepiej aby część pieniędzy poszła na pomoc Ukrainie niż te pieniądze miałyby zostać rozkradzione czy przejedzone przez nasz rząd.

 

Nie daj Boże aby Polskę jakiś kraj zaatakował, chciałbyś uciekać z kraju bo przed chwilą rakieta rozwaliła Ci dom ale nikt nie udzieli Ci pomocy bo na przykład czesi będą musieli pokryć pomoc z podatków obywateli.

 

Ps. Jestem ciekaw jaką opinie na temat obecnej sytuacji na Ukrainie ma Basia Szatanowa, gwiazda białoruskiej telewizji.

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SzatanK napisał:

jestem przekonany, że całkiem duży procent Ukrainek będzie naprawdę szukało teraz konkretnie Polaka do ożenku, no i by dostać odpowiednie papiery. 

Bez urazy, ale to typowo simpowe założenie. Polaka?

 

...ale że POLAKA?

 

Zdumiewa mnie twój naiwny optymizm.

5 minut temu, Massamba_ napisał:

Więcej empatii.

Otóż to. To jest najgorszy moment na takie cyniczne uwagi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Jestem za równością, ale jak będzie wojna to moje miejsce jest w kuchni''

Rząd Ukrainy nie pozwala wyjechać mężczyznom w wieku 18-60 lat z kraju. Po wymordowaniu kilku milionów z nich, dowiemy się, że "głównymi ofiarami wojny są zawsze kobiety i dzieci, bo tracą mężów, synów i ojców".

Równouprawnienie jest tam jest kobietom się coś należy; jakieś stanowisko dyrektorskie, w radzie czy w sejmie. Tam gdzie jest wojna to męska sprawa i równouprawnienia nie ma.

 

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1645780723Mplvp3Jeyw8pnGiMzhMx0u,w400.jpg

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mac napisał:

Teraz trzeba niezależnym kobietom pokazać obowiązkową służbę wojskową ze wszystkimi męskimi przywilejami.

 Ja to sobie tłumaczę tak: one nie nadają się nawet na mięso armatnie, no bo gdyby było inaczej to powszechny pobór byłby powszechny dla obu płci, a nie tylko dla mężczyzn😆

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SzatanK napisał:

To żadna okazja i pusta wygrana, że tak to ujmę.

Zależy od podejścia i priorytetów. Miałem kupowac akcje rosyjskich spółek i inwestować w ten sposób kapitał, jednak stwierdziłem, że wszystko wypłacam i będę zarządzał kapitałem inwestując w przyjezdne paszynki, one będą celowały w takich z piniondzem, więc wyczuwam okazje do podbicia statystyki zaliczeń. Wiedza redpilowska nie pójdzie na marne, bede chwalil sie wsrod simpow i beciakow jakie mam powodzenie. Ciekawe ile zdołają ugrać swoimi zapasami oleju napędowego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simp i tak przegra. Ukraina da mu dupy z obrzydzeniem, albo i to nie, wypasie się na jego wikcie, a potem i tak wróci wojak-Kozak-Bohun ze stepów i kopnie Simpa bez pożegnania.

Piszę Simp już nawet z wielkiej litery, bo uważam, że to zjawisko na to zasługuje, tak aby podkreślić absurd.

Poza tym jak dziecko jest polsko - ukraińskie to można go będzie przeciąć piłą na pół, albo obedrzeć ze skóry?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.