Skocz do zawartości

Gdzie wojna jaka wojna


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam sobie właśnie artykuły na temat wojny na FB i co widzę w konentarzach? "Ukraińcy przez miesiąc mogą za darmo korzystać z PKP Intercity" "Solidarni z Ukrainą" "Bandyta Putin morduje Ukraińców". No i sobie myślę... kurwa skąd takie zjeby się biorą.

Edytowane przez Egregor Zeta
Błędy w PISowni nie moje...
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Czytam sobie właśnie artykuły na temat wojny na FB i co widzę w konentarzach? "Ukraińcy przez miesiąc mogą za darmo korzystać z PKP Intercity" "Solidarni z Ukrainą" "Bandyta Putin morduje Ukraińców". No i sobie myślę... kurwa skąd takie zjeby się biorą.

 

Zapomniałeś obrazka wkleić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest radiowe słuchowisko Wojna Światów, na Ukrainie ludzie siedzą przy Radyjach słuchają i w popłochu z domów do Polski uciekają, a u nasz też ludziska się nasłuchali z domów na Stacyję Benzyniarską pobiegli z butelkami i słoikami aby je wodą ognistą napełnić coby każden jeden rano swoim prywatnym osobistym Tarabantem w poniedziałek do Biura mógł był pojechać .

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, ManBehindTheSun said:

". No i sobie myślę... kurwa skąd takie zjeby się biorą

 

Trudno stwierdzić skąd takie niedojebanie umysłowe się bierze. Jak wytłumaczyć zjebów, którzy twierdzą że żyjemy w środku ziemi albo że kolejni prezydenci USA to gady zmiennokształtne mogące założyć ludzką skórę. 

 

To nie jest kwestia edukacji. Może raczej wychowania w atmosferze cynizmu i negacji. 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.