Skocz do zawartości

Jak się zabezpieczyć


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szykuje się wędrówka Hazarów z Ukrainy na ziemie Słowian. Powiedzmy sobie szczerze przyjadą w wiadomym celu żeby nas rodowitych Słowian wymordować a w szczególności doprowadzić do wojny domowej. Kolejny raz uznany przez większość za czubka Jackowski mówi jak będzie wyglądała nasza przyszłość. https://www.antyradio.pl/News/Jasnowidz-Jackowski-o-roku-2022-Ludzie-beda-uciekac-ze-swoich-domow-z-poludnia-Polski-na-polnoc-49448 Nie mam wątpliwości że to jest tajny agent Polinu? A w związku z tym pytanie jak się zabezpieczyć na ulicy przed napaścią?

  • Like 2
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 Uważasz Jackowskiego za rzetelne i nieomylne źródło informacji?! Jackowski razem z Atorem, od dobrych kilku lat wieszczą koniec świata w różnych scenariuszach. Przestań tego słuchać, bo wpadniesz w paranoje.

 

A co możesz zrobić? Uciekać alb walczyć. To jest oczywiste.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał:

Panowie szykuje się wędrówka Hazarów z Ukrainy na ziemie Słowian. Powiedzmy sobie szczerze przyjadą w wiadomym celu żeby nas rodowitych Słowian wymordować a w szczególności doprowadzić do wojny domowej. Kolejny raz uznany przez większość za czubka Jackowski mówi jak będzie wyglądała nasza przyszłość. https://www.antyradio.pl/News/Jasnowidz-Jackowski-o-roku-2022-Ludzie-beda-uciekac-ze-swoich-domow-z-poludnia-Polski-na-polnoc-49448 Nie mam wątpliwości że to jest tajny agent Polinu? A w związku z tym pytanie jak się zabezpieczyć na ulicy przed napaścią?

Ja też jestem jasnowidzem. Za 100zł powiem Ci co czeka Cię jutro. Chcesz?

 

Nie wygłupiaj się. Wróżki, wróżbici, jasnowidze... luminaci, 3 siła, bla bla, ple ple... Ja pierdolę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, józekk napisał:

razem z Atorem,

oj tak.

Swego czasu dużo słuchałem tych jego vlogów, teorii i tak dalej. Jak się jest w ciągu tej indoktrynacji to ciężko zauważyć, że ten facet jedynie siedzi na kanapie i pieprzy swoje głupoty, żeby nabić jak najwięcej watchtim'u na YouTubie, a treści w tym żadnej. Jak sobie pomyślę, że zamiast słuchać wartościowych podcastów albo audiobooków to godzinami przyjmowałem do siebie to jego lanie wody to czuje ogromną stratę czasu.

Nie mówię, że jest głupi czy coś, ma dużo wiedzy życiowej, ale sposób w jaki ją przekazuje (1% treści i 99 paplania) jest fatalny. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, józekk napisał:

@xander99 Uważasz Jackowskiego za rzetelne i nieomylne źródło informacji?! Jackowski razem z Atorem, od dobrych kilku lat wieszczą koniec świata w różnych scenariuszach. Przestań tego słuchać, bo wpadniesz w paranoje.

 

A co możesz zrobić? Uciekać alb walczyć. To jest oczywiste.

Nie ale ostatnio mówi całkiem spoko informacje i jak się okazuje rzetelne. W listopadzie mówił że wojny w wyniku napadu uchodźców  z Białorusi nie będzie a na jesień zapowiada że będą nami kierować urzędnicy pewnie z usa, a dziwnym przypadkiem niejaki Duda podpisał dekret o możliwości użycia broni przeciwko ludności cywilnej Polski przez armię USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli mamy tu "efekt motyla" i przepowiednie to tylko jedna ze ścieżek potężnego drzewka logicznego ?

 

Nawet jeśli Jackowski ma jakiś talent, to może tylko dla rzeczy przeszłych (znajdywanie zwłok).

A fragment przepowiedni brzmi :

"Będzie wojna. Jednak nie na Ukrainie, która zostanie sama. Zachód będzie wręcz zachęcał Putina, aby wkroczył na Ukrainę, ale ten tego nie zrobi. Stanowisko Zachodu wobec Ukrainy spowoduje, że przestaniemy wierzyć Stanom Zjednoczonym, że nas nie opuszczą w potrzebie. [...] Wojna będzie na Bliskim Wschodzie. Wojna będzie po to, aby osłabić Rosję. Wojna będzie o to, aby ropa była tania. Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej. Zapowiadają się ogromne zamieszki i bunty. Rządzącym protesty będą na rękę. Kraków. Jeszcze polski. Kazimierz. Może dzielnica. Stary Kazimierz. Tam to się zacznie. W Gdańsku też ludzie wyjdą na ulicę. Nikt do nich nie będzie strzelał. Krew się nie poleje. Polska zostanie podzielona na trzy regiony. Południowy, północny i wschodni. Najgorzej będzie na południu i wschodzie. Poznań, Łódź, Szczecin mogą być w regionie, który pozostanie w Unii Europejskiej. W nowym roku będzie brakować wszystkiego. Wielki kryzys gospodarczy. Brak surowców to główny podwód. Inflacja co miesiąc będzie większa. Nowy Ład się nie sprawdzi."

 

No z tym Nowym Ładem to mu nawet wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, xander99 said:

A w związku z tym pytanie jak się zabezpieczyć na ulicy przed napaścią?

https://www.amazon.co.uk/Festartikel-Müller-GmbH-Full-Condom/dp/B000VLXFPK

 

2 hours ago, xander99 said:

Powiedzmy sobie szczerze przyjadą w wiadomym celu żeby nas rodowitych Słowian wymordować a w szczególności doprowadzić do wojny domowej

Myślę, że powinieneś porozmawiać z psychiatrą o tym, żeby ci zwiększył dawkę leków przeciwpsychotycznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99

 

Na wstępie taka dobra rada, ciekawostki o takiej tematyce zakładaj w klubie u @absolutarianin bo wiem, że też tam należysz i są tam chłopaki, które bardziej cię zrozumieją.

Na głównej nie ma sensu bo dyskusja jak zwykle będzie wokół śmieszkowania, trollowania a na końcu zrobią z ciebie wariata.

Już trochę jestem na forum, przekonałem się nie raz jakie obierzy światy tu są a całe dnie posty klepią i z domu nie wychodzą.

Dla nich ludzie tacy jak Jackowski, Ator, Suwerreny czy Jabłonowski to szury czy foliarze tylko, że oni jakimś cudem mają problemy z systemem, prawem od taki przypadek.

Drwienie się skończy gdy zaczną się wypełniać poczucia jasnowidza.

Bo z naszym narodem jest tak, że dopóki coś się nie stanie to oni w nic nie uwierzą.

Dlatego sprawdzi się maksyma jak to bywa za każdym razem w poszczególnym wieku "Czemuś Polaku biedny boś głupi, czemuś głupi boś biedny".

 

Co do tematu całkiem ciekawe spostrzeżenia jasnowidza.

Czy mówi prawdę czy też nie nie ma większego znaczenia bo od dawana coś nie gra na tej planecie.

Na pewno przewidział, że przed wielkim konfliktem ludzie będą bali się oddychać czyli plandemia covid, która jest faktem.

Wspominał coś o wielkiej ucieczce do Rumunii, Bułgarii i zastanawiało mnie dlaczego?

Jedyne co mi przyszło do głowy to, że są w tych dwóch państwach Europejskie magazyny zapasów surowców i pożywienia, więc może coś z tym będzie to związane czyli

braki we wszystkim, które zmuszą ludzi do emigracji.

 

Wielka inwazja ukrów właśnie się rozpoczęła dwa dni temu, już bodajże w Polsce jest ich 100 tyś oprócz kilku milionów, którzy przybyli we wcześniejszych latach.

I teraz sobie wyobraź co się będzie działo za kilka tygodni bądź miesięcy w Polsce gdzie nie dość, że nasze państwo nie działa poprawnie do tego miliony uchodźców

gdzie na to wszystko nie wiadomo skąd rządzący wezmą pieniądze bo pokłócili się ze wszystkimi, sąsiadami czy UE trzymając sojusz ze Stanami, którzy nas mają tam gdzie 

nie dochodzi słońce.

Jak zwykle jak to bywało w historii zostaniemy z problemami sami i wtedy dopiero zacznie się jazda bez trzymanki w pojeździe gdzie nie ma kierowcy.

 

Co do zabezpieczania tak jak już mądre chłopaki pisali nie raz, ucz się języków, pomnażaj majątek, ogarnij lokum w miarę bezpiecznym i normalnym kraju gdzie będziesz traktowany

jak człowiek bo tutaj kolego ze społeczeństwem, któremu brakuje już piątej klepki jak chociażby masowe oblężenia stacji benzynowych, sklepów biedronka, bankomatów gdzie dochodziło

do rękoczynów o pieniądze czy dzisiaj najazd na apteki i wykupywanie bez opamiętania płynu lugola daleko nie zajedziesz😆

 

Jak ostatnio oglądałem live u doktora Szarpanki powiedział znamienite słowa czas filtrować znajomości, dobierać się w grupy ludzi o podobnych ideach, wartościach, przekonaniach😉

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Na wstępie taka dobra rada, ciekawostki o takiej tematyce zakładaj w klubie u @absolutarianin bo wiem, że też tam należysz i są tam chłopaki, które bardziej cię zrozumieją.

Rozumiem, że jako że kiedyś się z @absolutarianin ściąłem to już nie mam wstępu do tej grupy? Obiecuję nie robić gnoju i starać się poszerzać horyzonty umysłowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, absolutarianin napisał:

Ale jedna ułańska pyskówka i wylatujesz ;)  W przyszłym tygodniu chyba popielec, traktuję to jako nałożenie włosienicy.

Jestem tu parę lat i widzę swoje młodzieńcze grzechy, za które mi wstyd, ale cóż. Nazywamy to dojrzewaniem i rozwojem :) Do której grupy dokładnie mam dołączyć? Pw please (if needed). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xander99 napisał:

Panowie szykuje się wędrówka Hazarów z Ukrainy na ziemie Słowian. Powiedzmy sobie szczerze przyjadą w wiadomym celu żeby nas rodowitych Słowian wymordować a w szczególności doprowadzić do wojny domowej.

 

Mój kumpel z Wawy od czwartku robi już drugi kurs na granicę z Ukrainą, wioząc ochotników do armii i zaopatrzenie.

 

Na granicy, po stronie ukraińskiej straż graniczna odsiewa wszystkich mężczyzn do woja.

 

Sam u siebie organizowałem dwie paczki, jedną z zaopatrzeniem na granicę, drugą na front.

 

Tobie też radziłbym w tych dniach zając się czymś pożytecznym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.